YouTube ukida podršku za starije uređaje

poruka: 15
|
čitano: 7.970
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "YouTube ukida podršku za starije uređaje".
16 godina
odjavljen
offline
YouTube ukida podršku za starije uređaje

Hm, valjda neće prestati raditi. Ako bude - moramo neki android stick ubosti...

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: YouTube ukida podršku za starije uređaje

Hoće, prestat će raditi. Mislim da sam vidio na Panasonic tv-u da se briše aplikacija ili da se neće moći uporebljavati više.

16 godina
odjavljen
offline
Re: YouTube ukida podršku za starije uređaje
spiderhr kaže...

Hoće, prestat će raditi. Mislim da sam vidio na Panasonic tv-u da se briše aplikacija ili da se neće moći uporebljavati više.

 

Jao, djeca će me ubit...

Freak Show Inc.
14 godina
offline
Re: YouTube ukida podršku za starije uređaje
spiderhr kaže...

Hoće, prestat će raditi. Mislim da sam vidio na Panasonic tv-u da se briše aplikacija ili da se neće moći uporebljavati više.

 Koji debili majko mila. Zašto jednostavno ne blokiraju update na starim uređajima i ostave ih bez podrške. Vjerujem da bi moglo funkcionirati još dugo vremena.

Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup.
15 godina
odjavljen
offline
YouTube ukida podršku za starije uređaje

Bilo koji smart TV se vrlo lako "updatea" RPi-jem ili kakvim android stikiće. Zapravo, ni ne kužim ljude koji kupe smart TV baš radi ovakvih gluposti. Netko se sjeti i sutra krepa support za skoro sve.

My name is Legion... For we are many!
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: YouTube ukida podršku za starije uređaje
Kod mene na Panasonic G30 prestala raditi. Zopće je nema više. Kakvi likovi iz googlea. Mogli su to ostaviti i ne raditi update za istu
14 godina
offline
YouTube ukida podršku za starije uređaje

Kupio TV ali mi nije važan bio taj smart tv, ali kad već postoji znao sam pogledati nekaj na brzinu :)

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
YouTube ukida podršku za starije uređaje

Znači imam iPad 1 koji mi služi samo za:
- čitanje pdf knjiga

- .cbr .cbz stripova

- epub knjiga

- dokumenata

- članaka na internetu

- gledanje youtube subscriptiona

 

Za ovu svrhu iPad 1 mi je dobar i za narednih 5godina jer nemam potrebe za jačim uređajem, al ovim potezom mi se ukida praktički jedan od najbitnijih dijelova......da ne pričam koliko poznanika još ima iphone 1-2-3 i koriste ga čisto za sms,viber,whatsapp, surfanje i youtube.

 

Nije mi jasno kako tako jedna tvrtka kao što je YouTube(google) nije sposobna prilagoditi sadržaj stranice za full hd monitore već godinama i drži se zastarjelih standarda, dok s druge strane izgurava starije uređaje od 2 godine ne davajući im podršku. Najnegativniji strateški korak ikad. thumbs down x>9000

 

edit:

E da otac mi ima samsung tv sa 3d podrškom na kojem često zna pregledavat youtube, i sada znači imat vrhunsku telku tako reć (nije 4k al to idućih 5godina nije ni bitno), sa podrškom za sve formate filmova i muzike a ne moć na youtube....boom HeadShot!!

Life is a journey full of adventures !!
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.4.2015 17:35 (White_Insane).
 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
YouTube ukida podršku za starije uređaje

Panasonic Blu-ray playere

 

Znači propala investicija od 1200kn jer se nekom u Googleu sprdnulo.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
YouTube ukida podršku za starije uređaje

Moj stari Android 2.2 samsung mob ne otvara yt vec valjda 2 godine, a prije je radilo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
YouTube ukida podršku za starije uređaje

Kupiš skup, savremen TV i za 3 godine krenu da mu ukidaju feature s kojima je stigao i koje si ohoho platio. Je l' samo mene ovo ljuti, iako nemam uređaj koji bi bio pogođen?! 

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: YouTube ukida podršku za starije uređaje

A mogao bi za manje novaca uzeti "obični" TV iste dijagonale i kupiti neki android stick (ili RPi2) pa si pokriven što se tiče tih (uglavnom beskorisnih) smart fičera... Taman za razliku u cijeni. Veće opcije nadogradnje, više mogućnosti, plug'n'play i jednostavna zamjena za 2-3 godine sa jačim modelom (tv sigurno nećeš mijenjati kroz 2-3 godine) - i živo ti se fućka hoće li netko ugasiti support za liniju koja je imala 2-3 modela (različite dijagonale?) za godinu, dvije ili 5....

My name is Legion... For we are many!
12 godina
protjeran
offline
YouTube ukida podršku za starije uređaje

Jako mi je ovo bitna stvar u zivotu pored toliko sranja koja se oko nas dogadjaju.

 

Jadno.

tko ima ima a tko nema tko ga j.....
 
1 5 hvala 0
16 godina
offline
YouTube ukida podršku za starije uređaje

Skuzili su ocito da ljudi jako puno koriste mobove i tablete i stajaznam sto vec sve ne za pregledavanje jubitoa koji je u zadnjih par godina bas uzeo maha i odlucili ih preko toga natjerat na nadogradnju.

Ja mob 95% koristim za jubito, a ostalih 5% za sve ostalo. Na svu srecu gore je iOS 8.3 tako da sam miran valjda jos godinu dana?!

 

Jedino sto ja koristim davno izbacenu aplikaciju (McTube Pro) koja moze skidat videe (sto stalno radim kad sam na WiFi-u) i sad mi mi stalno izbacuje onaj video od gugla da ce prestat radit za neko vrijeme.

Ajd nasao sam neku zamjenu koja je dosta slicna (Protuber), ali sam jucer doslovno probao jedno 20ak komada i niti jedna mi nije odgovarala :(

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.4.2015 8:17 (disco).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
YouTube ukida podršku za starije uređaje

Zalite se googlu.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice