Bacanje medicinskog biserja by Doc (#60) - Žene u

poruka: 21
|
čitano: 4.675
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bacanje medicinskog biserja by Doc (#60) - Žene u ".
4 godine
protjeran
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#60) - Žene u

Apatit je glavni sastojak zubne cakline. Aragonit i kalcit su polimorfni oblici kalcijevog karbonata CaCO3, bit će da služe za kalcij za kosti a vjerojatno nije loše za neutralizirati kiselinu nakon puno alkohola i pevaljki? Kristobalit (SiO2), druge amorfne modifikacije SiO2 su opal i kvarc. Dodaje se kao E551 sredstvo za sprečavanje zgrudnjavanja. Nije štetan ako se ne pretjera ali bolje ga ne šmrkati, a ne znam gdje se nalazi u organizmu, vjerojatno se uzima iz tog spoja Si opet za kosti?

 
1 0 hvala 2
6 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#60) - Žen
gaće(hlače) su krive za veseljkov razvoj,jer ga od početka pritišću ne daju mu životnog prostora

gaće su upropastile muški rod
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
13 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#60) - Žen
HCMAA kaže...
gaće(hlače) su krive za veseljkov razvoj,jer ga od početka pritišću ne daju mu životnog prostora

gaće su upropastile muški rod

Jedva je dočekao, skoro je puko čovjek, već par setova bisera bez veseljka.

Srce konačno na mjestu 

 

 

Kruha i igala...
7 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#60) - Žene u

#296 eto dokaza, a mene cijeli život uvjeravaju da sam lud. Premda sam i čudnije stvari čuo pa se ispostavilo da sam u pravu. Ali neka, lud sam...

#297 kolega iznad rekao sve 

#298 leukocit - heroj kojeg imamo , a ne zaslužujemo. Treba mu spomenik dić.

#299 za svaki slučaj i "narodna medicina" uz ljubljenje. Pola litre rakije pa se onda ljubit, zubi odma zdravi ko dren 

#300 kod mene ima i više minerala, naime pijem nekad i gemišt 1:2  (ali samo kad je vino pri kraju).

 

 

 
10 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#60) - Žene u

najudobnije mu nije ni u hlačama ni u suknji nego u...

 

Moj PC  
13 0 hvala 0
8 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#60) - Žene u
Kada su Rimljani prvi put vidjeli hlače, koje su nosili Gali (radi hladnoće), jako su se smijali. Svi su do tada nosili neki oblik haljine - toge ili tunike. Ne znam što je ženama da nose hlače, kad je haljina (suknja i sl.) udobnija.
 
10 0 hvala 0
15 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#60) - Žene u

- iskustvo me poučilo da postoji bitna razlika između hladne, mlake, tople i vruće vode i da se osjeti na svakom djeliću tijela (ponegdje i izrazito). zvuk krika obično nadjača zvuk lijevanja vode. 

 

- medicina, kao i religije (sa svojim bajkama i basnama), ne hvataju korak s društvenim/kulturološkim promjenama. davno je bilo uobičajeno da su svi u suknjama/haljinama/plahtama (rimljani, grkljani) ili hlačama (nomadski europski boemi lutalice) a onda je negdje puklo. u kiltu se mogu zamisliti (probah) i to bi prošlo no svako daljnje približavanje medicinskim preporukama završilo bi katastrofalno po međuljudske snošaje. al, jebga, nije pošteno da žene na se mogu staviti bilo što a mi moramo samo hlače ili postajemo "alternativci" (imam boljih riječi al bolje ne kurit vatru tu). 

 

- dobro, shvatio sam zašto vampiri moraju često objedovati izvan gospodina. no kako onda postupaju s vrećicama kad daš krf (znam da trpaju u frižider al onda se zrnca smrznu, jadna)? ili to odmah ide za kobasice ili štoveć? znam samo da jehovin svjedok neće dobiti moju krv. za bijela znam da imaju autodestruktivne tendencije no to je psihijatarska struka. ne bi se štel mešat. 

 

- aha! to ljubljenje! ne računa se kad ti cucak ili krava daju pusu. naputak za samce: ak nemate koga zažvaliti, malo sapuna ili šampona (pH > 5,5) djelomično uspješno neutralizira kiselinu. nije ni soda bikarbona za odbaciti. ima još jedna metoda no to je već područje lizinga i ovisi o partneričinoj higijeni 

 

- u me još ima pospanita, iscrpljenita i umornita. ponekad se nakupi i ljutita ali brzo nestane jer se otapa u psovkitu. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.11.2019 18:05 (Ajar).
Moj PC  
13 0 hvala 0
7 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#60) - Žene u

nakon pročitanog teksta muče me sljedeća pitanja... imaju li vjernici više kristobalita? imamo li temperaturu jer bijela krvna zrnca eksplodiraju? možemo li raspoznati mlačkastu vodu od one hladunjave i nijanse između? i bi li nam se muda otegla do koljena da naši stari nisu odlučili nositi hlače

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobi, dobimo, dobite, dobe...
 
6 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#60) - Žen
Ne. Da. Da. Ne.
Ili jesmo, ili nismo! Ili ono treće...
7 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#60) - Žen

znači ništa ni od smanjene apatije manjim unosom apatita? 

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobi, dobimo, dobite, dobe...
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.11.2019 18:31 (Louis Pluto).
15 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#60) - Žen
Louis Pluto kaže...

znači ništa ni od smanjene apatije manjim unosom apatita? 

 daj si provjeri midiklorijane. to imaju džedaji i siti (za gladne ne znam) pa rasturaju. al moraš imati 20000 ili više kom. po stanici. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
7 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#60) - Žen
Ajar kaže...

 daj si provjeri midiklorijane. to imaju džedaji i siti (za gladne ne znam) pa rasturaju. al moraš imati 20000 ili više kom. po stanici. 

pratim samo gdje ima dilitijuma i koliko se latinuma da zaraditi, sikhi i ninđe me ne zanimaju 

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobi, dobimo, dobite, dobe...
6 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#60) - Žen
a što je s ratnim zločinima počinjenim od strane leukocita...nisu ti leukociti baš u svim akcijama bili točni
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#60) - Žen
Doc Berecki kaže...
Ne. Da. Da. Ne.

 zašto onda snižavamo temperaturu antipireticima za gašenje požara? očito je dobro imati temperaturu (mislim, inače općenito a posebno povišenu kad si bolestan) i ne sprječavati banzaii 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
6 godina
neaktivan
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#60) - Žen
Ajar kaže...
Doc Berecki kaže...
Ne. Da. Da. Ne.

 zašto onda snižavamo temperaturu antipireticima za gašenje požara? očito je dobro imati temperaturu (mislim, inače općenito a posebno povišenu kad si bolestan) i ne sprječavati banzaii 

 

Ovako je meni objasnila pedijatrica mojih klinaca:

Povišena temperatura znači da se organizam bori protiv bolesti i ne treba ju snižavati dok ne prijeđe 38.5 °C. Iznad toga previše iscrpljuje organizam.

Objasnjenje mi se činilo logičnim, a klinci su mi dobro podnosili povisenu temperaturu.

Učiteljica sam samo zbog slave i para. ;)
15 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#60) - Žene u

Fina demonstracija bisera 296:

Moj PC  
0 0 hvala 1
7 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#60) - Žen
Juzerica kaže...

Ovako je meni objasnila pedijatrica mojih klinaca:

Povišena temperatura znači da se organizam bori protiv bolesti i ne treba ju snižavati dok ne prijeđe 38.5 °C. Iznad toga previše iscrpljuje organizam.

Objasnjenje mi se činilo logičnim, a klinci su mi dobro podnosili povisenu temperaturu.

ta granica se za starije povisuje na 39 i kusur, kažu (interneti) još da se pri takvoj povišenoj temperaturi gamad usporeno ili nikako reproducira pa i zato ne treba snižavati tempu prije nego prijeđe u opasnu... ali to je internet pa...

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobi, dobimo, dobite, dobe...
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.11.2019 12:15 (Louis Pluto).
15 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#60) - Žene u

ima i pjesmica o tome: 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#60) - Žene u
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.11.2019 21:09 (bArut pLahor).
 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#60) - Žene u

Rokeri su krivi za smanjenje spermića u muških. Naši đedovi su nosili široke gaćetine i široke lače pa se muda nisu zagrijavala kao kod ovih uskih rokerskih hlača gdje moraš namjestiti čunu da ti ne uleti u šupak.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#60) - Žene u

Gle, nisu rokeri krivi, nego si ti ljenčina (kao i ja uostalom)...

 

uzmeš metar crijeva (tzv. "šlaufa") plastičnog, jedan kraj pod jaja, drugi na ustašca i pirkaj lagano, ako aktivno hladimo procesore, možemo i jajca...

 

napominjem, hlađenje tekućinom ne preporučujem, izgleda ko da si se, Bože mi prosti, upišao, a to mi muževni te junački Hrvati ne smijemo dopustiti..

 

 

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice