WP7 – nativno i u više jezika

poruka: 6
|
čitano: 2.468
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "WP7 – nativno i u više jezika".
16 godina
online
WP7 – nativno i u više jezika

Ako je vjerovati jednom od polaznika Microsoftove radionice za programere u Indiji

 
4 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
WP7 – nativno i u više jezika

Prešao sam na C# zbog ASP.NET-a i WP7, a oni sad mjenjaju{#}.

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: WP7 – nativno i u više jezika
royalhero kaže...

Prešao sam na C# zbog ASP.NET-a i WP7, a oni sad mjenjaju{#}.

 

ne brini, nista se ne mijenja, nego se dodaje. 

 

Smith and Wesson - the original point and click interface | http://twitter.com/hhrvoje, http://www.hudosvibe.net
12 godina
neaktivan
offline
WP7 – nativno i u više jezika

Wow, 120 jezika. Američko tržište je značajno, ali Nokia je dugo uživala samo zato jer se ostalima nije dalo zaj... ti s tržištima izvan Amerike (i engleskog jezika). Očito i Microsoft uči sad od Nokie.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: WP7 – nativno i u više jezika
royalhero kaže...

Prešao sam na C# zbog ASP.NET-a i WP7, a oni sad mjenjaju{#}.

tu se nista ne mijenja, wp7 i dalje koristi silverlight(c#) kao i asp.net.

Ovo je korisno za bas neke uber igre ili neznam kakve kalkulacije...

meni se xna svidja, mozda jos nije dozrio da zamijeni directx + C++, ali je puno laksi za naucit, a i primjereniji za jednostavnije igre kakve obicno i jesu na smartphoneima.

Jos bi bilo dobro da zazivi xna u web browseru(sliverlight 5), tak da maltene isti kod mozes pokreni na windowsima, wp7, xboxu i u svakom browseru koji podrzava silvelight 5 sto znaci da se na neki nacin siri i na mac i linux...al otom potom...

12 godina
neaktivan
offline
Re: WP7 – nativno i u više jezika
hudo kaže...

 

ne brini, nista se ne mijenja, nego se dodaje. 

 

 

Svinja kaže...

tu se nista ne mijenja, wp7 i dalje koristi silverlight(c#) kao i asp.net.

Ovo je korisno za bas neke uber igre ili neznam kakve kalkulacije...

meni se xna svidja, mozda jos nije dozrio da zamijeni directx + C++, ali je puno laksi za naucit, a i primjereniji za jednostavnije igre kakve obicno i jesu na smartphoneima.

Jos bi bilo dobro da zazivi xna u web browseru(sliverlight 5), tak da maltene isti kod mozes pokreni na windowsima, wp7, xboxu i u svakom browseru koji podrzava silvelight 5 sto znaci da se na neki nacin siri i na mac i linux...al otom potom...

 Ma znam, nego se šalim, potpuno bi bilo nelogično da Microsoft za svoju mobilnu platformu ne koristi svoje razvojne tehnologije.

Expression studio + VS2010, odlični alati za razvoj.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice