I život za mobitel

poruka: 65
|
čitano: 5.614
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "I život za mobitel".
16 godina
offline
I život za mobitel

Ne znas sto je gluplje, dati zivot za mobitel ili oduzet zivot za mobitel.

- Psiho246
Moj PC  
31 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
I život za mobitel

Mozda je imala vazne poslovne podatke/informacije/kontakte na mobitelu cija kradja bi kostala nju/firmu milijune. Ili s druge strane mozda je kriminalna šefica i podaci s mobitela bi ju osudili na ostatak zivota u zatvoru.

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.7.2014 13:44 (Rain Man).
 
5 6 hvala 0
15 godina
online
I život za mobitel

Nebi mu ni ja dao ništa pa ni mobitel. Onaj tko žrtvuje slobodu (da živi bez straha od bilo čega tako i pljačke) u zamjenu za privremenu sigurnost (da "preživi" taj dan/rutu kretanja) ne zaslužuje nit slobodu nit sigurnost

- Benjamin Franklin

 

PS

Upravo tome služi 2. amandman - da osigura sebi slobodu pod bilo koju cijenu pa bi lopovsko smeće dobro promislio dal mu se isplati poginut za mobitel

 
7 9 hvala 0
14 godina
offline
I život za mobitel

Ako nisi ninja i nemaš oružje kod sebe, postoje tri mogućnosti. Nakon odgovora da mu ne daš mobitel napadač će:

1. odustati i pobjeći

2. pucati u tebe i promašiti ili te samo raniti

3. pucati i ubiti te

 

Ženska je očito ljubiteljica kocke i kladila se sa 66% šanse da preživi.

Potpis!
Moj PC  
20 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: I život za mobitel
Ges kaže...

Nebi mu ni ja dao ništa pa ni mobitel. Onaj tko žrtvuje slobodu (da živi bez straha od bilo čega tako i pljačke) u zamjenu za privremenu sigurnost (da "preživi" taj dan/rutu kretanja) ne zaslužuje nit slobodu nit sigurnost

- Benjamin Franklin

 

PS

Upravo tome služi 2. amandman - da osigura sebi slobodu pod bilo koju cijenu pa bi lopovsko smeće dobro promislio dal mu se isplati poginut za mobitel

Znas kak se zastitari uce u hrvatskoj? Dok imas pistac lopov ce prvo pucati u tebe, ako nemas, ici ce odmah na kasu. Ne postoji materijalno dobro vrijedno ljudskoga zivota (nekim normalnom razmisljanjem) jer se potonje moze nadoknaditi, izgubljen ljudski zivot ne. E sada, da je drustvo normalno nebi bilo ni lopova. To je vec neka druga tema.

Steam: ukay1000 Xfire: ukay1000 LoL: Cquencer Molten WoW Warsong: Steelrock (ally)
15 godina
offline
Re: I život za mobitel
Ges kaže...

Nebi mu ni ja dao ništa pa ni mobitel. Onaj tko žrtvuje slobodu (da živi bez straha od bilo čega tako i pljačke) u zamjenu za privremenu sigurnost (da "preživi" taj dan/rutu kretanja) ne zaslužuje nit slobodu nit sigurnost

- Benjamin Franklin

 

PS

Upravo tome služi 2. amandman - da osigura sebi slobodu pod bilo koju cijenu pa bi lopovsko smeće dobro promislio dal mu se isplati poginut za mobitel

Slažem se sa tobom, ali "Za ideale ginu budale". Ti kao pojedinac nećeš ispraviti nepravdu. 

 

Realnost je nešto drugo, ubio bi te, uzeo mobitel i otišao u nepoznatom pravcu. Na grobu bi ti pisalo, "Ovdje počiva Ges, neustrašivi borac za slobodu, poginuo zbog mobitela. RIP"

 

Ljudi daju i milijun puta skuplje stvari kako bi preživjeli, a ovi ubijaju i za sto puta jeftinije stvari, pa ti vidi na koju budalu ćeš naići, jer njih ne *ebu nikakvi amandmani. 

Luđak iz primjera definitivno nije bio raspoložen za cjenkanje, sva sreća pa je nije ubio. 

 

 

Ponavljam još jednom, slažem se za tobom, ali otvori oči, rokni ga ako smatraš da možeš, ako ne možeš predaj mobitel i preživi. 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
13 godina
neaktivan
offline
I život za mobitel

Sasvim podržavam razmišljanje. Nedam ti ništa, pa ni mobitel. Bez ozbira dal je Najnoviji Samsung ili Nokia 3310.

 
3 3 hvala 0
15 godina
offline
Re: I život za mobitel
axos kaže...

Sasvim podržavam razmišljanje. Nedam ti ništa, pa ni mobitel. Bez ozbira dal je Najnoviji Samsung ili Nokia 3310.

A Život?

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
14 godina
neaktivan
offline
Re: I život za mobitel
Ges kaže...

Nebi mu ni ja dao ništa pa ni mobitel. Onaj tko žrtvuje slobodu (da živi bez straha od bilo čega tako i pljačke) u zamjenu za privremenu sigurnost (da "preživi" taj dan/rutu kretanja) ne zaslužuje nit slobodu nit sigurnost

- Benjamin Franklin

 

PS

Upravo tome služi 2. amandman - da osigura sebi slobodu pod bilo koju cijenu pa bi lopovsko smeće dobro promislio dal mu se isplati poginut za mobitel

 

axos kaže...

Sasvim podržavam razmišljanje. Nedam ti ništa, pa ni mobitel. Bez ozbira dal je Najnoviji Samsung ili Nokia 3310.

 

Lako filozofirat sad, bi vas vidio da ste pred pištoljem vi ste tipični internet ratnici

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.7.2014 14:27 (peroko).
15 godina
offline
I život za mobitel

za USD 700 bolje je nabaviti 9mm automatik "dogovoriti se" s gamadi. usput, inteligentan lopov bi tražio još i punjač i jamstveni list i pristojno pred žrtvom izbrisao sve podatke iz naprave. {#}

 

ovo, naravno, vrijedi iz američke perspektive. u nas ovisi na koga lopov naleti. lako je moguće da "žrtva" kaže: "ne mogu vam dati ovaj telefon ali izvolite naš letak. ako s tim-i-tim operaterom potpišete ugovor na 4 godine u tarifi "ajme, majko", dobit ćete ga za samo 6000 jednokratno i još po 100 mjesečno do isteka ugovora. za to dobivate neograničene razgovore unutar mreže, 500 SMS-ova i 5 GB internetskog prometa. posjetite odmaj najbliži centar!" {#}

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.7.2014 15:57 (Ajar).
Moj PC  
7 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: I život za mobitel
axos kaže...

Sasvim podržavam razmišljanje. Nedam ti ništa, pa ni mobitel. Bez ozbira dal je Najnoviji Samsung ili Nokia 3310.

Jest lako prditi iza tastature sa stolice, pitao bih te ja šta bi ti dao a šta ne bi da se nadješ pred cijevi napunjenog pištolja, pa prije bi napunio gaće nego što bi stigao mu dati telefon. Ova dotična "pametna" amerikanka je imala sreće jer lopov il je slučajno il namjerno promašio. Da je popila metak u glavu taj telefon bi joj vrijedio pišljivog boba...Ja prvi bih predao telefon, hebeš mobilni ako ću ga ja platiti svojom glavom...na kraju krajeva on je tu zbog mene a ne ja zbog njega...

15 godina
online
Re: I život za mobitel
boxer kaže...
Ges kaže...

Nebi mu ni ja dao ništa pa ni mobitel. Onaj tko žrtvuje slobodu (da živi bez straha od bilo čega tako i pljačke) u zamjenu za privremenu sigurnost (da "preživi" taj dan/rutu kretanja) ne zaslužuje nit slobodu nit sigurnost

- Benjamin Franklin

 

PS

Upravo tome služi 2. amandman - da osigura sebi slobodu pod bilo koju cijenu pa bi lopovsko smeće dobro promislio dal mu se isplati poginut za mobitel

Slažem se sa tobom, ali "Za ideale ginu budale". Ti kao pojedinac nećeš ispraviti nepravdu. 

 

Realnost je nešto drugo, ubio bi te, uzeo mobitel i otišao u nepoznatom pravcu. Na grobu bi ti pisalo, "Ovdje počiva Ges, neustrašivi borac za slobodu, poginuo zbog mobitela. RIP"

 

Ljudi daju i milijun puta skuplje stvari kako bi preživjeli, a ovi ubijaju i za sto puta jeftinije stvari, pa ti vidi na koju budalu ćeš naići, jer njih ne *ebu nikakvi amandmani. 

Luđak iz primjera definitivno nije bio raspoložen za cjenkanje, sva sreća pa je nije ubio. 

 

 

Ponavljam još jednom, slažem se za tobom, ali otvori oči, rokni ga ako smatraš da možeš, ako ne možeš predaj mobitel i preživi. 

to nisu ideali, to su principi. Sigurnost kakvu uživamo nije ništa do vjera u vladavinu zakona. Onog trena kad ta vjera nestane, nestaje i osjećaj sigurnosti. I to je onda život?

 

Ostalim keyboard warior papcima što se tješe da smo i mi ostali keyboard wariori - mene ovaj nebi opljačko iz jednostavnog razloga da to nebi preživio ma kakav god pištolj imao. i nebi bio prvi koji je slično bio glup i popio protumjere

 

@ukay1000

znam ja dobro kako se treniraju zaštitari. problem je da vi, ovce, ne reagirate zbog čega se tako treniraju. naime jedini razlog zašto zaštitari ginu je jer je država omogućila financijskim institucijama da biraju: ili sigurnosne mjere u obliku zaštitnih stakala, pretprostora, pregrada i svakojakih prepreka kojima se onemogućava pljačka u potpunost ili zaštitari. Zaštitari su daleko jeftiniji. problem riješen, novac je ionako osiguran a ovce nek ginu, ionako nisu za ništa drugo kad puše elitističku propagandu da za ideale ginu budale

12 godina
neaktivan
offline
Re: I život za mobitel
Ezio kaže...

Ako nisi ninja i nemaš oružje kod sebe, postoje tri mogućnosti. Nakon odgovora da mu ne daš mobitel napadač će:

1. odustati i pobjeći

2. pucati u tebe i promašiti ili te samo raniti

3. pucati i ubiti te

 

Ženska je očito ljubiteljica kocke i kladila se sa 66% šanse da preživi.

Pa uvijek postoji nada. Dostojevski kaže da je najgora ta nada kad znaš da nemaš izlaza, a opet vjeruješ da imaš. Kako bi mi odlučili? Ovako je postojala šansa da se izvuće živa i s mobitelom. Ja bi ga dao, ali svi smo drugačiji.

Slušaj svoje srce! o_O ..... Eem. Who am I kidding? Samo budi logičan! :-)
15 godina
protjeran
offline
I život za mobitel

sta se cudite,

ono si sta imas - kapitalisticka duhovna filozofija

cisti materijalizam

 
4 2 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: I život za mobitel
peroko kaže...
Ges kaže...

Nebi mu ni ja dao ništa pa ni mobitel. Onaj tko žrtvuje slobodu (da živi bez straha od bilo čega tako i pljačke) u zamjenu za privremenu sigurnost (da "preživi" taj dan/rutu kretanja) ne zaslužuje nit slobodu nit sigurnost

- Benjamin Franklin

 

PS

Upravo tome služi 2. amandman - da osigura sebi slobodu pod bilo koju cijenu pa bi lopovsko smeće dobro promislio dal mu se isplati poginut za mobitel

 

axos kaže...

Sasvim podržavam razmišljanje. Nedam ti ništa, pa ni mobitel. Bez ozbira dal je Najnoviji Samsung ili Nokia 3310.

 

Lako filozofirat sad, bi vas vidio da ste pred pištoljem vi ste tipični internet ratnici

Ma kakvi ratnici. Samo se izražava mišljenje. Skidam kapu onom ko je toliko lud/hrabar da napravi tako nešto. Možda bi i ti u jednom trenutku napravija isto u jednom trenutku, a u drugom bi te srce strefilo. Ne možeš znati dok se ne neđeš u tom trenutku pa onda ili daš mobitel, ili ne.

 

Jest lako prditi iza tastature sa stolice, pitao bih te ja šta bi ti dao a šta ne bi da se nadješ pred cijevi napunjenog pištolja, pa prije bi napunio gaće nego što bi stigao mu dati telefon. Ova dotična "pametna" amerikanka je imala sreće jer lopov il je slučajno il namjerno promašio. Da je popila metak u glavu taj telefon bi joj vrijedio pišljivog boba...Ja prvi bih predao telefon, hebeš mobilni ako ću ga ja platiti svojom glavom...na kraju krajeva on je tu zbog mene a ne ja zbog njega...

 

Malo crnog humora:

Pitali muju, Mujo bi li dao kuću za partiju?

Mujo:Bi

A mujo reci ti nama bi li dao ruku za partiju

Mujo:Bi

A obe noge?

Mujo:Bi i njih

A život?

Mujo: Ma bi i život

Pa kako i život?

Mujo: Pa kad ste mi sve uzeli ne treba mi više ni život.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.7.2014 15:23 (axos).
11 godina
protjeran
offline
I život za mobitel

100% sam sigurn da ovog niko nikad nece opljackat.

You will live to see man-made horrors beyond your comprehension - Nikola Tesla
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: I život za mobitel
Ges kaže...

 

Ostalim keyboard warior papcima što se tješe da smo i mi ostali keyboard wariori - mene ovaj nebi opljačko iz jednostavnog razloga da to nebi preživio ma kakav god pištolj imao. i nebi bio prvi koji je slično bio glup i popio protumjere

 

a šta ako ti priprijeti jedan takav superiorni nadčovjek kao ti?

Potpis!
10 godina
protjeran
offline
Re: I život za mobitel
Sta ste se stisli. Ko klinac sam se tukao da ne moram dati 10 kuna, za mob - tko zna. Stvar je procjene situacije u tom trenutku, ukoliko kod napadaca vidim strah postoji velika sansa da se upravo ja vratim sa dva mobitela doma.
15 godina
offline
Re: I život za mobitel
logik kaže...
Ezio kaže...

 

Pa uvijek postoji nada. Dostojevski kaže da je najgora ta nada kad znaš da nemaš izlaza, a opet vjeruješ da imaš. Kako bi mi odlučili? Ovako je postojala šansa da se izvuće živa i s mobitelom. Ja bi ga dao, ali svi smo drugačiji.

a gdje je nestala ona naša revolucionarna "milost ne tražim niti  bih je dao" i "pucajte, krvnici!"? {#}

15 godina
offline
I život za mobitel

"Čini mi se da Skynet neće biti potreban"   -Terminator.

logic sense of no sense.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
I život za mobitel

Problem je što mobiteli postanu dio njihovih života i kada im se taj način života pokuša oduzeti spremni su boriti se za to i pod cijenu gubitka života.

 

Možda spada u neku vrstu ovisnosti taj problem.

 

Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: I život za mobitel
boxer kaže...
axos kaže...

Sasvim podržavam razmišljanje. Nedam ti ništa, pa ni mobitel. Bez ozbira dal je Najnoviji Samsung ili Nokia 3310.

A Život?

Gle tko bi normalan pomislio da če netko ubiti radi mobitela? Kada ti netko tako prijeti očekuješ da puca u ruku ili nogu, i onda ti bez problema uzme mobitel a ne u glavu.

http://informacijsketehnologije.blogspot.com/
13 godina
neaktivan
offline
I život za mobitel

Ovisno o situaciji,nebi mobitel tek tako dao...iako uvijek postoji šansa da samo srce stane i da ga jednostavno dam.Ovisi koliko me tko prepadne.

Vječni izazivač na gostujućem terenu.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/ Svi smo mi jedna velika obitelj sa prezimenom Čovječanstvo
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.7.2014 21:29 (g12356).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: I život za mobitel
Ezio kaže...

Ako nisi ninja i nemaš oružje kod sebe, postoje tri mogućnosti. Nakon odgovora da mu ne daš mobitel napadač će:

1. odustati i pobjeći

2. pucati u tebe i promašiti ili te samo raniti

3. pucati i ubiti te

 

Ženska je očito ljubiteljica kocke i kladila se sa 66% šanse da preživi.

Ovaj tvoj izračun nema veze s mozgom...

16 godina
neaktivan
offline
Re: I život za mobitel
skilly kaže...
Sta ste se stisli. Ko klinac sam se tukao da ne moram dati 10 kuna, za mob - tko zna. Stvar je procjene situacije u tom trenutku, ukoliko kod napadaca vidim strah postoji velika sansa da se upravo ja vratim sa dva mobitela doma.

Znaš ti koji pas grize?

13 godina
neaktivan
offline
I život za mobitel

Onaj koji šuti.

Vječni izazivač na gostujućem terenu.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/ Svi smo mi jedna velika obitelj sa prezimenom Čovječanstvo
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
I život za mobitel

Kazna za oružanu pljačku je daleko manja od kazne za oružanu pljačku koja završi ozljedom ili smrću (čak i ako se žrtva spotakne dok bježi, napadač odgovara). Većina pljačkaša igra na strah, a rijetki su spremni upotrijebiti oružje. Od onih koji su spremni, većina su psihopati koji su jednako tako premni pucati i da ih ne bi lovio ili prijavio. Čak i kod takvih postoji šansa da otpor rezultira pozitivnim ishodom zbog faktora iznenađenja i određene doze ludosti.

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
 
5 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
I život za mobitel

Ja kakva sam budala nebi mu dao mob,al ne zbog moba nego jer bih pop*zdio što me netko pokušava opljačkati. xD

@modovi, Sunce se okreće oko Zemlje,ne?
 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: I život za mobitel
Psiho246 kaže...

Ne znas sto je gluplje, dati zivot za mobitel ili oduzet zivot za mobitel.

Ne mogu a da ne komentarišem iako je ovo jedini komentar koji sam pročitao (poslije posta ću ostale). Mislim da je gluplje dati život za mobitel, ali oduzeti život za mobitel nije uopće glupo, nego to spada u domenu težih psiho bolesti.

 

Iako moram još nešto komentarisati primjećujući unazad zadnjih 5 godina. Ljudi (cure, da ne kažem djevojčice posebno) paradiraju telefonima ne obazirujući se ni u koji će stup udariti a onda kada im netko istrgne telefon iz ruke zakuju na mjestu i onda doma krokodilskim suzama iščiče i ono malo para koji im roditelji zarade.

 

Inače gledam neki dan vijest napravljena je posebna staza (da li u NY zaboravio sam) za ljude koji hodaju a ne gledaju ispred sebe nego u mobitel. I to im nije dovoljno, ponašaju se kao da staze nema pa jedostavno skrenu u stazu namjenjenu normalnim pješacima. Eiii da mi je otići malo u taj grad pa fino čeka u stazi za normalne pješake pa da vidim tko će bouljeći u ekran preći u tu stazu. Auuuu frktale bi i cvike i telefoni i torbe na sve strane i to 'posve slučajno'.

Because anything Korea does, Japan does it better.
15 godina
offline
Re: I život za mobitel
77ari kaže...
boxer kaže...
axos kaže...

Sasvim podržavam razmišljanje. Nedam ti ništa, pa ni mobitel. Bez ozbira dal je Najnoviji Samsung ili Nokia 3310.

A Život?

Gle tko bi normalan pomislio da če netko ubiti radi mobitela? Kada ti netko tako prijeti očekuješ da puca u ruku ili nogu, i onda ti bez problema uzme mobitel a ne u glavu.

Jedno je teoretiziranje o takvim situacijama, a sasvim drugo kada se to desi. To više nema ama baš nikakve veze sa vašim teoretiziranjem zato što je tu uključeno veliki broj nepoznatih faktora koji će vjerojatno prevagnuti sa fatalnim posljedicama.  Da li si pucao vatrenim oružjem, da li je ikada itko uperio oružje u tebe? Fiksacija vidnog polja na usta cijevi oružja je nešto što očito nisi doživio u životu, posebno kada si siguran da je metak u cijevi.. To nije quick save - quick load situacija. Kao da se nalaziš u minskom polju, jedan pogrešan pokret i nema te.

 

Evo uzmimo u obzir da te razbojnik ne želi ubiti, nego će ti pucati u ruku ili nogu kako bi te onesposobio. Samo njegovo brzo okidanje prstom obarača dovoljno je da pomjeri usta cijevi oružja za 1-2+ mm što ovisno o udaljenosti od tebe može biti 0,5+ m gore - dolje, lijevo -  desno iz čega proizlazi da ti je pucao u nogu a prosvirao ti ludu tintaru, junačka prsa ili nabildani herojski stomak. Milimetari te djele od  sigurne smrti.

Evo da to i nije slučaj (a ovo uzmi sa ozbiljnošću jer nije nikakvo teoretiziranje) i da te stvarno pogodi u ruku ili nogu, razvali ti zglobove ili ti raznese mačo jajca,  možeš ostati invalid, a nek ti zrno pokida femoralnu arteriju prijeti ti krvarenje do smrti ako ti se ne pruži pravoremena pomoć.

Neka ni to nije slučaj, neka te samo lakše rani, ne gine ti bolnica, transfuzija, infuzija, šavovi, sredstva protiv bolova, zavoji, previjanja, vizite, bolnička hrana i troškovi liječenja. Eventualno koje šlatanje kakve mlade sestre na praksi {#}

 

Pred sobom imaš uređaj čija je jedina namjera uništavanje žive sile i budalu koja ga drži u ruci, ne zaboravi to.

 

Da li to vrijedi mobitela?

 

 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.7.2014 0:05 (boxer).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice