ZET uvodi besplatan Wi-Fi u autobusnu liniju 109 (

poruka: 33
|
čitano: 4.391
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "ZET uvodi besplatan Wi-Fi u autobusnu liniju 109 (".
16 godina
offline
ZET uvodi besplatan Wi-Fi u autobusnu liniju 109 (
Samo nek ugrade kvalitetne routere, jer vozač ga sigurno nebu resetirao kad zašteka. Npr. u Dublinu wi-fi ne radi u vecini buseva.
 
1 0 hvala 0
16 godina
online
ZET uvodi besplatan Wi-Fi u autobusnu liniju 109 (

Isto je i u Beogradu, uveli su prošle godine, ali češće ne radi nego što radi. Bilo bi lepo da kod vas bude uspešnije. 

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
5 1 hvala 0
10 godina
offline
ZET uvodi besplatan Wi-Fi u autobusnu liniju 109 (

Hm, kaskaju na veliko za ostalim metropolama u Europi. Kada smo uveli ono sa računima, to su kod nas predstavljali kao revoluciju, a naši susjedi Srbi su to imali već par godina ispred nas.

Iako, jako lajkam ovaj potez ZET, radi nas građana, turizma i tako to, ovo je jedan dokaz (zbog kašnjenja u odnosu na druge, ne samo na zapadne zemlje koje su nam kakti uzor...) da u ZGB caruju parazitiski mentalitet uhljeba, te imamo što imamo.

 

Srećom, može im se oprostiti jer ZGB nije metropola, nego palanka. Više smo bili metropola za vrijeme Jugoslavije, nego sada...al' to su je već izvan okvira ove teme...

 

Možda, ovo smanji švercanje i povećaju prihod od naplati kazni za to, jer dok surfaš na mobitelu, nemreš baš tako jako paziti na kontrolu....

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
4 10 hvala 0
9 godina
offline
ZET uvodi besplatan Wi-Fi u autobusnu liniju 109 (

Da kod nas če sigurno biti uspješnije

a uvjeren sam i skuplje(od Dublina naravno)preko 9000 puta...sa razlogom

Believe Those Who Are Seeking the Truth doubt Those Who Find It!
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.3.2017 14:03 (Hrvoje.RH).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
ZET uvodi besplatan Wi-Fi u autobusnu liniju 109 (

odu_ševljen sam ilustracijom napisa. em bus 219, em se wifi prelijeva na sve strane od obilja, em zetov bus (!). fenomentastično. rvat'ne ponosno koračaju, krupnim i čvrstim koracima, u 37. stoljeće. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.3.2017 18:55 (Ajar).
Moj PC  
2 4 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: ZET uvodi besplatan Wi-Fi u autobusnu liniju 1
PzKpfw kaže...

Iako, jako lajkam ovaj potez ZET, radi nas građana, turizma i tako to, ovo je jedan dokaz (zbog kašnjenja u odnosu na druge, ne samo na zapadne zemlje koje su nam kakti uzor...)...

 

Trkeljaš, vani imaš sreće ako u restoranu/kafiću nađeš WiFi.  Kod nas gotovo svaka pečenjara ima HotSpot

15 godina
offline
Re: ZET uvodi besplatan Wi-Fi u autobusnu liniju 1
maximilian kaže...

 

Trkeljaš, vani imaš sreće ako u restoranu/kafiću nađeš WiFi.  Kod nas gotovo svaka pečenjara ima HotSpot

 Da, baš tako. Prije manje od mjesec sam bio u Munchenu. Javni prijevoz - ništa, strogi centar grada - samo informacije o gradu dostupne, restorani - samo američke franšize. Da nisam doživio, ne bi vjerovao...

9 godina
neaktivan
offline
Re: ZET uvodi besplatan Wi-Fi u autobusnu liniju 1
Ajar kaže...

odu_ševljen sam ilustracijom napisa. em bus 219, em se wifi prelkijeva na sve strane od obilja, em zetov bus (!). fenomentastično. rvat'ne ponosno koračaju, krupnim i čvrstim koracima, u 37. stoljeće. 

 Ne kenjaj ako ne znaš. Bio sam u 10-ak država EU i imaš sreće ako nađeš besplatan WiFi. Javni prijevoz skoro nigdje nema WiFi, a u centru grada osim u fast foodovima i to samo nekim je nemoguća misija naći WiFi. Pogotovo nekakvu gradsku mrežu kakvu pruža grad Zagreb u centru.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
16 godina
online
Re: ZET uvodi besplatan Wi-Fi u autobusnu liniju 1

A vidiš, mi uvek imamo suprotnu percepciju. Od tehničkih stvari, kao što su uvođenje ADSL-a ili dodatnih mobilnih operatera, do pravnih, gde gotovo sve zakone prepisujemo od vas (lakše nam je nego od nekog drugog, recimo delove zakona o saobraćaju, koji takođe dobrim delom podseća na vaš, su ipak uzeli od Nemaca, pa su neke delove pogrešno preveli), rekao bih da sve bitne stvari kod vas stižu malo pre nego kod nas.

 

A ovo za WiFi u busevima me je kad se pojavilo jako prijatno iznenadilo, neko je došao na lepu ideju, ali je nažalost funkcionisalo kako treba samo za vreme trajanja pilot faze. A za sistem naplate i očitavanja karata, koji je, mislim, neko pomenuo... To je posao u koji se, kažu, tadašnji gradonačelnik preko posrednika lepo ugradio (i to dugoročno, pošto je ugovorom kontrola karata preneta u nadležnost privatne firme, koja zauzvrat dobija fiksni procenat od prodaje karata), a što se tiče napretka koji je doneo, ja, isto kao i ranije, jednom mesečno odem do kioska i platim cenu mesečne karte i pokazujem je kontroli kada uđe, jedino što se dopuna i proveravanje sada vrše elektronski. Jedina bitnija novost, što se tiče funkcionalnosti, je vremenska karta.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: ZET uvodi besplatan Wi-Fi u autobusnu liniju 1
Ivan(4) kaže...

.... koji takođe dobrim delom podseća na vaš, su ipak uzeli od Nemaca, pa su neke delove pogrešno preveli), rekao bih da sve bitne stvari kod vas stižu malo pre nego kod nas.

 

A što misliš od kuda nama zakoni? Samo se ponekad nešto "izgubi" u prijevodu, također.

 

Jedini autohtoni zakon bio je Zakon o privatizaciji. I taj treba staviti pod zaštitu UNESCA. Taj će se pamtiti (ako nas bude) duže nego Vinodolski zakonik ili kod vas Dušanov.

 

.

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.3.2017 15:11 (maximilian).
7 godina
protjeran
offline
Re: ZET uvodi besplatan Wi-Fi u autobusnu liniju 1
PzKpfw kaže...

Hm, kaskaju na veliko za ostalim metropolama u Europi. Kada smo uveli ono sa računima, to su kod nas predstavljali kao revoluciju, a naši susjedi Srbi su to imali već par godina ispred nas.

Iako, jako lajkam ovaj potez ZET, radi nas građana, turizma i tako to, ovo je jedan dokaz (zbog kašnjenja u odnosu na druge, ne samo na zapadne zemlje koje su nam kakti uzor...) da u ZGB caruju parazitiski mentalitet uhljeba, te imamo što imamo.

 

Srećom, može im se oprostiti jer ZGB nije metropola, nego palanka. Više smo bili metropola za vrijeme Jugoslavije, nego sada...al' to su je već izvan okvira ove teme...

 

Možda, ovo smanji švercanje i povećaju prihod od naplati kazni za to, jer dok surfaš na mobitelu, nemreš baš tako jako paziti na kontrolu....

 Za kime kaskaju trolcino, nema ni u Londonu wi-fi na busevima, i podzemnoj (osim na samo stanici).

13 godina
offline
Re: ZET uvodi besplatan Wi-Fi u autobusnu liniju 1
PzKpfw kaže...

Hm, kaskaju na veliko za ostalim metropolama u Europi. Kada smo uveli ono sa računima, to su kod nas predstavljali kao revoluciju, a naši susjedi Srbi su to imali već par godina ispred nas.

 

 

Koje "ono sa računima"?

 

fiskalizaciju?

12 godina
offline
ZET uvodi besplatan Wi-Fi u autobusnu liniju 109 (

Bolje bi im bilo da uvedu autobuse koji ne prokišnjavaju. Svaki bus, čim prva kiša padne, ili curi kroz prozor, ili kroz onaj krovni otvor, a vrhunac je šupalj blatobran kroz koji mlaz vode ulijeće na svakoj lokvi. Više pokisnem u busu nego do stanice. Također bi mogli uvest malo češće linije za manje poznata mjesta.

Ako sam nešto progriješio, ispravite me. :D Mlad sam, još učim! :D
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.3.2017 16:02 (Tony1999).
Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: ZET uvodi besplatan Wi-Fi u autobusnu liniju 1
O hvalim te Bože,od svih linija jedino se vozim 109.
O Matijeviću jesi li pri piću?!Kud će boca nego da se joca.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: ZET uvodi besplatan Wi-Fi u autobusnu liniju 1
PzKpfw kaže...

Hm, kaskaju na veliko za ostalim metropolama u Europi. Kada smo uveli ono sa računima, to su kod nas predstavljali kao revoluciju, a naši susjedi Srbi su to imali već par godina ispred nas.

Iako, jako lajkam ovaj potez ZET, radi nas građana, turizma i tako to, ovo je jedan dokaz (zbog kašnjenja u odnosu na druge, ne samo na zapadne zemlje koje su nam kakti uzor...) da u ZGB caruju parazitiski mentalitet uhljeba, te imamo što imamo.

 

Srećom, može im se oprostiti jer ZGB nije metropola, nego palanka. Više smo bili metropola za vrijeme Jugoslavije, nego sada...al' to su je već izvan okvira ove teme...

 

Možda, ovo smanji švercanje i povećaju prihod od naplati kazni za to, jer dok surfaš na mobitelu, nemreš baš tako jako paziti na kontrolu....

 

Daj odi istrči na neki teren jbt... popij batina od murije i bocu u glavu od publike, vidim da si ta sorta.

 

Kliknuh na thread jer zbog disleksije ili totalne nevjerice da bi ZET mogao imati neke veze s progresom pročitah ZTE i eto sekiracije.

13 godina
offline
ZET uvodi besplatan Wi-Fi u autobusnu liniju 109 (

Jedna od zasigurno najfrekventnijih linija na području Zagreba, ali i okolice; definitivno vrijedi pozdraviti. Vrhunski potez skroz od Črnomerca do Dugava, od Dugava do Črnomerca.

Hvala Bogu koji je ovom forumu podario Arendelle koja nasmijava i uveseljava sve vlastitim postovima; Bože, vrati nam Vladu da nastavi gdje je stao i sreći te zadovoljstvu neće biti kraja :).
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
ZET uvodi besplatan Wi-Fi u autobusnu liniju 109 (

hmm bas cudno da sad odnekud uvode wifi u autobuse zbilja mi nije jasno zasto

Vi ste programer? Da. Amater? A mater? Ne, ona doma kuha ručak.
Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
ZET uvodi besplatan Wi-Fi u autobusnu liniju 109 (

Nisam znao da je to neka posebna novina. Obzirom da kod nas u Osijeku  već izvjesno vrijeme postoji WI-FI u gradskom prijevozu. E sada Zagreb je puno veći grad od Osijeka pa na na nekim relacijama ipak provedeš značajno dosta vremena. Meni osobno to ništa ne znači iz jednostavnog razloga što eventualna vožnja gradskim prijevozom traje ne više od deset minuta, ako i toliko.

http://www.bug.hr/vijesti/besplatan-wi-fi-osjeckim-gradskim-autobusima/147581.aspx

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.3.2017 20:20 (brasko).
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
ZET uvodi besplatan Wi-Fi u autobusnu liniju 109 (

Pa vi iz Zagreba recite da vam je loše...najprije vam je Bandić dao lopate a sad vam ZET daje wifi 

ZET krenuo stvarno u ozbiljnom smjeru 

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: ZET uvodi besplatan Wi-Fi u autobusnu liniju 1
hakintosrh kaže...

hmm bas cudno da sad odnekud uvode wifi u autobuse zbilja mi nije jasno zasto

 Jelda? Čudom čudesnim se i nešto oko žičare počelo događati prije par tjedana...

7 godina
neaktivan
offline
Re: ZET uvodi besplatan Wi-Fi u autobusnu liniju 1
Sad samo fali da za taj bus uvedu karte od 40kn po pola sata
hačoman
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: ZET uvodi besplatan Wi-Fi u autobusnu liniju 1

 

Jelda? Čudom čudesnim se i nešto oko žičare počelo događati prije par tjedana...

 

 

 

Wireless žičara?

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.3.2017 21:15 (maximilian).
15 godina
offline
ZET uvodi besplatan Wi-Fi u autobusnu liniju 109 (

Ta 109-tka zna biti tolko puna da ne možeš izvaditi mobitel da se javiš, a kamoli da surfaš... sve u svemu dobra finta da se ljudima malo zamažu oči kak smo napredni pa imamo wifi u javnom prijevozu, nema veze kaj su nam ceste koma, a o gužvama da ni ne počnem... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
ZET uvodi besplatan Wi-Fi u autobusnu liniju 109 (

rade li torenti

 
1 0 hvala 0
15 godina
online
ZET uvodi besplatan Wi-Fi u autobusnu liniju 109 (

Ne kuzim neke komentare, uvede se neka dobra stvar i odma krenu neka zaljenja od pojedinaca, "vani je bolje". Kao prvo navedite ta mjesta koja ste posjetili i recite gdje je to tocno bolje, ne samo lupit kao vani je bolje. U hrvatskoj hrpa gradova je u centru pokrivena wifi signalom, zagreb mi vuce do glavnog kolodvora wifi od trga, sto je odlicno. U rijeci cijeli korzo pokriveni wifi signalom. Busevi koji nas voze od grada do grada skoro svi imaju wifi(svaki tjedan putujem rijeka-zg i imam wifi u busu). 

A o tom da je srbija razvijena netreba ni komentirat, pa kad su vsm uveli bankomate i kreditne kartice? Pa vi ste drzava u kojoj usrani mc donalds kaze da im je neisplativo doc, nemojte uopce usporedivat njih s jednim zagrebom. 

Moj PC  
5 4 hvala 1
11 godina
offline
Re: ZET uvodi besplatan Wi-Fi u autobusnu liniju 1
dd.inc kaže...
Npr. u Dublinu wi-fi ne radi u vecini buseva.

 

Prije par tjedana se na ruti kojom putujem, ničim izazvan aktivirao senzor dima.

Naravno da je vozač pokušao to riješiti gašenjem, pa zatim ponovnim verglanjem motora.

16 godina
odjavljen
offline
Re: ZET uvodi besplatan Wi-Fi u autobusnu liniju 1
JozoBozo121 kaže...
Ajar kaže...

odu_ševljen sam ilustracijom napisa. em bus 219, em se wifi prelkijeva na sve strane od obilja, em zetov bus (!). fenomentastično. rvat'ne ponosno koračaju, krupnim i čvrstim koracima, u 37. stoljeće. 

 Ne kenjaj ako ne znaš. Bio sam u 10-ak država EU i imaš sreće ako nađeš besplatan WiFi. Javni prijevoz skoro nigdje nema WiFi, a u centru grada osim u fast foodovima i to samo nekim je nemoguća misija naći WiFi. Pogotovo nekakvu gradsku mrežu kakvu pruža grad Zagreb u centru.

 Također...besplatan wifi i besplatan wc je poput zgoditka na lutriji. Nema tam đabe ni kod stare babe.

7 godina
offline
Re: ZET uvodi besplatan Wi-Fi u autobusnu liniju 1
Djuro von Prekoplotovich kaže...

Prije par tjedana se na ruti kojom putujem, ničim izazvan aktivirao senzor dima.

Naravno da je vozač pokušao to riješiti gašenjem, pa zatim ponovnim verglanjem motora.

 Ono kad ne uspiješ u IT-u, pa  odeš položiti kategoriju za bus...

:)

Kruha i igala...
12 godina
neaktivan
offline
ZET uvodi besplatan Wi-Fi u autobusnu liniju 109 (

Iako mi bas i nije jasno tko bi to od ljudi koji zive u Hrvatskoj koristio? Pa mi imamo 5GB za 45 kn (6,50 eura) u BonBonu, vjerojatno i jeftinije u Tomatu ili Tele2. Zar jos ima ljudi kojima fali podataka na 3G?

 
0 2 hvala 0
15 godina
offline
ZET uvodi besplatan Wi-Fi u autobusnu liniju 109 (

besplatan wifi je jedino ako se švercaš. i kad je bus tak pun da raja visi s vrata u grozdovima. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice