Asus na CES-u predstavio Zephyrus G14 i TUF Gaming

poruka: 8
|
čitano: 781
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug Onlinea. U nastavku se nalaze komentari na "Asus na CES-u predstavio Zephyrus G14 i TUF Gaming".
6 godina

U naslovu piše Intel i Amd procesorima.Nema INTELA.Linus je već objavio da nema Intela u njihovim novim laptopima te  se i Desktop gaming konfiguraciji koju nudi Asus više ne nalazi Intel.RIP Intel.

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina

Vidjet cemo sta ce ovo donjet, ali nemojte samo tako otpisivat intel...Pada cijena nece biti jer 799e kosta laptop i sa 3550h gtx 1650 i i5 9300h sa gtx 1650 cijena je jednaka jedan je asus drugi hp samo sto je 9300h dosta bolji cpu.

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.1.2020 20:04 (MGloc).
Moj PC  
1 1 hvala 0
5 godina
Re: Asus na CES-u predstavio Zephyrus G14 i TUF Ga
MGloc kaže...

Vidjet cemo sta ce ovo donjet, ali nemojte samo tako otpisivat intel...Pada cijena nece biti jer 799e kosta laptop i sa 3550h gtx 1650 i i5 9300h sa gtx 1650 cijena je jednaka jedan je asus drugi hp samo sto je 9300h dosta bolji cpu.

Kako ti znas koji je bolji CPU?

8 godina

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina

eto sad jasnije ?

Amd je napravio velik skok sto se tice mobilnih procesora kada se uzme u obzir da nisu bili nikakav konkurent na mobilnom trzistu , ALI 3550h/3750h nema sanse pored 9300h jer u nekolicini naslova daje 20-40 fpsa vise nego ryzen...Mogu oni najavit sta zele ja vjerujem u dokazanu statistiku.Ovo pisem najvise radi toga sto sam razocaran performansama 3750h ali s pravom ukoliko mi ne vjerujes pogledaj recenziju msi alpha na OwnorDisown.Moja ocekivanja su sljedeca amd ce se vratit u igru sa vecim igracima:Asus,msi,hp omen,acer nitro.Imat ce 15-20% jaci cpu od 9750h , intel ce doci sa 10gen koja ce biti podjednaka ili 10-15% jaca s time da na ryzenu nema throttlestop...

i5 9300h i gtx 1660ti je trenutno najbolji kombo koji se moze kupit u gaming laptopu , i sto je najbolje ne kosta kao jedan auto.

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine

Kolega, 3750h je nabrijani 3700 s više nego duplim TDP-om uz neznatno jače performanse, i to nema veze s vezom.

I čak i takav je podjednak u programima koji koriste više threadova u odnosu na

Intela s 50% većim TDP-om.

Pametnome dosta, i jasno mi je na kaj ciljaš, tebe ne brine performance/watt nego samo čim veći framerate, ali računaj da budu ovi 4800 ryzeni pri TDP-u od 15W vjerovatno isti ko 3750, a ovi s većim TDP-om budu liga  za sebe, i opet budu Intel jači u igrama koje mogu koristiti samo 4 threada (99% igara), i ti budeš mislio da je Intel čudo tehnike.

Zapitaj se...

Kruha i igala...
8 godina

Nije intel cudo tehnike , niti kazem da je super 9750h je isti k kao i 8750h samo mu malo podigli klok to je glupost i ono sto intel godinama radi podizanje kloka i prodat ovcama jedan te isti proizvod.AMD je naravno tu napredniji pogotovo ako se trazi laptop do 3000kn.Ja sam  malo skrenuo s teme znam jer tema je 4xxx serija a ne intel i 3xxx ryzen ali kazem ne vjerujem nista dok ne vidim recenzije,benchmark i statistiku.4xxx zvuci obecavajuce i ima svijetliju buducnost nego intel trenutno , mozemo reci da je amd zarezao granu na kojoj intel sjedi.

A sada opet kazem ovdje je rijec o asus tuf gaming seriji laptopa , znaci ne pricamo o r5 2500u , 3700u ,i5 8250u nego 3550h,3750h i 9300h eventualno 9750h , ako je vama super da igrate far cry na 65fpsa s dropom na 48 za iste novce mozete igrat na 80 fpsa sa dropom na 60.Nemojte otpisivat intel tek tako, vec sam tvrdio i u intel temi za ryzena...Kako god da bude za nas je bolje da bude veci izbor proizvoda na trzistu i po manjim cijenama ovo prvo ce sigurno biti ali drugo nece.

Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine

Slažem se, ali upravo to je ono kaj je krivo u današnjem društvu.

Ljudi to prihvate i da se intela pita vratili bi se na single core jer su tu dominantni.

A onda lijepo upališ igru i vidiš wintel i nvidia reklamu prije glavnog menija, ali je to SAD i njihovo slobodno tržište, a da je EU veća tvorevina, u buksi bi završili proizvođač(i) i izdavač(i) igre skupa s upravama Microsofta, Intela i Nvidie, a i AMD-ovci isto (imaju i oni svojih sponzoriranih igri).

Jer udruživanje u kartele bi uvijek moralo biti kažnjivo.

Kruha i igala...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice