1MORE Triple Driver Over-Ear - Triput je triput

poruka: 12
|
čitano: 4.510
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "1MORE Triple Driver Over-Ear - Triput je triput".
11 godina
offline
1MORE Triple Driver Over-Ear - Triput je triput

Hmmm, interdasting!

coffe,coffe,coffe.....
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
1MORE Triple Driver Over-Ear - Triput je triput

beš sad slušalice, Davore: imam jedan  - oni modecom zvučnici (nešto 180) više se nisu pojavili u nas. u poljskoj ih ima. naši trgovci su zbilja bagra koja govori zmijskim jezikom. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: 1MORE Triple Driver Over-Ear - Triput je tripu
Ajar kaže...

beš sad slušalice, Davore: imam jedan  - oni modecom zvučnici (nešto 180) više se nisu pojavili u nas. u poljskoj ih ima. naši trgovci su zbilja bagra koja govori zmijskim jezikom. 

 

Nije mi baš jasan tijek misli koji vodi do ovog zaključka - zar misliš da Mikronis ne želi prodati zvučnike svakome tko ih želi kupiti?  Ako ih u Poljskoj ima, a kod njih nema, to samo znači da ih Poljaci oko nečega jebu (s oproštenjem). Nitko ne bi bio sretniji od Mikronisa (ili bilo koje druge domaće firme) da im se ti zvučnici već danas vrate na lager, jer samo na ovom forumu ima desetak ljudi koji ih čekaju, s pripremljenim parama. Njima je ovaj problem nesumnjivo jednako frustrirajuć kao i kupcima, tako da pozivam na razumijevanje 

 

A da mi je žao što ima toliko komplikacija oko njihove dobavljivosti, to svakako. Baš sam jedva čekao da ih ljudi počnu kupovati i jave se s dojmovima, čisto jer znam da će biti oduševljeni. Čekam i dalje, šta ću... 

Never put Dolby on snake detectors, that's what we must remember.
15 godina
offline
Re: 1MORE Triple Driver Over-Ear - Triput je tripu
Davor kaže...

 

A da mi je žao što ima toliko komplikacija oko njihove dobavljivosti, to svakako. Baš sam jedva čekao da ih ljudi počnu kupovati i jave se s dojmovima, čisto jer znam da će biti oduševljeni. Čekam i dalje, šta ću... 

 ma i ja sam taj koji čeka s čekićem iznad kasice. ali ovo se već pretvara u lešinarenje, odn. vrebanje. ne daju ti bezecirati par (i platiti unaprijed!) niti imaju ikakve informacije, osim da su na g.o.  sjećam se, bilo je govora tu o kraju lipnja. dođe mi da odem pješice (neam auto) u poljsku (krakow), pazarim i curik s . cijena je tu negdje (u zlotima), oko 3 soma. da imam više love, pokupoval bih im sve i odmah na plac.  

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
6 godina
offline
1MORE Triple Driver Over-Ear - Triput je triput

haha bome i ja svako malo na webshop pogledam dal su dosli zvucnici ali nista :(

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
1MORE Triple Driver Over-Ear - Triput je triput

Bio sam u nekoliko dućana, poslušao hrpu slušalica (sve "razvikane" od 1000kn na dalje), i skoro da nema dobrih slušalica bez obzira na cijenu. Donekle su dobre bile neke od 6000kn, ali to je malo preskupo. Donekle dobro znači da imaju i bas i visoke i srednje i čistoću zvuka.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: 1MORE Triple Driver Over-Ear - Triput je tripu
Keso kaže...

Bio sam u nekoliko dućana, poslušao hrpu slušalica (sve "razvikane" od 1000kn na dalje), i skoro da nema dobrih slušalica bez obzira na cijenu. Donekle su dobre bile neke od 6000kn, ali to je malo preskupo. Donekle dobro znači da imaju i bas i visoke i srednje i čistoću zvuka.

 A koje slušalice smatraš dobrima?

16 godina
moderator
offline
Re: 1MORE Triple Driver Over-Ear - Triput je tripu
BlueMax kaže...

 A koje slušalice smatraš dobrima?

 

Nemoj se dati navući na trolanje, dugo si na forumu, trebao bi znati bolje 

Never put Dolby on snake detectors, that's what we must remember.
15 godina
offline
Re: 1MORE Triple Driver Over-Ear - Triput je tripu
BlueMax kaže...
Keso kaže...

Bio sam u nekoliko dućana, poslušao hrpu slušalica (sve "razvikane" od 1000kn na dalje), i skoro da nema dobrih slušalica bez obzira na cijenu. Donekle su dobre bile neke od 6000kn, ali to je malo preskupo. Donekle dobro znači da imaju i bas i visoke i srednje i čistoću zvuka.

 A koje slušalice smatraš dobrima?

 Bowers & Wilkins, ne sjećam se točno modela, ali bio je neki high-end od te tvrtke. Jako fina zvučna slika, uključivo bas.

15 godina
offline
1MORE Triple Driver Over-Ear - Triput je triput

Našao sam, P9 Signature, s tim modelom su proslavili 50 godina postojanja firme i ugradili sve najbolje što su znali: http://www.bowers-wilkins.com/Headphones/Wired-Headphones/Wired-Headphones/P9.html

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
1MORE Triple Driver Over-Ear - Triput je triput

U par navrata sam tražio HIFI slušalice za sebe, pa na kraju u oba navrata završio na monitor modelima.

Prvo je to bio Sennheiser pa AKG, ali skužio sam da su mi dosadne.

 

Ono što sam htio poručiti, kod slušalica mi se ukus u zvuku razlikuje onome sa zvučnika, kao vjerojatno i večini ekipe.

Dalje, problem je što su sluše privatnije nego zvučnici, tako da rijeđe i  posebno dobre modele nikad ne posluša nekoliko ljudi od jednom.

 

Na taj način propuštamo sebi pronalazak onog što volimo čuti, a bome i prijenos, te razmjenu iskustava s drugima.

Poanta je, možda se više nikome ne bi svidio taj Bowers-wilkins, a kamoli 1MORE 3 driver over ear!

coffe,coffe,coffe.....
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
1MORE Triple Driver Over-Ear - Triput je triput

ma najbolje su slušalice "antifon". dizajn im nije nešto (iako ima i šminkerskih, npr. za aerodrome) ali dobro služe svrsi. bežične a bez baterije (!). imaju izvrstan noise cancellation i dobro naliježu na uši. i cijena im je iznimno povoljna. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice