Zaba uvela m-kupi

poruka: 11
|
čitano: 3.632
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Zaba uvela m-kupi".
14 godina
neaktivan
offline
Zaba uvela m-kupi

Ovo je bolje točno po čemu od debitne kartice? Umjesto da samo dam karticu i utipkam 4 broja sada moram tipkati milijun brojeva po mobitelu. :O

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Zaba uvela m-kupi

Ne moraš nisiti kartice ... samo mobitel. Jasno sada i nije nešto kada je ograničeno samo na ova dva lanca.

Saša
14 godina
offline
Re: Zaba uvela m-kupi
SasaFrr kaže...

Ne moraš nisiti kartice ... samo mobitel. Jasno sada i nije nešto kada je ograničeno samo na ova dva lanca.

 

Ionak nosis karticu jer kako ces do gotovine.
Potpis!
14 godina
offline
Re: Zaba uvela m-kupi
SasaFrr kaže...

 Jasno sada i nije nešto kada je ograničeno samo na ova dva lanca.

Samo?

 

Hebote gdje god idem Konzum i Tisak na svakom čošku! 

http://forum.gamerage.com/crossfire/forums/
15 godina
offline
Zaba uvela m-kupi

plaćanje mobitelom imaju Cronet i PBZ već 10 godina

i kaj je najbolje, to skoro niko ne koristi

zaba je stvarno inovativna, nema kaj. {#}

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Zaba uvela m-kupi

Kad bude plaćanje zaba+NFC onda bi se moglo koristiti. Staviš mobitel na NFC čitač na blagajni i uzme ti novce s računa.

hobi:moj-android.net
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Zaba uvela m-kupi

dok ne napravite WP aplikaciju ne spominjite mi riječ novina

12 godina
neaktivan
offline
Re: Zaba uvela m-kupi
Onda bi se na kioscima mogla podic i gotovina ovako, ono sto imaju da ti terete karticu a isplate gotovinu, sad ti skenira bar kod i da pare, treba probati :)
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
14 godina
offline
Re: Zaba uvela m-kupi
PC - stručnjak kaže...
Onda bi se na kioscima mogla podic i gotovina ovako, ono sto imaju da ti terete karticu a isplate gotovinu, sad ti skenira bar kod i da pare, treba probati :)

Ja ću večeras poslije posla baš probati, ionako idem do Konzuma, pa ćemo vidjeti kako funkcionira. Malo iritira napad s obavijesti kad god se spojiš u app. OK je prvi puta, obavijest da je dodana nova funkcija, ali svaki put... brzo će ljudima dop******. I ja bih rado NFC, samo je to malo preskupa investicija u ova "krizna" vremena za banke, ne vidite koliko su im se smanjila primanja? Nekih 41%, tako nešto. Jedva će si dividende isplatiti. Kakv NFC?! Pa treba sebe namiriti. 

@Memphis: tlači Assecco da naprave app, više puta sam čuo od ljudi da im se "ne isplati", premalo korisnika. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.9.2013 19:35 (WackyZG).
16 godina
offline
Re: Zaba uvela m-kupi
Memphis kaže...

dok ne napravite WP aplikaciju ne spominjite mi riječ novina

ako nece brdo k tebi, uzmi apk i reverse engineering, pa implementiras na WP-u. 

14 godina
offline
Zaba uvela m-kupi

Eto, probah večeras plaćanje putem m kupi u Konzumu. Žene na blagajni su, prema reakciji koju sam dobio, oduševljene tim načinom plaćanja, očito vole skenirati mobitele ljudima. Sve je prošlo iz prve, bez štekanja (osim dizanja same m zabe, s ovim updateom potrebno je i do 30 sekundi da se spoji na server).

@Aldo: malo će teže ići reverse engineering, mislim da je to malo zaštićeniji app, a i ključevi koje koristi za komunikaciju sa serverom su zaštićeni.

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.9.2013 23:55 (WackyZG).
Moj PC  
1 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice