WP8 Nokije u rujnu?

poruka: 10
|
čitano: 2.679
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "WP8 Nokije u rujnu?".
13 godina
offline
WP8 Nokije u rujnu?
Sve je rečeno ovim citatom: " Predstavljanje će navodno biti na konferenciji Nokia World, tjedan dana prije, opet navodnog, predstavljanja sljedećeg iPhonea."

Živio Android.
 
0 5 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
WP8 Nokije u rujnu?

Ne bih htio ulaziti u ovu prepirku oko mobilnih operacijskih sustava niti bih htio sebe kategorizirati kao Apple fanboy ili Android, pa čak i WP fanboy. Ovaj post pišem da komentiram ovaj članak. Dakle, htio sam reči da se meni čini da su ove slike ''prototipa'' lažne tj. nisu legitimne (za vjerovati) jer je microsoft sa novim OS predstavio novi logo i Home tipka bi trebala izgledati kao i windows 8 logo. Isto tako na slici se ne vidi kamera, a i manje je vjerojatno da će se nova lumija izdati u zelenoj boji. Samo moje mišljenje.

I'm an Apple Hero!
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: WP8 Nokije u rujnu?
nije bitna slika, fejk je
bitno je da uredaji dolaze izuzetno brzo. nadam se da ce tako brzo i u prodaju i da ce donijeti neku suludu inovaciju kako samo nokia zna.
There are only two races on this planet-the intelligent and the stupid.
16 godina
offline
Re: WP8 Nokije u rujnu?
tesko da nokia tu ima previse prostora za inovaciju.. Ako negdje bude inovacije, bit ce u samom os-u..
Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
13 godina
neaktivan
offline
WP8 Nokije u rujnu?

Bice dobro ako budu PureView ubacili na Lumie .

http://www.bug.hr/forum/topic/softver-literatura-usluge/prodaja-knjige-hardware/103166.aspx
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
WP8 Nokije u rujnu?

Tako mi je žao što sam uzeo WP7 Nokie. Da sam malo sačekao, na jesen bih uzeo neku WP8 Nokiu. To će biti odlični mobiteli sa odličnim OS-om.

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: WP8 Nokije u rujnu?
apoteka "...da ce donijeti neku suludu inovaciju kako samo nokia zna"
Zadnja suluda inovacija im je bila kad se moralo stavljati komadic selotejpa i cackalice da klizni mehanizam ne sklopoce. Na famoznoj n95.
Ne znaju oni vise suludo inovirati.
13 godina
neaktivan
offline
Re: WP8 Nokije u rujnu?
Ezio kaže...
apoteka "...da ce donijeti neku suludu inovaciju kako samo nokia zna"
Zadnja suluda inovacija im je bila kad se moralo stavljati komadic selotejpa i cackalice da klizni mehanizam ne sklopoce. Na famoznoj n95.
Ne znaju oni vise suludo inovirati.

Daj molim te, Pureview je čista inovacija, dok drugi u zadnje vrijeme samo znaju dodavati još jezgri zbog nedostatka inovativnosti.

16 godina
offline
Re: WP8 Nokije u rujnu?
Ezio kaže...
apoteka "...da ce donijeti neku suludu inovaciju kako samo nokia zna"
Zadnja suluda inovacija im je bila kad se moralo stavljati komadic selotejpa i cackalice da klizni mehanizam ne sklopoce. Na famoznoj n95.
Ne znaju oni vise suludo inovirati.

 

Kako si naporan. Koji put si ovo ponovio?

12 godina
neaktivan
offline
Re: WP8 Nokije u rujnu?
knight kaže...
Kako si naporan. Koji put si ovo ponovio?

Njemu je svaki potez, svake kompanije koja konkurira Apple-u, sulud.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice