Zuckerberg i supruga bolnici donirali 75 milijuna

poruka: 15
|
čitano: 2.347
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Zuckerberg i supruga bolnici donirali 75 milijuna ".
10 godina
offline
Zuckerberg i supruga bolnici donirali 75 milijuna

Svaka čast potez hvale vridan, još doniraj meni koji miljunćić i sve ti je oprošteno

Sami sebi smo najveci neprijatelji
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.1.2016 22:10 (nicky.sl).
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Zuckerberg i supruga bolnici donirali 75 milijuna

Odakle potječe taj novac, generiran ili ukraden?

Moj PC  
1 3 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Zuckerberg i supruga bolnici donirali 75 milijuna

I onda če ta ista bolnica lijepo naplatit tretiranje običnog ugriza zmije 200 hiljada dolara.

 
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Zuckerberg i supruga bolnici donirali 75 milij

Nova godina, treba odmah počet sa ubiranjem poreznih olakšica...

أهبل Origin: mrxa | SteamID: mrxa88 | speed: http://www.speedtest.net/result/2968693004.png | https://www.flickr.com/photos/131447653@N03/
16 godina
neaktivan
offline
Zuckerberg i supruga bolnici donirali 75 milijuna

Kakve ovo ima veze sa tehnologijom, znanošću, informatikom??

Vidi, vidi, tko je to?
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Zuckerberg i supruga bolnici donirali 75 milij
zeroname kaže...

I onda če ta ista bolnica lijepo naplatit tretiranje običnog ugriza zmije 200 hiljada dolara.

 Amerikanci se trebaju ugledati na naš zdravstveni sustav. 

 

Ujede te zmija, čekaš na šalteru 7 sati, doktorica nije tu jer u bolnici radi samo 2 sata dnevno jer žuri u svoju privatnu praksu gdje masno zarađuje, čekaš 7 dana za nalaze, 6 mjeseci za bilo kakvu složeniju pretragu. Pauza je 5 sati dnevno. 

 

I da, doktorica se odnosi prema tebi kao da si govno, obavezan si ponijeti ogromne količine domaćice, napolitanki, kafe i šećera u kocki svaki put kad dođeš. 

Koristimo domaće donje rublje (Galeb d.d.)
15 godina
offline
Zuckerberg i supruga bolnici donirali 75 milijuna

Komentari pojedinih likova su za dobiti proljev...

 

Ovaj što spominje poreske olakšice...niko ti ne brani da i ti doniras istu sumu pa da ti se odbije od poreza...

Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Zuckerberg i supruga bolnici donirali 75 milij
bik kaže...

Odakle potječe taj novac, generiran ili ukraden?

 

 

Hem, aj napravi ti nešto pametno u životu pa onda doniraj svoju zaradu nekoj našoj bolnici, za dobrobit svih nas,,, a ne da se filozorisra i priča 20 godina kako ce se nešto napraviti i da moraš čekat mjesecima na neki pregled ili cijeli dan kad ti dođe termin  

 

ja da sam tako sposoban isto bi tako napravio, i sam dao novac onom šta želim da se napravi,,, a ne gledao kako tu zaradu grabe sanaderi, vidoševići, kalmete..... Za tamo neke svoje račune

9 godina
neaktivan
offline
Re: Zuckerberg i supruga bolnici donirali 75 milij
bus kaže...

 

Hem, aj napravi ti nešto pametno u životu

Ovome se više posrećilo nego što je napravio nešto pametno. Svakako nije bio prvi s Facebookom, samo je imao više sreće od konkurencije.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Zuckerberg i supruga bolnici donirali 75 milij
Čovjek bi stvarno trebao biti svetac da ga ovdašnje moralne vertikale ne bi pljunule. Mada ni tad ne bi bio sasvim siguran.

Veza s informatikom? Zanimljivo da su dva informatička geeka najveći svjetski donatori. Ne vidim repere, košarkaše iz NBA ili nogometaše da se guraju dati svoj novac. Rađe se s njime slikavaju uz bazene, aute i leoparde. Al njima se nema što zamjeriti, jer znamo da takvi nikada ne bi izbjegli plaćanje poreza. Koliko ono naši nogometaši plate poreza kod milijunskih transfera? Njima porezne olakšice u vidu donacija nisu ni potrebne.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
7 1 hvala 0
15 godina
offline
Zuckerberg i supruga bolnici donirali 75 milijuna

na slici se vide oba razloga zbog kojih ju je oženio. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.1.2016 16:26 (Ajar).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Zuckerberg i supruga bolnici donirali 75 milijuna

Cukenberg nije nikom simpatican, jednostavno je takav lik. Al dajte ljudi budite malo objektivni, tip je svojom vizijom i sposobnoscu zaradio desetine miljardi dolara i drustvu vraca dio prije 30e godine. Sta ste vi napravili? Recimo todoric koji zahvaljujuci ovoj drzavi  miljarder, a ne cvijecar je izgradio ilegalni dvorac iznad grada da gleda svoje kmetove odozgora, krade di god moze iako ima miljarde i napravio medijsku blokadu svog lika i dijela.  Tu i tamo agrokor da 5000 kn !?!?!?!?!??!?!??!!?!? nekoj instituciji i onda to dobije naslovnicu. Ajmo mrzit njega a ne cukenberga, a cak imaju jednako antipaticne face.

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.1.2016 14:09 (zlosobno).
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Zuckerberg i supruga bolnici donirali 75 milij
Ajar kaže...

na slici se vide oba razloga zbog kojih ju je oženio. 

 Znam. Lijeva i desna cica:)

(G)jokaCRO ingame
14 godina
offline
Zuckerberg i supruga bolnici donirali 75 milijuna

Bolnica bi sad mogla otići na mars prije NASA-e

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Zuckerberg i supruga bolnici donirali 75 milijuna

Nema tu objektivnosti, čim netko ima para odmah je kriminalac.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice