BioWare sve nade polaže u Anthem, ali će zato igra

poruka: 15
|
čitano: 4.373
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "BioWare sve nade polaže u Anthem, ali će zato igra".
13 godina
neaktivan
offline
BioWare sve nade polaže u Anthem, ali će zato igra

Mogu oni polagat nadu kolko hoce kad ljudi vise ne polazu nikakvu nadu u njih.

 

I taj anthem ce bit "games as a service" bullshit prepun mikrotransakcija i mozda kvalitetnog contenta zakljucanog iza season pss naplate. Puj!!!

------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
9 0 hvala 0
16 godina
offline
BioWare sve nade polaže u Anthem, ali će zato igra

Sjecam se jednom davno kada se vijest iz Bioware-a sa posebnim gustom citala a i sa jos vecim gustom komentirala... Fast Forward 5-6 godina i vise se nitko ne obazire na vijesti iz Bioware-a.

Computers will never take the place of books. You can't stand on a floppy disk to reach a high shelf. -- Sam Ewing
 
6 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: BioWare sve nade polaže u Anthem, ali će zato

Vidjet ćemo što će na kraju biti sa ovom igramo. Ovo je biti ili nebiti za BioWare, ako igra doživi ne uspijeh BioWare odlazi u povjest.

Zbog neuspijeha novog NFS i Battlefront II sam EA je odlućio iz novog BF izbaciti mikrotranskacije dok navodno za Anthem će imati samo kozmetićke.

 

BF3:fluffy_inside
15 godina
offline
BioWare sve nade polaže u Anthem, ali će zato igra

Sviđa mi se koncept igre, al žalja za novcem če sve dobro pokvariti, nadam se da sam u krivu 

S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
BioWare sve nade polaže u Anthem, ali će zato igra

Bioware je odavno umro, a sad EA mrcvari njegovo truplo do zadnje koske.

 

Igre su počele bit toliko 'dobre' da me više nije volja ni skidati piratizirane verzije, a kamoli davat novce za to smeće.

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
11 0 hvala 0
11 godina
online
BioWare sve nade polaže u Anthem, ali će zato igra

Što se se uhvatili loših stvari, politika kuće se uvik može promjeniti.

 

Igra izgleda dobro i čini se zabavna, što ne?

coffe,coffe,coffe.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: BioWare sve nade polaže u Anthem, ali će zato
J-man kaže...

Sjecam se jednom davno kada se vijest iz Bioware-a sa posebnim gustom citala a i sa jos vecim gustom komentirala... Fast Forward 5-6 godina i vise se nitko ne obazire na vijesti iz Bioware-a.

 Još ti dođe i slabo kad vidiš vijest od takozvanog Bioware-a... Nije mi vrag dao mira pa sam i pročitao vijest, ovo dovoljno govori o igri:  Kako se radi o igri koja bi trebala konkurirati Destinyju 2 (o kojem se također posljednjih dana priča poprilično negativno), veoma je važno da naprave igru koja će biti stabilna čim izađe kako bi privukla što veći broj igrača koji će je dugo igrati.

 

Ouuuuuu jeaaaaaa!

 

metallic kaže...

Što se se uhvatili loših stvari, politika kuće se uvik može promjeniti.

 

Igra izgleda dobro i čini se zabavna, što ne?

Nope! Sve ti piše u tekstu; dugotrajno investicijski akcijski kooperativni open world shooter sa RPG elementima! Sounds like fun! 

steam: skank666 origin:IhrvojeI
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.1.2018 8:40 (skank666).
6 godina
protjeran
offline
BioWare sve nade polaže u Anthem, ali će zato igra

Ako se furaju na Destiny onda to neće biti pravi RPG sa 50-60 sati gameplaya. Nedavno sam napokon odigrao ME Andromedu, i to je uvjerljivo najlošija Bioware igra ikad (ali nije loša igra već bijedno prosječna). Nemam nikakva očekivanja od ove igre, više me zanima Dragon Age 4 koji sigurno stiže. Nadam se da će se ugledati na quest sistem Witchera 3, gdje su main i side questovi fenomenalno razgranati i isprepleteni.

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: BioWare sve nade polaže u Anthem, ali će zato
Paolo Maldini kaže...

Ako se furaju na Destiny onda to neće biti pravi RPG sa 50-60 sati gameplaya. Nedavno sam napokon odigrao ME Andromedu, i to je uvjerljivo najlošija Bioware igra ikad (ali nije loša igra već bijedno prosječna). Nemam nikakva očekivanja od ove igre, više me zanima Dragon Age 4 koji sigurno stiže. Nadam se da će se ugledati na quest sistem Witchera 3, gdje su main i side questovi fenomenalno razgranati i isprepleteni.

 I u andromedi su ti takvi questovi pa eto... I sam kažeš da je igra bijedno prosječna... Ne mogu questovi promijenit loš dizajn igre.

steam: skank666 origin:IhrvojeI
11 godina
online
Re: BioWare sve nade polaže u Anthem, ali će zato
Paolo Maldini kaže...

Ako se furaju na Destiny onda to neće biti pravi RPG sa 50-60 sati gameplaya. Nedavno sam napokon odigrao ME Andromedu, i to je uvjerljivo najlošija Bioware igra ikad (ali nije loša igra već bijedno prosječna). Nemam nikakva očekivanja od ove igre, više me zanima Dragon Age 4 koji sigurno stiže. Nadam se da će se ugledati na quest sistem Witchera 3, gdje su main i side questovi fenomenalno razgranati i isprepleteni.

Vidiš, meni je Witcher 3 previše pun "fetch" i vezanih questova. Stalno te neko šalje po šibice ka mulca non-stop.

coffe,coffe,coffe.....
6 godina
protjeran
offline
Re: BioWare sve nade polaže u Anthem, ali će zato
skank666 kaže...
Paolo Maldini kaže...

Ako se furaju na Destiny onda to neće biti pravi RPG sa 50-60 sati gameplaya. Nedavno sam napokon odigrao ME Andromedu, i to je uvjerljivo najlošija Bioware igra ikad (ali nije loša igra već bijedno prosječna). Nemam nikakva očekivanja od ove igre, više me zanima Dragon Age 4 koji sigurno stiže. Nadam se da će se ugledati na quest sistem Witchera 3, gdje su main i side questovi fenomenalno razgranati i isprepleteni.

 I u andromedi su ti takvi questovi pa eto... I sam kažeš da je igra bijedno prosječna... Ne mogu questovi promijenit loš dizajn igre.

Questovi kao u Witcheru?? Prije su slični WOW-u - skeniraj 40 planeta, 10 živih bića, 20 minerala, postavi 6 odašiljača na planete, skupi 20 SAM memory triggera, skeniraj 5 data pada, uništi 6 generatora, skupi 4 boce alkohlonih pića i još najmanje 20ak takvih questova?? Prijatelju toga nema u Witcheru u toj mjeri, čak su i tamo fetch questovi (npr. skupljanje armora) zanimljiviji 10 puta.

 

Andromeda može sanjati side quest story kao što su npr. Red Baron i Crach an Craite i način kako su oni isprepleten s main questom.

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.1.2018 10:01 (Paolo Maldini).
14 godina
offline
Re: BioWare sve nade polaže u Anthem, ali će zato
Paolo Maldini kaže...

Andromeda može sanjati side quest story kao što su npr. Red Baron i Crach an Craite i način kako su oni isprepleten s main questom.

 

Zar nije Red Baron bio main quest?

6 godina
protjeran
offline
Re: BioWare sve nade polaže u Anthem, ali će zato
AFARON kaže...
Paolo Maldini kaže...

Andromeda može sanjati side quest story kao što su npr. Red Baron i Crach an Craite i način kako su oni isprepleten s main questom.

 

Zar nije Red Baron bio main quest?

 Djelomično da. O tom pričam. Isprepletenost i povezanost questova.

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.1.2018 13:14 (Paolo Maldini).
14 godina
offline
Re: BioWare sve nade polaže u Anthem, ali će zato
metallic kaže...

Što se se uhvatili loših stvari, politika kuće se uvik može promjeniti.

 

Igra izgleda dobro i čini se zabavna, što ne?

 imaš nekog insidera pa si vidio gameplay ? 

11 godina
online
Re: BioWare sve nade polaže u Anthem, ali će zato

Ovaj video je gameplay footage, što ne. Ustvari nebitno. Aj bog.

coffe,coffe,coffe.....
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice