Zuckerberg bogatiji od Jobsa

poruka: 54
|
čitano: 6.184
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Zuckerberg bogatiji od Jobsa".
16 godina
offline
Zuckerberg bogatiji od Jobsa

Nije u šoldima sve....

 
21 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Zuckerberg bogatiji od Jobsa

Nešta je i u zlatu...

* exec girlfriend.cfg * Loading...Loading...Loading has failed: there is no such file. * cl_righthand 1
 
19 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Zuckerberg bogatiji od Jobsa

Hoću i ja da budem suvlasnik zle korporacije,teške koju milijardicu.... :D

igrorama.com
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Zuckerberg bogatiji od Jobsa

Svaka čast Zuckerbergu!

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Zuckerberg bogatiji od Jobsa

A to je zato što jobs jednostavno odavno prevazišao zgrtanje novaca na gomile i

ipak, kako god mrzak bio, vodi vrlo sadržajan i multidisciplinaran kreativan i utjecajan poslovni život.

Ja bih radije bio 50 puta siromašniji od ljigavog podmuklog cukerberga (pogledati the social network )

a bio vlasnik pixara kao što je jobs.

p.s.

i ona "vijest" da je netko ustanovio da je cukerberg " proglašen kao najutjecajnija ličnost" su za sporigat se.

Kakav dovraga utjecaj na normalnog čovjeka, i 4,5 milijarde onih koji nisu čuli za fejspjuk, ima taj prištavac?!?!?!

 

Moj PC  
16 0 hvala 2
16 godina
offline
RE: Zuckerberg bogatiji od Jobsa

Bilo bi sve tako da jos neko nije ulozio lovu i da neko ne stoji iza tog malog.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Zuckerberg bogatiji od Jobsa
Adin kaže...

Bilo bi sve tako da jos neko nije ulozio lovu i da neko ne stoji iza tog malog.

Upravo tako.

15 godina
offline
Zuckerberg bogatiji od Jobsa

Tip ima 26 godina i 6 milijardi $?  Iznenađen

Radio, ne radio, svira radio!
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Zuckerberg bogatiji od Jobsa
boxer kaže...

Tip ima 26 godina i 6 milijardi $?  Iznenađen

 

Pa nije bas da ima toliko dolara, jeli gotovine. Ima vjeroatno dionica koje procijenjeno toliko vrijede, ali nije da ih sad moze bas pretvoriti u gotovinu i staviti na racun u banku. Da ih recimo odluci prodati cijena bi ima pala i dobio bi puno manje, pa porez no svejedno jos uvijek bio dobio vrlo mnogo novaca.

16 godina
offline
RE: Zuckerberg bogatiji od Jobsa
boxer kaže...

Tip ima 26 godina i 6 milijardi $?  Iznenađen

Sitnica, pih...

BC2 ingame: Dorjan_CRO Mene nije strah drugome stisnuti TU i Hvala, a tebe?
15 godina
neaktivan
offline
Zuckerberg bogatiji od Jobsa

Stvar je u tome sto je zuckerberg bahata budala koja zeli samo pare, boli njega K za FB. A jobs sve svoje pare ulaze u Apple jer njemu pare ocito netrebaju(mislim naravno da mu trebaju za jelo i za pice).

[url=http://profile.mygamercard.net/IgorFastGun][img]http://card.mygamercard.net/gelsig/IgorFastGun.png[/img][/url]
Moj PC  
15 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Zuckerberg bogatiji od Jobsa
LordShgi kaže...

Stvar je u tome sto je zuckerberg bahata budala koja zeli samo pare, boli njega K za FB. A jobs sve svoje pare ulaze u Apple jer njemu pare ocito netrebaju(mislim naravno da mu trebaju za jelo i za pice).

Pa čak se i žrtvuje. Uvijek nosi jednu te istu odjeću Smijeh

Slavonija u ♥ ;;;---;;; Ako se dogode 2 faila istovremeno, dali se oni međusobno poništavaju? ---- Bilo bi zgodno... Ali nije potrebno.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Zuckerberg bogatiji od Jobsa

Da se Jobsu da još muzti para na veliko on bi to i radio...Ali ocito je zaradio dovoljno za sebe :D

16 godina
neaktivan
offline
Zuckerberg bogatiji od Jobsa

Nije mi baš jasno to pljuvanje po Zuckerbergu i veličanje Jobsa. OK ovaj prvi je neiživljeni klinac koji prezire svoje korisnike, no po čemu je Jobs bolji? Po tome što ih uvjerava kako su njegovi proizvodi bolji čak i kad su očigledno defektni?
Kad Jobs zarađuje više od drugih onda je genijalac, kad zarađuje manje onda je samozatajni šmeker. Taj stvarno ne može pogriješiti.

http://mobile.computerworld.com/device/article.php?CALL_URL=blogs.computerworld.com/historys_verdict_bill_gates_yes_steve_jobs_no

www.fastcompany.com/1690684/mark-zuckerberg-is-ridiculously-rich-donates-100-million-to-newark-schools

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.9.2010 18:42 (Visak).
 
11 0 hvala 2
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zuckerberg bogatiji od Jobsa
Igor101 kaže...
boxer kaže...

Tip ima 26 godina i 6 milijardi $?  Iznenađen

 

Pa nije bas da ima toliko dolara, jeli gotovine. Ima vjeroatno dionica koje procijenjeno toliko vrijede, ali nije da ih sad moze bas pretvoriti u gotovinu i staviti na racun u banku. Da ih recimo odluci prodati cijena bi ima pala i dobio bi puno manje, pa porez no svejedno jos uvijek bio dobio vrlo mnogo novaca.

Pa niko nema svu imovinu u gotovini... valjda toliko vrijedi njegov udio u kompaniji i ostala imovina, i zašto bi pala cijena dionica i drugih vrijednosnih papira ako ih odluči prodati??? I zašto bi ih prodavao zar je boje imati toliko bogatstvo u gotovini - i šta stavi na banku koliko bi imao dogodine, a ovako kako je krenuo svake godine udupla bogatstvo. (vrlo mnogo novca ?).

14 godina
offline
Zuckerberg bogatiji od Jobsa

Meni je misteriozan nacin zaradjivanja na FaceBooku. Odakle se generira ta lova? Zar oglasivaci zaista toliko placaju? Nisam nikada kliknuo na neki oglas tamo.

http://4find.us
Moj PC  
7 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Zuckerberg bogatiji od Jobsa
NenadX kaže...

Meni je misteriozan nacin zaradjivanja na FaceBooku. Odakle se generira ta lova? Zar oglasivaci zaista toliko placaju? Nisam nikada kliknuo na neki oglas tamo.

Nisi ti, al netko sigurno klikne...

... i požali.

http://www.speedtest.net/result/917164172.png
15 godina
neaktivan
offline
RE: Zuckerberg bogatiji od Jobsa
lebo1 kaže...
Igor101 kaže...
boxer kaže...

Tip ima 26 godina i 6 milijardi $?  Iznenađen

 

Pa nije bas da ima toliko dolara, jeli gotovine. Ima vjeroatno dionica koje procijenjeno toliko vrijede, ali nije da ih sad moze bas pretvoriti u gotovinu i staviti na racun u banku. Da ih recimo odluci prodati cijena bi ima pala i dobio bi puno manje, pa porez no svejedno jos uvijek bio dobio vrlo mnogo novaca.

Pa niko nema svu imovinu u gotovini... valjda toliko vrijedi njegov udio u kompaniji i ostala imovina, i zašto bi pala cijena dionica i drugih vrijednosnih papira ako ih odluči prodati??? I zašto bi ih prodavao zar je boje imati toliko bogatstvo u gotovini - i šta stavi na banku koliko bi imao dogodine, a ovako kako je krenuo svake godine udupla bogatstvo. (vrlo mnogo novca ?).

Tocno to sam htio reci samo se nisam znao izraziti. I Da, veličam jobsa upravo zbog toga jer natjera ljude da kupe nesto sto uopce nije potrebno, odnosno covjek ima odlican smisao za marketing.

[url=http://profile.mygamercard.net/IgorFastGun][img]http://card.mygamercard.net/gelsig/IgorFastGun.png[/img][/url]
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zuckerberg bogatiji od Jobsa
Jobsova veličina u odnosu Zuckerberga je u tome što Jobs zgrće lovu prodajući ljudima nepotrebne stvari?
LOL
14 godina
protjeran
offline
RE: Zuckerberg bogatiji od Jobsa
overhaul kaže...

A to je zato što jobs jednostavno odavno prevazišao zgrtanje novaca na gomile i

ipak, kako god mrzak bio, vodi vrlo sadržajan i multidisciplinaran kreativan i utjecajan poslovni život.

Ja bih radije bio 50 puta siromašniji od ljigavog podmuklog cukerberga (pogledati the social network )

a bio vlasnik pixara kao što je jobs.

p.s.

i ona "vijest" da je netko ustanovio da je cukerberg " proglašen kao najutjecajnija ličnost" su za sporigat se.

Kakav dovraga utjecaj na normalnog čovjeka, i 4,5 milijarde onih koji nisu čuli za fejspjuk, ima taj prištavac?!?!?!

 

Ma nije baš taj film sasvim istinit. Neke afere su istinite, ali većina je nagađanje ili blago izvrtanje istine u korist priče. Navodno da im je Šećerberg čak i pod prijetnjom tužbe zabranio neke scene, a neke druge su izmjenjene, ali mu je na računčić kapula koja kintica zbog tog.

 

A najutjecajniji je (poslovni čovjek) jer "utječe" na 500 000 000 ljudi... A i njegov kapital je sigurno uložen u neke druge firme/dionice te i time ima određen utjecaj.

 

ps skinuo sam na netu scenarij za film (skenirani original) i film se čini vrlo ok...

I do know everything, just not all at once. It's a virtual memory problem.
15 godina
offline
Zuckerberg bogatiji od Jobsa

Oke, ali kakve je on imao veze sa Pixarom? Bio u njegovom vlasništvu?

Radio, ne radio, svira radio!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Zuckerberg bogatiji od Jobsa

Zanimljiv je taj balkanski mentalitet.

Kad netko zarađuje previše onda je za k...

Kad zarađuje premalo onda je opet za k...

Svaka čast dečkima. Oni su uspjeli poprilično nakapati u svoj novčanik.

Ipak... mislim da je to malo previše za bilo koga.

Uz pristojnu kuću, plaću, komp, mobitel... sve više je previše :) i što je najvažnije nepotrebno.

 

Moj PC  
8 0 hvala 1
15 godina
offline
RE: Zuckerberg bogatiji od Jobsa
naravno Jobs kao vizionar je predvodio ovo i zbog toga kreirao ping kako bi ubrao još nesto love
Xfire:bmw144 ...Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
14 godina
offline
Zuckerberg bogatiji od Jobsa

Pa zar Zuckerberg nije obična lopovčina koja je face ukrala od neka 2 brata veslaća?

Zato i nevoli fb jer nije njegov.

Jobs bar voli svoj posa.

Zašto se njih 2 uspoređuju?

 

CTF Junky™ ︻┳═一 ᶠᶸᶜᵏᵧₒᵤ ┌∩┐(◣_◢)┌∩┐ ▄▀▄▀▄▀ http://www.bug.hr/forum/userposts/kiki30o0/8389.aspx?sort=desc ▄▀▄▀▄▀
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Zuckerberg bogatiji od Jobsa

Zuckerberg je mald sa dolarima u očima

Jobs je starac koji ima novac ali su mu moć i veze u SAD-u udarile u glavu.

 

I da, balkanci su tu da raspravljaju ko je bogati, a kada se svi džepovi saberu na balkanu opet nas ova dvojca imaju više!!!

 

Ja bih volio da imamo i jednog balkanca poput ove dvojce, pa da njega blatimo, psujemo i kletemo, a kada zaspimo, sanjamo da smo mi on.

 

Da li su oni balkanci nakrali bi barem još ovoliko.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Zuckerberg bogatiji od Jobsa

Volio bih da Jobs uništi Zuckerberga svojim Pingom.

Pravi znak inteligencije nije znanje, već mašta - Albert Einstein
Moj PC  
5 1 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Zuckerberg bogatiji od Jobsa
..jer je Zuckerman,mlad dečko,neiživljen i LordShgi kaže...

Stvar je u tome sto je zuckerberg bahata budala koja zeli samo pare, boli njega K za FB. A jobs sve svoje pare ulaze u Apple jer njemu pare ocito netrebaju(mislim naravno da mu trebaju za jelo i za pice).

bahat možda i jeste,opet,ne poznaješ ga osobno,budala definitivno nije,jer treba imati originalnu ideju i na njoj zaraditi 6bio dolara..pripisat ću to tvojoj nemoćnoj zavisti...druga stvar,uspoređuješ kruške i jabuke..doslovnoNamigiva..Zuckerman je mlad čovjek,još uvijek prepun energije i neiživljenosti..milim,zamisli sebe sa tim parama...baš bi mislio na ulaganja i dobročinstva...s druge strane Stivica(ajd nek poživi duže) je već pri kraju,sa životom prije svega,a i nij u godinama kada se ide po diskotekakama ganja pičiće i troši velika lova i velika energija..

16 godina
offline
RE: Zuckerberg bogatiji od Jobsa
naxeem kaže...

Volio bih da Jobs uništi Zuckerberga svojim Pingom.

cak i ja bi to zelio...

http://www.mediafire.com/?er4ng2zenhm
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zuckerberg bogatiji od Jobsa
linuxjuzer kaže...
..jer je Zuckerman,mlad dečko,neiživljen i LordShgi kaže...

Stvar je u tome sto je zuckerberg bahata budala koja zeli samo pare, boli njega K za FB. A jobs sve svoje pare ulaze u Apple jer njemu pare ocito netrebaju(mislim naravno da mu trebaju za jelo i za pice).

bahat možda i jeste,opet,ne poznaješ ga osobno,budala definitivno nije,jer treba imati originalnu ideju i na njoj zaraditi 6bio dolara.

On nije imao nikakvu ideju. Napravio je isto što i drugi prije njega i poslije njega. Facebook je prošao jednostavno zato što se uhvatio. Jedan se servis morao uhvatiti.

Pravi znak inteligencije nije znanje, već mašta - Albert Einstein
15 godina
neaktivan
offline
RE: Zuckerberg bogatiji od Jobsa
linuxjuzer kaže...
..jer je Zuckerman,mlad dečko,neiživljen i LordShgi kaže...

Stvar je u tome sto je zuckerberg bahata budala koja zeli samo pare, boli njega K za FB. A jobs sve svoje pare ulaze u Apple jer njemu pare ocito netrebaju(mislim naravno da mu trebaju za jelo i za pice).

bahat možda i jeste,opet,ne poznaješ ga osobno,budala definitivno nije,jer treba imati originalnu ideju i na njoj zaraditi 6bio dolara..pripisat ću to tvojoj nemoćnoj zavisti...druga stvar,uspoređuješ kruške i jabuke..doslovnoNamigiva..Zuckerman je mlad čovjek,još uvijek prepun energije i neiživljenosti..milim,zamisli sebe sa tim parama...baš bi mislio na ulaganja i dobročinstva...s druge strane Stivica(ajd nek poživi duže) je već pri kraju,sa životom prije svega,a i nij u godinama kada se ide po diskotekakama ganja pičiće i troši velika lova i velika energija..

Istina neznam to, ali necemo sad o tome jer mi se iskreno neda ulaziti u nekakve dublje rasprave o tim glupistima.

[url=http://profile.mygamercard.net/IgorFastGun][img]http://card.mygamercard.net/gelsig/IgorFastGun.png[/img][/url]
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice