Bavite li se sportom?

poruka: 31
|
čitano: 5.780
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bavite li se sportom?".
16 godina
odjavljen
offline
Bavite li se sportom?

Ja sam ovaj na slici sa nutelom

Freak Show Inc.
 
17 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Bavite li se sportom?

Ja Sam ovaj zuti plakat.

 
9 0 hvala 0
5 godina
offline
Bavite li se sportom?

Jel' dizanje pive sport ? Ili kada skocim biciklom po pivo ?

 
12 0 hvala 0
15 godina
offline
Bavite li se sportom?

svakodnevna (barem četverosatna; đubar je neumoran) šetnja s psom kombinacija je svekolikih aktivnosti i pasivnosti: gledam veslač(ic)e i trkač(ic)e, pacijente koji ribe spašavaju od utapljanja (to je ... khm ... sport, navodno), cici-mici-bici-klistkinje, bacam zvijeri lopticu, psujem mu lijenu i neposlušnu rodbinu, saginjem se za bocama, šamaram komarce po sebi, obavljam sve kućne poslove, i tak. jel živciranje sport? planiram živjeti sve dok ne otegnem papke. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.7.2019 4:17 (Ajar).
Moj PC  
12 0 hvala 0
15 godina
offline
Bavite li se sportom?

Vozim bicikl do Amsterdama. 

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Bavite li se sportom?
Samo lud čovjek trči u krug ili naganja loptu bez razloga.

Čovjeku je prirodno da ne uzima višak hrane (jede u skladu s potrebama) i da, ako je pojeo previše, radi nešto korisno i energetski zahtjevno.

Dakle, svi vi koji plaćate da biste išli u teretanu lijepo si kupite neko poljoprivredno zemljište i okopavajte vrt.
Moj PC  
11 14 hvala 1
14 godina
offline
Bavite li se sportom?

Trčim, planinarim, terana, nogomet, košarka, biciklizam (več dugo nisam), rolam (učim se) uglavnom nije mi dosadno, uvijek nešto nađem.

Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Bavite li se sportom?

Samo e-sportovi, PC,konzola,tablet,mobitel a od sporta brzo hodanje od točke A do točke B i nazad.

 
1 1 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Bavite li se sportom?
BMT kaže...
Samo lud čovjek trči u krug ili naganja loptu bez razloga.

Čovjeku je prirodno da ne uzima višak hrane (jede u skladu s potrebama) i da, ako je pojeo previše, radi nešto korisno i energetski zahtjevno.

Dakle, svi vi koji plaćate da biste išli u teretanu lijepo si kupite neko poljoprivredno zemljište i okopavajte vrt.

 

Meni je totalno fascinantno vidjeti likove koji odu u teretanu i trce na pokretnim trakama. A vidim ih pun kufer jer iz nekog razloga ovdje u irskoj su teretane napravljene uglavnom od stakla (valjda da bi se sto bolje vidjeli napeti misici na onima koji su opsjednuti time). Ovdje gdje ima zelenila za usrat se i staza za trcanje da ti pamet stane - oni odu u jebenu teretanu i trce u mjestu.

Freak Show Inc.
16 godina
offline
Re: Bavite li se sportom?
Friday kaže...

 

Meni je totalno fascinantno vidjeti likove koji odu u teretanu i trce na pokretnim trakama. A vidim ih pun kufer jer iz nekog razloga ovdje u irskoj su teretane napravljene uglavnom od stakla (valjda da bi se sto bolje vidjeli napeti misici na onima koji su opsjednuti time). Ovdje gdje ima zelenila za usrat se i staza za trcanje da ti pamet stane - oni odu u jebenu teretanu i trce u mjestu.

 Trčim u teretani prek zime i na kišne dane radi održavanja kondicije... Ali po lijepom vremenu ne bi mi palo na pamet trčati u 4 zida, veslati na ergometru i sl... Makar, baš kad je ekstremno vruće i sparno (35+) znam otići u teretanu odradit trening pod klimom, no to bude vrlo rijetko, odnosno onim danima kad ne stignem trenirati navečer ili rano ujutro.

 

Nisu svi u teretani radi napetih mišića... No generalno, puno je ljepše vidjeti atletski građenog čovjeka nego nekog sa škembom tko uopće ne drži do sebe... A o količini energije koju imaju ljudi koji se bave sportom neću ni pričati.

 

U svakom slučaju, bolje sport nego kava i cigare u birtiji ili ispred TVa, barem iz moje perspektive. Stvari koje sam vidio i doživio otkako se bavim biciklizmom su neprocjenjive. Obišao pola države, planinske vrhove, otoke,  područja gorskog kotara i like...  

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.7.2019 13:22 (lllnuclearlll).
16 godina
odjavljen
offline
Re: Bavite li se sportom?
lllnuclearlll kaže...

 Trčim u teretani prek zime i na kišne dane radi održavanja kondicije... Ali po lijepom vremenu ne bi mi palo na pamet trčati u 4 zida, veslati na ergometru i sl... Makar, baš kad je ekstremno vruće i sparno (35+) znam otići u teretanu odradit trening pod klimom, no to bude vrlo rijetko, odnosno onim danima kad ne stignem trenirati navečer ili rano ujutro.

 

Nisu svi u teretani radi napetih mišića... No generalno, puno je ljepše vidjeti atletski građenog čovjeka nego nekog sa škembom tko uopće ne drži do sebe... A o količini energije koju imaju ljudi koji se bave sportom neću ni pričati.

 

U svakom slučaju, bolje sport nego kava i cigare u birtiji ili ispred TVa, barem iz moje perspektive. Stvari koje sam vidio i doživio otkako se bavim biciklizmom su neprocjenjive. Obišao pola države, planinske vrhove, otoke,  područja gorskog kotara i like...  

 

Ma je, sve je to lijepo i stoji. Ali ovdje je temperatura 98% vremena izmedju 7 i 20 stupnjeva. Tako da ti likovi koje vidim da trce na traci u teretani... ne znam.

Ja imam skembicu, nemam jednostavno volje raditi ista. U zadnje vrijeme radim stojeci jer me manje vrat i ledja bole. Eto, to je moj doseg.

Freak Show Inc.
10 godina
offline
Bavite li se sportom?

Al je ovaj bug našao pravu anketu za ovaj forum haha

90% foruma su geekovi koji u životu nisu potrčali 50ak metara i sada pametuju pišući da je vježbanje i održavanje vlastite forme i kondicije u stvari loše. Treba imati škembicu, podbradak, prati se svaka 3 dana...

Moj PC  
9 1 hvala 4
4 godine
protjeran
offline
Re: Bavite li se sportom?
Friday kaže...

 

Ma je, sve je to lijepo i stoji. Ali ovdje je temperatura 98% vremena izmedju 7 i 20 stupnjeva. Tako da ti likovi koje vidim da trce na traci u teretani... ne znam.

Ja imam skembicu, nemam jednostavno volje raditi ista. U zadnje vrijeme radim stojeci jer me manje vrat i ledja bole. Eto, to je moj doseg.

 Neki vole pogledati i mokre zenske guzice, u teretanama ih je na trakama poprilicno .

16 godina
odjavljen
offline
Re: Bavite li se sportom?
MatijaZG kaže...

sada pametuju pišući da je vježbanje i održavanje vlastite forme i kondicije u stvari loše. Treba imati škembicu, podbradak, prati se svaka 3 dana...

 

Moze link, molim te - tko je to napisao ovdje? Ili da prestanes srat, hvala...

Freak Show Inc.
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.7.2019 17:12 (Friday).
8 godina
offline
Bavite li se sportom?

Ne! podrzavam nasu omladinu ,,drogom protiv sporta,,

waaagh
 
2 0 hvala 1
12 godina
odjavljen
offline
Bavite li se sportom?

Jel se seks računa kao sport?

 
8 0 hvala 1
10 godina
offline
Bavite li se sportom?

Gym - trenizi snage. Nekoliko puta tjedno

Trčanje. Nekada više puta tjedno, nekada jednom tjedno.

Planinarenje i plivanje rjeđe.

 

Odličan osjećaj, potpora svemu drugome čime se čovjek bavi u životu. 

Dosta veća kvaliteta života, nego bez ovih gore aktivnosti.

Panzerkampfwagen.d-ZG.Hard work, pays off.
Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Bavite li se sportom?
Dex.pwn kaže...

Jel se seks računa kao sport?

 Nije.

12 godina
odjavljen
offline
Re: Bavite li se sportom?
Šta nije?
4 godine
protjeran
offline
Re: Bavite li se sportom?
Dex.pwn kaže...
Šta nije?

 Ama nije sport!

16 godina
offline
Re: Bavite li se sportom?
cesnjovka kaže...
Dex.pwn kaže...
Šta nije?

 Ama nije sport!

 kak su ribolov i šah sport, a sex nije? 

15 godina
offline
Re: Bavite li se sportom?
Trcanje na traci je trcanje u idealnim uvijetima i najlakse trcanje. Nema vjetra, temperatura kak treba, staza ravna bez ikakvih izbocina i cijelo vrijeme isti tempo U stvarnosti, vani na otvorenom, takvi uvijeti ne postoje.

Ljudi odabiru laksu opciju i placaju to, a vani ne mogu otrcat pola udaljenosti koju otrce na traci.

Druga stvar kad se oporavljas od neke ozljede ili vani nisu uvijeti za trcanje, al trcat na traci kada su vani i vise nego dobri i prirodni uvijeti nema smisla.
Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.7.2019 18:02 (AmonZero).
12 godina
odjavljen
offline
Re: Bavite li se sportom?
cesnjovka kaže...
Dex.pwn kaže...
Šta nije?

 Ama nije sport!

 

Onda se ne bavim

12 godina
odjavljen
offline
Re: Bavite li se sportom?
lllnuclearlll kaže...
cesnjovka kaže...
Dex.pwn kaže...
Šta nije?

 Ama nije sport!

 kak su ribolov i šah sport, a sex nije? 

 

Čak je i eSport sport

14 godina
offline
Bavite li se sportom?

Trčanje na traci ja prihvaćam ako se radi za zagrijavanje, iako je i tada bolje trčati jednostavno negdje gdje ima ravne površine, a ovi što vječito trče po trakama ili rade na spravama, vječito rade neke plenkiće, trbušnjake ili idu spajati 3 bodyweight vježbe... što više znam o treningu više mi se gadi ih gledati...

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Bavite li se sportom?

Trčanje, biciklizam, planinarenje, teretana, košarka, nogomet. Neki od sportova kojima se ne bavim.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
9 0 hvala 1
15 godina
offline
Bavite li se sportom?

Bicikl, svaki dan na posao..uz to padne koja tura do Samobora, Pisarovine, Sljeme...samo da se vrti :D

Ne tretirajte ljude kao budale ali nikada nemojte zaboraviti da oni to jesu! People who drink light beer do not really like beer. They just like to piss a lot.
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Bavite li se sportom?

Ugojio sam se, počinjem vježbati (počinjem već 3 mjeseca lol).

U teretanu sam prije išao, nebi trčao na traci, al bi gazio bicikl 15 minuta da se zagrijem --- 15 minuta intenzivnog gaženja.

 

Sport je opasnost za ljude iznad 30 godina, pa i amaterski. Treba se baviti "Nečim", gibati, vježbati polako ... gledam entuzijaste oko sebe, malo malo pa omotani ko mumije ili idu od operacije koljena do operacije kralježnice.

Žele postići ono što nisu bili u stanju dok je bilo vrijeme za to (mlađi od 30).

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Bavite li se sportom?
Jarvan kaže...

Ugojio sam se, počinjem vježbati (počinjem već 3 mjeseca lol).

U teretanu sam prije išao, nebi trčao na traci, al bi gazio bicikl 15 minuta da se zagrijem --- 15 minuta intenzivnog gaženja.

 

Sport je opasnost za ljude iznad 30 godina, pa i amaterski. Treba se baviti "Nečim", gibati, vježbati polako ... gledam entuzijaste oko sebe, malo malo pa omotani ko mumije ili idu od operacije koljena do operacije kralježnice.

Žele postići ono što nisu bili u stanju dok je bilo vrijeme za to (mlađi od 30).

 No brain no gain.

Baviti se sportom je danas jako širok pojam i obuhvaća i "ego-liftanje" u teretani i trčanje za loptom po betonu sa odvratnom tehnikom trčanja, obje stvari bez prethodnog zagrijavanja.

Ne treba biti intelektualac za spoznati zašto se ljudi ozljeđuju.

A ova rečenica je jako glupa.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2
11 godina
protjeran
offline
Re: Bavite li se sportom?
EZY-E kaže...
Jarvan kaže...

Ugojio sam se, počinjem vježbati (počinjem već 3 mjeseca lol).

U teretanu sam prije išao, nebi trčao na traci, al bi gazio bicikl 15 minuta da se zagrijem --- 15 minuta intenzivnog gaženja.

 

Sport je opasnost za ljude iznad 30 godina, pa i amaterski. Treba se baviti "Nečim", gibati, vježbati polako ... gledam entuzijaste oko sebe, malo malo pa omotani ko mumije ili idu od operacije koljena do operacije kralježnice.

Žele postići ono što nisu bili u stanju dok je bilo vrijeme za to (mlađi od 30).

 No brain no gain.

Baviti se sportom je danas jako širok pojam i obuhvaća i "ego-liftanje" u teretani i trčanje za loptom po betonu sa odvratnom tehnikom trčanja, obje stvari bez prethodnog zagrijavanja.

Ne treba biti intelektualac za spoznati zašto se ljudi ozljeđuju.

A ova rečenica je jako glupa.

 Bavio sam se sportom dok je bilo vrijeme za to. I mogu sa sigurnošću reći da je to ništa više nego nesreća za sve mlade, doduše bavio sam se borilačkim.

Svi moji kolege, skupa sa mnom, do 20.g. poderani zglobovi, reume i slični problemi, redoviti posjeti doktorima, pogotovo ako si imalo kompetitivan i želiš biti na višoj razini bez pomagala i kemikalija.

Gle profiće, slobodno vrijeme provode po klinikama. A ja amater plačem kad je promjena vremena, kičma trga više nego mog dedu.

 

Ako je za baviti se sportom, treba nekaj nježno i najmanje štetno za organizam, nogomet, karate i slični mainstream sportovi su ok.

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.7.2019 15:11 (Jarvan).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice