BBC-jevi stručnjaci znaju kako smanjiti kašnjenje

poruka: 8
|
čitano: 3.379
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "BBC-jevi stručnjaci znaju kako smanjiti kašnjenje ".
16 godina
neaktivan
offline
BBC-jevi stručnjaci znaju kako smanjiti kašnjenje

Niš posebno, HRT-ovi stručnjaci znaju kako smanjiti broj dostupnih karata. A di ste sad kolege sa BBC-a!

 
13 0 hvala 2
BBC-jevi stručnjaci znaju kako smanjiti kašnjenje

Koliko sam vidio na iHRT slika mi kasni cca 30 sekundi ... susjed vrišti, petarde se pucaju a meni na kompu igrači još na svom dijelu terena...

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: BBC-jevi stručnjaci znaju kako smanjiti kašnje

A koliko ti kasni na maxtv2go? Kasnjenje je tehnoloski problem, a ne hrtov. 

16 godina
offline
Re: BBC-jevi stručnjaci znaju kako smanjiti kašnje
psiho84 kaže...

A koliko ti kasni na maxtv2go? Kasnjenje je tehnoloski problem, a ne hrtov. 

 Jesi ti procitao clanak ili samo blebeces bez veze? Ako je BBC nasao rjesenje, onda znaci da mogu i drugi. To sto ne znaju, ne zele ili nesto trece, ne znaci da HRT nije nimalo odgovoran.

5 godina
protjeran
offline
BBC-jevi stručnjaci znaju kako smanjiti kašnjenje

Uskoro će se pojaviti nova sekta: Videofili ... koji će se vratiti analognom signalu i CRT ekranima.

Za više podataka vidi pod audiofili, a posebice pod njihov haj-end dio (cjevna pojačala, gramofoni i sl.)

Pis on ju, tu :P
Moj PC  
6 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: BBC-jevi stručnjaci znaju kako smanjiti kašnje
Antiseptik kaže...

Uskoro će se pojaviti nova sekta: Videofili ... koji će se vratiti analognom signalu i CRT ekranima.

Za više podataka vidi pod audiofili, a posebice pod njihov haj-end dio (cjevna pojačala, gramofoni i sl.)

 Proklet bio dan kad isključiše analogne odašiljače 

8 godina
offline
BBC-jevi stručnjaci znaju kako smanjiti kašnjenje

Ja sam bio uvjeren da je DVBT također digitalan.

Ja rekoh
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: BBC-jevi stručnjaci znaju kako smanjiti kašnje

Dobro jel ti znas sto citas? Pricamo o ibc u, najpoznatijem svjetskom showu broadcasting svijeta. U njemu je bbc prikazao najnovije tehnolosko dostignuce i ti sad pricas pa sto ga hrt nije otkrio. Ko da na auto showu gdje volvo ili tesla prezentiraju kako su uspjeli implementirati autonomnu voznju u svoje automobile kao neki najveci doseg i novost u svijetu i ti sad komentiras pa zasto to skoda nije implementirala. Imam drugo pitanje za tebe, zasto to nitko osim bbc-a nije vec napravio? Bas su lijeni.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice