Zabrana prodaje Galaxya S3 u SAD-u

poruka: 82
|
čitano: 9.048
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Zabrana prodaje Galaxya S3 u SAD-u".
11 godina
neaktivan
offline
Zabrana prodaje Galaxya S3 u SAD-u

nazire li se kraj orgijanju ovih fukara?  sramota.  niti previse pratim tu materiju, niti imam favorite.  kupim ono sto mi se svidi.  sada mi stvarno idu na zivce i razumjem tu skupinu, koju nazivate hejterima.  pored ovoga, i svi štićenici doma penzionera bi postali hejteri, a neznaju se ni telefonskom govornicom sluzit.

 
41 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Zabrana prodaje Galaxya S3 u SAD-u

Prepali su se da se neće dobro prodavati iPhone5 pa odmah sređuju samsung. Treba uvesti reda u patente ne može oblik uređaja biti patent i sl.

Arian RIčko
 
48 1 hvala 0
14 godina
offline
Zabrana prodaje Galaxya S3 u SAD-u

Niti da se smiješ, niti da plačeš.

 

{#} Jabuci

...Nije sretan onaj tko puno ima, sretan je onaj tko malo treba, neda se sreća zlatom kupiti...
Moj PC  
33 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Zabrana prodaje Galaxya S3 u SAD-u

Ajmo švercat Samsung u SAD {#}

Moj PC  
45 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Zabrana prodaje Galaxya S3 u SAD-u
xyan kaže...

Ajmo švercat Samsung u SAD {#}

Hahah mogli bi ga prodati skuplje nego ovdje XD...

Arian RIčko
16 godina
odjavljen
offline
Zabrana prodaje Galaxya S3 u SAD-u

A sta reci...trebali bi se i mi kao drzava malo ugledati i braniti svoje interese...bar im tu skidam kapu. Sto se njihove poslovne pokvarenosti tice...who cares... Apple jos uvijek ne moze bez Samsunga... Ne bi se cudio da tu veeeelika lova tece ispod stola u pravcu Koreje 

It's all about the sound . (Quincy Jones)
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Zabrana prodaje Galaxya S3 u SAD-u

I tako ja dođem u Njujork neki dan kod Brada Pita i oni skočiše na JFK-u na mene k`o na teroristu, svezaše me i vratiše u Franfurkt prvim letom, jer sam eto imao uz sebe Samsung trojku.

Angelina mi nije stigla ni kavicu skuvat.

Pazite kada ce Kepler da ga nafuraju mali sirok i pljosnat..(c) Vlada011
 
2 3 hvala 0
13 godina
offline
Zabrana prodaje Galaxya S3 u SAD-u

Galaxy s3 nema veze s iPhoneom,S2 jos mozda al s3 je potpuno drugi uredaj. Vidi se da se apple usro u gace zbog s3 i zele smanjit konkurenciju zbog izlaska iPhona 5.

Moj PC  
44 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Zabrana prodaje Galaxya S3 u SAD-u

mislim da si ne kenjaju u gaće, nego u grlo. a morat ce da pojedu sve sto su izasr*li

Moj PC  
15 1 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Zabrana prodaje Galaxya S3 u SAD-u

A što bi bilo da im samsung prestane raditi procesore? Kako bi onda oni izdavali iPhone5? Za sljedeći uređaj jedno 2 mjeseca prije izlaska samsung treba raskinuti ugovor sje*** bi ih totalno.

Arian RIčko
16 godina
odjavljen
offline
Zabrana prodaje Galaxya S3 u SAD-u

Nije im sila raskidati ugovore jer bi sebi dali negativnu reklamu...ako im vec Apple daje dvostruku pozitivnu... 

It's all about the sound . (Quincy Jones)
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Zabrana prodaje Galaxya S3 u SAD-u
unimatrix001 kaže...

Nije im sila raskidati ugovore jer bi sebi dali negativnu reklamu...ako im vec Apple daje dvostruku pozitivnu... 

Da, sada im je Aple doslovno rekao "Vašs SGS3 je bolji od našeg iPhone5!".

Arian RIčko
13 godina
neaktivan
offline
Re: Zabrana prodaje Galaxya S3 u SAD-u

Nije to bas tako jednostavno. Ti ugovori su sigurno na dulje razdoblje, a vjerojatno postoje i nekakvi penali i sl. u slucaju raskida za obje strane.. 

A ako bi se to i desilo, Samsung bi vjerojatno morao zatvoriti dio pogona i otpustiti radnike jer jednostavno nikome ne mogu prodati tolike kolicine komponenti koliko ih Apple narucuje..

 -- http://goo.gl/RylEA Salim se.
13 godina
offline
Zabrana prodaje Galaxya S3 u SAD-u

Točka na i koja potvrđuje debilizam poslovanja koji ta kur*inska firma Apple vodi.

Gade mi se.
Cupertino bih digao u zrak

 

 

Samsung Galaxy SII (GT-I9100) @ CM10 Lite + DreamKernel 2.7.2 + CWM 6
Moj PC  
14 2 hvala 1
16 godina
odjavljen
offline
Zabrana prodaje Galaxya S3 u SAD-u

Ogroman je tu protok love u obje strane.

Te tuzbe i kazne nama mozda djeluju strasno ali dogovorno se sve kompenzira. Pa nisu oni ludi ..Dapace , znaju dobro svaki korak suparnika mjesecima unaprijed. 

It's all about the sound . (Quincy Jones)
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Zabrana prodaje Galaxya S3 u SAD-u

odlican je to dogovor tuzit se gdje god stignes 

jedva cekam kad ce bit vijest o zabranjenoj prodaji SAMSUNG UE-40EH5450 jer prevec slici iphone-u

http://revohd.com
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Zabrana prodaje Galaxya S3 u SAD-u

U najgorem slučaju ta če zabrana stupiti na snagu za godinu dana. Do tada če Samsung prodati rekordne brojke uređaja, na krilima Appleove reklame.

scientia est potentia
 
5 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Zabrana prodaje Galaxya S3 u SAD-u
xyan kaže...

mislim da si ne kenjaju u gaće, nego u grlo. a morat ce da pojedu sve sto su izasr*li

Zaboravljaju da su SAD tržište od 300 milijuna ljudi, dok samo Kina, Japan i J. Koreja imaju milijardu i pol. Malo vjerojatno, no da im pukne film i jednog dana zabrane prodaju nekog modela iPhonea na tim tržištima, iz Applea bi komotno mogli iskopati Jobsa i glabati mu kralješke.

 

I onda se neki iKorisnik cudi zasto mi se Apple kao korporacija gadi (ne zaboravimo i povijest s MS).

12 godina
neaktivan
offline
Re: Zabrana prodaje Galaxya S3 u SAD-u
CelticFrost kaže...
xyan kaže...

mislim da si ne kenjaju u gaće, nego u grlo. a morat ce da pojedu sve sto su izasr*li

Zaboravljaju da su SAD tržište od 300 milijuna ljudi, dok samo Kina, Japan i J. Koreja imaju milijardu i pol. Malo vjerojatno, no da im pukne film i jednog dana zabrane prodaju nekog modela iPhonea na tim tržištima, iz Applea bi komotno mogli iskopati Jobsa i glabati mu kralješke.

 

I onda se neki iKorisnik cudi zasto mi se Apple kao korporacija gadi (ne zaboravimo i povijest s MS).

Dovoljno je da samo kina zabrani prodaju iPhonea tu je samo 1 miliarda ljudi i miliuni potencijalnih kupaca koji će uzati samsung jer nemaju iPhone.

Arian RIčko
13 godina
offline
Re: Zabrana prodaje Galaxya S3 u SAD-u
77ari kaže...

Dovoljno je da samo kina zabrani prodaju iPhonea tu je samo 1 miliarda ljudi i miliuni potencijalnih kupaca koji će uzati samsung jer nemaju iPhone.

Misliš da ljudi uzimaju Samsung samo zato što nema iPhonea u ponudi?

Ne bih se baš složio. 

Samsung Galaxy SII (GT-I9100) @ CM10 Lite + DreamKernel 2.7.2 + CWM 6
13 godina
neaktivan
offline
Re: Zabrana prodaje Galaxya S3 u SAD-u

Kinezi imaju hrpu svojih proizvodaca (Huawei, Meizu..) i prije ce njih uzeti nego Samsung.   (Zapravo ne samo Samsung vec bilo koji drugi ne-kineski.. )

 -- http://goo.gl/RylEA Salim se.
12 godina
neaktivan
offline
Zabrana prodaje Galaxya S3 u SAD-u

daj ovaj Apple mi se sad baš gadi {#}

''Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.'' (c) Čapek
 
5 2 hvala 0
11 godina
offline
Re: Zabrana prodaje Galaxya S3 u SAD-u
Agent Rico kaže...

Kinezi imaju hrpu svojih proizvodaca (Huawei, Meizu..) i prije ce njih uzeti nego Samsung.   (Zapravo ne samo Samsung vec bilo koji drugi ne-kineski.. )

I južnokorejci tamo dobro prolaze, no nije poanta uopće u Samsungu (ne brinem se ja za njih). Više se osvrćemo na Appleovu politiku, koliko god na taj način reklamirali S3. XD

15 godina
offline
Zabrana prodaje Galaxya S3 u SAD-u

evolucija Apple-a

 

 

Evolucija Apple-a Evolucija Apple-a
Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
 
28 1 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Zabrana prodaje Galaxya S3 u SAD-u

Apple, stablo glupana.

Znaci ako se boje da im iPhone nece ici, umjesto da se suoce s tim da je Samsung napravio bolji uredjaj i da je Apple nesposoban napraviti nesto novo bez Jobsa moraju ujebat drugima prihode i ujebat ljude koji zele kupiti Galaxy S3/Note.

Seljaci bezobrazni.

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
Moj PC  
5 2 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
Zabrana prodaje Galaxya S3 u SAD-u

A i po kojem osnovu oni uopste imaju pravo da zabrane Galaxy S3 i Note?

Niti izgledaju kao iPhone niti imaju ikakve veze sa iPhoneom.

U svakoj normalnoj drzavi bi se odbio ovakav zahtjev za zabranu.

Nazalost SAD nije normalnda drzava.

Niti je Apple normalna firma.

Loading...
Moj PC  
3 1 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Zabrana prodaje Galaxya S3 u SAD-u

Prije bi rekao da je to vise odluka njihovih odvjetnickih konglomerata  jer svaka iole ozbiljnije firma u SAD pogotovo megakorporacija ima pozamasan budjet koji ide njihovim pravnim zastupnicima i ti isti MORAJU to potrositi tijekom godine da bi korporacija opravdala sredstva . 

U slucaju da odvjetnicko drustvo ne potrosi predvidjena sredstva tada vec korporacije pocinju sumnjati u odvjetnicke sposobnosti i optuzuju ih da ne ''brane'' dovoljno interese korporacije.

Sto vise odvjetnici potrose...tim bolje..

Tu se vrte milijarde doloresa..

Dakle...odvjetnici izmisljaju sve i svasta da bi imali posla inace gube smisao svog postojanja 

It's all about the sound . (Quincy Jones)
Poruka je uređivana zadnji put ned 2.9.2012 12:41 (unimatrix001).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Zabrana prodaje Galaxya S3 u SAD-u

da što se čudimo apple je američka firma i došla im je jaka kokurencija na američkom tržištu ,zato je sud tako i odredio,gadno su se u apple prestrašili samsunga kad ih preko suda pokušavaju zaustaviti u napredovanju

nije važno sudjelovati važno je pobijediti
Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Zabrana prodaje Galaxya S3 u SAD-u
Jos jednom - don't hate the player, hate the game.
www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
 
5 0 hvala 1
16 godina
odjavljen
offline
Re: Zabrana prodaje Galaxya S3 u SAD-u
blackalbum kaže...

da što se čudimo apple je američka firma i došla im je jaka kokurencija na američkom tržištu ,zato je sud tako i odredio,gadno su se u apple prestrašili samsunga kad ih preko suda pokušavaju zaustaviti u napredovanju

Nece tu nitko nikoga zaustaviti jer su i jedni i drugi preveliki igraci... Ovako cijeli svijet ima uprte oci u njih i njihove proizvode. Nova era reklamiranja.

It's all about the sound . (Quincy Jones)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice