Apple Pay službeno dostupan i u Hrvatskoj

poruka: 70
|
čitano: 19.842
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple Pay službeno dostupan i u Hrvatskoj".
16 godina
offline
Apple Pay službeno dostupan i u Hrvatskoj

Vidim, decki, puni ste love...

 

...jedini vam je problem kako platiti, mobitelom ili satom

 

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
Moj PC  
2 1 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Apple Pay službeno dostupan i u Hrvatskoj
gamersject.com seVE! kaže...
Q-Tip kaže...
gamersject.com seVE! kaže...
ZABA mastercard ne radi. Zvao sam ih i ne znaju trenutno nista.

 

Ma ne radi nijedan MC osim onog od Revoluta, Monesea ili N26. Piše vam lijepo u uvodu teksta, ali bi i autori mogli i u tekstu malo bolje naglasiti da se to odnosi samo na Revolut, Monese i sl.

 

Pa i na sluzbenoj MasterCard stranici kad stavis hrvatsku regiju imas detaljan opis kako dodat karticu.

 

https://www.mastercard.hr/hr-hr/consumers/get-support/ApplePay.html

 

ali ne mozes dodat karticu

 Da bi Apple ili Google Pay funkcionirao, banka koja je izdala karticu mora podržavati tu uslugu jer banka plaća Apple-u ili Google-u proviziju za svaku transakciju koja se obavi preko njih. Tako da ne ovisi o tipu kartice, nego o banci. ZABA je dio Unicredita koji u drugim zemljama već podržava Apple i Google Pay, tako da će vjerojatno uskoro i ZABA. U principu svaka banka odlučuje hoće li ili neće surađivati s Appleom ili Googlom.

10 godina
offline
Re: Apple Pay službeno dostupan i u Hrvatskoj
Revolut i Apple Pay su odlična kombinacija. Kad ste već preplatili mobitel za jedno 5000 kn treba početi štediti na naknadama za transakcije. Kuna po kuna i iPhone se s vremenom isplati 👍
Moj PC  
2 4 hvala 0
13 godina
offline
Apple Pay službeno dostupan i u Hrvatskoj

Mi koji smo na Erste ćorak....

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Apple Pay službeno dostupan i u Hrvatskoj
Gale92 kaže...

Mi koji smo na Erste ćorak....

Otvori Revolut (uzmi neciji invite da dobijes i free fizicku karticu, ako trebas javi se). Odmah dobijes free virtualnu karticu. Dodaj tu virtualnu karticu u Wallet.

Erste karticom prebaci pare na Revolut (bez naknade, ne bankovna transakcija vec kao web POS) i sve imas. Sve gotovo za 10 min.

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.6.2019 21:24 (nesto222).
13 godina
offline
Re: Apple Pay službeno dostupan i u Hrvatskoj

Sve to stoji, samo meni je to totalno debilno - otvori novi račun, imaj još jednu karticu - i to ne bilo kakvu nego prepaid - pa malo malo prebacuj pare na nju... Totalni turn off...

Radije bi da je kao kod PBZ-a i Google Pay-a - sve vezano za tekući račun pa bez sekiracije plaćam mobitelom, a dodao sam karticu u roku par sek...

 

Što se tiče MasterCard-a, negdje sam pročitao, ako nađem stavim link, priopćenje od UniCredita da oni to podržavaju - pa pretpostavljam da je pitanje vremena kada će ZaBa to omogućiti.

12 godina
offline
Re: Apple Pay službeno dostupan i u Hrvatskoj

HR banke zaracunaju fee, npr PBZ uzme 1 euro neovisno o iznosu koji placas

12 godina
offline
Re: Apple Pay službeno dostupan i u Hrvatskoj
nevina starleta kaže...

Da li netko s Revolutom placa rezije u Hrvatskoj? Gdje upisete "poziv na broj" i da li HR banke zaracunaju neki svoj fee na to?

 HR banke zaracunaju fee, npr PBZ uzme 1 euro neovisno o iznosu koji placas

12 godina
offline
Re: Apple Pay službeno dostupan i u Hrvatskoj
the chosen one07 kaže...

Jako velika masa ljudi u HR jedva da korisit par stavki sa navedenog popisa pa mi se činin bzvze bazivat takvu vrstu usluge revolucionarnom.. Dosta toga gore napisanog postoji u novoj PBZ aplikaciji.

Na drugom mob-u koristim Google Pay tu i tamo (jer je gejfon non-stop samnom) i sviđa mi se mobilno plaćanje jer, da dam bzvze primjer, dok čekam u redu u Dubravici tipkam po mob., naručim, prislonim i aj bok. (ubrza se proces naplate maksimalno).

 

OT: da li mi kod plaćanja Apple Watch-em (sa ugrađenim eSIM) potreban i mob biti u blizini ili npr negdje uletim u dućan bez ičega, samo sa saatom - prislonim i ciao?

 

 postoji u mPBZ, ali se ta usluga placa... Revolut je besplatan

13 godina
offline
Re: Apple Pay službeno dostupan i u Hrvatskoj
Tanuki kaže...

 postoji u mPBZ, ali se ta usluga placa... Revolut je besplatan

Do koje mjere je besplatan? Besplatno je kao i kod većine stvari onaj basic model, sve ostalo - nadoplati. Primjer ti je fizička kartica, ako te netko ne preporuči dodatno se plaća da ti ju izrade i dostave.

Uostalom, ako je 12kn mjesečno previše za takvu uslugu ne znam čemu rasprava uopće (bez ikakvih popusta, cifra se smanjuje ovisno o ostalim stvarima koje imaš u PBZ-u - tekući, žiro, štednje, krediti...)

5 godina
neaktivan
offline
Re: Apple Pay službeno dostupan i u Hrvatskoj
Postovani kolege kolegice: pitanje
Kod Deviznog racuna u eurima, ako se zeli prebaciti na Revolut, prvo ce raditi konverziju u kune i zatim iz kuna u eure, jer je banka hrvatska i dvostruke ce si uzet love na konverzijama.
Kako se moze izbjec ovaj problem?
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Apple Pay službeno dostupan i u Hrvatskoj

Evo ako još netko treba invite za revolut...

Poveznica

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Apple Pay službeno dostupan i u Hrvatskoj
Smith&Lock kaže...
Postovani kolege kolegice: pitanje
Kod Deviznog racuna u eurima, ako se zeli prebaciti na Revolut, prvo ce raditi konverziju u kune i zatim iz kuna u eure, jer je banka hrvatska i dvostruke ce si uzet love na konverzijama.
Kako se moze izbjec ovaj problem?

 Ako imaš deviznu visa ili maestro, trebao bi moći prebacit direktno na EUR Revolut račun. Koristi se ona valuta u kojoj je kartica s kojom nadoplaćuješ. 

Ili možeš napraviti SWIFT prijenos na Revolut, no tu će ti banka isto uzet proviziju. 

 

Dodatno Revolut podržava HRK, pa naprosto prebaciš u kunama i nema konverzija (ili samo jedna konverzija u banci ako uzimaš novce s deviznog)

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Apple Pay službeno dostupan i u Hrvatskoj
the chosen one07 kaže...
Tanuki kaže...

 postoji u mPBZ, ali se ta usluga placa... Revolut je besplatan

Do koje mjere je besplatan? Besplatno je kao i kod većine stvari onaj basic model, sve ostalo - nadoplati. Primjer ti je fizička kartica, ako te netko ne preporuči dodatno se plaća da ti ju izrade i dostave.

Uostalom, ako je 12kn mjesečno previše za takvu uslugu ne znam čemu rasprava uopće (bez ikakvih popusta, cifra se smanjuje ovisno o ostalim stvarima koje imaš u PBZ-u - tekući, žiro, štednje, krediti...)

 Toliko pričate o tom PBZu da sam već i ja dobio volju preselit tamo :-)

 

Dakle, Revolut nije ništa revolucionarno, kao i bilo što drugo danas.

Svaka banka bi mogla biti bolja od Revoluta (jer ti je poslovanje kod njih, mogu te kreditirati itd) - ali ne moraju, pa zašto bi.

Sad se možda i pokrenu, ali opet - zašto - nije da možemo plaće preselit u Revolut, za sad.

Pa oni opet dobiju svoje i nema sile za napretkom. 

 

Reovlut je naprosto pomak u komociji (kojoj očito težimo još tamo od kamenog doba) u svim točkama, osim možda u nadoplati, ali radi se o par klikova i copy-paste token broja, pa nije tak strašno. 

Apple pay - ista stvar - lagani pomak u komociji. 

A kako je sve manje prostora za te pomake (postali smo jebeno komotni), pomaci su sve manji i manji (diminishing returns), a da bi ih mi spremno (pre)platili, moraju se barem reklamirat kao revolucionarni. :-)

A tu je i taj neki high-tech faktor, ali on je važan samo nama tech-junkijima :-)

 

Stvarna korist Revoluta je ako ste dosta u inozemstvu, gdje se tečajne razlike i naknade itekako nakupe.

Ako niste i zadovoljni ste m-bankarstvom, onda je stvarna korist mala.

7 godina
offline
Re: Apple Pay službeno dostupan i u Hrvatskoj

kako je mala razlika kada: 

  1. mogu poslati/primiti lovu 24/7/365 bilo kome na revolut i taj novac je vidljiv trenutačno ?
  2. dizati na bilo kojem bankomatu u svijetu bez naknade do xy iznosa
  3. zaključati karticu protiv neovlaštenog korištenja koji je ogroman problem sigurnosti
  4. plaćati po daleko boljim tečajima nego ijedna komercijalna banka u svijetu
  5. mjenjati valute bez naplate u besplatnom modelu do 6000 eura mjesečno
  6. podijeliti sa nekim račun u 5 sekundi

 

Jedina prednost banke je kreditiranje (kako po standardnom poslovanju tako i kartičnom), premda je i to pitanje kada će revolut uvesti (kao i njegova konkurencija) no to je već stvar bankarskog poslovanja i osiguranja novca za aktivu 

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.6.2019 11:25 (CrniPero).
15 godina
offline
Apple Pay službeno dostupan i u Hrvatskoj

banke su nužno zlo i čovjekov prirodni neprijatelj. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Apple Pay službeno dostupan i u Hrvatskoj
CrniPero kaže...

 

Jedina prednost banke je kreditiranje (kako po standardnom poslovanju tako i kartičnom), premda je i to pitanje kada će revolut uvesti (kao i njegova konkurencija) no to je već stvar bankarskog poslovanja i osiguranja novca za aktivu 

Prednost banke je sto ti placu isplacuju na taj racun u banci. I to je sasvim dovoljna prednost da sve ove prednosti revoluta padaju u vodu. Zelim lovu imati na jednom mjestu, bez nepotrebnog pretakanja iz supljeg u prazno i razmisljanja dal na racunu xyz imamo dovoljno sredstava da kupim pizzu.

 

 

 

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being col
9 godina
online
Re: Apple Pay službeno dostupan i u Hrvatskoj
CrniPero kaže...

kako je mala razlika kada: 

  1. mogu poslati/primiti lovu 24/7/365 bilo kome na revolut i taj novac je vidljiv trenutačno ?
  2. dizati na bilo kojem bankomatu u svijetu bez naknade do xy iznosa
  3. zaključati karticu protiv neovlaštenog korištenja koji je ogroman problem sigurnosti
  4. plaćati po daleko boljim tečajima nego ijedna komercijalna banka u svijetu
  5. mjenjati valute bez naplate u besplatnom modelu do 6000 eura mjesečno
  6. podijeliti sa nekim račun u 5 sekundi

 

Jedina prednost banke je kreditiranje (kako po standardnom poslovanju tako i kartičnom), premda je i to pitanje kada će revolut uvesti (kao i njegova konkurencija) no to je već stvar bankarskog poslovanja i osiguranja novca za aktivu 

 manje vise sve se moze s bankarskim aplikacijama, i sve vise toga ce se moci u buducnosti naravno..

uplate s racuna na racun u istoj banci su takoder vidljive odmah (i revoult je u biti kao "jedna banka")

bankomati su svuda od grupacije u kojoj imas racun i dizes bez provizije po tecaju koji je puno bolji nego da odes tamo negdje u mjenjacnicu, a kesa ti jos uvijek treba i u inozenstvu.. ne ide bas potpuno sve karticom..

 

sva lova ti je na jednom mjestu, tamo ti sjeda i placa i povrat poreza i sve druge pizdarije, i sto je najbitnije za neku smjesnu mjesecnu cifru imas sigurnost svoje love iza koje stoje ogromne financijske institucije koje nece propasti preko noci, koje nece netko hakirati preko noci, vlasnik pokrasti sve i nestati itd..

tako da neko mjesecno odrzavanje racuna ja vise gledam kao nekakvo osiguranje svoje love, bolje nego da je drzim ispod kreveta

 

nista revolucionalno nije taj revoult, ali eto, tko voli nek izvoli

 

jedino sto mi se svida su virtualne kartice, za koje sam nesto negdje vidio u jednoj nasoj banci, moram se raspitati.. pitanje dana kada ce banke uvesti sve to, a jako malo im nedostaje da imaju bas sve

 

btw s domacim karticama imas ogromnu prednost prilikom kupovine kod nas, placanje na rate bez kamata, najbolja stvar ikad.. i kad imam hrpu love na racunu opet uzmem na rate iz zajebancije, da ni ne osjetim

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.6.2019 22:05 (digitall).
13 godina
offline
Apple Pay službeno dostupan i u Hrvatskoj

Također ne vidim zbog čega su se neki ovdje toliko uzbudili; koristi od Revoluta imaju samo oni koji često obavljaju transakcije u drugim valutama i oni koji često putuju u inozemstvo. Ne radim ništa od toga (bar ne često), pa mi Revolut ispada beskoristan kao i većini ljudi u Hrvatskoj. Korištenje Apple Pay-a mi također nema smisla jer baš i nije u potpunosti dostupan u Hrvatskoj; ne možeš dodati karticu od naše banke direktno (samo u PBZ-u možeš, koliko sam skužio) nego moraš koristiti neku tamo uslugu da ti napravi drugu karticu da bi ti se to omogućilo. To je izuzetno glupo i ne praktično, a da ne govorim kako konstantno moraš voditi računa o tome koliko imaš novaca na toj drugoj kartici. Google Pay je bolja solucija jer prihvaća kartice PBZ-a, pa nema potrebe za korištenje nekih tamo servisa i izrade drugih kartica.

 

Da se razumijemo, korištenje "proxy" kartice je dobro, ali samo u slučaju plaćanja preko interneta. Recimo, ja imam svoj tekući račun (normalno), ali njega sigurno neću povezati s PayPal-om nego za to imam prepaid karticu na koju uplatim novce i na taj način kupujem preko interneta. U tom slučaju, i da mi netko hakira račun od PayPal-a, s karticom ne može napraviti apsolutno ništa jer će ga na računu uvijek dočekati neka sića (par centi). Što se Dubravice tiče, prislonim karticu (ili, oni koji koriste Google Pay, mobitel) i gotovo; nikakvo uplaćivanje na karticu, pa tek onda kupovina.

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.6.2019 17:30 (Marko :D).
 
1 1 hvala 0
7 godina
offline
Re: Apple Pay službeno dostupan i u Hrvatskoj
  • manje vise sve se moze s bankarskim aplikacijama, i sve vise toga ce se moci u buducnosti naravno..  - Sada nemožeš a kada ćeš moći i ako je ravno pogotku jackpota na lutriji
  • uplate s racuna na racun u istoj banci su takoder vidljive odmah - Opet ograničenje u 2019 godini koje je tebi OK. BMK tko je u kojoj banci i gdje je u kojoj državi. U novom digitalnom doba se stvari dešavaju trenutačno
  • bankomati su svuda od grupacije u kojoj imas racun i dizes bez provizije po tecaju koji je puno bolji nego da odes tamo negdje u mjenjacnicu, a kesa ti jos uvijek treba i u inozenstvu.. ne ide bas potpuno sve karticom..  -  Nezanima me tražanje bankomata XY grupacije ili u suprotnom trošak konverzije (ako je druga valuta) + fiksna naknada + min 2% + trošak bankomada banke sa kojeg diže. Očigledno je da si zakucan u ovom selu od države

 

  • sva lova ti je na jednom mjestu - Da si imao 5minuta ikakve ekonomije u srednjoj (minimalno) znao bi koliko je ovo fundamentalno krivo i tu ću stati !

 

9 godina
online
Re: Apple Pay službeno dostupan i u Hrvatskoj
CrniPero kaže...
  • manje vise sve se moze s bankarskim aplikacijama, i sve vise toga ce se moci u buducnosti naravno..  - Sada nemožeš a kada ćeš moći i ako je ravno pogotku jackpota na lutriji
  • uplate s racuna na racun u istoj banci su takoder vidljive odmah - Opet ograničenje u 2019 godini koje je tebi OK. BMK tko je u kojoj banci i gdje je u kojoj državi. U novom digitalnom doba se stvari dešavaju trenutačno
  • bankomati su svuda od grupacije u kojoj imas racun i dizes bez provizije po tecaju koji je puno bolji nego da odes tamo negdje u mjenjacnicu, a kesa ti jos uvijek treba i u inozenstvu.. ne ide bas potpuno sve karticom..  -  Nezanima me tražanje bankomata XY grupacije ili u suprotnom trošak konverzije (ako je druga valuta) + fiksna naknada + min 2% + trošak bankomada banke sa kojeg diže. Očigledno je da si zakucan u ovom selu od države

 

  • sva lova ti je na jednom mjestu - Da si imao 5minuta ikakve ekonomije u srednjoj (minimalno) znao bi koliko je ovo fundamentalno krivo i tu ću stati !

 

 ok, neki vole imati 10 različitih kartica i gluposti na koje moraš misliti koliko na kojoj imas i kada..

sori to su za mene potpuno promašene retardacije za ljude kojima je dosadno u životu. "prednosti" su kao da kažeš da je tvoj auto plavi a ne crveni kao moj..

sad imam sve što mi je potrebno (i više od toga) i to što platim je mizerija koju želim plaćati za svoje osiguranje

 

kao sto sam vec rekao tko voli nek izvoli, te "prednosti" me ne mogu nagovoriti da si pravim još jedan račun negdje, pa čak i da mi to netko plaća.. a da mi služi samo da kupim nešto ponekad na stranom webu..

 

a ove provale o fiksnoj naknadi, 2%, trošak bankomata neću ni komentirati. . lol

u 20 godina u cijeloj europi mi se nikad lipa dodatno nije naplatila

Poruka je uređivana zadnji put ned 30.6.2019 15:37 (digitall).
12 godina
offline
Apple Pay službeno dostupan i u Hrvatskoj

Meni je zao sto prije nije doslo. Bio sam tjedan dana van zemlje sa 1000€. Sve u velikim novcanicama. Na pol restorana oznaka da ne primaju 100€ novcanicu a na pol da ne primaju 50€. Novce ti nitko nece zamjeniti. Doslovce kad bi isao u ducan sam morao cente zbrajat. Onda sam treci dan po*izdio i koristio karticu od tekuceg PBZ-a. Ako se ne varam tecaj mi je bio preko 8 kn. Sad racunaj da sam nekih 250–300€ potrosio na taj nacin i kolko love sam popusio. Da sam npr. imao Monese karticu racunao bi mi po puno boljem tecaju. A karticom beskontaktno mozes platit doslovce na ulicnom standu. Sigurnije se osjecam kad imam plastiku ili sve placam preko moba nego da 500+ eura nosim u novcaniku. 

I nemojte usporedivat aplikacije od domacih banaka sa Revolutom i Monese app. Pbz digitalno svako malo krepa i nema niti upola mogucnosti kao ove dvije. 

Ako sam ti pomogao opali TD!
Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Apple Pay službeno dostupan i u Hrvatskoj
digitall kaže...

 

 ok, neki vole imati 10 različitih kartica i gluposti na koje moraš misliti koliko na kojoj imas i kada..

sori to su za mene potpuno promašene retardacije za ljude kojima je dosadno u životu. "prednosti" su kao da kažeš da je tvoj auto plavi a ne crveni kao moj..

sad imam sve što mi je potrebno (i više od toga) i to što platim je mizerija koju želim plaćati za svoje osiguranje

 

kao sto sam vec rekao tko voli nek izvoli, te "prednosti" me ne mogu nagovoriti da si pravim još jedan račun negdje, pa čak i da mi to netko plaća.. a da mi služi samo da kupim nešto ponekad na stranom webu..

 

a ove provale o fiksnoj naknadi, 2%, trošak bankomata neću ni komentirati. . lol

u 20 godina u cijeloj europi mi se nikad lipa dodatno nije naplatila

 

fundamentalno nepoznavanje teme kao i neiskustvo  u životnom pogledu 

9 godina
online
Re: Apple Pay službeno dostupan i u Hrvatskoj
CrniPero kaže...
digitall kaže...

 

 

 

fundamentalno nepoznavanje teme kao i neiskustvo  u životnom pogledu 

 

14 godina
offline
Re: Apple Pay službeno dostupan i u Hrvatskoj
CrniPero kaže...
digitall kaže...

 

 ok, neki vole imati 10 različitih kartica i gluposti na koje moraš misliti koliko na kojoj imas i kada..

sori to su za mene potpuno promašene retardacije za ljude kojima je dosadno u životu. "prednosti" su kao da kažeš da je tvoj auto plavi a ne crveni kao moj..

sad imam sve što mi je potrebno (i više od toga) i to što platim je mizerija koju želim plaćati za svoje osiguranje

 

kao sto sam vec rekao tko voli nek izvoli, te "prednosti" me ne mogu nagovoriti da si pravim još jedan račun negdje, pa čak i da mi to netko plaća.. a da mi služi samo da kupim nešto ponekad na stranom webu..

 

a ove provale o fiksnoj naknadi, 2%, trošak bankomata neću ni komentirati. . lol

u 20 godina u cijeloj europi mi se nikad lipa dodatno nije naplatila

 

fundamentalno nepoznavanje teme kao i neiskustvo  u životnom pogledu 

 Word...

 

Sve je stvar zelja i potreba... ja ne zelim nosit novcanik uopce sa sobom, ovako sam eliminirao neke kartice koje sad doma stoje. :)

https://www.revolut.com/referral/igorxr2s7
15 godina
offline
Apple Pay službeno dostupan i u Hrvatskoj

Ako netko jos nije otvorio Revolut i treba referal link preko kojeg ce dobiti dodatnih 50Kn i besplatni shipping kartice na racunu link je u prilogu. Link vrijedi 18 dana

Link za karticu i 50Kn bonusa

 

Da bi ostvarili 50Kn morate se registrirati preko linka gore, potvrditi svoj identitet, i naruciti kartcu (sve od ovoga je besplatno).

Nakon sto prvi puta kupite nesto (bilo gdje je je prihvacen mastercard) dobiti cete 50 kn.

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.8.2019 12:14 (JosephBullet).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Apple Pay službeno dostupan i u Hrvatskoj
Meni radi apple pay preko pbz tekuceg i skroz sam zadovoljan.. dosat cesto mi se neda novcanik gurat u dzep samo da bi otisao po par stvari u ducan ili natocit gorivo..
Jos kad tu kod nas uvedu na web placanje apple pay opciju to ce bit to, jer mi je nepotrebno ukucavat broj kartice svaki put pa potvrdivanje tokenom
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Apple Pay službeno dostupan i u Hrvatskoj
brada09 kaže...
Meni radi apple pay preko pbz tekuceg i skroz sam zadovoljan.. dosat cesto mi se neda novcanik gurat u dzep samo da bi otisao po par stvari u ducan ili natocit gorivo..
Jos kad tu kod nas uvedu na web placanje apple pay opciju to ce bit to, jer mi je nepotrebno ukucavat broj kartice svaki put pa potvrdivanje tokenom

 

Kod kartica je ona fora da do 100kn ne upisuješ pin kartice, a kod iznosa iznad tih 100kn moraš utipkat pin na POS uređaju. Kako to funkcionira s tim Apple Pay-om, tj. traži li te pin kod iznosa većih od 100kn?

Jesi li nailazio na kakve probleme do sada, da ti plaćanje negdje nije prošlo? Radi svugdje gdje si mogao do sada bezkontaktno plaćati karticom? 

13 godina
offline
Re: Apple Pay službeno dostupan i u Hrvatskoj
Apple pay te ne traži pin jer za svako plaćanje te traži touch id odnosno face id. Plaćao sam puno preko 100 kn i nikad pin nisam ukucao
PSN: Carlikaa
13 godina
neaktivan
offline
Re: Apple Pay službeno dostupan i u Hrvatskoj
Evo kolega sve rekao.
Moj PC  
0 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice