Windows XP u studenom povećao udio na tržištu

poruka: 7
|
čitano: 3.057
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Windows XP u studenom povećao udio na tržištu".
12 godina
offline
Windows XP u studenom povećao udio na tržištu

Best Windows ever.

 
1 15 hvala 1
11 godina
offline
Windows XP u studenom povećao udio na tržištu

 
13 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Windows XP u studenom povećao udio na tržištu

Za mene je najbolji windows ikad Win 95 odn Chicago.

Kad sam ga s prijateljem instalirao skoro sam se onesvijestio od ljepota grafike

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.12.2016 22:25 (Tony Marconi).
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Windows XP u studenom povećao udio na tržištu

Windows 2000

 

Ili smo samo nostalgični? :D

Know your world.
 
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Windows XP u studenom povećao udio na tržištu

"udio Windowsa XP u zadnjih mjesec dana povećan za 0,36%, odnosno s 8,27% (listopad) na 8,63% (studeni)"

 

E pa dragi BUG-ovci, nadao sam se ovakvoj grešci kod žute štampe, ali kod vas teško ili nikada. Da vam razjasnim matematički ili već shvaćate na što ciljam - povećanje nije za 0,36% već je razlika od 0,36 postotnih indeksa. Samo povećanje u studenom je za 4.35% u odnosu na podatke iz listopada. Kapisch?

 

Stvarno je nevjerojatno da ne znate uzeti onaj jadni Calculator, koji je s nama tu još od Windows-a 1.0 i napravite nekoliko računskih operacija...

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.12.2016 8:57 (TripperNX).
Moj PC  
8 0 hvala 0
15 godina
offline
Windows XP u studenom povećao udio na tržištu

mene čudi zbog čega to ikoga čudi. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Re: Windows XP u studenom povećao udio na tržištu
TripperNX kaže...

"udio Windowsa XP u zadnjih mjesec dana povećan za 0,36%, odnosno s 8,27% (listopad) na 8,63% (studeni)"

 

E pa dragi BUG-ovci, nadao sam se ovakvoj grešci kod žute štampe, ali kod vas teško ili nikada. Da vam razjasnim matematički ili već shvaćate na što ciljam - povećanje nije za 0,36% već je razlika od 0,36 postotnih indeksa. Samo povećanje u studenom je za 4.35% u odnosu na podatke iz listopada. Kapisch?

 

Stvarno je nevjerojatno da ne znate uzeti onaj jadni Calculator, koji je s nama tu još od Windows-a 1.0 i napravite nekoliko računskih operacija...

 Tragično je da se ista stvar ponavlja već ohoho vremena, jer sjećam se da smo o tom već jednom raspravljali. 

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.12.2016 11:10 (Prince-Artas).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice