Windows 8 To Go

poruka: 22
|
čitano: 6.697
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Windows 8 To Go".
16 godina
offline
Windows 8 To Go

Već vidim scenarij za Mission Impossible 5 gdje TC sa svojim USBom i Win8 s nekog terminala izvlači podatke, uljeće osiguranje, on brzo čupa stick, a onda slijedi napetih 30 sekundi dok se ne makne slika s ekrana i ne izbrišu podaci s memorije... naravno osiguranje stiže do ekrana tek da vidi da je s njega nešto nedefinirano nestalo... ;)

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.7.2012 23:20 (Jazzer).
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Windows 8 To Go

Zgodno, ali mislim da je  ipak malo prekasno za takav koncept.

 

Mislim da je OVO smjer u kojem je MS trebao odmah krenuti i na takav nacin povezati svoje mobilne i desktop platforme.

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Windows 8 To Go

32GB, jesu oni normalni?

 
2 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 To Go
Zasto. Pa to je ispod 500kn.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 To Go
paradajz kaže...

32GB, jesu oni normalni?

32GB danas nije puno, a cjene samo padaju tako da nemaš brige.

 

A ovo je odlično. Trebali su se toga i prije sjetiti, ali eto i to smo dočekali. 

Xanzzu jer je danas teško biti orginalan.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 To Go

Već u leakanoj M1 8750 verziji ,prije godinu i nešto , ,imali smo potpuno funkcionalni Windows To Go ,iako se tada zval Portable Workspace.

syncmaster245b kaže...

Zgodno, ali mislim da je  ipak malo prekasno za takav koncept.

 

Mislim da je OVO smjer u kojem je MS trebao odmah krenuti i na takav nacin povezati svoje mobilne i desktop platforme.

Prekasno?! {#} Na ja ,ovako bar nijedan troll ne vrišti ''Kopija!!''

 

Koga zanima ili hoće probat - How to Setup "Windows 8 To Go"

 

I da ,ići će i na 16 GB stick ,ali samo ako je USB 3.0 ,i ako imate USB 3.0 port na ploči.

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.7.2012 0:16 (kizo2703).
15 godina
offline
Re: Windows 8 To Go
kizo2703 kaže...

Prekasno?! {#} Na ja ,ovako bar nijedan troll ne vrišti ''Kopija!!''

 

 

Zasto bi vristao?

To ima smisla vristati isto kao i vristati da ce sutra svanuti novi dan. It's a common knowledge, rekli bi englezi.


Clanak iz 2008 godine

 

 

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
13 godina
neaktivan
offline
Windows 8 To Go

Ma OK, postojalo je i prije načina ali ipak je drugačije kada to službeno guraju. Ima stickova s ustvari SSD kontrolerima, takav USB 3.0 stick i furaš OS gdje hoćeš i radi brzo, ja zadovoljan.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 To Go
syncmaster245b kaže...
Zasto bi vristao?

{#}{#}

Ko je uopće spominjal tebe?! Cool down ....

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.7.2012 0:46 (kizo2703).
15 godina
offline
Windows 8 To Go

eh, ovo ono 32, 16 post 3.0..

sve su to mane kioliko ljudi danas ima usb 3.0 i koliko će ga imati kasnije

nisu svi zagriženi kao mi, većina ljudi niti nezz šta je to! slažem se svakako da

je trebalodoć prije i svakako manje zahtjeve stavit nego šta jesu

FJAKA =psihofizicko stanje prilikom teznje ni za cime. Ucestala je greska zamijeniti fjaku s lijenoscu. Za razliku od ove potonje, fjaka je uzviseno stanje uma i tijela kojem tezi cijelo covjecanstvo
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Windows 8 To Go

Sustav će se moći podizati sa USB stika? Ovo Linux ima već koliko ono godina,neka me neko podjseti? 5? 10? Više?

Toliko o tome da Windows donosi nešta revolucionarno.. 

Some people say that if you play a Windows install CD backwards you will hear demon voices commanding you to worship Satan. But that's nothing. If you play it forward it will install Windows.
Moj PC  
2 2 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Windows 8 To Go
Xanzzu kaže...
paradajz kaže...

32GB, jesu oni normalni?

32GB danas nije puno, a cjene samo padaju tako da nemaš brige.

 

A ovo je odlično. Trebali su se toga i prije sjetiti, ali eto i to smo dočekali. 

 

Ali pogle brzine tih jeftinih od 32GB, bez 250+ kuna nema smisla kupovat 32GB stick

15 godina
neaktivan
offline
Windows 8 To Go

ovo windowsi do sada nisu mogli????????????????

nisam znao da je ovo novost.

Linux ovo moze odavno, kako kaze kolega u postu iznad, i za to i nije potrebno nikakvo znanje, moze se cak i iz windowsa sa odredjenim programcicem i linux imageom napraviti

i za linuxmint i ubuntu znam da treba manje od 1 gb

naravno sto vise to bolje

 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Windows 8 To Go
sailor1 kaže...

ovo windowsi do sada nisu mogli????????????????

 

Mogli su od 2006., u embedded varijanti (konfigurabilna verzija widowsa).

http://www.windowsfordevices.com/c/a/Windows-For-Devices-Articles/Windows-XP-Embedded-USB-boot/

 

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
14 godina
offline
Windows 8 To Go

Još kada bi napravili da malo oguliš OS od nepotrebnih stvari i smanjiš ga za neki GB. Siguran sam da bi se dalo izbaciti par komponenti koje većina ne koristi i koje nisu potrebne za nositi na USB-u.

Demokratija je kada dvije budale imaju više prava nego jedan pametan.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Windows 8 To Go

Cijena stickova od 32GB je pala na 150kn, tako da to sigurno nece biti problem onome kome je potrebno.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Windows 8 To Go

Ovo je stvarno dobro.Sad me inema više nosanja cd-a sa pirat winsima od prijatelja do prijatelja

Error404:Potpis not found
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Windows 8 To Go

Znaci li to da će ljudi moći napokon na poslovnom laptopu kod kuće zavrtiti one piratske verzije raznoraznog softvera (koji je instaliran na njihov "mobilni" OS) bez potrebe traženja raznih portable verzija softvera koji se pokreću bez instalacije? :) A da na samom OS-u instaliranom na hard laptopa poslije nema nikakvih tragova...

 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Windows 8 To Go
Dr.Malenica kaže...

Cijena stickova od 32GB je pala na 150kn, tako da to sigurno nece biti problem onome kome je potrebno.

A brzina pisanja tih stickova je manja od 10 MB/s što je kriminalno sporo

15 godina
offline
Re: Windows 8 To Go
Ubica Rusty kaže...
Dr.Malenica kaže...

Cijena stickova od 32GB je pala na 150kn, tako da to sigurno nece biti problem onome kome je potrebno.

A brzina pisanja tih stickova je manja od 10 MB/s što je kriminalno sporo

Pa i ovako i onako vecina posla je citanje (koje je oko 30MB/s), a ostatak se drzi u RAMu. Pisanje je jako rijetko.

I ne vidim razlog zasto se ovo npr. ne bi moglo instalirat i na prijenosni HDD. Ko kaze da mora bit stick. Ako ja mogu instalirat Win7 sa prijenosnog HDDa, a oni kazu da radi samo sa sticka, onda ce i ovo radit.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 To Go
Ubica Rusty kaže...

 

Ali pogle brzine tih jeftinih od 32GB, bez 250+ kuna nema smisla kupovat 32GB stick

Prvo nevalja jer su stikovi skupi, sad nevalja jer su jeftini. Kome je bitno kupiti će brže. 

Xanzzu jer je danas teško biti orginalan.
13 godina
neaktivan
offline
Windows 8 To Go

Instalirao sam Windows 8 na USB 2.0 od 32GB prije mjesec dana čisto iz želje da malo probam W8. Nažalot sve skupa je prilično sporo, na rubu uporabljivosti, ali s USB 3.0 bi moraalo biti savim uredu

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice