Xbox TV 2013.?

poruka: 7
|
čitano: 2.867
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Xbox TV 2013.?".
12 godina
offline
Xbox TV 2013.?

Jedvo cekam i Apple TV, XboX TV, Google TV...

 

Ovo danasnje cekanje par mjeseci da kvalitetan rip novog filma izadje na torrentima je sramotno!

 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox TV 2013.?
BlueMax kaže...

Jedvo cekam i Apple TV, XboX TV, Google TV...

 

Ovo danasnje cekanje par mjeseci da kvalitetan rip novog filma izadje na torrentima je sramotno!

 

Sta ti ovo znace svi ti TV-ovi kad u hrvatskoj ce podrska bit slaba ili nikakva. Mozda se Apple potrudi nesto napravit ali sumnjam.

12 godina
offline
Re: Xbox TV 2013.?
gamer34 kaže...
BlueMax kaže...

Jedvo cekam i Apple TV, XboX TV, Google TV...

 

Ovo danasnje cekanje par mjeseci da kvalitetan rip novog filma izadje na torrentima je sramotno!

 

Sta ti ovo znace svi ti TV-ovi kad u hrvatskoj ce podrska bit slaba ili nikakva. Mozda se Apple potrudi nesto napravit ali sumnjam.

Znaci mi da cu ranije imati kvalitetne ripove na torrentima a ne da neke CAM-ove ili TS-ove moram gledati ili cekati par mjeseci. Da bi ove instant TV usluge mogle osvojiti trziste morat ce imat najnovije filmove :)

Go Apple, Go Microsoft, make my day!

12 godina
protjeran
offline
Xbox TV 2013.?

Apple tv je fantastican. Ako zivis u USA. Kod nas kupnja istoga nije bas isplativa. Osim ukoliko ne jailbreakas pa izvodis razne tweakove. A iskreno, ne da mi se vise takve stvari raditi. Zelim da sve normalno i lijepo radi out of the box. A cak sam spreman i platiti za sadrzaj, naravno, ukoliko je isti kvalitetan. Ali eto, nitko ne zeli moje novce. Ni apple, ni ms, a bome ni google. Cudno.

 
4 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Xbox TV 2013.?
jumboY kaže...

. Ali eto, nitko ne zeli moje novce. Ni apple, ni ms, a bome ni google. Cudno.

đubrad jedna pokvarena... evo, ja bi uzeo lovu bez pardona.

OT:

ček, u biti, oni bi napravili jedan veliki tablet?!

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
12 godina
neaktivan
offline
Xbox TV 2013.?

Ovo mi se sviđa, ali se brzo podjsetim gdje živimo, pa kao što kolega jumboY kaže ne da mi se raditi neke tweakove...

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Xbox TV 2013.?

Ja sam i napravio sve tweakove, ali mi je preskupo plaćati film 6$. Ima i za 4$, ali je SD, a kad već postoji HD onda bih radije HD. I još me hebe subtitle, pola filmova nema subtitle, a ne možeš dodati svoj. Do sad mi se najbolji pokazao Boxee koji ima automatski download titlova, automatsko prepoznavanje filmova s IMDB i onda to izgleda kao Apple TV samo ne plaćam film 6$, a ima i titlove.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice