Astroimunologija u službi svemirskih putnika

poruka: 9
|
čitano: 3.335
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Astroimunologija u službi svemirskih putnika".
15 godina
offline
Astroimunologija u službi svemirskih putnika

božemiprosti, čime li se ovi bave a zna se da je domaća izkotluša jednako kurativna kao i preventivna. može poslužiti i kao ogrijev: meka za raketu, ljuta za šofera i putnike. a do marsa mogu društveno-korisno guliti krumpire (rvacki dio posade), u pauzi trpanja šljiva u kotao. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Astroimunologija u službi svemirskih putnika
Interesantno je kako su Španjolci uništili milijune Inka, Maja i Azteka (možda sam koji narod previše dodao - ispravak je dobrodošao) virusom.
S druge strane imamo velik broj ljudi (većinom Amerikanaca) koje su oteli vanzemaljci i oni ništa nisu pokupili! Niti virus, niti pamet.
vicious
Moj PC  
7 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Astroimunologija u službi svemirskih putnika
Jeste bre, čudovišta iz vascele vasione prete našoj večno ugroženoj otadžbini.
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.10.2019 15:16 (Kokobil50).
 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Astroimunologija u službi svemirskih putnika
viciousone kaže...
Interesantno je kako su Španjolci uništili milijune Inka, Maja i Azteka (možda sam koji narod previše dodao - ispravak je dobrodošao) virusom.
S druge strane imamo velik broj ljudi (većinom Amerikanaca) koje su oteli vanzemaljci i oni ništa nisu pokupili! Niti virus, niti pamet.

 

https://www.goodreads.com/book/show/39020.1491 znaš nije loše ponekad i pročitati nešto, a ne samo pričati da se priča.

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
5 godina
offline
Re: Astroimunologija u službi svemirskih putnika
Na marsu pa te uhvati proljev i onda brže bolje iza nekog kamena.....spustiš gaće od odjela i ukenjaš marsovu površinu...prvo sranje na marsu....valjda NASA bude od Palome uzela dovoljnu količinu onog njihovog ružičastog.
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Astroimunologija u službi svemirskih putnika
fredii kaže...
viciousone kaže...
Interesantno je kako su Španjolci uništili milijune Inka, Maja i Azteka (možda sam koji narod previše dodao - ispravak je dobrodošao) virusom.
S druge strane imamo velik broj ljudi (većinom Amerikanaca) koje su oteli vanzemaljci i oni ništa nisu pokupili! Niti virus, niti pamet.

 

https://www.goodreads.com/book/show/39020.1491 znaš nije loše ponekad i pročitati nešto, a ne samo pričati da se priča.

 A sta je on drugacije rekao?

15 godina
offline
Re: Astroimunologija u službi svemirskih putnika
zoki.zlikowski kaže...
fredii kaže...
viciousone kaže...
Interesantno je kako su Španjolci uništili milijune Inka, Maja i Azteka (možda sam koji narod previše dodao - ispravak je dobrodošao) virusom.
S druge strane imamo velik broj ljudi (većinom Amerikanaca) koje su oteli vanzemaljci i oni ništa nisu pokupili! Niti virus, niti pamet.

 

https://www.goodreads.com/book/show/39020.1491 znaš nije loše ponekad i pročitati nešto, a ne samo pričati da se priča.

 A sta je on drugacije rekao?

 

Genocid u početku nije bio namjeran, jer nisu pojma imali o virusima i kako se šire. Tek kasnije, se počelo s biološkim ratovanjem. 

 

Čak štoviše, Španjolci su pokušali pomoći domorodcima, naravno ne iz kršćanskoga milosrđa, nego jer im je trebala radna snaga, ali nisu uspijeli. 

 

Zato sam dao tu knjigu da je pročita. Stvari uopće nisu crno-bijele, niti najmanje.

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.10.2019 12:30 (fredii).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Astroimunologija u službi svemirskih putnika
fredii kaže...

 

Genocid u početku nije bio namjeran, jer nisu pojma imali o virusima i kako se šire. Tek kasnije, se počelo s biološkim ratovanjem. 

 

Čak štoviše, Španjolci su pokušali pomoći domorodcima, naravno ne iz kršćanskoga milosrđa, nego jer im je trebala radna snaga, ali nisu uspijeli. 

 

Zato sam dao tu knjigu da je pročita. Stvari uopće nisu crno-bijele, niti najmanje.

Pa gdje je on napisao da su Spanjolci namjerno razasuli virus da ih pobiju?

15 godina
offline
Astroimunologija u službi svemirskih putnika

ako izdvojimo "imuno", ostane nam samo astrologija. molim u svemir slati samo rođene pod nesretnom zvijezdom. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice