Windows Phone 8 uređaji će dobiti novi update

poruka: 19
|
čitano: 5.544
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Windows Phone 8 uređaji će dobiti novi update".
14 godina
offline
Windows Phone 8 uređaji će dobiti novi update

davaj

 
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Windows Phone 8 uređaji će dobiti novi update

Jedva cekam.

http://informacijsketehnologije.blogspot.com/
13 godina
neaktivan
offline
Windows Phone 8 uređaji će dobiti novi update

Blokiranje rotacije!! napokon. jedva cekam

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Windows Phone 8 uređaji će dobiti novi update

"Novost je i podrška za proizvoljan zvučni zapis po želji korisnika unutar SMS poruka, elektroničke pošte, podsjetnika i glasovne pošte."

 

Znači li ovo da sada nije moguće dodijeliti   vlastiti rington za sms, email i sl. ?

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Windows Phone 8 uređaji će dobiti novi update
shadowplay kaže...

"Novost je i podrška za proizvoljan zvučni zapis po želji korisnika unutar SMS poruka, elektroničke pošte, podsjetnika i glasovne pošte."

 

Znači li ovo da sada nije moguće dodijeliti   vlastiti rington za sms, email i sl. ?

nisam siguran za 8-cu, al na 7-ici si mogo mjenjat samo zvuk zvona poziva i to u pocetku malo komplicirano bla bla.... ali zvukove tonova notifikacija sms,e-mail,whatsapp,... si mogo imat samo sistemski zdane tonove i to iste za sve,ne posebno ton za svaku aplikaciju.... 

Opali HVALA ↓↓↓
11 godina
offline
Re: Windows Phone 8 uređaji će dobiti novi update
A oće li riješit problem sa wi-fi om gdje se nemozes spojit na WPA2 mreze?
Signature is assuming direct control
16 godina
neaktivan
offline
Zatvaranje aplikacija

 

"navodno dosta tražena mogućnost zatvaranja pojedinačnih aplikacija u multitasking prozoru."

 

Izbrisati "navodno". To je jedna od većih debilana na WP8.

 

Još par stvari ovako iz glave:

 

- Mogućnost držanja bilo čega osim slika/videa/muzike na SD kartici (npr. mapa)

- mogućnost osvježavanja live tileova u nekom realnom periodu (npr. nemoguće je napraviti analogni sat koji se osvježava svake minute kao live tile normalnim metodama)

 

Uglavnom, toliki potencijal i vrhunski razvojni sustav, ali genijima nisu dosta 3 verzije da ugrade nešto što bi bilo logično svakome tko 10-ak dana koristi mozak i taj telefon istovremeno.

 

 
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Zatvaranje aplikacija
Meni je top nemogućnost office paketa da otvori file protektiran passwordom napravljen u desktop verziji officea, zakon, ipak je oba programa radila ista firma
14 godina
offline
Re: Windows Phone 8 uređaji će dobiti novi update
Bug Manijak kaže...
A oće li riješit problem sa wi-fi om gdje se nemozes spojit na WPA2 mreze?

Kako ne može? Ja se mogu spojiti.

HTC 8X :)
14 godina
offline
Re: Zatvaranje aplikacija
Mycroft kaže...

 

"navodno dosta tražena mogućnost zatvaranja pojedinačnih aplikacija u multitasking prozoru."

 

Izbrisati "navodno". To je jedna od većih debilana na WP8.

 

Još par stvari ovako iz glave:

 

- Mogućnost držanja bilo čega osim slika/videa/muzike na SD kartici (npr. mapa)

- mogućnost osvježavanja live tileova u nekom realnom periodu (npr. nemoguće je napraviti analogni sat koji se osvježava svake minute kao live tile normalnim metodama)

 

Uglavnom, toliki potencijal i vrhunski razvojni sustav, ali genijima nisu dosta 3 verzije da ugrade nešto što bi bilo logično svakome tko 10-ak dana koristi mozak i taj telefon istovremeno.

 

vjerojatno bi sve pocelo lag-ati. mozda bi i android radio posve fluidno da je ogranicen svakojakim piz******** :)

11 godina
offline
Re: Zatvaranje aplikacija
Ja sa svojom Lumiom 520 se nemogu nigdje spojit di je WPA2. I nisam jedini, vjeruj mi
Signature is assuming direct control
14 godina
offline
Re: Zatvaranje aplikacija
Bug Manijak kaže...
Ja sa svojom Lumiom 520 se nemogu nigdje spojit di je WPA2. I nisam jedini, vjeruj mi

 Na mojoj 620 uredno radi

12 godina
protjeran
offline
Windows Phone 8 uređaji će dobiti novi update

Necu srati po WP-u jer ga ne koristim, ali je činjenica da mu fali hrpa "sitnica" koje konkurentni OS-ovi imaju. Stoga nije ni čudo da ima slabe prodajne rezultate.

Moj PC  
5 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Windows Phone 8 uređaji će dobiti novi update

jesam ja ćorav ili zbilja nemam slanje fajlova preko blututa na wp8?

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
14 godina
offline
Re: Windows Phone 8 uređaji će dobiti novi update

Moraš prvo upaliti bluetooth, onda otići na to što hoćeš poslati i odabrati pošalji.

HTC 8X :)
13 godina
neaktivan
offline
Re: Windows Phone 8 uređaji će dobiti novi update
daniel.hajdinjak666 kaže...

Necu srati po WP-u jer ga ne koristim, ali je činjenica da mu fali hrpa "sitnica" koje konkurentni OS-ovi imaju. Stoga nije ni čudo da ima slabe prodajne rezultate.

pa i je i nije, puno ljudi navodi nedostatke wp

bez navodenja prednosti

neman ni ja wp, ali kad se jedan low end wp7 uredaj zblesi samo jednom u 2 godine...

ali moraju izbjec greske androida, gdje imamo kupus opcija koje uspore i najjaci uredaj

 

16 godina
neaktivan
offline
Re: Windows Phone 8 uređaji će dobiti novi update
Koristim WP7 i striktno koristim Win ali WP je tesko smece!
To je sramota da su nesto tako izbacili (opcenito WP), a sve pod izgovorom sigurnosti i manje potrosnje. Kakva korist tileova ako se updateaju svakoh 30min?
Da ponovim, za WP postoje first party (MS, HTC, Nokia) i third party (svi ostali) aplikacije. First party imaju pristup multitaskingu pa zato outlook moze svake min provjerit mail. Ali third NEMAJU! Pod WP7 mozete imati VRLO JEDNOSTAVNE background taskove koji se pozivaju svakih cca 30min, traju kratko i ne opterecuju sistem. WP8 uveo je "pravi" multitasking gdje CAK SAMO JEDNA aplikacija moze biti u "tracking" modu, tj stvarno radit u backgroundu. ALI, sve one mogu radit samo ako ih sistem ne ubije jer mu treba memorije! A ubije ih bez vaseg znanja! I sad, zamislite da dignete neki VOIP i poziva nema... Nema poziva jer je sistem bez ikakve obavijesti ubio vasu VOIP aplikaciju kada ste zastartali Angry Birdse! Kretenizam!
O tome da na SD kartici mozete imati samo fileove koje MS prepoznaje, necu. Ili da ne mozete imati drugu aplikaciju osim MSove za sistemske extenzije, npr slike....
Ili da ko kreten skrolate silne slike jer ih ne mozete poslozit u foldere i jer nemate scroll bar (opcenito svi danasnji mobilni OSovi)...
Da se razumijemo, govorimo o 32 bit procovima koji se vrte na 1, 2 GHz sa 1,2,3GB RAMa! Moja igracka od TyYNa imala je sve to, radila na par sto MHz i imala 64/128 MB RAMa. A radio je gotovo brzo kao danasnji telefoni! O cem pricamo nego o OGROMNOM SMECU!
Sjetite se sto je vrtilo Win95! i kako su radili.
16 godina
offline
Re: Zatvaranje aplikacija
Idealist kaže...
Mycroft kaže...

 

"navodno dosta tražena mogućnost zatvaranja pojedinačnih aplikacija u multitasking prozoru."

 

Izbrisati "navodno". To je jedna od većih debilana na WP8.

 

Još par stvari ovako iz glave:

 

- Mogućnost držanja bilo čega osim slika/videa/muzike na SD kartici (npr. mapa)

- mogućnost osvježavanja live tileova u nekom realnom periodu (npr. nemoguće je napraviti analogni sat koji se osvježava svake minute kao live tile normalnim metodama)

 

Uglavnom, toliki potencijal i vrhunski razvojni sustav, ali genijima nisu dosta 3 verzije da ugrade nešto što bi bilo logično svakome tko 10-ak dana koristi mozak i taj telefon istovremeno.

 

vjerojatno bi sve pocelo lag-ati. mozda bi i android radio posve fluidno da je ogranicen svakojakim piz******** :)

Pozdravljam svaki update na WP8, do sada je to donosilo napredovanje OS-a. Još koji update i mogao bi zavoljeti WP8. Na Androidu (Galaxy Nexus) svaki update je samo nakaradniji, mob mi se dosta usporio sa zadnjim JB 4.3, a i ima bug kod zakljucavanja, mobitel se za nekoliko sekundi sam pali i gasi na lock screen, aplikacije se sporije otvaraju, google chrome, ne da lagga, nego se usere da moras skoro pa mob resetirati... šteta da updateovi izlaze bez ozbiljnijeg testiranja...  

13 godina
neaktivan
offline
Re: Zatvaranje aplikacija
Memphis kaže...
Bug Manijak kaže...
Ja sa svojom Lumiom 520 se nemogu nigdje spojit di je WPA2. I nisam jedini, vjeruj mi

 Na mojoj 620 uredno radi

na 820 takoder sve normalno

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice