A1 uvodi dodatnu naknadu od 20 kuna mjesečno na sv

poruka: 515
|
čitano: 98.705
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "A1 uvodi dodatnu naknadu od 20 kuna mjesečno na sv".
12 godina
neaktivan
offline
Re: A1 uvodi dodatnu naknadu od 20 kuna mjesečno n
donatio kaže...

Danas su me nazvali i rekli da je to ipak njihova greška, i da ne trebam platiti penale.

A da si kojim ludim slučajem platio teško da bi ti novce vratili, ili bi se u najboljem slučaju načekao povrata?!

 

 

4 godine
neaktivan
offline
A1 uvodi dodatnu naknadu od 20 kuna mjesečno na sv

Strašno!Ako je ugovorna obaveza po jednoj cijeni, kako se ona može mijenjati? Ionako je već prevelika s obzirom na kvalitetu usluge.

Da ne govorim o lažima o povećanju brzine i sl. Internetska veza mi redovito puca i iz korisničke službe me redovito siluju da se spajam s lan kabelom????

Na što ima ja govorim da se ne radi o brzini interneta nego  o tome da interneta nema uopće!!! Onda su mi u stanju reći da nešto nije u redu s mojim laptopom??? Nemam riječi za takav ciganluk i bezobrazluk osim hrpetine psovki...

 
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
A1 uvodi dodatnu naknadu od 20 kuna mjesečno na sv

Oh, oh, netko je upao u rupu koju je sam iskopao. 

 

https://novac.jutarnji.hr/aktualno/hakom-im-zabranio-da-zovu-korisnike-koji-od-njih-odlaze-prijeti-im-do-milijun-kuna-kazne/9653239/

 

Da bi stvar za A1 bila još gora, inspektori će zaključiti kako je potrebno započeti i novi postupak u kojem će se provjeriti poštuje li A1 svoj cjenik, s obzirom na to da je dio korisnika iz prvog slučaja, nakon opetovanih poziva iz A1, odustao od promjene operatera te sklopio novi ugovor po povoljnijim uvjetima.

A dokaže li se da je ovdje doista bilo nepravilnosti, Zakon o elektroničkim komunikacijama u članku 119. to smatra teškom povredom zakona za koju propisuje kaznu od 100 tisuća do milijun kuna za pravnu

osobu.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
7 0 hvala 4
9 godina
neaktivan
offline
Re: A1 uvodi dodatnu naknadu od 20 kuna mjesečno n

Da je pravda potpuna, još bi morali i svim korisnicima koje su zakinuli i dati tih 20 kuna popusta ili koliko su već drugi dobivali.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
15 godina
offline
Re: A1 uvodi dodatnu naknadu od 20 kuna mjesečno n
Visak kaže...

Oh, oh, netko je upao u rupu koju je sam iskopao. 

 

https://novac.jutarnji.hr/aktualno/hakom-im-zabranio-da-zovu-korisnike-koji-od-njih-odlaze-prijeti-im-do-milijun-kuna-kazne/9653239/

 

Da bi stvar za A1 bila još gora, inspektori će zaključiti kako je potrebno započeti i novi postupak u kojem će se provjeriti poštuje li A1 svoj cjenik, s obzirom na to da je dio korisnika iz prvog slučaja, nakon opetovanih poziva iz A1, odustao od promjene operatera te sklopio novi ugovor po povoljnijim uvjetima.

A dokaže li se da je ovdje doista bilo nepravilnosti, Zakon o elektroničkim komunikacijama u članku 119. to smatra teškom povredom zakona za koju propisuje kaznu od 100 tisuća do milijun kuna za pravnu

osobu.

Uljepsao si mi dan, cim sam ovo vidio hahahahahaha.

Linux, Arch Linux.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice