WP7 – aplikacije na poklon

poruka: 15
|
čitano: 2.536
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "WP7 – aplikacije na poklon".
15 godina
offline
WP7 – aplikacije na poklon

Taman se poradovah, bice nesto i za nas raju koji smo vec kupili njihove telefone...ali vidi čuda, to je za one koji ce tek kupiti telefon i naravno za AMERIČKO TRŽIŠTE...

 

 

To u Bugu na snazi hronicnan nedostatak vijesti pa pisete sve i svasta...

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.11.2011 9:14 (malina22).
Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: WP7 – aplikacije na poklon
vijest je super napisana ali sto to mene boli djon sto sto m$ djeli amerima bonove. nek djeli u hr pa cu onda bit itekako zainteresiran. :)
Ne mogu se nis sjetit!!!
12 godina
neaktivan
offline
WP7 – aplikacije na poklon
Ne znam sto je tim Amerikancima u glavi da ne mogu shvatiti da je Amerika samo dio svijeta, ne i cijeli svijet. Ajde jos da im se ne da po Africi zaj...i, jer je malo i rascjepkano trziste, ali tako zanemarivati Europu, to mi nije jasno.
 
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
WP7 – aplikacije na poklon

Prvo poklanjaju mobitele (25000 WP7 Nokija) pa onda aplikacije.

Meni sve to lici na poteze ocajnika...

Moj PC  
3 4 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: WP7 – aplikacije na poklon
Baš bi bilo super da se bon za kupnju dijeli kod nas, a još nam nije dozvoljen ni pristup marketu. :)

To je daleko veci fail od ignoriranja u ovoj konkretnoj akciji.
...
16 godina
offline
WP7 – aplikacije na poklon

Je, sigurno je Microsoftu prioritet neka mala tamo zabačena zemljica od jadnih 4 milijuna stanovnika... Jedan njihov oveči grad ima toliko stanovnika.
Počeli su, pa normalno da će najprije krenuti iz svog dvorišta, pa dalje...

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: WP7 – aplikacije na poklon
PICART kaže...

Je, sigurno je Microsoftu prioritet neka mala tamo zabačena zemljica od jadnih 4 milijuna stanovnika... Jedan njihov oveči grad ima toliko stanovnika.
Počeli su, pa normalno da će najprije krenuti iz svog dvorišta, pa dalje...

Za mene bi bio pravi potez da su ovo recimo omogucili svim kupcima i novim i starim koji zive u zemljama gdje nije dostupan marketplace,tako bi vidjeli da im je bar malo stalo...

Nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
14 godina
offline
Re: WP7 – aplikacije na poklon
malina22 kaže...

Taman se poradovah, bice nesto i za nas raju koji smo vec kupili njihove telefone...ali vidi čuda, to je za one koji ce tek kupiti telefon i naravno za AMERIČKO TRŽIŠTE...

 

 

To u Bugu na snazi hronicnan nedostatak vijesti pa pisete sve i svasta...

Što fali vijesti? To što prati zbivanja na sceni nadmetanja platformi?

Po toj logici marketplace nije nikad trebao biti niti spomenut, niti u Bug-u, niti na portalu, kao ni aplikacije za WP7 - nije nam dostupno.

 

To što živimo u ovakvoj državi znači da se moramo ograničiti na zbivanja samo nama dostupna? Aj ne serkajte bezveze, a svoje frustracije što živite u ovakvoj vukojebini liječite na izborima (ili ćemo opet za Jacu - pa uvela nas je u uniju, treba joj spomenik dignut).

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
15 godina
neaktivan
offline
Re: WP7 – aplikacije na poklon
mapir kaže...

Prvo poklanjaju mobitele (25000 WP7 Nokija) pa onda aplikacije.

Meni sve to lici na poteze ocajnika...

Ocajnivi ili ne - dolaze zadnji na tulum sa velikim zakasnjenjem, najboljih kolaca vise nema, a ni stapica vise nije ostalo bas puno. Tako da ako ne zele ostati bez icega, moraju ovako, druge nema. Sad kad su (barm teoretski) navukli 25000 developera, sad moraju i naci kupce za njihovih teoretskih 25000 ili vise aplikacija, inace odose tesko steceni developeri za novcem putem iOSa ili Androida.

16 godina
neaktivan
offline
Re: WP7 – aplikacije na poklon
mapir kaže...

Prvo poklanjaju mobitele (25000 WP7 Nokija) pa onda aplikacije.

Meni sve to lici na poteze ocajnika...

Poklonili su preko 100.000+ mobitela (Microsoft svojim zaposlenicima, Dell mijenja blackberry s svojim WP7 telefonima, WebOS developerima), i u nekim zemljama dijele xbox-e

 

 

Jako dobre pogodnosti za agresivan ulazak na tržište u kojem žele uzeti dio kolača. Zato živjela konkurencija i tržišno nadmetanje

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
16 godina
offline
Re: WP7 – aplikacije na poklon
DamageHigh kaže...

Što fali vijesti? To što prati zbivanja na sceni nadmetanja platformi?

Po toj logici marketplace nije nikad trebao biti niti spomenut, niti u Bug-u, niti na portalu, kao ni aplikacije za WP7 - nije nam dostupno.

 

To što živimo u ovakvoj državi znači da se moramo ograničiti na zbivanja samo nama dostupna? Aj ne serkajte bezveze, a svoje frustracije što živite u ovakvoj vukojebini liječite na izborima (ili ćemo opet za Jacu - pa uvela nas je u uniju, treba joj spomenik dignut).

 

Vijesti fali da nema niti najmanje veze samnom. I da, koja svrha od spominjanja marketplace-a dok ne dođe kod nas i bude legalno dostupan? Realno, na ljestvici od 1 do 10 važnost ove vijesti je nama u HR 2. Nekome nude nešto što nas ne dodiruje nikako. Zanimljivo je cca kao i politička scena u Tađikistanu.

 

I to nema nikakve veze sa "ovakvom državom", to vrijedi samo za SAD, sve države u Europi su onda "ovakva država". No dobro, vidim godište pa se i ne čudim puno...

14 godina
offline
Re: WP7 – aplikacije na poklon
Solo761 kaže...
DamageHigh kaže...

Što fali vijesti? To što prati zbivanja na sceni nadmetanja platformi?

Po toj logici marketplace nije nikad trebao biti niti spomenut, niti u Bug-u, niti na portalu, kao ni aplikacije za WP7 - nije nam dostupno.

 

To što živimo u ovakvoj državi znači da se moramo ograničiti na zbivanja samo nama dostupna? Aj ne serkajte bezveze, a svoje frustracije što živite u ovakvoj vukojebini liječite na izborima (ili ćemo opet za Jacu - pa uvela nas je u uniju, treba joj spomenik dignut).

 

Vijesti fali da nema niti najmanje veze samnom. I da, koja svrha od spominjanja marketplace-a dok ne dođe kod nas i bude legalno dostupan? Realno, na ljestvici od 1 do 10 važnost ove vijesti je nama u HR 2. Nekome nude nešto što nas ne dodiruje nikako. Zanimljivo je cca kao i politička scena u Tađikistanu.

 

I to nema nikakve veze sa "ovakvom državom", to vrijedi samo za SAD, sve države u Europi su onda "ovakva država". No dobro, vidim godište pa se i ne čudim puno...

Znači ti si za to da se ne objavljuju nikakve vjesti o tome što nama nije dostupno?

Dakle, za marketplace, Androidov market do nedavno, Vevo svojevremeno, Google Music i sve ostale servise i usluge koji su nama nedostupni, ti smatraš da su potpuno nepotrebno punili retke časopisa i portala? Amazonov Kindle Fire, SOCL itd. itd.

 

Vijest je popratila događaj na poprilično burnoj i zanimljivoj sceni nadmetanja platformi, koja se u ovom konkretnom slučaju odvija samo na području SAD-a. Ne vidim u čemu je problem. Najbolje da se zatvorimo u podrum, a vrh informiranosti nam budu izjave s političke scene o tome kako nam država cvjeta, ili kako je u banani (ovisi jesu li na vlasti ili ne).

 

Što se tiče zadnjeg odlomka, ne znam što si zapeo za ovaj konkretan primjer. Od stabla ne vidiš šumu.

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
13 godina
neaktivan
offline
WP7 – aplikacije na poklon

Nije mi jasno kako ne mozete pristupiti marketu s moba, mislim da li je skroz blokiran ili nemate mogucnost skidanja stvari? Molio bih da mi objasnite to ukratko.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: WP7 – aplikacije na poklon
ma damagehigh niko ne govori da kao te vjesti nebi trebalo pisat nego iz ljutila sta mi nemamo nikakav pristup tim marketima
Ne mogu se nis sjetit!!!
12 godina
neaktivan
offline
WP7 – aplikacije na poklon

Solo761 ti kaže da nam ne trebaju vijesti tipa shopping centar u San Francisku sutra ima rasprodaju mobitela jer mi na tu rasprodaju ne idemo niti ćemo ikad stići. Naravno da vijesti tipa "MarketPlace povećao broj aplikacija za 30%" mogu biti zanimljive nekima jer će taj market kad tad doći i kod nas, ali popust onaj više neće nikad.

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice