Windowsi 95 na iPhoneu 6 Plus

poruka: 13
|
čitano: 3.197
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Windowsi 95 na iPhoneu 6 Plus".
12 godina
neaktivan
offline
Windowsi 95 na iPhoneu 6 Plus

Besmislena vijest puna pogresnih informacija. Prva slika, kako lijepo pise, je od Windows XP setup-a a ostale slike nisu Windows 95 nego Windows 98. 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.11.2014 14:35 (dufus).
 
16 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Windowsi 95 na iPhoneu 6 Plus

Stvarno ne vidim razlog ovog "pothvata".

A i slike baš nemaju veze sa naslovom...

 

hrvfilozof.bloger.hr - Zaboravio sam zgasit internet
16 godina
offline
Re: Windowsi 95 na iPhoneu 6 Plus
dufus kaže...

Besmislema vijest puna pogresnih informacija. Prva slika, kako lijepo pise, je od Windows XP setup-a a ostale slike nisu Windows 95 nego Windows 98. 

 

martinje je

14 godina
neaktivan
offline
Re: Windowsi 95 na iPhoneu 6 Plus
dufus kaže...

Besmislema vijest puna pogresnih informacija. Prva slika, kako lijepo pise, je od Windows XP setup-a a ostale slike nisu Windows 95 nego Windows 98. 

 

Instaliran je windows 98. Vjerojatno je pokušao i windows xp ali nije išlo.

 

Prevoditelj:

1.Q: Mogu li instalirati Windows XP?

  : Odgovor je da možete, ali sigurno ne idos, jer idos naprosto simulaciju dos okruženje nije pravi smisao virtualni stroj, tako da sustav je teže pokrenuti DOS i idos simulaciju okoliša, a nemate XP trčanje osnovne potrebe zaštite okoliša, pa kasnije ako transplantirani XP sustava, onda ću iskoristiti svoje slobodno vrijeme s prijateljima iOS platformu napisati plug-in za pokretanje XP virtualni stroj sustava.

....

Prethodno korišteni iPhone4 bacanje preko WIN3.2, početak iPhone6 Plus željeli probati Apple A8 procesor nije moćna. , Tako je pronađena sve vrste tutoriali žara iz WIN3.2 WIN3.2 može uspješno testiranje XP instalirati i pokrenuti glatko, mentorski staklenke nije rekao, ono što zanima možete gledati kroz, Win95 instalacija na plavom zaslonu zadnji korak, nema rješenja ni reći, XP instalater može ispravno učitani, ali za otkrivanje tvrdi disk koji korak zaglavi, i nema rješenja. , Tako je najveći dio procesa instalacije pod WIN98. , ,

SoSlI' bopummeH motlhbogh val.
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.11.2014 14:21 (Xanzzu).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Windowsi 95 na iPhoneu 6 Plus
Koje gluposti,to sam vec i pokrenuo na pra staroj Xperiji X8,nista ali ama bas nista posebno ta vijest ne donosi.
12 godina
neaktivan
offline
Windowsi 95 na iPhoneu 6 Plus

Kao prvo mi nije jasna sve masovnija popularizacija ovakvih stvari ! Kao drugo mi nije isto jasno taj pokušaj instalacije takvog software-a na takav uređaj !

M
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Windowsi 95 na iPhoneu 6 Plus
dufus kaže...

Besmislena vijest puna pogresnih informacija. Prva slika, kako lijepo pise, je od Windows XP setup-a a ostale slike nisu Windows 95 nego Windows 98. 

 

Hahaha, ni google translate ne radi ovakve pogreske...

14 godina
offline
Re: Windowsi 95 na iPhoneu 6 Plus
Igor150 kaže...

Kao prvo mi nije jasna sve masovnija popularizacija ovakvih stvari ! Kao drugo mi nije isto jasno taj pokušaj instalacije takvog software-a na takav uređaj !

Kod ovakvih poduhvata tek možemo steći dojam koliko smo napredovali za 2 desetljeća. Današnji mobilni procesori su dovoljno moćni da emuliraju stare desktop procesore, i glatko izvode kod koji je nekada mučio najmoćnije procesore. Posebno treba uzeti u obzir pad performansi zbog same emulacije. Ništa bolje za nas nostalgičare nego kada na mobitelu imaš emulator sa nekoliko stotina Nintendo, Sega ili DOS igara, ili kada na SD karticu smjestiš sve sezone omiljene serije (za koju je nekada trebala putna torba za VHS). Možda nije uvijek korisno, ali ne može da škodi, a ako ne škodi onda ipak nekako koristi.{#}{#}

Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup.
14 godina
offline
Windowsi 95 na iPhoneu 6 Plus

Ovo su prvi windowsi sa savitljivim ekranom

Potpis!
Moj PC  
10 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Windowsi 95 na iPhoneu 6 Plus

Instalirati i pokrenuti na emulatoru nije ista stvar.

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Windowsi 95 na iPhoneu 6 Plus

Pih, za te pare što je dao za iPhone 6, mogao si je kupit PC da si instalira XP. I to ne jedan, već bar dva.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Windowsi 95 na iPhoneu 6 Plus
uss kaže...
Igor150 kaže...

Kao prvo mi nije jasna sve masovnija popularizacija ovakvih stvari ! Kao drugo mi nije isto jasno taj pokušaj instalacije takvog software-a na takav uređaj !

Kod ovakvih poduhvata tek možemo steći dojam koliko smo napredovali za 2 desetljeća. Današnji mobilni procesori su dovoljno moćni da emuliraju stare desktop procesore, i glatko izvode kod koji je nekada mučio najmoćnije procesore. Posebno treba uzeti u obzir pad performansi zbog same emulacije. Ništa bolje za nas nostalgičare nego kada na mobitelu imaš emulator sa nekoliko stotina Nintendo, Sega ili DOS igara, ili kada na SD karticu smjestiš sve sezone omiljene serije (za koju je nekada trebala putna torba za VHS). Možda nije uvijek korisno, ali ne može da škodi, a ako ne škodi onda ipak nekako koristi.{#}{#}

 

Ja bi jos nadodao: tadasnji software bio je optimizirano pisan, a ne ko danas razbacivanje sa svime i svacime.

 

Za startanje XP treba se imati "ozbiljan" procesor, Pentium najmanje, koji ima pravi MMU (memory mapping unit) i tada emulacija vise nije tak jednostavna.

 

Za razliku od ostalih, mene ovakova vijest veseli. Veseli zato jer sam i ja u davna vremena pisao emulatore za Z80 i 68000 koji su se vrtili na PCu (doba Win98 i 486). Frend je na svom emulatoru podizal Amigu.

A danas mi procesor u VHDLu vrti na PCu (istina bog makini sa i7) pri brzini od 250Mhz.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Windowsi 95 na iPhoneu 6 Plus

a čuj,samo hoću reći čemu stolno računalo? koje ja osobno preferiram,nikako prijenosno ništa osim ako nema potrebe u slučaju da si trgivački putnik.. Ovaj nostalgičarski poduhvat sve stoji što si rekao. Činjenica jeste da svi kažu kako"stolno računalo zauzima podosta prostora..." daj ti meni nešto što manje/prijenosno....a kad rikne,popravak peskup ako je i moguć.

M
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice