Bacanje medicinskog biserja by Doc (#87) - Bakteri

poruka: 13
|
čitano: 4.353
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bacanje medicinskog biserja by Doc (#87) - Bakteri".
14 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#87) - Bakteri

Kad bi ljudi više prihvaćalo fornikaciju, bilo bi manje sr.nja u brakovima. Tipa nasilje, ljubomorni ispadi, psihička maltretiranja, zamori dugogodišnjih veza, loš spolni život... Kako starim, mislim da je monogamija debelo precijenjena. Možda je dobra u odgoju djece i za održavanja osjećaja svakodnevne stabilnosti, ali ima svojih izrazitih nedostataka, a o čemu bi mnogi svjedočiti mnogi (sretno) rastavljeni.

 

Što se tiče brade, kad sam pročitao tekst prvo sam povećao njegovu sliku da vidim jel se Doc svježe obrijao.

 

 

 
8 1 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#87) - Bak
CDO, OCD ili DOC, pitanje je sad ;)
Pis on ju :P
Moj PC  
7 0 hvala 0
6 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#87) - Bakteri

NULL!=NULL
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#87) - Bak
BarbaVeli kaže...

Kad bi ljudi više prihvaćalo fornikaciju, bilo bi manje sr.nja u brakovima. Tipa nasilje, ljubomorni ispadi, psihička maltretiranja, zamori dugogodišnjih veza, loš spolni život... Kako starim, mislim da je monogamija debelo precijenjena. Možda je dobra u odgoju djece i za održavanja osjećaja svakodnevne stabilnosti, ali ima svojih izrazitih nedostataka, a o čemu bi mnogi svjedočiti mnogi (sretno) rastavljeni.

 

Što se tiče brade, kad sam pročitao tekst prvo sam povećao njegovu sliku da vidim jel se Doc svježe obrijao.

 

 

 

S genetske strane, žene ne vole da muškarac šara okolo, jer ako stvori novu obitelj, dio resursa nosi njima. S genetske strane, muškarac ne voli da žena šara okolo, jer postoji šansa da mu ubaci "kukavičje jaje". I jedno i drugo mogu dovesti do tragičnih posljedica.

 

Mada osobno, jesam za otvorene veze, pod uvjetom da su ljudi iskreni.

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
8 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#87) - Bakteri

Priznajem, stalno gladim bradu. Ali također i perem ruke svaki put nakon WC-a.

Twitch-Mr_DUXCRO
Moj PC  
4 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#87) - Bak
fredii kaže...

 

Mada osobno, jesam za otvorene veze, pod uvjetom da su ljudi iskreni.

 Pod uvjetom da su psihički zreli.

15 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#87) - Bak
zelenapaprika kaže...
fredii kaže...

 

Mada osobno, jesam za otvorene veze, pod uvjetom da su ljudi iskreni.

 Pod uvjetom da su psihički zreli.

 

Gle jebiga ne možeš i ovce i novce. 

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
4 godine
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#87) - Bak
fredii kaže...
zelenapaprika kaže...
fredii kaže...

 

Mada osobno, jesam za otvorene veze, pod uvjetom da su ljudi iskreni.

 Pod uvjetom da su psihički zreli.

 

Gle jebiga ne možeš i ovce i novce. 

 Često je tako kako si napisao. :-) Iskrenu još nisam sreo. Kao moj frend koji se oženio, pa je kasnije jamrao da više ne pozna osobu kojoj je stavio prsten, jer da je to sada neka druga osoba.

15 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#87) - Bak
fredii kaže...

Gle jebiga ne možeš i ovce i novce. 

 možeš. u ekonomiji se to naziva "oportunitetni trošak", odn. odricanje od dijela jednoga da bi dobio i drugo. prodaš dio stada pa imaš oboje.  poanta je da je znatno teže stisnut i prdnut a najteže biti i jeben i ... ono prosto.  rog, uz neke preinake, može postati svijeća (odn. izvor osvjetljenja) no muda nikad neće biti bubrezi. za ovo posljednje vrijedi i zakon komutacije. 

 

nego:

 

bajka dobiva sasvim novu dimenziju ako se kraljević nabode na (iako ne nužno, očito) i odspava parsto godina, dok se bradata žena, koja ga ionako nije imala namjeru buditi poljupcem, bori s autoimunom bolešću (nešt je izjeda iznutra), iako joj tamo dolje formikacija uzrokuje želju za fornikacijom.

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.5.2020 3:48 (Ajar).
16 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#87) - Bak

kalifornikacija?

 

4 godine
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#87) - Bak
Ajar kaže...
fredii kaže...

Gle jebiga ne možeš i ovce i novce. 

 možeš. u ekonomiji se to naziva "oportunitetni trošak", odn. odricanje od dijela jednoga da bi dobio i drugo. prodaš dio stada pa imaš oboje.  poanta je da je znatno teže stisnut i prdnut a najteže biti i jeben i ... ono prosto. 

 Ili drugim riječima, brak je ekonomska interesna zajednica, a sve ostalo je sporedno... Nije? Svaki put prođem razgovor detaljniji nego da me čopi CIA, pogotovo o nekretninama i pokretninama, a kako bi se ustanovilo jesam li PERSPEKTIVAN.

14 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#87) - Bakteri

bradu od 16 g. nosim, i u vojsci sam ju imao i ne dam da mi olajavaju ju kao nečistu, bez obzira kamo ja gurao njušku, podaperem se poslije i sve 5, samo Renault 4....

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#87) - Bak
#432
za to je kriva Eva
#434
tu zafrkanciju na svoj račun mogu reći samo oni koji ga službeno imaju:(
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice