Windows 10 i za Windows RT uređaje

poruka: 8
|
čitano: 2.539
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Windows 10 i za Windows RT uređaje".
16 godina
offline
Windows 10 i za Windows RT uređaje

Mislim da je sasvim jasno da se Windows RT ne može nadograditi na Windows 10, ali da je moguće izdati Windows 10 "RT", iako Microsoft vjerojatno neće koristiti RT nastavak, premda novih ARM tableta najvjerojatnije neće biti.

 

Najbitniji dio nadogradnje jest omogućavanje korištenja Windows Phone (ARM) aplikacija na RT-u, jer će jedino tako platforma moći držati korak. Problem je UI-a koji je do sada bio različit na WP-u i RT-u, možda naprave kompromis u vidu nekog "Phone" modusa rada za WP aplikacije, kao što postoji Desktop Mode za Office i Windows Explorer. Ukoliko ubace i Office Touch, moguće je da izbace desktop u potpunosti. Tko zna.

 

Nadam se samo da će ispasti bolje od WP 7.8 nadogradnje te da će nadogradnju dobiti i ostali RT uređaji uz Surface (Nokia, Asus, Dell).

A legend says that Chuck Norris was intended to be included as a wonder/unit in Civ4 but was removed due to a seemingly irreparable bug that allowed his creator to defeat UN in less than one turn.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 10 i za Windows RT uređaje
Nadogradnja je vrlo jednostavna i drugi ju masovno koriste - kupis novi tablet. I svi sretni! Dat 1000Eur danas nikom ni problem, a dobijes nov uredjaj sa nebrojano puno novih mogucnosti.
11 godina
offline
Windows 10 i za Windows RT uređaje

Isprobao W10.... sve sto su u W8 zeznuli sad su popravili :D Sve sto je W8 imao savrseno, sad su zeznuli :D :D :D

 

Title bar je ocajan, gumbici za resize i sl. kakodje :D, window decoration da i ne govorim :D ajd vratiti W8.1 style, puno je ugodniji za rad, ovo je lakrdija :D

 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Windows 10 i za Windows RT uređaje

A ti ocjenjuješ kvalitetu OS-a prema izgledu title bara, gumbića i window decoration??? Svašta.

Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 10 i za Windows RT uređaje
Drazen kaže...
Nadogradnja je vrlo jednostavna i drugi ju masovno koriste - kupis novi tablet. I svi sretni! Dat 1000Eur danas nikom ni problem, a dobijes nov uredjaj sa nebrojano puno novih mogucnosti.

Ti si putnik iz nekog paralelnog svijeta?

But where did he come from, this fleck of spite in an abandoned paradise?
12 godina
offline
Re: Windows 10 i za Windows RT uređaje
Drazen kaže...
Nadogradnja je vrlo jednostavna i drugi ju masovno koriste - kupis novi tablet. I svi sretni! Dat 1000Eur danas nikom ni problem, a dobijes nov uredjaj sa nebrojano puno novih mogucnosti.

 

dobri čovječe, kupi meni onda jedan novi uredjaj od 1000e, kad nije tolika frka dati tolike novce :)

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
8 godina
protjeran
offline
Windows 10 i za Windows RT uređaje

Now the most popular things is about Windows 10 upgrade. But when your upgrade to Windows 10, do you know how to start it in safe mode. Really to say, I don't know how to do it. Then I searched on the Internet to get the answers. This is the easiest way for me to start Windows 10 in safe mode.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Windows 10 i za Windows RT uređaje

ma ljudi koji w10, sranje nema nista bolje od androida,os w10,nije niti nece bit bolje od androida nikad,sto se tice tab i mobila.....

Moj PC  
0 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice