Apple protiv zaposlenika koji otkrivaju informacij

poruka: 3
|
čitano: 1.644
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple protiv zaposlenika koji otkrivaju informacij".
15 godina
offline
Apple protiv zaposlenika koji otkrivaju informacij

tak treba! zaposlenici su krivi za sve! izdaju fundamentalne tajne neprijatelju pa se ne može koristiti moment iznenađenja pri preventivnim napadima. sve zaposlenike treba pred zid i .... (nastavak govora mržnje u jednakom revijskom tonu) 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Apple protiv zaposlenika koji otkrivaju informacij

Radi se o osjetljivim podacima, svaka firma to rjesava na isti nacin...

Ja sam morao takodjer potpisati brdo papira (NDA) da necu izdavati tajne svoje firme (dio poslovanja se odnosi na public defense tj. vojne kontrakte) kao i naseg klijenta (veliki proizvodjac auta).

 

Sad, koliko god netko volio / ne volio apple, razlika je od odavanja informacija koje su tajna firme od informacija kada se neka firma ponasa protuzakonito (npr. Cambridge Analitica).

Ovo prvo apsolutno ne podrzavam, drugo da.

 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Apple protiv zaposlenika koji otkrivaju inform
Ajar kaže...

tak treba! zaposlenici su krivi za sve! izdaju fundamentalne tajne neprijatelju pa se ne može koristiti moment iznenađenja pri preventivnim napadima. sve zaposlenike treba pred zid i .... (nastavak govora mržnje u jednakom revijskom tonu) 

 Klečanje na kukuruzu. Stara provjerena metoda. To ne poznaju ni u Gitmu.

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice