Xbox One za odabrane

poruka: 70
|
čitano: 11.081
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Xbox One za odabrane".
16 godina
online
Xbox One za odabrane

puni su iznenađenja!

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Moj PC  
25 1 hvala 0
15 godina
online
Xbox One za odabrane

kao i sve od microsofta.

Moj PC  
15 0 hvala 0
12 godina
offline
Xbox One za odabrane

nisu ni sonyjev japan hihi {#}

 
9 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xbox One za odabrane
Sami sebi kopaju jamu
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
15 godina
odjavljen
offline
Xbox One za odabrane

pa kad ne žele moju lovu... 

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
34 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox One za odabrane
Sony operativci infiltrirali Xbox menadžment i sad uništavaju firmu iznutra. Ja ne vidim logičnije objašnjenje. Ili su box-ovci baš pukli s mozgom totalno :D.
16 godina
odjavljen
offline
Xbox One za odabrane

Bit će izdana u svega 70 primjeraka {#}

Freak Show Inc.
 
21 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox One za odabrane
Friday kaže...

Bit će izdana u svega 70 primjeraka {#}

{#} Izgleda da će sve nove Xbox konzole biti Limited edition.

16 godina
odjavljen
offline
Xbox One za odabrane

A koja je svrha tog xbox live-a? Samo da se usporedjuju rezultati s drugim igracima? Ako je to sve, nije to neki gubitak.

http://isvijet.com.hr
 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Xbox One za odabrane
Edge kaže...

A koja je svrha tog xbox live-a? Samo da se usporedjuju rezultati s drugim igracima? Ako je to sve, nije to neki gubitak.

Pusti Xbox Live ovdje cijela konzola ne funkcionira

http://revohd.blogspot.com/
14 godina
offline
Xbox One za odabrane
trebali su ga nazvati xbox limited a ne one budući da je sve živo na konzoli ograničeno
I don't believe in a lot of things but I do believe in duct tape
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Xbox One za odabrane

Točno se vidi da su se koncentrirali na najveća/najbogatija tržišta. Sve je u profitu naravno, ali kod Microsofta je ta pohlepnost pre očita.

 
1 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Xbox One za odabrane

Ne kuzim zasto tamo tako nesposobni ljudi vode taj gaming odjel ...Koda namjernno zele da ljudi prestanu kupovat od njih proizvode.

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.6.2013 12:54 (kach).
 
4 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Xbox One za odabrane
kach kaže...

Ne kuzim zasto tamo tako nesposobni ljudi vode taj gaming odjel ...Koda namjernno zele da ljudi prestanu kupovat od njih proizvode.

Balmer je problem. Budaletina bez premca, uber retard. Taj bi zlatnu polugu uspio pretvorit u drek...

16 godina
offline
Xbox One za odabrane

Ovo bi moga biti veći fail i od Surface tableta. {#}

Glory Glory Man United
Moj PC  
14 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Xbox One za odabrane

I konačni rezultat je:

 

Playstation 4

 

XBox 1

Moj PC  
42 0 hvala 5
12 godina
neaktivan
offline
Xbox One za odabrane

Gledanje njihovih konferencija priko streama je najlošije potrošenih nekoliko stotina MB. Isto tako, kupovanje xboxnone konzole bilo bi najlošije potrošenih nekoliko stotina eura (a opet 100 više nego na ps4), dakle sve su već rekli. Ukidanje XNA platforme, za mene kao developera je već donekle rješilo stvar, a sad je sve čisto kome se okrenit.

www.designbox.com.hr
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.6.2013 14:06 (Jaka Polymesh).
 
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Xbox One za odabrane

Zanimljivo kako se svi ponašate kao manipulirana gomila. U članku piše "u svega nekoliko odabranih zemalja", a riječ je o točno 21. Koliko ja znam u našem jeziku "svega nekoliko" ne može biti 21. Dakle, članak je manipulativan i jaše na valu pretjeranih kritika na račun Xbox Ona koji se pojavljuju u zadnje vrijema, a koji iskorištava njihov "ljuti" konkurent Sony koji kaže: mi nemamo DRM a Xbox ima (laž!), mi ne zahtjevamo always on a Xbox zahtjeva, mi koštamo $399 a Xbox $499 (pri tom zanemaruju činjenicu da je u cijenu Xbox uračunat i Kinetic). To su valjda 3 stvari zbog kojeg je Xbox One totalna pušiona!?

 
5 29 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Re: Xbox One za odabrane
martin kaže...

Zanimljivo kako se svi ponašate kao manipulirana gomila. U članku piše "u svega nekoliko odabranih zemalja", a riječ je o točno 21. Koliko ja znam u našem jeziku "svega nekoliko" ne može biti 21. Dakle, članak je manipulativan i jaše na valu pretjeranih kritika na račun Xbox Ona koji se pojavljuju u zadnje vrijema, a koji iskorištava njihov "ljuti" konkurent Sony koji kaže: mi nemamo DRM a Xbox ima (laž!), mi ne zahtjevamo always on a Xbox zahtjeva, mi koštamo $399 a Xbox $499 (pri tom zanemaruju činjenicu da je u cijenu Xbox uračunat i Kinetic). To su valjda 3 stvari zbog kojeg je Xbox One totalna pušiona!?

 

1) Ako se ne varam, UN broji 193 zemlje? Samim time 21 zemlja se stvarno moze nazvati kao 'svega nekoliko odabranih'.

 

2) DRM nije laz, vec je istina.

 

3) XB1 ne zahtjeva always on, vec 'samo' jednom u 24h. Velika je razlika :)))))))

 

4) Kinect dolazi uz xb1, istina. No zasto dolazi? Kome? Meni osobno ne treba, a tjeraju me da isti kupim. PS kamera ne dolazi uz ps4, vec za dodatnih 60$ mozes istu kupiti. Opet je i po tom PS4 jeftiniji, a ne tjeraju te da kupujus nesto sto mozda neces ni koristiti. A da ne spominjem usporedbu ram memorije koje te dvije konzole koriste. xb1 se tu ne moze nikako mjeriti sa ps4. I opet je ps4 jeftiniji.

 

No kad smo vec kod te teme. Kad je x360 izasao, kostao je osjetno jeftinije od PS3. No tada te nije smetalo sto je to ustvari bila okrljestena verzija istoga, bez hdd-a i sl. stvarcica koje su bile potrebne? Dakle Sony ne radi nista sto MS nije radio.

 

Iskreno, meni je drago da su zeznuli sa xb1. I to na veliko zeznuli cijelu stvar. Kad u 10+ godina nisu mogli uvesti hrv kao podrzanu zemlju, onda neka propadnu sto se mene tice. Ionako je MS u zadnje vrijeme postao prebahat, ne slusaju ni kriticare, a ni korisnike. Opametit ce se kad tad. No jedina zanimljva stvar ce biti koliko dugo ce im biti potrebno da se opamete.

13 godina
offline
Re: Xbox One za odabrane
martin kaže...

Zanimljivo kako se svi ponašate kao manipulirana gomila. U članku piše "u svega nekoliko odabranih zemalja", a riječ je o točno 21. Koliko ja znam u našem jeziku "svega nekoliko" ne može biti 21. Dakle, članak je manipulativan i jaše na valu pretjeranih kritika na račun Xbox Ona koji se pojavljuju u zadnje vrijema, a koji iskorištava njihov "ljuti" konkurent Sony koji kaže: mi nemamo DRM a Xbox ima (laž!), mi ne zahtjevamo always on a Xbox zahtjeva, mi koštamo $399 a Xbox $499 (pri tom zanemaruju činjenicu da je u cijenu Xbox uračunat i Kinetic). To su valjda 3 stvari zbog kojeg je Xbox One totalna pušiona!?

{#}

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox One za odabrane
jumboY kaže...

4) Kinect dolazi uz xb1, istina. No zasto dolazi? Kome? Meni osobno ne treba, a tjeraju me da isti kupim. PS kamera ne dolazi uz ps4, vec za dodatnih 60$ mozes istu kupiti. Opet je i po tom PS4 jeftiniji, a ne tjeraju te da kupujus nesto sto mozda neces ni koristiti. A da ne spominjem usporedbu ram memorije koje te dvije konzole koriste. xb1 se tu ne moze nikako mjeriti sa ps4. I opet je ps4 jeftiniji.

 

 

Microsoft želi da svaki Xbox ima Kinetic jer smatra da ga to izdiže u odnosu na konkurenciju (PS kamera se ne može mjeriti sa novim Kinetickom, tako kažu). To što ga ti ne želiš, to je OK, nemoj kupiti Xbox kupi PS4.

 

Wau, nisi mogao pronači niti jednu razliku u specifikaciji (jer je nema, ok ima nešto bržu grafiku ;-)), osim to da MS koristi DDR3, a PS4 DDR5 memoriju :). Tek treba vidjeti koliko će to u praksi značiti. Na papiru je PS3 imao superioran Cell procesor, ali u praksi to nije značilo puno.

 

BTW vjerujem da će MS korigirati DRM politiku, a i region lock (to je ionako na izdavačima igara). Također vjerujem da će i always on requirement biti olabavljen. Cijena će se korigirati nakon 1 godine. I što onda ostaje, DDR5 vs DDR3? :)

 

13 godina
offline
Re: Xbox One za odabrane
martin kaže...

 

 

Microsoft želi da svaki Xbox ima Kinetic jer smatra da ga to izdiže u odnosu na konkurenciju (PS kamera se ne može mjeriti sa novim Kinetickom, tako kažu). To što ga ti ne želiš, to je OK, nemoj kupiti Xbox kupi PS4.

 

Wau, nisi mogao pronači niti jednu razliku u specifikaciji (jer je nema, ok ima nešto bržu grafiku ;-)), osim to da MS koristi DDR3, a PS4 DDR5 memoriju :). Tek treba vidjeti koliko će to u praksi značiti. Na papiru je PS3 imao superioran Cell procesor, ali u praksi to nije značilo puno.

 

BTW vjerujem da će MS korigirati DRM politiku, a i region lock (to je ionako na izdavačima igara). Također vjerujem da će i always on requirement biti olabavljen. Cijena će se korigirati nakon 1 godine. I što onda ostaje, DDR5 vs DDR3? :)

 

{#}{#}

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox One za odabrane
Hexfire kaže...
martin kaže...

 

 

Microsoft želi da svaki Xbox ima Kinetic jer smatra da ga to izdiže u odnosu na konkurenciju (PS kamera se ne može mjeriti sa novim Kinetickom, tako kažu). To što ga ti ne želiš, to je OK, nemoj kupiti Xbox kupi PS4.

 

Wau, nisi mogao pronači niti jednu razliku u specifikaciji (jer je nema, ok ima nešto bržu grafiku ;-)), osim to da MS koristi DDR3, a PS4 DDR5 memoriju :). Tek treba vidjeti koliko će to u praksi značiti. Na papiru je PS3 imao superioran Cell procesor, ali u praksi to nije značilo puno.

 

BTW vjerujem da će MS korigirati DRM politiku, a i region lock (to je ionako na izdavačima igara). Također vjerujem da će i always on requirement biti olabavljen. Cijena će se korigirati nakon 1 godine. I što onda ostaje, DDR5 vs DDR3? :)

 

{#}{#}

 

{#}

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.6.2013 15:01 (martin).
12 godina
protjeran
offline
Xbox One za odabrane

Imao je PS3 cell procesor koji bi i dan danas vladao. Toliko je mocan bio.

No zeznuli su stvar sa grafikom i ramom + tesko programiranje za PS3 = cell procesor nije donio nikakvu razliku naspram xbox360, dapace, uglavnom su multiplatform naslovi bolje izgledali na x360.

 

No sad je arhitektura ista, dakle programirati za ps4 nije nista teze nego za xb1.

A PS4 je mocniji hardwerski, i gddr5 je velika prednost naspram ddr3. Vjerovao ti ili ne. Isto tako je cijena te memorije kud i kamo veca od ddr3.

 

A cijeli ostali post ti je baziran na 'ako' i 'vjerojatno'. Ukratko, unaprijed se usudim reci - RIP XB1. I neka umre cim prije, jer kad si tako bahat, arogantan i pokvaren bolje ni ne zasluzujes. Nemoj me shvatiti krivo, da je situacija obrnuta isto bih pozelio i Sonyu.

 
6 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox One za odabrane
martin kaže...

Zanimljivo kako se svi ponašate kao manipulirana gomila. U članku piše "u svega nekoliko odabranih zemalja", a riječ je o točno 21. Koliko ja znam u našem jeziku "svega nekoliko" ne može biti 21. Dakle, članak je manipulativan i jaše na valu pretjeranih kritika na račun Xbox Ona koji se pojavljuju u zadnje vrijema, a koji iskorištava njihov "ljuti" konkurent Sony koji kaže: mi nemamo DRM a Xbox ima (laž!), mi ne zahtjevamo always on a Xbox zahtjeva, mi koštamo $399 a Xbox $499 (pri tom zanemaruju činjenicu da je u cijenu Xbox uračunat i Kinetic). To su valjda 3 stvari zbog kojeg je Xbox One totalna pušiona!?

Kinect u maloprodaji košta 15 dolara, nitko ga ne želi, nitko ga ne koristi i *ebeno je beskoristan.Dakle to ne opravdava veću cijenu konzole koja je btw nešto slabijeg APU-a i daleko sporije memorije, dok One ima bandwith od nekih 15gb/s PS4 ima 220gb/s, zbog korištenja GDDR5 memorije, nasprem DDR3 koje koristi One, dakle lošija konzola je skuplja, pokušaj i dalje tu tražiti logiku.

 

Sony NEMA drm na ps4 naslove, samo daje opciju samim razvojin studijima da ga koriste - zasigurno nitko od njih to sad neće napraviti.Jednom upotrebljenu One igru možeš staviti na policu, više u biti nije tvoja i ako je slučajno poželiš posuditi prijatelju da je proba - ima platiti praktički punu cijenu igre.Ako PS4 igru poželiš dati nekome, nakon što si je instalirao, zaigrao - daš je nekome, i to je to.

 

21 zemlja je smiješno mala brojka za početni release konzole i riječ je o najuže dostupnom release u povijesti konzola još od SNES-a.

 

Microsoft zahtjeva STALNU konekciju One-a na internet, na upit korisnika šta da rade ako nemaju pristupan internet - 'well then get XBox360', a btw mi u hrvatskoj imamo šire dostupan internet nego što ga ima sama amerika, ruralna područja gdje živi jako puno amerkinaca uopće nema dostupan širkopojasni internet, na upit tih ljudi Microsoft-ov PR kaže 'well why would anyone want to live there'  kakvo arogantno pljuvanje u vlastitim mušterijama.

 

Ali bitno da si ti u svom svjetu osvješten a mi svi izmanipulirani.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.6.2013 15:08 (Branimir82).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox One za odabrane
jumboY kaže...

A cijeli ostali post ti je baziran na 'ako' i 'vjerojatno'. 

 

A vi ste pokopali Xbox One koji izlazi za 5-6 mjeseci i još ga nitko nije u praksi koristio!

 

12 godina
protjeran
offline
Re: Xbox One za odabrane
martin kaže...
jumboY kaže...

A cijeli ostali post ti je baziran na 'ako' i 'vjerojatno'.

 

A vi ste pokopali Xbox One koji izlazi za 5-6 mjeseci i još ga nitko  nije  u praksi koristio!

 

 

Gledajuci kako ljudi reagiraju na novi XB1 - nitko ga nece ni koristiti. Osim ako nisi mazohist i totalni MS zaljubljenik. A iskreno se nadam da toliko lud nisi :D

16 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox One za odabrane
Branimir82 kaže...
martin kaže...

Zanimljivo kako se svi ponašate kao manipulirana gomila. U članku piše "u svega nekoliko odabranih zemalja", a riječ je o točno 21. Koliko ja znam u našem jeziku "svega nekoliko" ne može biti 21. Dakle, članak je manipulativan i jaše na valu pretjeranih kritika na račun Xbox Ona koji se pojavljuju u zadnje vrijema, a koji iskorištava njihov "ljuti" konkurent Sony koji kaže: mi nemamo DRM a Xbox ima (laž!), mi ne zahtjevamo always on a Xbox zahtjeva, mi koštamo $399 a Xbox $499 (pri tom zanemaruju činjenicu da je u cijenu Xbox uračunat i Kinetic). To su valjda 3 stvari zbog kojeg je Xbox One totalna pušiona!?

Kinect u maloprodaji košta 15 dolara, nitko ga ne želi, nitko ga ne koristi i *ebeno je beskoristan.Dakle to ne opravdava veću cijenu konzole koja je btw nešto slabijeg APU-a i daleko sporije memorije, dok One ima bandwith od nekih 15gb/s PS4 ima 220gb/s, zbog korištenja GDDR5 memorije, nasprem DDR3 koje koristi One, dakle lošija konzola je skuplja, pokušaj i dalje tu tražiti logiku.

 

Sony NEMA drm na ps4 naslove, samo daje opciju samim razvojin studijima da ga koriste - zasigurno nitko od njih to sad neće napraviti.Jednom upotrebljenu One igru možeš staviti na policu, više u biti nije tvoja i ako je slučajno poželiš posuditi prijatelju da je proba - ima platiti praktički punu cijenu igre.Ako PS4 igru poželiš dati nekome, nakon što si je instalirao, zaigrao - daš je nekome, i to je to.

 

21 zemlja je smiješno mala brojka za početni release konzole i riječ je o najuže dostupnom release u povijesti konzola još od SNES-a.

 

Microsoft zahtjeva STALNU konekciju One-a na internet, na upit korisnika šta da rade ako nemaju pristupan internet - 'well then get XBox360', a btw mi u hrvatskoj imamo šire dostupan internet nego što ga ima sama amerika, ruralna područja gdje živi jako puno amerkinaca uopće nema dostupan širkopojasni internet, na upit tih ljudi Microsoft-ov PR kaže 'well why would anyone want to live there'  kakvo arogantno pljuvanje u vlastitim mušterijama.

 

Ali bitno da si ti u svom svjetu osvješten a mi svi izmanipulirani.

 

 

Malo su mi čudne ove tvoje brojke za bandwidth, jesi li baš siguran u njih, izvor?

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.6.2013 15:16 (martin).
12 godina
protjeran
offline
Xbox One za odabrane
 
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox One za odabrane
jumboY kaže...

Wikipedija (http://en.wikipedia.org/wiki/Xbox_Onehttp://en.wikipedia.org/wiki/PlayStation_4) kaže Xbox 68.3 GB/s, a PS4 176 GB/s. Iako si dobro informiran po pitanju drugih stvari, za ovo ću ipak više vjerovati wikipediji. U svakom slučaju, to je još uvijek velika prednost, ali pitanje je što će to u praksi značiti.

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.6.2013 15:25 (martin).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice