Acerov 49" monitor NITRO EI491CRP stigao na UK trž

poruka: 3
|
čitano: 1.213
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Acerov 49" monitor NITRO EI491CRP stigao na UK trž".
15 godina
offline
Acerov 49" monitor NITRO EI491CRP stigao na UK trž

za primijetiti je kako se acer solidno uzdigao od teške šuge do kraja duge. ipak se može, kad se zna kako i hoće. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Acerov 49" monitor NITRO EI491CRP stigao na UK trž

Misliš da više nije šuga?

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Acerov 49" monitor NITRO EI491CRP stigao na UK
Kant kaže...

Misliš da više nije šuga?

 vidjeh jedan (doduše, samo jedan) njihov noviji monitor na djelu i, ako zanemarimo pouzdanost koja se ne spominje, zbilja nije loše. pretpostavljam kako su samo upali u opću kolotečinu (standardni panel jednog od dva proizvođača uopće + vlastita elektronika) jer im je dopizdilo držati fenjer i biti "onaj televizor za digitron" za siromašne. volio bih pročitati iskustva posjednika njihovih monitora ovdje (mislim, jeber testove - to i nije neko mjerilo) no baš se i ne javljaju. možda ih i nema, jer acer i dalje prati stigma šroteksa. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice