Amazfit GTR u Europi s cijenom od 150 eura

poruka: 14
|
čitano: 4.809
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Amazfit GTR u Europi s cijenom od 150 eura".
16 godina
odjavljen
offline
Amazfit GTR u Europi s cijenom od 150 eura

To je vec pristojna autonomija...

Freak Show Inc.
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Amazfit GTR u Europi s cijenom od 150 eura

Izgleda neloše...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Amazfit GTR u Europi s cijenom od 150 eura

 Ti podatci o autonomiji su mi apsolutno zanimljivi, da ne kažem sumnjivi. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.7.2019 22:51 (itomic009).
16 godina
offline
Re: Amazfit GTR u Europi s cijenom od 150 eura
Narucil danas u jutro pa javim dojmove za mjesec dana kad mi stigne iz kine.
4 godine
protjeran
offline
Re: Amazfit GTR u Europi s cijenom od 150 eura
itomic009 kaže...

 Ti podataci o autonomiji su mi apsolutno zanimljivi, da ne kažem sumnjivi. 

Žena mi ima Amazfit pace i Garmin forerunner i niti jedan s onim bijednim ekranom nemre izdurati 5dana, pogotovo kad je sve popaljeno, jos na ovom GTR-u je amoled display a koliko je meni poznato doticni nisu bas stedljivi.

Evo s njihove stranice:

This autonomy is only achieved in energy-saving mode, which transforms these connected watches into watches at all. By activating the advanced functions, we go down to wiser autonomies even if they remain very high: 24 days for the Amazfit GTR 47 mm, 12 days for the 42 mm. However, these figures are also not compatible with the permanent use of a GPS...

Dakle popali mu vecinu funkcija kao svakom pametnom satu i gornja autonomija ce se prepoloviti, pa onda gps i eto te na par sati.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.7.2019 22:22 (IvanBrekalo).
13 godina
offline
Re: Amazfit GTR u Europi s cijenom od 150 eura

 Ja imam Verge (amoled) i realno mi izdura taman oko 4 puna dana, s tim da ga koristim u GPS modu (treninzi, šetnja i slično) i s glazbom oko jedno 5 - 6 sati. To je otprilike ritam s dva treniga fitness/teretana, trčanja i hodanja u ta 4 dana. Kako koji dan sad i tako to, ali to mi nije loše. Da baš puno koristim GPS, onda bi opet izdržao valjda 3 dana zicer, a da koristim malo ili ništa (nema treniga i slično), onda kontam da bi i 5 dana. To i nije loše jer se brzo napuni a nije da ne mogu bez sata kad imam mob naravno. Ove tu brojke od po 12 dana i šta god su ono .

16 godina
offline
Amazfit GTR u Europi s cijenom od 150 eura

Odnedavno imam Suunto Spartan...sa nekih 2 sata GPS-a, kontinuiranim (periodickim) pracenjem pulsa i aktivnosti, izdrzi 6-7 dana... teoretski bez GPS-a trebalo bi da izdrzi 14 dana...

Sad kontam da li sam se zeznuo kupovinom, jer ovo od Xiaomia zvuci fakat impresivno - a imam vec drugi njihov telefon i cini mi se da nemaju obicaj pricati suplju...

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.7.2019 12:00 (knight).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Amazfit GTR u Europi s cijenom od 150 eura
GTR je Fitness sat a ne smartwatch jer na njega nemres nikaj instalirati ni nema internu memoriju da na njega muziku snimis i slusas bez telefona. Nadam se da mi danas stize postom jer ga vec sto godina cekam.
6 godina
offline
Re: Amazfit GTR u Europi s cijenom od 150 eura

U MI dućanu u Arena centru je 1.299,00 kuna. Za sve oblike plaćanja. Garancija 1 godinu. Imaju sa kućištem od aluminija i čelika. Nemaju od titana.

16 godina
offline
Re: Amazfit GTR u Europi s cijenom od 150 eura
Ja sam narucil sa gearbesta za 135 eura.
10 godina
offline
Amazfit GTR u Europi s cijenom od 150 eura

Znači oba modela se mogu zahvaliti bateriji od 195mAh.

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Amazfit GTR u Europi s cijenom od 150 eura
410 mAh
16 godina
offline
Amazfit GTR u Europi s cijenom od 150 eura

Amatfit gtr ili huawei gt...pitanje je sad...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Amazfit GTR u Europi s cijenom od 150 eura
amd freak kaže...

Amatfit gtr ili huawei gt...pitanje je sad...

 Prodati Suunto ili ne - pitanje je sad. :)

Doslovno jedina stvar koja mi smeta kod ovog Amazfit-a je sto nema "always-on" screen.

Uopste mi ne bi smetalo da je autonomija 15 umjesto 24 dana, ali da ima ta opcija, pa nebitno koliko je smanjen brightness i koliko je "zamraceno", ali mi se nikako ne svidja kada je displej totalno ugasen...kao mobitel da je.

Ali ne vjerujem da ce to uvesti ni naknadno jer je Amoled displej...to bi ubrzo znacilo "burn-in" za odabrani watch face...

 

 

Btw, evo jedan solidan review, i nije na "indijskom".

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.9.2019 9:19 (knight).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice