Wi-Fi crkvena zvona

poruka: 11
|
čitano: 2.482
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Wi-Fi crkvena zvona".
16 godina
offline
Wi-Fi crkvena zvona

Iduća vijest: "Uređaj za hakiranje crkvenih Wi-Fi zvona s 13 km udaljenosti" {#}

I'm silicon-based life-form
Moj PC  
9 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Wi-Fi crkvena zvona

Prošlih godina sam ponekad na godišnjem spavao u kući odmah do crkve. To je bilo za izludjeti - nabijanje cijele noći i dana. Žbrrranggg! Žbrrranggg! Što je sad ovo... 4 ujutro, što se događa?! Žbrrranggg! Žbrrranggg! {#} A ta crkva je imala samo jedno zvono. A sad 15! Ali ni to nije dosta, nego još 8!!!

 

Moj PC  
3 4 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Wi-Fi crkvena zvona
DigiMagic kaže...

Prošlih godina sam ponekad na godišnjem spavao u kući odmah do crkve. To je bilo za izludjeti - nabijanje cijele noći i dana. Žbrrranggg! Žbrrranggg! Što je sad ovo... 4 ujutro, što se događa?! Žbrrranggg! Žbrrranggg! {#} A ta crkva je imala samo jedno zvono. A sad 15! Ali ni to nije dosta, nego još 8!!!

 

Crkva je izuzeta brojnih zakona pa tako i Zakona o zaštiti od buke. Buka crkvenih zvona često prelazi 70dB! Buka ne remeti samo san nego ima puno gore posljedice na zdravlje nego što većina misli. Postoji udruga za zaštitu okoliša od zvučnog onečišćenja ali ckrva će u Hrvatskoj uvijek biti iznad zakona jer ih se nitko ne usudi dirati. Ipak smo mi katolička država u kojoj crkva vodi glavnu riječ i manipulira masama.

 

Is it weird that this gave me an orgasm?
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.1.2014 3:39 (DragonShit).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Wi-Fi crkvena zvona
DragonShit kaže...
DigiMagic kaže...

Prošlih godina sam ponekad na godišnjem spavao u kući odmah do crkve. To je bilo za izludjeti - nabijanje cijele noći i dana. Žbrrranggg! Žbrrranggg! Što je sad ovo... 4 ujutro, što se događa?! Žbrrranggg! Žbrrranggg! {#} A ta crkva je imala samo jedno zvono. A sad 15! Ali ni to nije dosta, nego još 8!!!

 

Crkva je izuzeta brojnih zakona pa tako i Zakona o zaštiti od buke. Buka crkvenih zvona često prelazi 70dB! Buka ne remeti samo san nego ima puno gore posljedice na zdravlje nego što većina misli. Postoji udruga za zaštitu okoliša od zvučnog onečišćenja ali ckrva će u Hrvatskoj uvijek biti iznad zakona jer ih se nitko ne usudi dirati. Ipak smo mi katolička država u kojoj crkva vodi glavnu riječ i manipulira masama.

 

Ae ne kenj*j, vjetrenjače i transformatori su puno gori od zvona pa niko ne plače...

Da nebi bilo da kenj*am okolo, živim na 100 metara od crkve i autoceste i mogu ti reć da normalno spavam i tih minuta - 2 zvonjave mi ne remeti san nikako već sam debelo navikao a i kad okolo pada tuča ovdje obično ne pada jer zvoni pa se oblaci rastjeraju..

 

Nego možda bi morao registrirat neku udrugu pa da malo plačem kak mi smeta buka zvona/se*sa susjeda/autoceste/miša koji žvače i ostalih pa da i ja budem malo u toku sa događajima...

Listen, this is no set of rules. I'm not tellin' you what to do, all I'm saying is I'm bringing up of three things that are like, so important to the world, I don't have to find as much importance in.
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.1.2014 5:19 (zerocool12).
13 godina
offline
Re: Wi-Fi crkvena zvona
zerocool12 kaže...
DragonShit kaže...
DigiMagic kaže...

Prošlih godina sam ponekad na godišnjem spavao u kući odmah do crkve. To je bilo za izludjeti - nabijanje cijele noći i dana. Žbrrranggg! Žbrrranggg! Što je sad ovo... 4 ujutro, što se događa?! Žbrrranggg! Žbrrranggg! {#} A ta crkva je imala samo jedno zvono. A sad 15! Ali ni to nije dosta, nego još 8!!!

 

Crkva je izuzeta brojnih zakona pa tako i Zakona o zaštiti od buke. Buka crkvenih zvona često prelazi 70dB! Buka ne remeti samo san nego ima puno gore posljedice na zdravlje nego što većina misli. Postoji udruga za zaštitu okoliša od zvučnog onečišćenja ali ckrva će u Hrvatskoj uvijek biti iznad zakona jer ih se nitko ne usudi dirati. Ipak smo mi katolička država u kojoj crkva vodi glavnu riječ i manipulira masama.

 

Ae ne kenj*j, vjetrenjače i transformatori su puno gori od zvona pa niko ne plače...

Da nebi bilo da kenj*am okolo, živim na 100 metara od crkve i autoceste i mogu ti reć da normalno spavam i tih minuta - 2 zvonjave mi ne remeti san nikako već sam debelo navikao a i kad okolo pada tuča ovdje obično ne pada jer zvoni pa se oblaci rastjeraju..

 

Nego možda bi morao registrirat neku udrugu pa da malo plačem kak mi smeta buka zvona/se*sa susjeda/autoceste/miša koji žvače i ostalih pa da i ja budem malo u toku sa događajima...

Da, vjetrenjace se inace postavljaju u centar grada i to na svaku kucu. Transformatora ima, ali su potrebni za normalan zivot. Crkve i zvonici su totalno nepotrebni. Pogotovo kad u 5 i kvarat opale podsjetnik da u 8 pocinje pricanje sa sobom, ili slusanje trabunjanja. I onda od 5 i kvarat do 8 svako 15 min bezveze zvone. Treba im stavit limite na proizvodnju buke.

14 godina
offline
Re: Wi-Fi crkvena zvona
DragonShit kaže...
DigiMagic kaže...

Prošlih godina sam ponekad na godišnjem spavao u kući odmah do crkve. To je bilo za izludjeti - nabijanje cijele noći i dana. Žbrrranggg! Žbrrranggg! Što je sad ovo... 4 ujutro, što se događa?! Žbrrranggg! Žbrrranggg! {#} A ta crkva je imala samo jedno zvono. A sad 15! Ali ni to nije dosta, nego još 8!!!

 

Crkva je izuzeta brojnih zakona pa tako i Zakona o zaštiti od buke. Buka crkvenih zvona često prelazi 70dB! Buka ne remeti samo san nego ima puno gore posljedice na zdravlje nego što većina misli. Postoji udruga za zaštitu okoliša od zvučnog onečišćenja ali ckrva će u Hrvatskoj uvijek biti iznad zakona jer ih se nitko ne usudi dirati. Ipak smo mi katolička država u kojoj crkva vodi glavnu riječ i manipulira masama.

 

pa odseli se iz te "katoličke hrvatske "ako ti to toliko smeta

nije važno sudjelovati važno je pobijediti
16 godina
offline
Re: Wi-Fi crkvena zvona
blackalbum kaže...

pa odseli se iz te "katoličke hrvatske "ako ti to toliko smeta

RH nije katolička država.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Wi-Fi crkvena zvona
Old Iggy kaže...
blackalbum kaže...

pa odseli se iz te "katoličke hrvatske "ako ti to toliko smeta

RH nije katolička država.

Zato je stavio pod navodnike ali budimo realni, sekularna država smo samo na papiru. Dovoljno je pogledati ovaj forum i jasno je da se ništa neće promijeniti. Na informatičkom forumu bi ipak trebali očekivati šire svjetonazore i toleranciju od prosječne seoske babe. Većina ne živi pored crkve pa im ne smeta da se manjini ugrožava zdravlje i na tome će ostati. Ne samo da se većina nikada neće zauzeti za kompromis i dobrobit sviju nego će forsirati svoje represivne stavove od kojih najčešće nemaju nikakve koristi.

 

Is it weird that this gave me an orgasm?
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.1.2014 17:14 (DragonShit).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Wi-Fi crkvena zvona
zerocool12 kaže...
2 zvonjave

24 (svakog sata) + N zvonjava. Radnim danima, vikendima, noćima, uvijek. Za N nisam još shvatio pravilnost, mislim da 2 puta dnevno ide nabijanje veliki neodređeni broj puta + ponekim danima još nekoliko puta.

 

12 godina
odjavljen
offline
Re: Wi-Fi crkvena zvona
DigiMagic kaže...

Prošlih godina sam ponekad na godišnjem spavao u kući odmah do crkve. To je bilo za izludjeti - nabijanje cijele noći i dana. Žbrrranggg! Žbrrranggg! Što je sad ovo... 4 ujutro, što se događa?! Žbrrranggg! Žbrrranggg! {#} A ta crkva je imala samo jedno zvono. A sad 15! Ali ni to nije dosta, nego još 8!!!

 

ne branim crkvu ,ali koja to crkva zvoni u 4 ujutro ?

Kod mene zvoni od 6 do 21 

 

zvoni jedan ding svakih 15 min 
za svaki sad je nesto duza zvonjava
u 12 zvoni 5 min

I mene zna zivcirat ,al sam naviko 

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.1.2014 18:25 (Arnold Layne).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Wi-Fi crkvena zvona

S obzirom da su u RH sve vjerske zajednice ravnopravne, zamislite si da vam hodža tijekom svakog dana (odnosno noći) pet puta urla na arapskom. On na to ima jednako pravo kao i crkva na zvonjenje. Ne zvuči primamljivo? E pa tako je onima kojima smetaju zvona (koja btw meni ne smetaju).

 

Stav da se drugima može činiti ono što ne bismo željeli da se radi nama, samo zato što je nas više nego njih, je jedan od najgorih koji su se ukorijenili u našem društvu. A posljedica je plemenskog mentaliteta, u kojem se ljudi (ili ideje) ne dijele na dobre i loše, nego na naše i njihove.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice