BoringPhone "anti-smartphone" mobitel na Kickstart

poruka: 9
|
čitano: 2.975
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "BoringPhone "anti-smartphone" mobitel na Kickstart".
16 godina
online
BoringPhone "anti-smartphone" mobitel na Kickstart

Što će 4GB rama i 32GB za pohranu mobitelu koji nema opciju instalacije programa nego što dođe sa njim to je to?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: BoringPhone "anti-smartphone" mobitel na Kicks
Pa 4gb je vec neki minimum minimuma. A 32gb je solidno za pogranu glazbe - bluetooth u autu ili npr za trcanje ako te netko zaskoci pa ti ukrade taj mob umjesto nekog od 5000kn 👍
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: BoringPhone "anti-smartphone" mobitel na Kicks
Solo761 kaže...

Što će 4GB rama i 32GB za pohranu mobitelu koji nema opciju instalacije programa nego što dođe sa njim to je to?

 Pa vidiš u tekstu u čemu je fora; likovi kupe Xiaomi mi A1 za 120$ po komadu, flashaju firmware koji su skinuli s XDA i maknu par permissiona, i onda taj mobitel prodaju za tri puta više love....

Čisti profit.

Neki hipster bude popušio foru...

 

 

Kruha i igala...
12 godina
offline
BoringPhone "anti-smartphone" mobitel na Kickstart

Problem su Whatsapp i Viber koji danas spadaju u osnovnu komunikaciju a ovaj mobitel ih ne podržava. Također, trebalo bi staviti nekakav email client i browser jer čovjeku je nekad nužno potrebna neka informacija s interneta.

Za moje potrebe to bi bilo to.

 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
BoringPhone "anti-smartphone" mobitel na Kickstart

ovo bi bilo meni ok no još uvijek ima previše toga (men dosta samo tulifon, esemes i kamera za pokoju por snimku). zaslon do 10 cm. načelno, zanima me samo što rjeđe punjenje baterije, jer mi predmetno iđe na jetarca. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 1 hvala 0
10 godina
offline
BoringPhone "anti-smartphone" mobitel na Kickstart

2000+ kuna za ovo?? Reklo bi se porez na bedake, kupiš jefinitji i bolji Xiaomi ne instaliraš facebook, twitter itd, ne koristiš mail i dobije isti k***. Stvar je u samokontroli a ne u zastarjelom telefonu koji košta par sto kuna na kojem je flashan svima dostupan OS.

 

 

Samomrzeći hrvat
Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: BoringPhone "anti-smartphone" mobitel na Kicks
HR nije na popisu zemalja gdje je podržan BP, tak da..
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: BoringPhone "anti-smartphone" mobitel na Kicks
HR nije na popisu zemalja gdje je podržan BP, tak da..
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: BoringPhone "anti-smartphone" mobitel na Kicks
Zna li netko postoji li bilo kakav dumb phone koji ima/podrzava barem jedan IP komunikator (Viber, Skype, Whatsapp, ...)?
Trebam za stariju osobu kojoj je smartphone muka, a mora komunicirati s inozemstvom.
Life is jazz. Play it cool.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice