Apple u SAD-u opet prodaje iPhone SE

poruka: 34
|
čitano: 7.079
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple u SAD-u opet prodaje iPhone SE".
15 godina
offline
Re: Apple u SAD-u opet prodaje iPhone SE

To im je ispod casti.

 

Pa ako nisi primjetio oni su bas i digli flagship cijene na 999$.

 

Bez razloga za inflacijom. Marza ravno veca za 250$ po modelu, a mogli su zadrzat na 650...

 

I svi povukli trend na 1000$, pa i Samsung i Google itd.

 
20 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Apple u SAD-u opet prodaje iPhone SE
Dead kaže...

Zar ne bi bilo bolje za sve da jednostavno snize cijene XS i XR modelima?!

Nije da mi se ta ideja kao kupcu ne sviđa, ali to se ne radi, nikada. 

Ja rekoh
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apple u SAD-u opet prodaje iPhone SE

Pa isto radi i recimo Nvidia sa RTX serijom.

 

Ako zele konstantan rast dionice i ostvarit promet (rast konkretno) kojeg Street ocekuje, moraju stvorit trend vecih cijena a pravdat se velikom inovacijom (veci STB ratio...nes ti).

 

Najozbiljnije ocekujem da proizvodaci bumpaju cijene za 5G inacicu novih modela...vjv ce nudit 4.5G i 5G kao dvije verzije

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.1.2019 6:35 (Mitch).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Apple u SAD-u opet prodaje iPhone SE
Mozda za 3 godine kad i ako trenutni 2022. flagship podbaci s prodajom
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Apple u SAD-u opet prodaje iPhone SE

Hinjavo. Prvo ugasiti neke proizvode i natjerati ljude da plaćaju puno skuplje modele, pa kad taj plan podbaci onda opet vratiti na tržište ugašene proizvode... 
Baš jazavci.

 
10 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Apple u SAD-u opet prodaje iPhone SE
Steta sto samsung nema 4 incni zaslon a da pod haubom ima bar 4gb rama, bas mi je simpa taj SE
 
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Apple u SAD-u opet prodaje iPhone SE

Vraćaju na tržište ono što su "prodali".

 
7 0 hvala 0
6 godina
offline
Apple u SAD-u opet prodaje iPhone SE

šteta što ne vide da u SE modelu imaju priliku da naprave posao tamo gdje ostatak, samsung i ekipa, nema odgovora (barem po mom mišljenju i reakcijama ljudi na napise da prestaje razvoj 4''modela).

SE je iznimno moćan mob napakiran u malom i laganom izdanju.

ne postoji nešto slično na tržištu, a pokušaji samsunga i ekipe da naprave nešto mini rezultiralo je smećem...loša kamera, spor mob, loša baterija i sl.

 
6 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Apple u SAD-u opet prodaje iPhone SE
Ne curi dovoljno $ i njihovu ladicu i odmah pokušavaju prodati već prodano, ali nema šanse da smanje cijene. Jadno.
dolazim odmah - Godot
Moj PC  
11 0 hvala 0
6 godina
offline
Apple u SAD-u opet prodaje iPhone SE

rasprodano

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Apple u SAD-u opet prodaje iPhone SE

ne ulazeći u razloge ovoga, masa ljudi koje znam ne podnosi telefone sa zaslonom većim od 127 mm (5 inača), a manji bi bili još dobrodošliji. kad promisliš, koji će ti q televizor u džepu? osim toga, mora biti dovoljno težak i debeljuškast da ga osjetiš (telefon, mulci). tako se teže gubi. quaka je u tome što od općeg mutavog iživljavanja proizvođača u zadnje vrijeme gotovo da se uopće ne može kupiti manji telefon. jebga, za sve ima tržišta, samo da ekipi dođe iz gujce u glavu. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Apple u SAD-u opet prodaje iPhone SE

4 inča je sitno. Ja baš nemam velike dlanove ali kad sad uzmem Lumiu 520 i krenem tipkati to je ubibože...

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Apple u SAD-u opet prodaje iPhone SE

SE je fantastican telefon, steta sto ga ovakvim ocajnickim potezom vracaju natrag kad su se vec prije odlucili zaustaviti proizvodnju istog.

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Apple u SAD-u opet prodaje iPhone SE

Je, sitno je, al meni za posao super zbog baterije. S mobilnim internetom moze stajat 3-4 dana, a bez interneta moze 7-8 dana lezat bez punjenja.

 

Idealan "drugi" mobitel na putu, odnosno poslovni mobitel za telefoniranje, SMS, procitat Mail i poslati WhatsApp. Al da je sitno, sitnio je.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apple u SAD-u opet prodaje iPhone SE
Ovaj telefončić je meni top, samo ne sa ovom cijenom.
Because anything Korea does, Japan does it better.
Moj PC  
4 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Apple u SAD-u opet prodaje iPhone SE
Spiridon kaže...

4 inča je sitno. Ja baš nemam velike dlanove ali kad sad uzmem Lumiu 520 i krenem tipkati to je ubibože...

 to ti ovisi o odzivu ekrana. tipkanje na SE apsolutno nije nikakav problem jer je ekran super precizan a odziv brz tako da se greške javljaju svake prijestupne. ja imam šaku L veličine. veći problem su šit kinezi za koje neznaš da li je prihvatio znak ili ne ili ako uhvati susjedne znakove dok pišeš

12 godina
offline
Re: Apple u SAD-u opet prodaje iPhone SE
frki16 kaže...
Spiridon kaže...

4 inča je sitno. Ja baš nemam velike dlanove ali kad sad uzmem Lumiu 520 i krenem tipkati to je ubibože...

 to ti ovisi o odzivu ekrana. tipkanje na SE apsolutno nije nikakav problem jer je ekran super precizan a odziv brz tako da se greške javljaju svake prijestupne. ja imam šaku L veličine. veći problem su šit kinezi za koje neznaš da li je prihvatio znak ili ne ili ako uhvati susjedne znakove dok pišeš

 Slova su mi sitna. Sve se čudim kako sam ga prije koristio... I ekran je malen za komotno surfanje... Navikao sam se sad na 5 inča.

Nisam ja ništa prčko.
16 godina
offline
Re: Apple u SAD-u opet prodaje iPhone SE
Mitch kaže...

 

 

Najozbiljnije ocekujem da proizvodaci bumpaju cijene za 5G inacicu novih modela...vjv ce nudit 4.5G i 5G kao dvije verzije

oneplus je rekao da ce 5G verzija imat masnu cijenu, al da i planiraju 4G modele i dalje izdavati.

osim 5G brzina (koje ne znam di mozes iskoristiti, i 3G je realno overkill za vecinu), ne znam zakaj, osim hype, ce ljudi pohrlit na 5G (a hoce..)

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Apple u SAD-u opet prodaje iPhone SE
frki16 kaže...

šteta što ne vide da u SE modelu imaju priliku da naprave posao tamo gdje ostatak, samsung i ekipa, nema odgovora (barem po mom mišljenju i reakcijama ljudi na napise da prestaje razvoj 4''modela).

SE je iznimno moćan mob napakiran u malom i laganom izdanju.

ne postoji nešto slično na tržištu, a pokušaji samsunga i ekipe da naprave nešto mini rezultiralo je smećem...loša kamera, spor mob, loša baterija i sl.

 

 

kao vlasnik SE volio bi da naprave SE 2, da ga imam danas sutra s cim zamijeniti. Idealno da naprave prednju stranu kao X i to je to. jos da i headphone jack ostave hahaha ali znam da se to nece dogoditi. 

zna mi se desiti par situacija gdje bi mi zgodnije bilo da je veci ekran al da naprave da je u istim dimenzijama ekran preko cijele povrsine s tim notchom meni bi bilo taman. nek slobodno stave A11 umjesto A12 da srezu troskove, mogu staviti i proslogodisnje kamere whatever..

 

7 godina
offline
Re: Apple u SAD-u opet prodaje iPhone SE
brada09 kaže...

 

 

kao vlasnik SE volio bi da naprave SE 2, da ga imam danas sutra s cim zamijeniti. Idealno da naprave prednju stranu kao X i to je to. jos da i headphone jack ostave hahaha ali znam da se to nece dogoditi. 

zna mi se desiti par situacija gdje bi mi zgodnije bilo da je veci ekran al da naprave da je u istim dimenzijama ekran preko cijele povrsine s tim notchom meni bi bilo taman. nek slobodno stave A11 umjesto A12 da srezu troskove, mogu staviti i proslogodisnje kamere whatever..

 

 
Pa nije Apple tu gdje jest zato što je pravio idealne telefone. Fora je dati jeftiniji sa dosta kompromisa i puno skuplji koji ima i više nego što ti treba. One zlatne sredine nema. To vidimo i po njihovim ponudama interne memorije.

Tako da je jedina šansa da stave u ponudu idealan mali telefon ako mu cijena bude kao najskupljem. Mogli bi to predstaviti kao najnoviji "feature"

13 godina
neaktivan
offline
Re: Apple u SAD-u opet prodaje iPhone SE
Neuk kaže...
brada09 kaže...

 

 

kao vlasnik SE volio bi da naprave SE 2, da ga imam danas sutra s cim zamijeniti. Idealno da naprave prednju stranu kao X i to je to. jos da i headphone jack ostave hahaha ali znam da se to nece dogoditi. 

zna mi se desiti par situacija gdje bi mi zgodnije bilo da je veci ekran al da naprave da je u istim dimenzijama ekran preko cijele povrsine s tim notchom meni bi bilo taman. nek slobodno stave A11 umjesto A12 da srezu troskove, mogu staviti i proslogodisnje kamere whatever..

 

 
Pa nije Apple tu gdje jest zato što je pravio idealne telefone. Fora je dati jeftiniji sa dosta kompromisa i puno skuplji koji ima i više nego što ti treba. One zlatne sredine nema. To vidimo i po njihovim ponudama interne memorije.

Tako da je jedina šansa da stave u ponudu idealan mali telefon ako mu cijena bude kao najskupljem. Mogli bi to predstaviti kao najnoviji "feature"

 

 

sve jasno al zato velim, proslogodisnji hardver, jedna kamera umjesto dvije, umjesto oleda ips i takve stvari. to su kompromisi koji vecini ljudi ne smeta.

6 godina
offline
Apple u SAD-u opet prodaje iPhone SE

sad guglao pa kao u Indiji uskoro izlazi SE 2?

još prošle godine su bile priče kako će izaći SE 2 ali samo za Indijsko tržište

sad neznam da li su ove informacije točne?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Apple u SAD-u opet prodaje iPhone SE
frki16 kaže...

sad guglao pa kao u Indiji uskoro izlazi SE 2?

još prošle godine su bile priče kako će izaći SE 2 ali samo za Indijsko tržište

sad neznam da li su ove informacije točne?

 Te fore za indijsko tržište ne postoje kod applea.. ako izdaju biti će za sve, a mislim da dosta ljudi želi vidjeti SE 2 model..

7 godina
protjeran
offline
Re: Apple u SAD-u opet prodaje iPhone SE
nixass kaže...
Mitch kaže...

 

 

Najozbiljnije ocekujem da proizvodaci bumpaju cijene za 5G inacicu novih modela...vjv ce nudit 4.5G i 5G kao dvije verzije

oneplus je rekao da ce 5G verzija imat masnu cijenu, al da i planiraju 4G modele i dalje izdavati.

osim 5G brzina (koje ne znam di mozes iskoristiti, i 3G je realno overkill za vecinu), ne znam zakaj, osim hype, ce ljudi pohrlit na 5G (a hoce..)

 5G se ne isplati nikako. Nece biti dostupan na sirokom podrucju, modemi ove generacija imaju 4-5 antena i modem nije integriran u SOC sto ce najvjerojatnije znaciti vecu potrosnju baterije. I za puno brzinu ce biti potreban line of sight. 

12 godina
odjavljen
offline
Re: Apple u SAD-u opet prodaje iPhone SE
Jel odma iz kutije usporen ili ga se mora koristiti neko vrijeme?
 
1 3 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Apple u SAD-u opet prodaje iPhone SE
Dex.pwn kaže...
Jel odma iz kutije usporen ili ga se mora koristiti neko vrijeme?

 Nisu oni glupi, ima random time varijabla kad se upali throttling. 

16 godina
offline
Re: Apple u SAD-u opet prodaje iPhone SE
Dex.pwn kaže...
Jel odma iz kutije usporen ili ga se mora koristiti neko vrijeme?

 Heh, dobra pošalica, ali SE je super mali mob. I kao što su ljudi rekli, vrlo je precizan za tipkanje, dok je po meni surfanje invalidno i na 6,2 inča na s9+, tako da ja to koristim samo kad se stvarno negdje dosađujem. 
Za chat, poruke, prognozu, navigaciju... sasvim dovoljno ekrana. Što je sa onim Sonyjem Z compact? Nije li on bio prvi koji se dosjetio dobar hardver smjestiti u manje kućište?

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
12 godina
odjavljen
offline
Re: Apple u SAD-u opet prodaje iPhone SE

Znam da je..

Možda će trebat opet proći dvije godine, a možda bude po "defaultu" trom, jer hej... Ko zna koliko su stare baterije 😂

9 godina
neaktivan
offline
Re: Apple u SAD-u opet prodaje iPhone SE
Najmoćniji tamagochi na planetu
 
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Apple u SAD-u opet prodaje iPhone SE
Dobar hardver u malom kučištu, e to bi bio spektakl, mislim da to nedostaje tržištu
 
3 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice