Blokiranje napasnih oglasa u Chromeu od 15. veljač

poruka: 11
|
čitano: 5.726
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Blokiranje napasnih oglasa u Chromeu od 15. veljač".
16 godina
offline
Blokiranje napasnih oglasa u Chromeu od 15. veljač

Hrvatski portali na aparatima

 
21 0 hvala 0
15 godina
offline
Blokiranje napasnih oglasa u Chromeu od 15. veljač

reklame ne tražim niti bih ih dao. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Blokiranje napasnih oglasa u Chromeu od 15. veljač

Svakako dobar potez od strane Googla - za njih same ali i za surfera vulgaris.

Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Blokiranje napasnih oglasa u Chromeu od 15. ve
ivaninho kaže...

Hrvatski portali na aparatima

 Nije da već ne koristim svu moguću artiljertiju protiv oglasa, ali čitajući ovu vijest razvukao mi se osmijeh od uha do uha :).

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.12.2017 22:02 (SolidSnakeCRO).
15 godina
offline
Re: Blokiranje napasnih oglasa u Chromeu od 15. ve
SolidSnakeCRO kaže...
.. ali čitajući ovu vijest ..

 - nije vijest, jer je već najavljeno, sad samo okvirni datum..

... više začuđuje sama ideja, tko radi što.

-google, tražilica+oglasi, biz koji je od oglasa napravio the biz, milijarde. Taj google, će po nekom kriterju blokirati loše oglase.

ok, to bi kao rečenica bilo recimo jasno, no ako se upitamo što ta rečenica kaže, tad ništa nije jasno. Kriterij, novac.. pa do podsjetnika da je kažnjivo štelanje podataka-rezultata.

 

ljudi-korisnici žele manje reklama (ne bombardiranje), dok je legitimna stvar biza reklamirati se. Uplitanje u to je često kažnjivo. Blokiranje? Plaćen oglas adds googleu će on blokirati? Blokirat će oglas koji nije njemu plaćen? Dok se EU birokrati vrate sa skijanja, bit će kazni. Kontrolirat će kvalitetu oglasa? LOL. i meni osmjeh.. al tupastiji-zbunjeniji. :))

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
14 godina
neaktivan
offline
Blokiranje napasnih oglasa u Chromeu od 15. veljač

meni to više izgleda blokirat ćemo sve i svašta onda dođite tatici da vam veli koje su loše reklame. 

 

p.s. : ne zaboravite ponijeti pare

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Blokiranje napasnih oglasa u Chromeu od 15. ve
ihush kaže...
SolidSnakeCRO kaže...
.. ali čitajući ovu vijest ..

 - nije vijest, jer je već najavljeno, sad samo okvirni datum..

... više začuđuje sama ideja, tko radi što.

-google, tražilica+oglasi, biz koji je od oglasa napravio the biz, milijarde. Taj google, će po nekom kriterju blokirati loše oglase.

ok, to bi kao rečenica bilo recimo jasno, no ako se upitamo što ta rečenica kaže, tad ništa nije jasno. Kriterij, novac.. pa do podsjetnika da je kažnjivo štelanje podataka-rezultata.

 

ljudi-korisnici žele manje reklama (ne bombardiranje), dok je legitimna stvar biza reklamirati se. Uplitanje u to je često kažnjivo. Blokiranje? Plaćen oglas adds googleu će on blokirati? Blokirat će oglas koji nije njemu plaćen? Dok se EU birokrati vrate sa skijanja, bit će kazni. Kontrolirat će kvalitetu oglasa? LOL. i meni osmjeh.. al tupastiji-zbunjeniji. :))

 Ne laprdaj. Osnovali su https://www.betterads.org/members/ i definirali su kakvi oglase ne smiju i smiju da budu. Ako oglas spada u napasnu kategoriju bit ce blokiran. To je napravljeno zbog toga sto sve vise korisnika koristi adblockere. Ovako Google djelomicno dobiva "kontrolu (propustanje)2 oglasa kroz filter.

15 godina
offline
Blokiranje napasnih oglasa u Chromeu od 15. veljač

Jel bug.hr vec radio analizu na googleovoj stranici za verifikaciju?

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Blokiranje napasnih oglasa u Chromeu od 15. ve
Renesis kaže...

Jel bug.hr vec radio analizu na googleovoj stranici za verifikaciju?

 Google kaže da je web stranica OK, ali forum im je totalno sumnjiv i svako malo prijavljuju nepoćudni sadržaj. Pa sad ti vidi tko radi probleme! 

...
14 godina
neaktivan
offline
Blokiranje napasnih oglasa u Chromeu od 15. veljač

Ovo ima smisla koliko i to što THX daje Razerovim proizvodima certifikate 

(za neupućene, THX je odnedavno u njihovom vlasništvu) 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Blokiranje napasnih oglasa u Chromeu od 15. ve
Miro kaže...
Renesis kaže...

Jel bug.hr vec radio analizu na googleovoj stranici za verifikaciju?

 Google kaže da je web stranica OK, ali forum im je totalno sumnjiv i svako malo prijavljuju nepoćudni sadržaj. Pa sad ti vidi tko radi probleme! 

 Loši moderatori , koji ne sankcioniraju na vrijeme nepoćudnike? :) :)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice