Više ekrana iz LG-ja

poruka: 8
|
čitano: 1.630
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Više ekrana iz LG-ja".
16 godina
offline
Više ekrana iz LG-ja

Mali Kinezi, a velike dijagonale ;)

Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Više ekrana iz LG-ja
LG je iz South Korea.
10 godina
offline
Re: Više ekrana iz LG-ja
NEW_MAN kaže...
LG je iz South Korea.

 

WTF...
nista mi se neda
16 godina
offline
Više ekrana iz LG-ja
Iskreno, lijepo izgleda. Samo se nadam, da ce korianici imati iakse koriscenje ako touch zona ne brude usporedo s ekranom, nego da ce biti pola cm slobodno oko ruba, da ne djeluje na ekran dok drzimo. Inace ok
Nije mi rodendan danas!!
Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Više ekrana iz LG-ja

Evo jedan takav smartphone. Sharp Aquos Crystal

 

 

Definitivno nije po mom ukusu ali može se dobiti ideja kako bi takvi mobiteli trebali izgledati, također ima zanimljivo riješenu slušalicu za pozive, cijeli ekran mu vibrira (oscilira) te tako stvara zvuk.

Swedish latin super funk.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Više ekrana iz LG-ja

Ekran vide u smartfonima i u prodaji paprike. Sve moguce ljepljeno na njega i ako se razbije mobitel je odmah totalka jer se sigurno nece isplatiti popravljati.

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Više ekrana iz LG-ja

Današnji su smartphone po pitanju dizajna i funkcionalnosti,opčenito odavno iskoristili stari koncept,kojeg je apple još davne 2007 god uveo svojim prvim iPhoneom,tako da drago mi je vidjeti nešto novo u današnje vrijeme jer su današnji smartphonei,postali ustaljen proizvod a potrošači su navikli na dinamizirano tržište,koje stavlja na tržište nove trendove i nove principe,pa nečemo štancati do 2030godine jednog te istog iPhonea... itd.

Poruka je uređivana zadnji put pet 31.10.2014 13:58 (3n3m1).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Više ekrana iz LG-ja
Znaci G4 bude 5.8 inca u dimenzijama G3,super
Jos da ga sibnu na 4K,da ljudi mogu govorit da je to bespotrebno,da je 2K sasvim dovoljno
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice