Angela Ahrendts najavila odlazak iz Applea

poruka: 3
|
čitano: 1.638
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Angela Ahrendts najavila odlazak iz Applea".
14 godina
offline
Angela Ahrendts najavila odlazak iz Applea

Moj san: delam, delam, tako sve do neke 58., nakupim nekoliko desetaka konvertabilnih milijunčića (ali ne maraka, nego u dionicama), odlučim fino da ću u prijevremenu mirovinu, pa fino nastavim raditi nešto deseto tempom i intenzitetom koji mi najodgovara. Od zadovoljstva ne znam što ću, pa odlučim postati humanitarac ili anđelčić onim sirotim startapašima. Svi me vole. Još se povrh svega preoženim nekom 30 godina mlađom maserkom, gimnastičarkom i manekenkom. (U jednoj osobi.)

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Angela Ahrendts najavila odlazak iz Applea
BarbaVeli kaže...

Moj san: delam, delam, tako sve do neke 58., nakupim nekoliko desetaka konvertabilnih milijunčića (ali ne maraka, nego u dionicama), odlučim fino da ću u prijevremenu mirovinu, pa fino nastavim raditi nešto deseto tempom i intenzitetom koji mi najodgovara. Od zadovoljstva ne znam što ću, pa odlučim postati humanitarac ili anđelčić onim sirotim startapašima. Svi me vole. Još se povrh svega preoženim nekom 30 godina mlađom maserkom, gimnastičarkom i manekenkom. (U jednoj osobi.)

 Kako se zove taj san imenom i prezimenom

15 godina
offline
Angela Ahrendts najavila odlazak iz Applea

dobro držeća polovnjača, 58, bjelkinja, situirana (kućica u cvijeću, tutači, ah te jah te, meksički sluge ...), razvijenih radnih navika, ne želi nikoga upoznati nego se samo hvali. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice