AOC je za igrače pripremio 31,5-inčni IPS monitor

poruka: 5
|
čitano: 3.813
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "AOC je za igrače pripremio 31,5-inčni IPS monitor ".
6 godina
protjeran
offline
AOC je za igrače pripremio 31,5-inčni IPS monitor

ako i ovi bude za 1600kn kod nas, novi best buy...

 

Versatile World F****ng Display....te nosam...

 

ili Very Weird F****ing Display...te nosam...

 

vel'ka me vrućina ovladala...
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.7.2018 0:15 (Gorstak79).
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
AOC je za igrače pripremio 31,5-inčni IPS monitor

Pa bit ce nesto skuplji posto je "onaj" 32" AOC s VA matricom 200€ ovaj s ips-om 250.lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
AOC je za igrače pripremio 31,5-inčni IPS monitor

Prije par dana kupio starog bracu AOC Q3279VWF i stvarno odličan monitor, pogotovo za 1.700 kn. Eto sad onima kojima na ovom starom (mojem) modelu smeta famozni ghosting radi VA panela imaju priliku uzeti ovaj novi sa IPS panelom koji očito ne bi trebao imati problema sa ghostingom, makar eto ja te probleme nisam uočio - šta reći nego eto - ćorav čoek

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: AOC je za igrače pripremio 31,5-inčni IPS moni
Stjepanj kaže...

Pa bit ce nesto skuplji posto je "onaj" 32" AOC s VA matricom 200€ ovaj s ips-om 250.lp

 Logika... IPS im je uvik skuplji, a da ne spomenem Asus koji pere lovu s gsync-om i IPS-om.

everyday i'm shuffling...
16 godina
offline
AOC je za igrače pripremio 31,5-inčni IPS monitor

Monitor je za tu cijenu (1700 kn, 1600 na akcijama) i vise nego odlican. IPS matrica i tvornicki skoro idealno kalibrirani parametri tako da ga se moze poceti koristiti uz samo par sitnijih podesavanja a koristiti ga se moze i za ozbiljan rad.

 

Monitor se inace ne napaja preko adaptera nego se napaja preko kabla kakav se spaja u PC napajanje a adapter je ugradjen u monitor. Slika uz clanak ne odgovara AOC Q3279VWFD8 monitoru jer na njemu su konektori u istom rasporedu kao na ovoj slici - jedino sta je on crne boje a bijeli cini se ne postoji.

 

Kada se instaliraju driveri (bez obzira da li se instaliraju preko dobivenog DVD-a ili automatski) se u Device Manager-u taj monitor vidi kao AOC Q3279WG5B.

 

Na ovom linku je vrlo opsezan review tovoga monitora a tu su i slike na kojima se vidi kako konektori stvarno izgledaju.

 

U paketu se inace dobiju i HDMI i DisplayPort kablovi.

Chupo
 
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice