Windows 8 početkom 2013.?

poruka: 98
|
čitano: 19.081
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Windows 8 početkom 2013.?".
13 godina
protjeran
offline
Windows 8 početkom 2013.?

Pa normalno da ce windows 8 ili kak ce se vec zvat na kraju bit ustvari windows 7 isto kao sto je windows 7 vista....
Xp je u stvari ušminkana 98-ca....
A ono sto se tice 73 procesa po meni je to malo previse garant ih ima barem 10% nepotrebnih ja kad palim komp (xp) imam pokrenutih 13 procesa sveo sam sve na minimum samo osnovni procesi koji su bitni za rad osa i sve radi najnormalnije....

http://www.soundstream.com/
 
0 2 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Windows 8 početkom 2013.?
soundstream kaže...

Pa normalno da ce windows 8 ili kak ce se vec zvat na kraju bit ustvari windows 7 isto kao sto je windows 7 vista....
Xp je u stvari ušminkana 98-ca....
A ono sto se tice 73 procesa po meni je to malo previse garant ih ima barem 10% nepotrebnih ja kad palim komp (xp) imam pokrenutih 13 procesa sveo sam sve na minimum samo osnovni procesi koji su bitni za rad osa i sve radi najnormalnije....

Bullshit. Sjedni, 1. XP je NT kernel, potpuno različit od 95/98/Me kernela koji je u pozadini imao oveću količinu DOSa (memory managment i sl je bilo iznad DOSa, sve drugo je on pazio).

 

Anyway, Win8 bi mogao biti oveći fail zbog onih najava sa integriranjem u Live servis. Namjeravaju desktop pretvorit u socijalnu mrežu -.-

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
13 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 8 početkom 2013.?

OT/ po ovome sudeci, moj pc uopce ne treba proc... haha!

 

Mislim da ce win8 podici vise prasine od viste/7 zajedno.

CL
14 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 8 početkom 2013.?
Sum_of_all_fears kaže...

Bullshit. Sjedni, 1. XP je NT kernel, potpuno različit od 95/98/Me kernela koji je u pozadini imao oveću količinu DOSa (memory managment i sl je bilo iznad DOSa, sve drugo je on pazio).

Djelomicno tocno, naime nije to zbog DOS-a. NT kerneli svom virtual DOS machineu i userland aplikacijama ne dozvoljavaju direktan pristup hardwareu. 9x kerneli dozvoljavaju direktan pristup hardwareu VDM-u i svim ostalim aplikacijama.

 

To je jednim dijelom razlog zasto su NT windowsi stabilniji. Jednostavno.

How much wood would a woodchuck chuck if a woodchuck could chuck wood?
15 godina
odjavljen
offline
RE: Windows 8 početkom 2013.?

Tako je, zaboravio sam dopisati da i NT ima svoj virtualni DOS mod, između ostalog i za pokretanje 16bit aplikacija.

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 8 početkom 2013.?
soundstream kaže...


........ bla ,bla ,bla .........

Da bi mogao komentirati Sedmicu ,moraš prvo raditi na njoj!! Po tvojim postovima to ne vidim!!

Oprostite mi.... nisam svjestan svoje nesvjesnosti...
15 godina
protjeran
offline
RE: Windows 8 početkom 2013.?
EVO kaže...

Hm   čini mi se da taman dolazi ovako:

 

WIN Me/2000 (2000 je još bio i dobar, ali me)

WIN Xp (izvrstan)

WIN Vista (ne ispolirana)

WIN 7 (Najbolji)

 

WIN 8: ???

 

Ako pogledamo gore, opet bi trebo doć promašaj, al ostaje vidjet, možda se desi situacija kao sa 95,98, dvi zlatne verzije.

 

Hm, jedva čekam, samo da ne bude odgađan kao Vista.

a-a, nista zaredom, 98=sranje, 98SE=odlican

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
16 godina
neaktivan
offline
Windows 8 početkom 2013.?

Ovaj forum treba imati jednu sticky temu na kojoj ce pisati da Microsoft stanca OS svaki dvije godine (ovo je fakt) da XP  nije ispolirana 98-ca a niti ispoliran W2000

 

Objasniti sa faktima da svaki OS koji Microsoft izda ma koliko on bio shitty donosi nesto novo. Na pr. Windows Me je doneo stvari koje danas uzimamo zdravo za gotovo a to su:

  • WIA Support (skaneri i web kamere)
  • ACPI podrsku
  • Nativnu podrsku za USB (na 98 ste trebali drivere)

 

Izgubio je popularnost zbog gore spomenutog real DOS modea (brdo aplikacija je prestalo raditi a radile su na 98/98SE). Imao je cak System Restore i vrlo uspjesnu mimikriju UI-a od Windowsa 2000

Pokoj mu dusi ali vrlo brzo su ga zamjenili sa XP-om koji je bio jedno strasan bugovit OS prepun sigurnosnih rupa. Konacno su ga ispolirali preko Service Packova.

 

I Vista je donjela nesto novo a to su bili proizvodaci hardwarea koji nisu bili spremni za nju......

A programmer is just a tool which converts caffeine into code
 
5 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Windows 8 početkom 2013.?

Pa mogli bi svako malo izdavat "nove" OS-ove, kao Linux/MacOS

 

Zas se nebi naprimjer zvali 6.2 ili Vista^2?

 

Al nek onda kostaju 150kn ko MacOS. :Đ

MW2 : N'Dorphin // GRNDWR // HCTDM // HCSD // HCMSHPT
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Windows 8 početkom 2013.?
8ax kaže...

Pa mogli bi svako malo izdavat "nove" OS-ove, kao Linux/MacOS

 

Zas se nebi naprimjer zvali 6.2 ili Vista^2?

 

Al nek onda kostaju 150kn ko MacOS. :Đ

 

Ili sto je jos bolje, neka Win8 kostaju kao svaki Linux (0kn, 0€, 0$ tj. 0 icega).

 

Posto svi kazu da ce Win8 biti ispolirana Sedmica, ja se prikljucujem onima koji su to rekli.

 

mislim da ce mnogi kojima Win 7 trosi mnogo resursa morati poceti koristit alternativne OS-ove (Linux :D) ili stare OS-ove (Win 2000 u virtualki + Win XP kao standard :))

Moj XFire je: markoidzan MSN: marko.idzan@windowslive.com GMail: midzan21@gmail.com AOL: midzan21@aol.com
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.1.2011 22:30 (midzan21).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 8 početkom 2013.?
midzan21 kaže...

 

Ili sto je jos bolje, neka Win8 kostaju kao svaki Linux (0kn, 0€, 0$ tj. 0 icega).

 

Posto svi kazu da ce Win8 biti ispolirana Sedmica, ja se prikljucujem onima koji su to rekli.

 

mislim da ce mnogi kojima Win 7 trosi mnogo resursa morati poceti koristit alternativne OS-ove (Linux :D) ili stare OS-ove (Win 2000 u virtualki + Win XP kao standard :))

Daj molim te uozbilji se i promisli malo prije nego nešto napišeš, pa po kojoj bi logici Win 8 trebao biti besplatan?

 

Po čemu ti misliš da će to biti ispolirana 7-ica, jesi ti vidio kako bi trebao novi OS izgledati, jesi upućen u razvoj...

 

Pa kome to Win 7 troši mnogo resursa, ljudima koji imaju manje od 1 gb ram-a, sumnjam da takvih korisnika ima puno.

 

 

14 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 8 početkom 2013.?
Joco55 kaže...
Po čemu ti misliš da će to biti ispolirana 7-ica, jesi ti vidio kako bi trebao novi OS izgledati, jesi upućen u razvoj..

Novi OS je puno vise od fancy shella. Ako ce vecina promjena doci u shell, onda da. To ce biti samo ispolirana sedmica...

How much wood would a woodchuck chuck if a woodchuck could chuck wood?
15 godina
odjavljen
offline
Windows 8 početkom 2013.?

S obzirom na prilično kratki razvojni ciklus, teško da će win8 biti išta više od Win7 sa promjenama u sučelju i nativnom podrškom za neke nove fancy stvarčice (USB 3.0, DX1x...). Vista je bila u razvoju 6 godina. Idući major release se vjerojatno već sada lagano piskara i mogao bi se pojavit oko 2017. (otprilike, so obzirom na dosadašnji razvoj).

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 8 početkom 2013.?
Sum_of_all_fears kaže...

S obzirom na prilično kratki razvojni ciklus, teško da će win8 biti išta više od Win7 sa promjenama u sučelju i nativnom podrškom za neke nove fancy stvarčice (USB 3.0, DX1x...). Vista je bila u razvoju 6 godina. Idući major release se vjerojatno već sada lagano piskara i mogao bi se pojavit oko 2017. (otprilike, so obzirom na dosadašnji razvoj).

  Valjda ce donjeti podrsku za SSD odnosno nadam se da ce znati iskoristiti u potpunost   SS Diskove. A zasto vec jednom ne stave Wish List na njihovim stranama.....

 

I fakat rebaju vratiti nazad neke "napredne" funkcije OS-a kao sto je mogucnost editiranja ekstenzija kao sto je bilo moguce na XP i prijasnih Windowsa. Ovo mi strasno fali kada zelim promjeniti asocijaciju ili ikonu na neki ekstenziju.  

A programmer is just a tool which converts caffeine into code
14 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 8 početkom 2013.?
Lazarus Long kaže...
Sum_of_all_fears kaže...

S obzirom na prilično kratki razvojni ciklus, teško da će win8 biti išta više od Win7 sa promjenama u sučelju i nativnom podrškom za neke nove fancy stvarčice (USB 3.0, DX1x...). Vista je bila u razvoju 6 godina. Idući major release se vjerojatno već sada lagano piskara i mogao bi se pojavit oko 2017. (otprilike, so obzirom na dosadašnji razvoj).

  Valjda ce donjeti podrsku za SSD odnosno nadam se da ce znati iskoristiti u potpunost   SS Diskove. A zasto vec jednom ne stave Wish List na njihovim stranama.....

 

I fakat rebaju vratiti nazad neke "napredne" funkcije OS-a kao sto je mogucnost editiranja ekstenzija kao sto je bilo moguce na XP i prijasnih Windowsa. Ovo mi strasno fali kada zelim promjeniti asocijaciju ili ikonu na neki ekstenziju.  

pa na 7 se koliko ja znam jos uvijek mogu mijenjati ekstenzije....

14 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 8 početkom 2013.?
soundstream kaže...

Damn 73 procesa ? lool
Sigurno ti komp malo sad spor ipak je ram na 80%
Al nekuzim kak onom sa 4 gige rama pa mu spor ili mu slab proc ili mmu win puni virusa....
Jer windows 7 nije spor sigurno,pogotovo ne od xp-a

Ne kužim opsesiju brojem procesa, ionako većinom čame besposleni, a jedino predstavljaju problem kad se pali komp. Budući da to radim par puta mjesečno (samo kad treba restartat zbog nekog updatea i slično) budući da je S3 puno bolja stvar od gašenja, šta me briga koliko mi je procesa upaljeno? Svi oni dobro dođu s vremena na vrijeme :P

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.1.2011 3:17 (Mirko935).
13 godina
protjeran
offline
Windows 8 početkom 2013.?

Svaki ti proces treba a neznas ni sta koji proces znaci ni koja mu je funkcija lol
Svaki od tog procesa (50%njih)ti moze bit i rupa u OS-u
Imas temu tu na Bug-u Nepotrebni procesi pa si malo pogledaj i informiraj
Ili odes tu...

Windows 7 Service Configurations by Black Viper

http://www.soundstream.com/
 
0 3 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 8 početkom 2013.?
soundstream kaže...

Svaki ti proces treba a neznas ni sta koji proces znaci ni koja mu je funkcija lol
Svaki od tog procesa (50%njih)ti moze bit i rupa u OS-u
Imas temu tu na Bug-u Nepotrebni procesi pa si malo pogledaj i informiraj
Ili odes tu...

Windows 7 Service Configurations by Black Viper

Tko kaže da ne znam šta koji znači ni koja mu je funkcija? Sve ih ručno provjerim kad ih prvi put vidim u task manageru, onda vidim tko su i što su i da nisu nikakav problem pa ih puštam da uživaju, ako gospoda iz Microsofta misle da je za povremenu sinkronizaciju WM mobitela potrebno 5 vječito upaljenih procesa, tko sam ja da kažem da nije. A da ih gasim da bih na 5 procesa uštedio 5-10 MB RAM-a, ako, mi zaista nema smisla. Ono da "čame besposleni" je značilo da njih 90 zajedno 99% vremena koristi 0% procesora, a ne da ne znam koji je što.

 

Po kojoj li si formuli došao do toga da ih 50% može biti rupa u OS-u, i što točno te tvoje magične rupe u OS-u rade, ja ne vidim nikakvih rupa u OS-u? ;)

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.1.2011 11:57 (Mirko935).
15 godina
odjavljen
offline
RE: Windows 8 početkom 2013.?
soundstream kaže...

Svaki ti proces treba a neznas ni sta koji proces znaci ni koja mu je funkcija lol
Svaki od tog procesa (50%njih)ti moze bit i rupa u OS-u
Imas temu tu na Bug-u Nepotrebni procesi pa si malo pogledaj i informiraj
Ili odes tu...

Windows 7 Service Configurations by Black Viper

Ova stranica izgleda ko' da je 13-godišnjak vodi. On tu preporučuje da npr. Remote Desktop Configuration ugasim (i remote registry) a oba mi trebaju. BTW, gle posljedica tweakanja{#}

Mirko935 kaže...

Tko kaže da ne znam šta koji znači ni koja mu je funkcija? Sve ih ručno provjerim kad ih prvi put vidim u task manageru, onda vidim tko su i što su i da nisu nikakav problem pa ih puštam da uživaju, ako gospoda iz Microsofta misle da je za povremenu sinkronizaciju WM mobitela potrebno 5 vječito upaljenih procesa, tko sam ja da kažem da nije. A da ih gasim da bih na 5 procesa uštedio 5-10 MB RAM-a, ako, mi zaista nema smisla. Ono da "čame besposleni" je značilo da njih 90 zajedno u prosjeku koristi 0% procesora, a ne da ne znam koji je što.

 

Po kojoj li si formuli došao do toga da ih 50% može biti rupa u OS-u, i što točno te tvoje magične rupe u OS-u rade, ja ne vidim nikakvih rupa u OS-u? ;)

Valjda misli kao rupe u siru :/. Gašenje 5-10 procesa da bi se dobilo 10ak MB RAMa me podsjeća na onaj flame war koji browser koliko troši pa su neki ispali po*rani {#}

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 8 početkom 2013.?
Sum_of_all_fears kaže...

Ova stranica izgleda ko' da je 13-godišnjak vodi. On tu preporučuje da npr. Remote Desktop Configuration ugasim (i remote registry) a oba mi trebaju. BTW, gle posljedica tweakanja{#}

Mirko935 kaže...

 

 

Po kojoj li si formuli došao do toga da ih 50% može biti rupa u OS-u, i što točno te tvoje magične rupe u OS-u rade, ja ne vidim nikakvih rupa u OS-u? ;)

Valjda misli kao rupe u siru :/. Gašenje 5-10 procesa da bi se dobilo 10ak MB RAMa me podsjeća na onaj flame war koji browser koliko troši pa su neki ispali po*rani {#}

Baš sam vidio tu temu sa posljedicama tweakanja {#} Jbg, kad ovakvi 'znalci' preporučuju gašenje procesa i servisa, a djeca gora od njih ih poslušaju pa onda drugi moraju pomagati oko problema koji nije ni trebao nastati.

 

Nekad davno dok je RAM bio ograničavajući faktor, u ona vremena kad je 128 ili 256 MB bio standard u konfi sa 1 GHz procesorom, sam se i ja bavio gašenjem servisa i pazio što je upaljeno i to je znalo imati koliko-toliko smisla i mrvicu ubrzati stvari. Ali danas kad su 4-jezgreni procevi i 4 GB RAM-a potpuno normalna stvar sigurno imam pametnijeg posla nego gasiti nešto potencijalno korisno tek tako da se mogu hvaliti da sam 'pro haxor' i da sam tweakao Windows te da mi je sad zauzeto 1.89 umjesto 1.90 GB RAM-a {#}

 

Btw, offtopično, gdje je taj flame war? Bit će da sam ga propustio, predugo nisam bio aktivan na forumu {#}

15 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 8 početkom 2013.?

Ljudi ,a kaj uopće obraćate pažnju?!

Dajete mu preveliku pažnju i onda samo još više spama!! {#}

Oprostite mi.... nisam svjestan svoje nesvjesnosti...
15 godina
odjavljen
offline
RE: Windows 8 početkom 2013.?
Mirko935 kaže...

Baš sam vidio tu temu sa posljedicama tweakanja {#} Jbg, kad ovakvi 'znalci' preporučuju gašenje procesa i servisa, a djeca gora od njih ih poslušaju pa onda drugi moraju pomagati oko problema koji nije ni trebao nastati.

 

Nekad davno dok je RAM bio ograničavajući faktor, u ona vremena kad je 128 ili 256 MB bio standard u konfi sa 1 GHz procesorom, sam se i ja bavio gašenjem servisa i pazio što je upaljeno i to je znalo imati koliko-toliko smisla i mrvicu ubrzati stvari. Ali danas kad su 4-jezgreni procevi i 4 GB RAM-a potpuno normalna stvar sigurno imam pametnijeg posla nego gasiti nešto potencijalno korisno tek tako da se mogu hvaliti da sam 'pro haxor' i da sam tweakao Windows te da mi je sad zauzeto 1.89 umjesto 1.90 GB RAM-a {#}

 

Btw, offtopično, gdje je taj flame war? Bit će da sam ga propustio, predugo nisam bio aktivan na forumu {#}

Obično nakon tog tweakanja evo topica "ne radi ovo, ne radi ono..." pa onda 3 dana razbijamo glave dok skužimo da je isključio neki servis. Malo smo u offtopicu ali (nategnuto) govorimo o performansama windowsa. Ako nešto ne shebu (pogotovo što se tiče aera 2.0 i integracije sa live servisom) win8 bi mogao zadržati brzinu jer sama Sedmica leti na današnjim prosječnim konfama (dvojezgreni proc, 3-4 GB RAMa, graf. sa min 256 VRAMa).

 

A što se tiče ratovanja... Topic u kojem je sve počelo i jedan opsežni test koji je pokazao stvarno stanje.

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 8 početkom 2013.?
kizo2703 kaže...

Ljudi ,a kaj uopće obraćate pažnju?!

Dajete mu preveliku pažnju i onda samo još više spama!! {#}

Ako njemu i njemu sličnima objasnimo da je to sa gašenjem servisa i procesa glupost, možda će manje dječice radit te gluposti pa ćemo i mi ostali imati manje posla oko popravljanja problema kad netko pogasi pola servisa jer mu je neki genijalac to preporučio da bi mu se dizali Windowsi za 48 umjesto za 52 sekunde. {#}

Sum_of_all_fears kaže...
Obično nakon tog tweakanja evo topica "ne radi ovo, ne radi ono..." pa onda 3 dana razbijamo glave dok skužimo da je isključio neki servis. Malo smo u offtopicu ali (nategnuto) govorimo o performansama windowsa. Ako nešto ne shebu (pogotovo što se tiče aera 2.0 i integracije sa live servisom) win8 bi mogao zadržati brzinu jer sama Sedmica leti na današnjim prosječnim konfama (dvojezgreni proc, 3-4 GB RAMa, graf. sa min 256 VRAMa).

 

A što se tiče ratovanja... Topic u kojem je sve počelo i jedan opsežni test koji je pokazao stvarno stanje.

"Nategnuto" govorimo o performansama Windowsa, slažem se, ne vjerujem da će biti puno zahtjevniji Win8, no ima još dosta vremena do izlaska tako da tko zna... Mene zanima ponajviše kakva će biti razlika u performansama između Windowsa na ARM-u i na x86 i što točno planira Microsoft sa ARM-om, pretpostavljam da to uvode zbog tableta i slično, no možda nam dođu i kakvi netbookovi i slične stvari sa ARM-om i Win8. Ili se možda ARM arhitektura pokuša probiti na desktop tržište, sumnjam ali tko zna. Mogao bi biti zanimlijiv IT narednih par godina {#}

 

Hvala za ratovanje, prvom ću prilikom to pročitati {#}

15 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 8 početkom 2013.?
Mirko935 kaže...
Ako njemu i njemu sličnima objasnimo da je to sa gašenjem servisa i procesa glupost, možda će manje dječice radit te gluposti pa ćemo i mi ostali imati manje posla oko popravljanja problema kad netko pogasi pola servisa jer mu je neki genijalac to preporučio da bi mu se dizali Windowsi za 48 umjesto za 52 sekunde. {#}

Nažalost ,njemu očito nećeš ništa objasnit! Kao ni mnogima sličnima!! {#}

 

Blagog pojma nemaju čemu pojedini servisi i aplikacije uopće služe ,ali ,''hakeri'' znaju ''da su nepotrebni''!

A to kaj se prije isključivanja nisu uopće potrudili saznati nešto o njima ,nema veze!

 

Zato žali bože vremena i živaca! {#}

Oprostite mi.... nisam svjestan svoje nesvjesnosti...
Poruka je uređivana zadnji put sub 29.1.2011 14:20 (kizo2703).
15 godina
offline
RE: Windows 8 početkom 2013.?
Mirko935 kaže...
Ako njemu i njemu sličnima objasnimo da je to sa gašenjem servisa i procesa glupost, možda će manje dječice radit te gluposti pa ćemo i mi ostali imati manje posla oko popravljanja problema kad netko pogasi pola servisa jer mu je neki genijalac to preporučio da bi mu se dizali Windowsi za 48 umjesto za 52 sekunde. {#}

 ... jer je problem -

kizo2703 kaže...
..

A to kaj se prije isključivanja nisu uopće potrudili saznati nešto o njima ,nema veze!

 

Zato žali bože vremena i živaca! {#}

 .. u ovom. Jednostavno vide post i ako im se sviđa tvoj avatar jednostavno progutaju informaciju, neda im se čitati nekoliko stranica.. bez mozga, klik mišem je brži i pobjeđuje uvjek.

Da bi se išta nekim alatom (vrijedi univerzalno -ne samo za računala) napravilo, treba nešto znati. Oni koji znaju nisu problem (većinom im nije ni potrebna posebna pomoć. Dok oni koji neznaju, kojima su takvi savjeti i namjenjeni prvo bi trebali naučiti hrpu drugih stvari, ali svi žele odmah, žele 2sec brži boot ili par megaherca viši clock... i tad počnu problemi.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
protjeran
offline
Windows 8 početkom 2013.?

...Microsoft već godinama luta slijepim ulicama i pokušava nešto kao napraviti...s obzirom na svijest i edukaciju prosječnih korisnika unazad nekoliko godina,sumnjam da će im aljkavost i površnost upakirana u OS uspjeti privuči eventualne kupce..ali,Bože moj,novac diktira igru pa se prema tome može očekivati da spomenuta firma NIKAD više neče napraviti kvalitetan OS. Možda je došlo vrijeme da se sa scene maknu Žderači Pite i ustupe mjesto Pravim Programerima...a možda čemo još godinama trpjeti diktaturu novca i njegovo manipuliranje tržištem,što u svakom slučaju nema tangencije sa kvalitetom.:(

♪♫♪
Moj PC  
0 4 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 8 početkom 2013.?
pointer kaže...

...Microsoft već godinama luta slijepim ulicama i pokušava nešto kao napraviti...s obzirom na svijest i edukaciju prosječnih korisnika unazad nekoliko godina,sumnjam da će im aljkavost i površnost upakirana u OS uspjeti privuči eventualne kupce..ali,Bože moj,novac diktira igru pa se prema tome može očekivati da spomenuta firma NIKAD više neče napraviti kvalitetan OS. Možda je došlo vrijeme da se sa scene maknu Žderači Pite i ustupe mjesto Pravim Programerima...a možda čemo još godinama trpjeti diktaturu novca i njegovo manipuliranje tržištem,što u svakom slučaju nema tangencije sa kvalitetom.:(

Daj uozbilji se, i ne piši gluposti!

 

Šta fali 7-ici, pa ni Vista nije bila loša, samo nije bila prilagođena za starija računala.

A zašto ne bi nikada više trebala napraviti kvalitetan OS, koji su to "pravi programeri", ti očito i ne znaš što i tko su programeri a također i neznaš da u MS-u trenutno radi dobar dio najboljih svjetskih programera.

 

Po tvom avataru, a i postu je lako zaključiti da mrziš MS, ali ukoliko misliš "pljuvati" po nekome, lijepo iznesi argumente zašto je to tako a ne napisati post na razini ljutitog djeteta(pretpostavljam da nemaš >13 god).

EDIT:

I da nitko te ne sili da koristiš Windows, imaš Linux, Mac, ali i FreeBSD ako si napredan korisnik(u što sumnjam).

Poruka je uređivana zadnji put ned 30.1.2011 13:03 (Joco55).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 8 početkom 2013.?

 

Oprostite mi.... nisam svjestan svoje nesvjesnosti...
14 godina
offline
Windows 8 početkom 2013.?

Hoće li Win 8 imat superbar?

http://www.speedtest.net/result/917164172.png
 
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Windows 8 početkom 2013.?

joj jedva čekam, nekog ću pitat koji windows imaš, on meni - "8!", a ja njemu "na ku*cu te nosam!" HAHAHAHAHAHAHAHA

Nudim pozivnice za Lockerz. PM na mail (leonardo.vrcek@gmail.com) ili za invite posjetite ovu stranicu: http://www.wix.com/invitez/tehlockerzinvitez
Moj PC  
4 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice