Apple Pay dolazi u Hrvatsku!

poruka: 22
|
čitano: 7.265
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple Pay dolazi u Hrvatsku!".
15 godina
neaktivan
offline
Apple Pay dolazi u Hrvatsku!

Fali vam brejking njuz

Moj PC  
16 1 hvala 1
16 godina
offline
Apple Pay dolazi u Hrvatsku!

Inače za one koji ne znaju, navodno je moguće koristiti Garmin Pay preko Revolut MasterCarda. Morat ću isprobat sad koji dan.

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Apple Pay dolazi u Hrvatsku!
"primati notifikacije o nepravilnom radu srca"
ono kao, ma nije to nista strasno, to ti samo malo srce steka, uzmi malo vode i slatkoga i biti ces ti dobro
😂😂😂
 
1 1 hvala 0
13 godina
offline
Apple Pay dolazi u Hrvatsku!

gay pay 

 

andoridom se preko google paya već dugo može plaćati i kod nas, a revolut je scamersko smeće

 

u futbalu je poso, u futbalu je kapital!

monetary revolution
Moj PC  
3 5 hvala 0
13 godina
offline
Apple Pay dolazi u Hrvatsku!

malo im je pala prodaja pa ne sumnjem da će vrlo uskoro otključati i druge trenutno nedostupne sadržaje na hrvackom teritoriju

 
3 1 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Apple Pay dolazi u Hrvatsku!
bosingwa kaže...

malo im je pala prodaja pa ne sumnjem da će vrlo uskoro otključati i druge trenutno nedostupne sadržaje na hrvackom teritoriju

 Ako ih hrvatsko tržište ne izvuče iz problema, nema im spasa!

...
16 godina
offline
Re: Apple Pay dolazi u Hrvatsku!
koorpa kaže...

gay pay 

 

andoridom se preko google paya već dugo može plaćati i kod nas, a revolut je scamersko smeće

 

u futbalu je poso, u futbalu je kapital!

Na cemu temeljis svoje tvrdnje? Imas nekih konkretnih argumenata?

13 godina
offline
Apple Pay dolazi u Hrvatsku!

Vidiš ti to momak ?! 

 

Ovo je uz IP68 certifikat nekolicina razloga zašto nisam bio voljan uzeti  Watch! 

Ako se pokaže u potpunosti funkcionalnim, budem ozbiljno razmislio! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Apple Pay dolazi u Hrvatsku!
Dead kaže...
Pitam se koliko prodajnih mjesta će ga podržati. U svakom slučaju ću ga koristiti. Mobitel je uvik s menom, a takujin i nije.

 Sva koja podržavaju beskontaktno plaćanje karticama i Google Pay, to je ista tehnologija. 

 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Apple Pay dolazi u Hrvatsku!

Ajde konacno da to svi podrže da nemoram novcanik nosit vise...

It s just cornflakes...
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Apple Pay dolazi u Hrvatsku!
dje-CAk kaže...
Dead kaže...
Pitam se koliko prodajnih mjesta će ga podržati. U svakom slučaju ću ga koristiti. Mobitel je uvik s menom, a takujin i nije.

 Sva koja podržavaju beskontaktno plaćanje karticama i Google Pay, to je ista tehnologija. 

 Bez ugovora ništa, a da li će se potpisivati ovisi o uvjetima.

5 godina
protjeran
offline
Re: Apple Pay dolazi u Hrvatsku!
Evo, sav sam se naježio.
Pis on ju, tu :P
Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
offline
Apple Pay dolazi u Hrvatsku!

Je li to znači da možemo očekivati i ostale Appleove servise?

 

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Apple Pay dolazi u Hrvatsku!
andre_delambre kaže...

Je li to znači da možemo očekivati i ostale Appleove servise?

 

 Nisam nešto optimističan po tom pitanju iako bi bilo em lijepo em krajnje vrijeme.

15 godina
offline
Re: Apple Pay dolazi u Hrvatsku!
dd.inc kaže...
dje-CAk kaže...
Dead kaže...
Pitam se koliko prodajnih mjesta će ga podržati. U svakom slučaju ću ga koristiti. Mobitel je uvik s menom, a takujin i nije.

 Sva koja podržavaju beskontaktno plaćanje karticama i Google Pay, to je ista tehnologija. 

 Bez ugovora ništa, a da li će se potpisivati ovisi o uvjetima.

 To me zanima - zasto je Master card i Visa zainteresirani ubaciti Apple i Google u pricu paymenta? Nije da ce im ovi otvoriti nova trzista. Tko mislim imati Master ili Maestro(Visu ili Visu electron) taj ga vec ima. Dakle oni ubacuju Google i Apple u pricu, a ovi ce ih lako moci izbaciti kada im adoption rate dovoljno poraste... Osim toga sigurno moraju podjeliti i profit (u nekom omjeru) sa njima.

12 godina
offline
Re: Apple Pay dolazi u Hrvatsku!
Po ovome izgleda da će niti dostupno gdje god je dostupno i beskontaktno plaćanje, a to je danas stvarno na većini mjesta: “Apple Pay can be used anywhere contactless payments are accepted with a compatible iPhone or Apple Watch. ”
https://www.macrumors.com/2019/05/15/apple-pay-croatia-bulgaria-latvia-more/
Kap ljubavi je mnogo više nego ocean razuma.
16 godina
offline
Re: Apple Pay dolazi u Hrvatsku!
Tehnologija to omogucava, a implementacija je nesto drugo. Netko to mora omoguciti na prodajnom mjestu. To moze podrazumijevati i dodatne investicije, kao sto je zamjena uredjaja i konfiguriranje novih. Moze biti svasta jos, tako da nije sve crno bijelo, kao sto su to predstavili.
14 godina
offline
Re: Apple Pay dolazi u Hrvatsku!

Kakva implementacija? Tko mora omogućit šta na prodajnom mjestu? POS aparatu je sasvim svejedno prisloniš li ti mobitel, sat ili karticu sve dok NFC ima šta očitat

12 godina
offline
Apple Pay dolazi u Hrvatsku!

Niakve dodatne implementacije nema. Bilo koji POS ako podržava beskontaktno plaćanje, podržava i ApplePay. Apsolutno ista tehnologija. Jedina je stvar što ApplePay službeno (još) nije podržan za naše kartice. Dosta dugo koristim Monese na ApplePayu a od nedavno i N26 izdan u Austriji. Svaki put me na novo oduševe pogledi prodavača kada im kažem kartično plaćanje i onda satom platim tank goriva ili nešto u restoranu 

http://www.youtube.com/radiopulsfm
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.5.2019 22:40 (energyman).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Apple Pay dolazi u Hrvatsku!
bruno11 kaže...

Kakva implementacija? Tko mora omogućit šta na prodajnom mjestu? POS aparatu je sasvim svejedno prisloniš li ti mobitel, sat ili karticu sve dok NFC ima šta očitat

POS mora imati SW za to, TMS mora imati to prihvaćeno, sve zajedno mora biti certificirano... Ima posla.

15 godina
offline
Apple Pay dolazi u Hrvatsku!

koristit ću to ako mi daju svoj telefon i brdo love na računu, e ne bih li imao i čime nešto platiti (recimo jajca i sir i vrhnje na placu). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Apple Pay dolazi u Hrvatsku!
Jedino plaćanje koje je najbolje je ono koje ne koristi nikakvo električno napajanje...solarno plaćanje....sa solarnim plaćanjem moguće se dogovoriti oko cijene
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice