Zaustavljena proizvodnja Samsungovog Galaxy Notea

poruka: 94
|
čitano: 10.183
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Zaustavljena proizvodnja Samsungovog Galaxy Notea ".
10 godina
offline
Zaustavljena proizvodnja Samsungovog Galaxy Notea

Buraz, nema stajanja. Isti tempo bez kajanja.

Idemo dalje sa Galaxy Note 8.

 

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.
Moj PC  
8 2 hvala 0
15 godina
offline
Zaustavljena proizvodnja Samsungovog Galaxy Notea

ma bez veze prave muhu od buhe. i hamiltonu se zapalio auto pa kaj. treba zato uvijek uza se nositi krmiće i ćevape pa roštiljat, kad je već prilika... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
17 2 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Zaustavljena proizvodnja Samsungovog Galaxy Notea

E ovo je fail! Prošli tjedan kad sam letio na Island, na sam ulaz u avion stoji obavijest da ako imaš note7 da ga ugasiš. Kako god da bilo, nebi baš bilo lijepo da se seronja raznese na 10k metara visine. Još da telefon oće vikat Alahu Akbar dao bi im bod ili dva za crni humor...

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again
Moj PC  
32 1 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Zaustavljena proizvodnja Samsungovog Galaxy Notea

Ali ali Apple...

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.10.2016 10:59 (Prince-Artas).
Moj PC  
8 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Zaustavljena proizvodnja Samsungovog Galaxy No
Ma da, sta ocekivati od bug trolova. Apple stavi dual kameru, 657 stranica pljuvanja i gomila gluposti. Samsungu se samozapaljuju telefoni, "ma nije to nista,idemo dalje"
Najpovoljniji web shop za PC i PS3 igre. https://www.g2a.com/r/pcgames_66-_discount-html
Moj PC  
16 10 hvala 3
8 godina
odjavljen
offline
Re: Zaustavljena proizvodnja Samsungovog Galaxy No

Ko je rekao da nije nista? NEsto ne vidim da iko brani samsung...Ne postoje samsung ovce vec samo i.... ;)

9 godina
neaktivan
offline
Zaustavljena proizvodnja Samsungovog Galaxy Notea

zima dolazi, snijeg pada u Lici. dobro bi došao jedan Note 7

Moj PC  
23 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Zaustavljena proizvodnja Samsungovog Galaxy No
Romano kaže...
Ma da, sta ocekivati od bug trolova. Apple stavi dual kameru, 657 stranica pljuvanja i gomila gluposti. Samsungu se samozapaljuju telefoni, "ma nije to nista,idemo dalje"

 Ako si sacuvao suze Romano, stavi ih na aukciju na bugu.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Zaustavljena proizvodnja Samsungovog Galaxy No
Torent kaže...

Ko je rekao da nije nista? NEsto ne vidim da iko brani samsung...Ne postoje samsung ovce vec samo i.... ;)

 Ma to ti je normalno kod iZanesenjaka (molim upišite se u TD). Najmanja kritika je 2k stranica pljuvanja, a ako navedeš pozitivnu crticu kod konkurencije automatski je dižeš u nebo. Tako oni to vide i razumi ih. Kad tad će odrasti, valjda..

Give a man a mask and he will show you his true face
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.10.2016 15:29 (limitedition).
16 godina
neaktivan
offline
Zaustavljena proizvodnja Samsungovog Galaxy Notea

 

 
18 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Zaustavljena proizvodnja Samsungovog Galaxy No
PzKpfw kaže...

Buraz, nema stajanja. Isti tempo bez kajanja.

Idemo dalje sa Galaxy Note 8.

 

 

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
14 godina
neaktivan
offline
Re: Zaustavljena proizvodnja Samsungovog Galaxy No
macak kaže...

 

 dali se to odnosi i na lažnjake :D

16 godina
offline
Re: Zaustavljena proizvodnja Samsungovog Galaxy No
Romano kaže...
Ma da, sta ocekivati od bug trolova. Apple stavi dual kameru, 657 stranica pljuvanja i gomila gluposti. Samsungu se samozapaljuju telefoni, "ma nije to nista,idemo dalje"

Pa realno za Samsung kao kompaniju to je sitnica, pod uvjetom da večina ljudi uopče i zna o kakvoj se tu grdobini od firme radi.Samsung nije Hrvatska država, pa recimo da nam veliki turizam prihod propadne=možemo sa državom komotno u stečaj.

 

 

Toyota kao Auto firma ili kompanija, ona je prije dosta godina imala puno veči tehnički problem "od Samsung greške na pišljivim mobitelima".I kaj se dogodilo pa ništa, osim gubitka love na auto greškama, Toyota je danas i dalje auto div ili monstrum kao i prije puno godina.

 

Kaj se tiče Jabučara jel, oni su več odavno dostigli vrh i sad če ič samo prema dole, ili polagano tržišno padanje to ti je 1000% sigurno.

 

 

 

 

 

 

 

https://www.malwarebytes.org/antiexploit/index.html
16 godina
offline
Zaustavljena proizvodnja Samsungovog Galaxy Notea

Da, Samsung proizvodi svašta. I velik je. To već znamo. Ali mobilna divizija, mobiteli i tableti, im nose (podaci iz Q1 2016) preko 55% prihoda. Izvor

A flagship te divizije, Note 7, voli eksplodirati. Pa ako to nije značajno za firmu u cjelini, ne znam što bi bilo...

The Internet is so big, so powerful and pointless, that for some people it is a complete substitute for life.
 
10 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Zaustavljena proizvodnja Samsungovog Galaxy No

Ma to nije problem, zločesti Apple je izbacio jack za slušalice i ima harver koji je Samsung imao prije 2-3 godine hahahahahahaahahah

Moj PC  
0 5 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Zaustavljena proizvodnja Samsungovog Galaxy Notea

Nije to nikako sitnica ni za kompaniju kao sta je Samsung, ovo se mjeri u milijardama...

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Zaustavljena proizvodnja Samsungovog Galaxy No
izith kaže...

Da, Samsung proizvodi svašta. I velik je. To već znamo. Ali mobilna divizija, mobiteli i tableti, im nose (podaci iz Q1 2016) preko 55% prihoda. Izvor

A flagship te divizije, Note 7, voli eksplodirati. Pa ako to nije značajno za firmu u cjelini, ne znam što bi bilo...

Pa di ti je logika u podrumu,  kao da je to jedini Samsungov mob i da apsolutno svi kupuju samo preskupe/precjenjene flagship mobove i ništa drugo.Bez flegship moba ne moš niti na zahod, suma sumarum tu nema nikakvih problema pogotovo ne za Samsung.

https://www.malwarebytes.org/antiexploit/index.html
8 godina
odjavljen
offline
Re: Zaustavljena proizvodnja Samsungovog Galaxy No

@Dead 

Ako pod optimizaijom zoves izostanak funkcija onda da. Vrlo je optimiziran u odnosu na androdi. Ako je vec tako zasto kosta toliko? Software koji je ogranicen do bola kosta toliko? Koja je zadnja velika novost na Iosu? Mozes li se uopste sjetiti? Novi red ikona? cccccc ako vec placam cijenu ferarija zelim ferari a ne neko britansko govno bez podizaca prozora koji ide isto brzo kao ferari....

A i koliko citam nije to bas tako optimizirano na IP7. covjek koja ga ima ovdje na forumu kaze da trza i da su izdali update vrlo brzo... Sta su radili godinu dana....

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.10.2016 14:54 (Torent).
 
4 3 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Zaustavljena proizvodnja Samsungovog Galaxy No
Torent kaže...

@Dead 

Ako pod optimizaijom zoves izostanak funkcija onda da. Vrlo je optimiziran u odnosu na androdi. Ako je vec tako zasto kosta toliko? Software koji je ogranicen do bola kosta toliko? Koja je zadnja velika novost na Iosu? Mozes li se uopste sjetiti? Novi red ikona? cccccc ako vec placam cijenu ferarija zelim ferari a ne neko britansko govno bez podizaca prozora koji ide isto brzo kao ferari....

A i koliko citam nije to bas tako optimizirano na IP7. covjek koja ga ima ovdje na forumu kaze da trza i da su izdali update vrlo brzo... Sta su radili godinu dana....

 

 

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again
8 godina
offline
Zaustavljena proizvodnja Samsungovog Galaxy Notea

Pola ljudi i sa iosa i androida seruckaju malo previse.Mene iskreno  pomalo zivciraju sa copy paste recenicama ios ima hardver od prije  xy godina sa androida itd itd  itd  i vice versa.Ja sam osobno na androidu i koristim zadnji mobitel koji me ocarao  odmah na prvu i to je note 4.A sto se tice iosa  ima puno stvari zbog kojihga ne bi uzeo a koje se   ukrstko ne mogu objasniti .Evo jedan   primjer  kod kolege sam krivo utipkao rijec   i nisam mogao oznaciti trece slovo  nego ili pobrisati cijelu rijec odjednom ili redom slova unazad . A isto tako sam i vidio prednost Spena  i Notea koji mi je naspram S serije  ponudio puno vise opcija ...btw da note 7  im je bas zagorcao zivot al  eto cekam dalje mob koji ce me zadivit kao  i ovaj :D

Moj PC  
2 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Zaustavljena proizvodnja Samsungovog Galaxy No
sseennoonn kaže...

... A sto se tice iosa  ima puno stvari zbog kojihga ne bi uzeo a koje se   ukrstko ne mogu objasniti .Evo jedan   primjer  kod kolege sam krivo utipkao rijec   i nisam mogao oznaciti trece slovo  nego ili pobrisati cijelu rijec odjednom ili redom slova unazad...

 

Nije do mobitela nego do korisnika...

Failure is always an option...
8 godina
odjavljen
offline
Re: Zaustavljena proizvodnja Samsungovog Galaxy No
Dead kaže...

Ne razumin koje su to tako značajne funcije koje toliko nedostaju. U ćemu je to iOS ograničen do bola? Koji je to OS imao neku veliku, značajnu novost zadnjih godina? To su gluposti. Sve se to svodi na poliranje postojećeg i ubacivanje novina bez kojih se može živjeti. Nema tu više nekih velikih novosti.

 Amoled ekran, brzo punjenje, bezicno punjenje samo ovako 3 stvari na prvu koje konkurencija ima a kosta isto ili manje...

I nemoj mi samo reci sta ce mi to....

 
0 4 hvala 0
8 godina
offline
Re: Zaustavljena proizvodnja Samsungovog Galaxy No
Scorpyo kaže...
sseennoonn kaže...

... A sto se tice iosa  ima puno stvari zbog kojihga ne bi uzeo a koje se   ukrstko ne mogu objasniti .Evo jedan   primjer  kod kolege sam krivo utipkao rijec   i nisam mogao oznaciti trece slovo  nego ili pobrisati cijelu rijec odjednom ili redom slova unazad...

 

Nije do mobitela nego do korisnika...

 Zar treba posebno u postavkama staviti da se to moze?jer ovako nije islo..ne nisam fulao jer sam probao vise puta  i bije htjelo oznacit  dio u rijeci,al kao sto rekoh samo jedan primjer.....dosta je drugih stvari koje iphone nema a koristim ih svakodnevno na noteu.ALI prije nego odmah napadnete ne govorim da je iphone smece ;) ali nije a mene osobno

13 godina
neaktivan
offline
Re: Zaustavljena proizvodnja Samsungovog Galaxy No
ParaNO1d kaže...

Ma to nije problem, zločesti Apple je izbacio jack za slušalice i ima harver koji je Samsung imao prije 2-3 godine hahahahahahaahahah

 

http://www.gsmarena.com/apple_iphone_7-review-1497p5.php

16 godina
offline
Re: Zaustavljena proizvodnja Samsungovog Galaxy No
skank666 kaže...

E ovo je fail! Prošli tjedan kad sam letio na Island, na sam ulaz u avion stoji obavijest da ako imaš note7 da ga ugasiš. Kako god da bilo, nebi baš bilo lijepo da se seronja raznese na 10k metara visine. Još da telefon oće vikat Alahu Akbar dao bi im bod ili dva za crni humor...

 Isto je na bilo kojij avio ruti.

Cak ne preporucaju ni da se koristi u flight modu. lol

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
16 godina
offline
Re: Zaustavljena proizvodnja Samsungovog Galaxy No
Ovo ce najbolje odgovarati Googleu sa novim Pixelom :)
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Zaustavljena proizvodnja Samsungovog Galaxy Notea

To ih ovi jadni ljudi/deca u tvornici namjerno slože tak da se samozapale, u znak protesta radi izrabljivanja radne snage.

Trust me, I'm a Jedi!
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Zaustavljena proizvodnja Samsungovog Galaxy No
Apple inace ima najbolji hardware i najoptimiziranij software,ne volim ih ali su dobri ne mos rec
7 godina
neaktivan
offline
Re: Zaustavljena proizvodnja Samsungovog Galaxy No
Ti je dajes ali nekima se to svida i ima svrhu
 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Zaustavljena proizvodnja Samsungovog Galaxy No
Jooj sve što iPhone nema nije bitno dok ga ne dobije a onda će samo to biti bitno...
Amoled je za klasu bolji i iduci iphone ce imati amoled. Sta ces onda pricati?
iPhone 7: 4.7in 750x1334 resolution at 326ppi
Galaxy S7: 5.1in 2560x1440 resolution at 577ppi

S7 napuni bateriju od 3000mah za 1 sat i 15 minuta a iphone 7 bateriju od 2000 za sat i 30 min i traje 2 sata krace....
Al jbg otvara mail stotinku brze.... Mozda...

 
0 3 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice