Bill Gates i Larry Page novčano podupiru potragu z

poruka: 8
|
čitano: 3.647
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bill Gates i Larry Page novčano podupiru potragu z".
15 godina
offline
Bill Gates i Larry Page novčano podupiru potragu z

there's no such thing as "univerzalno cjepivo protiv gripera". nisu to zvjezdani puteljci pa da rotiraš frekvnecije štitova. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.4.2018 8:01 (Ajar).
Moj PC  
9 0 hvala 0
7 godina
offline
Bill Gates i Larry Page novčano podupiru potragu z

Čuj prva sezona bez gripe... komedije ove

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Bill Gates i Larry Page novčano podupiru potra

 "...skupa će donirati 12 milijuna dolara..." a jesu se pretrgli...

14 godina
offline
Bill Gates i Larry Page novčano podupiru potragu z

Ako cjepivo ne uzrokuje autizam, objasnite onda zašto je zemlja ravna??

Moj PC  
6 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Bill Gates i Larry Page novčano podupiru potragu z

"Dvojica istaknutih filantropa" - suuuuure.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Bill Gates i Larry Page novčano podupiru potragu z

Ova dva naivca imaju love na bacanje, pa ih upecali najgora vrsta znanstvenika; oni iz medicine.

 

Obećavaju brda i doline na dnevnoj bazi, a skandali su tamo normalna pojava i to toliko da niko više ne doživljava njihove peer to review radove.

 

I mislim ono cjepivo za virusnu bolest, gdje virusi nepredvidivo mutiraju u svim pravcima i domaćinima.

 

I to za siću od 10 milki dolara!? To nije ni za gablec ekipi u bijelom.

 

Ovakve fore ne moš' više ni djeci iz vrtića prodat.

 

 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Bill Gates i Larry Page novčano podupiru potra
Ajd ti pročitaj vijest za početak pa onda komentiraj
11 godina
offline
Re: Bill Gates i Larry Page novčano podupiru potra
AFARON kaže...

Ako cjepivo ne uzrokuje autizam, objasnite onda zašto je zemlja ravna??

Zemlja je ravna zato jer se jedno jutro Mate Kovač (u Norveškoj znan kao Thor) probudija mamuran i neraspoložen (mi bi rekli malo nadrkan) i onako još driman tražija od žene mu Mare (u Norveškoj znanoj kao Sif) da mu skuva kavu, a ona ga, ljuta jer se sinoć vratija pijan iz birtije, poslala u onu stvar. Mate na to ljutito skoči zgrabi čekić i opali njime po Zemlji (nije smija po Mari jer to brani Istambulska konvencija). Udarac je bio toliko jak da je spljoštija Zemlju i od tad je ravna.

 

Kad se to desilo ne zna se taočno, ali nepotvrđeni izvori govore da bi moglo bit prije nekih šest iljada godina. Prije toga događaja Zemlja je bila kocka i služila je bogovima kad su igrali Čovječe ne ljuti se. Nakon toga bogovi više nisu mogli igrat Čovječe ne ljuti se i bili su stalno ljuti (posebice na Matu Kovača), što je dovelo do sveopćeg pokolja među njizima. Jedini koji je preživija je Jozo Bilobrad (u Židova znan kao Jahve) i otad on vlada ravnom Zemljom na našu sveopću radost i veselje.

 

Jedini problem mu je što nema s kim, a ni s čim, igrat Čovječe ne ljuti se. Zato je malo tužan i stalno mu curi slina iz nosa i kaplje po, ravnoj, Zemlji, što dovodi do permanentnih epidemija gripe.

 

I sad se mi moramo s tim problemom zajebavat jer je Jozo Bilobrad u depresiji i ne da mu se obrisat nos.

 

 

 

 

 

 

  

Poruka je uređivana zadnji put sub 5.5.2018 16:43 (markoBT).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice