10 godina bitcoina

poruka: 10
|
čitano: 3.677
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "10 godina bitcoina".
16 godina
odjavljen
offline
10 godina bitcoina

Bas me zanima da li je itko od zagrizenih rudara/mesetara sa bug foruma uspio zaraditi neku pristojnu cifru tipa 20-30k eura. Toliko su pricali o tome da to nije normalno...

Freak Show Inc.
 
5 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
10 godina bitcoina

 Here's for 10 more!

Friday , na ovom forumu od rudara vjerojatno ne. Nekako imam osjećaj da su dosad najbolje prošli Bitmain sa svojim Antpoolom, pa tek onda "privatnici", i to ne noviji, nego stariji rudari koji su kopali još od 2008 pa do 2015-2016. Onaj koji je imao kratkoročna očekivanja je dobio i kratkoročni gain 

 
2 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: 10 godina bitcoina
Friday kaže...

Bas me zanima da li je itko od zagrizenih rudara/mesetara sa bug foruma uspio zaraditi neku pristojnu cifru tipa 20-30k eura. Toliko su pricali o tome da to nije normalno...

 Znam 2 mešetara, ne rudara, već baš mešetara koji su digni ozbiljne novce. Kako znam, pa radio sam im JOPPDove kada su prijavljivali porez. Zarada je bila tolika da ih je bolio k što 12% ide državi.

16 godina
neaktivan
offline
10 godina bitcoina

Jeli jos ikome javlja gresku kad ide otvorit podforum Kriptovalute?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: 10 godina bitcoina
Tony kaže...

Jeli jos ikome javlja gresku kad ide otvorit podforum Kriptovalute?

 

NE, radi normalno.

9 godina
neaktivan
offline
10 godina bitcoina

Znam jednog privatno... U pravo vrijeme je imao puno love koju je brzo okrenio. Ali bilo je po novinama ekipe koja je kredite dizala da bi brzu uduplali na bitkojnetu :D

Sam sam razmisljo o majnanju bitkojna 2009-te  ali sam zakljucio da je bolje da mi komp vrti SETI program nego tu neke navlakuse...

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
10 godina bitcoina

Ukupna tržišna vrijednost svih do sada izrudarenih bitcoina iznosi preko 100 milijardi dolara.

-još fali podatak koliko je do sad pokradeno + razlike u kursu/mjenjačnicama kod izvlačenja.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: 10 godina bitcoina
@Friday

Ja sam uzeo 50k eura cistog profita
16 godina
protjeran
offline
Re: 10 godina bitcoina
Urtz kaže...

Sam sam razmisljo o majnanju bitkojna 2009-te  ali sam zakljucio da je bolje da mi komp vrti SETI program nego tu neke navlakuse...

 Pa imaš i Gridcoin koji se rudari upravo kroz BOINC projekte tipa SETI@home

Distributed Computing Statistics for Croatia http://goo.gl/5b6Q5W
9 godina
neaktivan
offline
Re: 10 godina bitcoina

Onda nije bilo. A kad malo bolje razmislim mozda i bolje. Zamislim si da sam rudario bitkojn i iskopo u vrijednosti ondasnjoj 500 kn. Odma bi to bilo rijeseno

i pretoceno u studentu prijeko potrebne stvari (tekuce uglavnom) ;D, i danas bi ovdje kukao kako sam popio par milijona...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice