Windows 10 Mobile stiže u studenom?

poruka: 13
|
čitano: 2.241
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Windows 10 Mobile stiže u studenom?".
12 godina
neaktivan
offline
Windows 10 Mobile stiže u studenom?

nisam zadovoljan

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 10 Mobile stiže u studenom?
S obzirom na broj nedavno izdanih aplikaciju za Android ne bih se iznenadio da bude i sljedeće godine 😌
10 godina
odjavljen
offline
Windows 10 Mobile stiže u studenom?

Ne mogu toliko čekati 😣

Lupio si TD ? Nadam se da nemaš 12 godina ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Windows 10 Mobile stiže u studenom?

počeli su češće izbacivat previewe i update za app WM10

15 godina
neaktivan
offline
Windows 10 Mobile stiže u studenom?

Ja sam se odlučio na hrabar korak i instalirao testnu verziju na moj telefon. Svjestan sam da ću biti suočen sa blesavim situacijama kao što je krahiranje programa ili telefona u cjelosti. No moram biti iskren da sam za sada vrlo zadovoljan sa poboljšanjima. Prvenstveno kad se radi o outlook klijentu. Koji je konačno poprimio obrise normalnog email klijenta čak je moguće dodati dokument u reply kao attachment. Osim outlooka, kalendar je znatno uljepšan. Interface za telefon je unaprijeđen i po meni uljepšan. Kad su u pitanju windows phones 8.1 denim moram reći da mi se sviđa jer je intuitivan i za razliku od Androida jednostavan i logičan. Naravno mnogi će reči da nisam upravu no svi imamo pravu da budemo u "krivu". Na W10 interface je ušminkan tako ali ne pretjerano i moj plastikaner Lumia 535 izgleda kao poslovni telefon a ne kao igračka od 100 EUR.

Volio bih da završna verzija bude što prije iz više razloga, a jedan je opstanak Lumia telefona koji su zaista dobri i koji daju puno više za uložene novce.

Voda tece a vrijeme prolazi ...
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 10 Mobile stiže u studenom?

Probajte testnu verziju. Nije savršena ali je stvarno preljepa.

Voda tece a vrijeme prolazi ...
14 godina
offline
Re: Windows 10 Mobile stiže u studenom?
WP i Android se sve vise udalju. Android zaostaje.. 😊
16 godina
offline
Re: Windows 10 Mobile stiže u studenom?
Silwncer kaže...

Ne mogu toliko čekati 😣

To je i meni prvo palo na pamet...

 

Moja Lumia 820 polagano otkazuje poslušnost (baterija kratko traje, touch počinje blesirati...) i došlo je vrijeme za obnovu. 

 

Očekivao sam nove Lumie krajem ljeta, ali ove me vijesti stvarno obeshrabruju.

 

Koliko god voljeli Windows i Lumie, nekad mi se čini da Microsoft želi rastjerati i ono par postotaka korisnika svoje mobilne platforme.  

 

Ovakva vijest samo dodatno pojačava taj dojam.

...ali sutra, dragi moj Samsone, trofej i slava neće nas zaobići!
10 godina
odjavljen
offline
Windows 10 Mobile stiže u studenom?

Žaliću se Belfiore o tome haha :D

Lupio si TD ? Nadam se da nemaš 12 godina ;) http://techforums.ml
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Windows 10 Mobile stiže u studenom?
Brk kaže...
WP i Android se sve vise udalju. Android zaostaje.. 😊

 Ajd ne bulazni. Bacis proser bez ijednog argumenta. Po cemu to tocno Android zaostaje?

10 godina
offline
Re: Windows 10 Mobile stiže u studenom?
Aldo kaže...
Brk kaže...
WP i Android se sve vise udalju. Android zaostaje.. 😊

 Ajd ne bulazni. Bacis proser bez ijednog argumenta. Po cemu to tocno Android zaostaje?

 Ta procjena je stvar opredjeljenosti za neki od ta dva sustava i nije bulažnjenje.

Ja sam s Andre priša na WP i nema onog tko će me natirat da se vratim i uživam u mukama po Androidu.

 

Sami sebi smo najveci neprijatelji
16 godina
offline
Re: Windows 10 Mobile stiže u studenom?
nicky.sl kaže...
Aldo kaže...
Brk kaže...
WP i Android se sve vise udalju. Android zaostaje.. 😊

 Ajd ne bulazni. Bacis proser bez ijednog argumenta. Po cemu to tocno Android zaostaje?

 Ta procjena je stvar opredjeljenosti za neki od ta dva sustava i nije bulažnjenje.

Ja sam s Andre priša na WP i nema onog tko će me natirat da se vratim i uživam u mukama po Androidu.

 

 A koje si to tocno muke imao? Na kojem uredaju i s kojom verzijom androida? S kojim wp uredajem si ga zamijenio?

10 godina
offline
Windows 10 Mobile stiže u studenom?

Od Andre 2.2 pa do 4.4 sam ima sve uključujući Cyanogen modove i jos raznoraznih uradaka čijih se imena niti ne sićam.

Prominija sam gomilu mobitela od Galaxy mini pa mini 2 pa galaxy 2 pa 3 pa 3 mini pa note onaj prvi ima san i prvi prestigio pap4040duo (taj je još u mog sina) pa nekoliko sonya a meni najdraži je bio LG Optymus F6.

Da ne pricamo o onim kinezima cijeg sa imena niti ne sićan.

Nekoliko tableta s Androm.

I nemoj me pitat koje muke jer proša sam ih sve a najviše me iritiralo štekanje i tromost uređaja koja je sve veća i veća iz dana u dan. Vjecito sam mora cistit i optimizart.

Ima i WP gomilu mušica i premalo aplikacija al tu fluidnost i ugodnost rada na mobu nemože ništa nadoknadit.

Od WP uređaja san ima Lumiu 920 (tragicno nastradala) pa sam uzeo Lumiu 625 (konfiscirala žena) i sad sam na Lumii 535 DS na kojoj vrtim WP 10 i to sasvim ugodno.

Ispocetka me izluđiva njezin touch al to su davno rjesili.

 

Proba sam ja i iPhone 4 i nije mi se svidio.

 

tebi mogu samo reć ne kudi konja kojeg nisi jahao.

 

Sami sebi smo najveci neprijatelji
Poruka je uređivana zadnji put pet 31.7.2015 13:58 (nicky.sl).
Moj PC  
6 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice