Žele iPhone i uz punu cijenu

poruka: 35
|
čitano: 4.824
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Žele iPhone i uz punu cijenu".
14 godina
neaktivan
offline
Žele iPhone i uz punu cijenu

 
36 4 hvala 13
16 godina
neaktivan
offline
Žele iPhone i uz punu cijenu

Bože šta taj iphone napravi od ljudi...

 

Doduše, rađe bi platio punu cijenu nego 2 godine bio rob providera.

 

I have nothing to say. Thank you and goodbye.
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Žele iPhone i uz punu cijenu
Moj je stigao još jučer, bez previše farse.
e.......
 
12 4 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Žele iPhone i uz punu cijenu

I na kraju u čemu je razlika u odnosu na IP4S? AKO je nokog volja odgovorit?, Da ne tražim sad uokolo?

15 godina
offline
Žele iPhone i uz punu cijenu

To samo pokazuje koliko su ljudi ograničeni, koliko je kapitalizam zaglupio ljude da su spremni platiti punu cijenu za nešto što im realno ne treba...već eto da u komšiluku se priča kako oni furaju Iphone5...

Moj PC  
10 6 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Žele iPhone i uz punu cijenu
malina22 kaže...

To samo pokazuje koliko su ljudi ograničeni, koliko je kapitalizam zaglupio ljude da su spremni platiti punu cijenu za nešto što im realno ne treba...već eto da u komšiluku se priča kako oni furaju Iphone5...

Pa citav ti se Svijet okrce oko,relativno,nebitni stvari...ili ti hoces reci da je neki drugi smartphone bolji izbor ili mislis da su uopcenito smartphonei bezpotrebna stvar.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Žele iPhone i uz punu cijenu

Uglavnom plaćamo punu cijenu za nešto što nam ne treba, uostalom i kad se vežeš ugovortom ti više puta isplatiš taj uređaj... jedu govna i sanjare :-)

http://www.iskoristi-poticaje.com
15 godina
neaktivan
offline
Re: Žele iPhone i uz punu cijenu
Par crtica o tome kako sam nabavio svoj iPhone 3GS 8GB (s kojeg vam ovo upravo pišem) za sitne pare...

1 x 8,00 kn - platio ajfon (u kešu) na prodajnom mjestu
6 x 75,00 kn - troškovi Extra Total M tarife (50% popusta prvih 12 mjeseci zbog prelaska s bonova na pretplatu)
18 x 62,50 kn - troškovi Extra Total+ S tarife (50% popusta dok ne napunim 28 godina)
24 x 10,00 kn - porez na budale (svi znamo kud ide ovih 10 kunica)

Kada sve zbrojim...

(1 x 8.00) + (6 x 75.00) + (18 x 62.50) + (24 x 10.00) = 1823.00

...ispadne 1823 kune.

Dobar deal? Dobar deal!
Sve je moguće osim drvene peći, a i ona ako se ne loži.
12 godina
protjeran
offline
Re: Žele iPhone i uz punu cijenu
malina22 kaže...

To samo pokazuje koliko su ljudi ograničeni, koliko je kapitalizam zaglupio ljude da su spremni platiti punu cijenu za nešto što im realno ne treba...već eto da u komšiluku se priča kako oni furaju Iphone5...

 frendica konobari u new yorku. zamijenit će 2 godine stari ip4 sa peticom, za lovu od bakšiša koji dobije za tri dana.

 

 ne drami bogati

12 godina
neaktivan
offline
Re: Žele iPhone i uz punu cijenu

Nema potrebe prelaziti s 4s na peticu jer nije toliko bolja kako se govore svi iphonovi korisnici (dobro ne baš svi ali velika većina) kukaju kako je mali ekran na 4s i sada imaju potrebu za peticom. I radi duže baterije. Tek sljedeće godine se isplati uzeti nove mobitele jer će biti onda za 2 klase bolji od SGS2 iphone 4s HTC ova itd. Jer mobiteli koji su izažli ove godine nisu baš sada puno bolji od prijašnjih modela.

Arian RIčko
14 godina
protjeran
offline
Re: Žele iPhone i uz punu cijenu
77ari kaže...

Tek sljedeće godine se isplati uzeti nove mobitele jer će biti onda za 2 klase bolji od SGS2 iphone 4s HTC ova itd. Jer mobiteli koji su izažli ove godine nisu baš sada puno bolji od prijašnjih modela.

{#}

 

 

14 godina
protjeran
offline
Re: Žele iPhone i uz punu cijenu
malina22 kaže...

To samo pokazuje koliko su ljudi ograničeni, koliko je kapitalizam zaglupio ljude da su spremni platiti punu cijenu za nešto što im realno ne treba...već eto da u komšiluku se priča kako oni furaju Iphone5...

Nisu ograničeni nego žele imati iphone i gotovo. Kao što ti želiš imati točno određene tenisice ili traperice. Sada je samo malo veća gužva jer je iphone 5 tek izašao na tržište, a već uskoro će opet biti sve normalno kao i do sada.

15 godina
offline
Re: Žele iPhone i uz punu cijenu
The Man kaže...
Par crtica o tome kako sam nabavio svoj iPhone 3GS 8GB (s kojeg vam ovo upravo pišem) za sitne pare...

1 x 8,00 kn - platio ajfon (u kešu) na prodajnom mjestu
6 x 75,00 kn - troškovi Extra Total M tarife (50% popusta prvih 12 mjeseci zbog prelaska s bonova na pretplatu)
18 x 62,50 kn - troškovi Extra Total+ S tarife (50% popusta dok ne napunim 28 godina)
24 x 10,00 kn - porez na budale (svi znamo kud ide ovih 10 kunica)

Kada sve zbrojim...

(1 x 8.00) + (6 x 75.00) + (18 x 62.50) + (24 x 10.00) = 1823.00

...ispadne 1823 kune.

Dobar deal? Dobar deal!

to je tebi dobar deal? za te pare si mogao imat fini mobitel a ne 3gs 8gb

kolega bespotreban komentar

dado
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.9.2012 11:07 (dado16).
16 godina
offline
Re: Žele iPhone i uz punu cijenu
fini mobitel a razgovarat, poruke i internet ce doci molitvom Isusu?
Cure su lude kad se zaljubljuju u naš muške,dlakva smrdljiva stvorenja.Ja da sam cura\žena bio bi največa lezbača na svijetu. (c) QFlash
11 godina
neaktivan
offline
Žele iPhone i uz punu cijenu

daj mi reci koji je procesor u njemu onda?!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Žele iPhone i uz punu cijenu
dado16, ovo mi je 2nd phone za slučaj kad mi 1st phone ostane prazan i dobio sam ga glanc novog za 8 kuna, a pretplata je (za ono što je u nju uključeno) stvarno mizerija. Nadalje, iPhone 3GS je i dan danas super uređaj za surfanje i audio/video reprodukciju. Sve one puste jezgre su nepotrebno preseravanje ako mob koristiš za navedenu namjenu. Jedina mu je mana što ponekad nemam na ekranu mogućnost da odbijem poziv. Malo blesav gaf, ali meni ponekad zasmeta ako želim poklopit i nazvat pozivatelja, a Marimba svira i svira...

iPhone 4/4S i 5ica imaju koma oblik koji katastrofa leži u ruci. Nisu trebali mijenjati 3G/3GS dizajn. Dizajn 5ice je žešće vnogo i podsjeća me na pristupnicu za Diners.

Frend mi uvijek ima najnoviji iPhone i ne kužim neku razliku dok čačkam po njemu u odnosu na 3GS, osim što mi u ruci leži kao strano tijelo i stalno me strah da mi ne ispadne.
Sve je moguće osim drvene peći, a i ona ako se ne loži.
14 godina
offline
Žele iPhone i uz punu cijenu
@the man, za prekid poziva: 1x stisni lock tipku iPhone će prestat zvonit, 2x home tipku prekidas poziv :) Aj ako ćemo pričati o cijenama, ja sam svog ip 3GS 8 gb platio 500 kn... Bila akcija u tmobileu 50% snizenje na sve mobitele, staroj istekla pretplata, tad je 3GS 8gb koštao 1500kn i 50% popusta= 750 kn i jos je stari imao neke bodove pa je jos cijena bila manja za 250 kn.
the sound of engine is cure for everything!
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Žele iPhone i uz punu cijenu

Samo me zanima kolika ce biti cijena iPhonea 5 na Tisku

{#}

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Žele iPhone i uz punu cijenu

koji proc ima?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Žele iPhone i uz punu cijenu
kizve proc je nebitan. Svi rade podjednako dobro.
Sve je moguće osim drvene peći, a i ona ako se ne loži.
11 godina
neaktivan
offline
Žele iPhone i uz punu cijenu

ma zanima me jel krait il a9 obični,nigdje ne piše

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Žele iPhone i uz punu cijenu

Tko želi najbolje, platit ce.

Bruce Wayne: Why didn't you just kill me? Bane: Your punishment must be more severe
Moj PC  
0 9 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Žele iPhone i uz punu cijenu
Volvox kaže...

Tko želi najbolje, platit ce.

Kako mrzim vikend, nema škole! Svi balavci se na forum nabiju.

A complex man drawn off of simplicity.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Žele iPhone i uz punu cijenu
epic kaže...
Volvox kaže...

Tko želi najbolje, platit ce.

Kako mrzim vikend, nema škole! Svi balavci se na forum nabiju.

  I ti si na forumu ;) Balavče

Bruce Wayne: Why didn't you just kill me? Bane: Your punishment must be more severe
15 godina
neaktivan
offline
Re: Žele iPhone i uz punu cijenu
epic fali ti ontopic dio posta.
Sve je moguće osim drvene peći, a i ona ako se ne loži.
16 godina
offline
Re: Žele iPhone i uz punu cijenu
Volvox kaže...

Tko želi najbolje, platit ce.

 Evo i ovdje malo dokaza da ne kazu da lupamo bezveze...

http://www.anandtech.com/show/6324/the-iphone-5-performance-preview

 

Dokaz A Dokaz A
Dokaz B Dokaz B
Dokaz C Dokaz C
Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.9.2012 12:29 (SupremeCommander).
12 godina
neaktivan
offline
Žele iPhone i uz punu cijenu

Ma ništa ti to njima ne znači, glavno da smo mi balavci, a frajer hejta iphone samo zato jer je to cool, nije ni specifikacije vidio, niti jedan benchmark, koristio ga ni 10 dana itd, i onda smo mi balavci, mogu bit balav kolko ocu kad vidim kakvi su stariji, ima barem 30 godina ponasa se koda ide u 4. osnovne, čim nije po njegovom vrijeđa, e to je odgoj.

Bruce Wayne: Why didn't you just kill me? Bane: Your punishment must be more severe
Moj PC  
0 11 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Žele iPhone i uz punu cijenu

Kupiti ću ga zato kaj direktor mora imati EJpl Ajfon!! {#}

Moj PC  
0 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Žele iPhone i uz punu cijenu
Volvox kaže...

Ma ništa ti to njima ne znači, glavno da smo mi balavci, a frajer hejta iphone samo zato jer je to cool, nije ni specifikacije vidio, niti jedan benchmark, koristio ga ni 10 dana itd, i onda smo mi balavci, mogu bit balav kolko ocu kad vidim kakvi su stariji, ima barem 30 godina ponasa se koda ide u 4. osnovne, čim nije po njegovom vrijeđa, e to je odgoj.

Ovo mi je prejako, masu je ljudi tako, jednostavno ne zna što bi, i onda počnu vikat i vrijeđat, kao da će zbog toga bit u pravu {#}

A ustvari je to pokazatelj nečega o čemu nebi ovdje, da ne krene sve u krivom smjeru, a i ne želim nikoga vrijeđati.

 

A što se tiče IP5, našao sam cool stranicu gdje se vide razlike u odnosu na IP4/4S ili bilo koji drugi smartfon.

 

Link

 

Što se tiče samog uređaja ja osobno bi vjerojatno više volio da su ekran možda i malo proširili a ne samo produžili, ali opet bolje i ovako nego da su povećali širinu samog uređaja.

Nisam 5icu još vidio u živo, ali osobno mislim da bi prešao na 5icu samo ako bi ova dodatna duljina donijela i osjetno više trajanje baterije ( barem 30ak %). Inače mislim da se ne isplati prelazak sa 4 na 5.

15 godina
protjeran
offline
Re: Žele iPhone i uz punu cijenu
Volvox kaže...

Ma ništa ti to njima ne znači, glavno da smo mi balavci, a frajer hejta iphone samo zato jer je to cool, nije ni specifikacije vidio, niti jedan benchmark, koristio ga ni 10 dana itd, i onda smo mi balavci, mogu bit balav kolko ocu kad vidim kakvi su stariji, ima barem 30 godina ponasa se koda ide u 4. osnovne, čim nije po njegovom vrijeđa, e to je odgoj.

Iz kojeg posta si isčitao da hejtam ajfon?

A complex man drawn off of simplicity.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice