WP Marketplace stigao u Hrvatsku!

poruka: 31
|
čitano: 5.138
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "WP Marketplace stigao u Hrvatsku!".
15 godina
odjavljen
offline
WP Marketplace stigao u Hrvatsku!

jupi!

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
WP Marketplace stigao u Hrvatsku!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: WP Marketplace stigao u Hrvatsku!

mozda treba jos malo pricekat

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
16 godina
offline
Re: WP Marketplace stigao u Hrvatsku!
Ima li nagovjestaja za BiH?
15 godina
odjavljen
offline
WP Marketplace stigao u Hrvatsku!

ni karticu jos ne mogu regat... tj napise mi invalid postcode, jel ima neka fora s tim postcodom?

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
WP Marketplace stigao u Hrvatsku!

Strpite se još dan-dva, dok sve ne propagira kako treba.

Kartica mora imati isti poštanski broj kao i upisana adresa (barem je tako u svijetu vrijedilo).

BiH nema u najavi još (iako nije ništa najavljeno za sljedeći val, tako da se ne zna).

 

http://www.domagoj.pavlesic.com/windows-phone-marketplace-dosao-u-hrvatsku-upozorenje

Domagoj
 
1 0 hvala 8
16 godina
neaktivan
offline
Re: WP Marketplace stigao u Hrvatsku!
skank666 kaže...

mozda treba jos malo pricekat

No Marketplace available ... in your country. {#} Toliko o prenošenju tuđih press releasova umjesto istraživačkog novinarstva...

 

15 godina
neaktivan
offline
Re: WP Marketplace stigao u Hrvatsku!
DigiMagic kaže...
skank666 kaže...

mozda treba jos malo pricekat

No Marketplace available ... in your country. {#} Toliko o prenošenju tuđih press releasova umjesto istraživačkog novinarstva...

 

joj, pa koji "novinar" bi išao provjeravati ono kaj objavljuje??? 

Igor
14 godina
neaktivan
offline
Re: WP Marketplace stigao u Hrvatsku!
Domagoj kaže...

Strpite se još dan-dva, dok sve ne propagira kako treba.

Kartica mora imati isti poštanski broj kao i upisana adresa (barem je tako u svijetu vrijedilo).

BiH nema u najavi još (iako nije ništa najavljeno za sljedeći val, tako da se ne zna).

 

http://www.domagoj.pavlesic.com/windows-phone-marketplace-dosao-u-hrvatsku-upozorenje

 

Ako je netko gledao Alien 3 , onda zna što znači : služba za suzbijanje glasina {#}

 

PS.

još jednom hvala na obavijesti.

15 godina
neaktivan
offline
WP Marketplace stigao u Hrvatsku!

Jel zna neko dal se ovo odnosi i na mogućnost postavljanja paid aplikacija iz hrvatske, ili se ovo odnosi samo na kupovanje aplikacija, kao sto je slucaj sa androidom?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
WP Marketplace stigao u Hrvatsku!

.

Kapitalizam želi proizvesti i prodati što više u što kraćem vremenu sa što manje radnika!
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.3.2012 13:41 (hrvooje).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: WP Marketplace stigao u Hrvatsku!
knight kaže...
Ima li nagovjestaja za BiH?

 samo bih napomenuo da sav free sadrzaj se od pocetka moze skinuti sa marketplacea.

Iskreno ni nemam potrebe nista kupovati kad doslovno sve sto mi treba ima na MP free..

12 godina
neaktivan
offline
WP Marketplace stigao u Hrvatsku!

Konačno!

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
WP Marketplace stigao u Hrvatsku!

Jel to znaci da sad moram napraviti novi Live account? Posto ovaj sto sada koristim je registriran kao USA stanovnik.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: WP Marketplace stigao u Hrvatsku!
pusic008 kaže...

Jel zna neko dal se ovo odnosi i na mogućnost postavljanja paid aplikacija iz hrvatske, ili se ovo odnosi samo na kupovanje aplikacija, kao sto je slucaj sa androidom?

 Samo kupovanje i preuzimanje.

Why so serious?
16 godina
offline
WP Marketplace stigao u Hrvatsku!

A ja se već ponadao da će biti i (izravna) mogućnost postavljanja. Neka, i ovo je korak naprijed! :)

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: WP Marketplace stigao u Hrvatsku!
pusic008 kaže...

Jel zna neko dal se ovo odnosi i na mogućnost postavljanja paid aplikacija iz hrvatske, ili se ovo odnosi samo na kupovanje aplikacija, kao sto je slucaj sa androidom?

i mene isto zanima, jel netko provjerio vec?

14 godina
neaktivan
offline
Re: WP Marketplace stigao u Hrvatsku!
Domagoj kaže...

Strpite se još dan-dva, dok sve ne propagira kako treba.

Kartica mora imati isti poštanski broj kao i upisana adresa (barem je tako u svijetu vrijedilo).

BiH nema u najavi još (iako nije ništa najavljeno za sljedeći val, tako da se ne zna).

 

http://www.domagoj.pavlesic.com/windows-phone-marketplace-dosao-u-hrvatsku-upozorenje

 

pajser kaže...

Jel to znaci da sad moram napraviti novi Live account? Posto ovaj sto sada koristim je registriran kao USA stanovnik.

 ja sad ne kužim ovo pa ako može malo pojašnjenja, naime meni na Live accountu već piše Croatia kao Country (a i daje mi mogućnost promjene), da li ja to gledam onda na krivom mjestu ili ću smo pri novom setapiranju telefona trebat odabrat Croatia

kod mene normalno radi.....
15 godina
odjavljen
offline
Re: WP Marketplace stigao u Hrvatsku!

ni meni nije jasno. kad sam ga prvi puta radio stavio sam pod country USA i sad sam promjenio na croatia...

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
12 godina
neaktivan
offline
WP Marketplace stigao u Hrvatsku!

Taj Microsoft ima nekih problema očito, mislim da je potrebno resetirati mobitel, utipkati svoj windows live ID i nakon toga odabrati Croatia kao zemlju, u mom live ID-u je također Croatia pod location i ništa se nije dogodilo...

Resetiranjem gubim sve podatke, sve kontakte, sve settingse... Bolje im je da se varam i da će mi se automatski promjeniti na HR marketplace kada dođe vrijeme za to jer je očito još uvijek nedostupan.

U suprotnom ću se jako razočaarati u WP platformu koju koristim već više od pola godine, barem backup neka mi omoguće... Krajnje su neozbiljni....

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: WP Marketplace stigao u Hrvatsku!
Death kaže...

Taj Microsoft ima nekih problema očito, mislim da je potrebno resetirati mobitel, utipkati svoj windows live ID i nakon toga odabrati Croatia kao zemlju, u mom live ID-u je također Croatia pod location i ništa se nije dogodilo...

Resetiranjem gubim sve podatke, sve kontakte, sve settingse... Bolje im je da se varam i da će mi se automatski promjeniti na HR marketplace kada dođe vrijeme za to jer je očito još uvijek nedostupan.

U suprotnom ću se jako razočaarati u WP platformu koju koristim već više od pola godine, barem backup neka mi omoguće... Krajnje su neozbiljni....

Čisto sumnjam da će ti se išta samo od sebe promijeniti. Moraš ili sam promijeniti (bar zasad) ili ostaviti kako je.

Why so serious?
12 godina
neaktivan
offline
WP Marketplace stigao u Hrvatsku!

A koje su uopće pogodnosti toga HR tržišta, samo da ćemo ih sada moći kupovati ili će biti neke aplikacije koje će samo na HR marketplaceu biti dostupne? Ionako već sada postoji šest HR aplikacija koje mogu skinuti...

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
WP Marketplace stigao u Hrvatsku!

mao sam pogledao njihov support i najvece sra*e je to da kad se jednom rega country na live-id nema povrtaka odnosno nema mogucnosti mjenjanja što bi znacilo da se treba otvoriti NOVI live id markirat hrvatska i naravno jos uz sve to RESeTIRAT telefon?!?!?  nek idu  k vragu!!  

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.3.2012 19:06 (vcapar).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
WP Marketplace stigao u Hrvatsku!

ja ću pričekati koji dan, ako se ništa ne promjeni sigurno ću ga resetirati pa onda pokušati, to je dan-dva igranja da sve vratiš na mjesto, nije to neki problem :)

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: WP Marketplace stigao u Hrvatsku!
Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
12 godina
neaktivan
offline
Re: WP Marketplace stigao u Hrvatsku!

Odličan post!, Vaš blog je od sada u bookmarksima. {#}

15 godina
neaktivan
offline
WP Marketplace stigao u Hrvatsku!

Kakva je situacija sa Marketplaceom? Jel se napunio aplikacijama? Ili jos cekam sa promjenom accounta? 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: WP Marketplace stigao u Hrvatsku!
pajser kaže...

Kakva je situacija sa Marketplaceom? Jel se napunio aplikacijama? Ili jos cekam sa promjenom accounta? 

Kada Domagoj na svom blogu bude govorio da valja, onda prebacuj.

14 godina
neaktivan
offline
Re: WP Marketplace stigao u Hrvatsku!
pajser kaže...

Kakva je situacija sa Marketplaceom? Jel se napunio aplikacijama? Ili jos cekam sa promjenom accounta? 

 sad već ima dosta aplikacija i od nekih meni važnijih nema samo minesweeper (xbox live) i adobe pdf al i to će doć

kod mene normalno radi.....
15 godina
odjavljen
offline
Re: WP Marketplace stigao u Hrvatsku!

cek, adobe reader? pa to ima vec odkad...

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice