Canon EOS Ra za astrofotografiju

poruka: 10
|
čitano: 3.085
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Canon EOS Ra za astrofotografiju".
15 godina
offline
Canon EOS Ra za astrofotografiju

Taj mirrorless me ubija u pojam. Jebem ti i fotografiju su morali zasrati s tim hispterskim glupostima. 

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
Moj PC  
1 6 hvala 0
8 godina
offline
Re: Canon EOS Ra za astrofotografiju
fredii kaže...

Taj mirrorless me ubija u pojam. Jebem ti i fotografiju su morali zasrati s tim hispterskim glupostima. 

 kakve gluposti ?

14 godina
offline
Re: Canon EOS Ra za astrofotografiju
fredii kaže...

Taj mirrorless me ubija u pojam. Jebem ti i fotografiju su morali zasrati s tim hispterskim glupostima. 

 pa fotoaparati skuplji do 100eur ili onih ugradjenih u mobitele su hipsterske gluposti sami po sebi

4 godine
protjeran
offline
Re: Canon EOS Ra za astrofotografiju
Santana kaže...
fredii kaže...

Taj mirrorless me ubija u pojam. Jebem ti i fotografiju su morali zasrati s tim hispterskim glupostima. 

 kakve gluposti ?

 da i mene zanima, ljubitelj sam klasicnog dslr koliko i mirrorlesa, klasicno dslr tijelo ubrzano umire nema tu buducnosti to vidi i corava kokos.

Sto se tice ovog spešl tijela samo za astrofotografiju sigurno ce profici kojima ovo treba maksimalno iskoristiti, frend bas gleda neki tracker za snimanje deep spacea i posteni objektiv, osobno za ovo nisam niti znao da postoji.zz

8 godina
offline
Re: Canon EOS Ra za astrofotografiju
IvanBrekalo kaže...
Santana kaže...
fredii kaže...

Taj mirrorless me ubija u pojam. Jebem ti i fotografiju su morali zasrati s tim hispterskim glupostima. 

 kakve gluposti ?

 da i mene zanima, ljubitelj sam klasicnog dslr koliko i mirrorlesa, klasicno dslr tijelo ubrzano umire nema tu buducnosti to vidi i corava kokos.

Sto se tice ovog spešl tijela samo za astrofotografiju sigurno ce profici kojima ovo treba maksimalno iskoristiti, frend bas gleda neki tracker za snimanje deep spacea i posteni objektiv, osobno za ovo nisam niti znao da postoji.zz

 Ma postoji vec duze. Ne tako dugo bio je i D810a.
Inace ljudi to znaju sami dat da im se napravi i ne samo to nego i puno vise od toga
https://petapixel.com/2016/10/11/cooled-nikon-d5500a-chills-sensor-clearer-star-photos/

 

 

Kolko ce ovaj Canon bit primamljiv tim ljudima ne znam

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.11.2019 1:08 (Santana).
15 godina
offline
Canon EOS Ra za astrofotografiju

svaki fotoaparat može poslužiti za snimanje nebeskog tijela, ako to tijelo pristane ili se da nagovoriti. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
7 1 hvala 0
15 godina
offline
Canon EOS Ra za astrofotografiju

Meni nekako draže slikati ova obična, a ne nebeska... mislim... tijela. Možda je do mene.

morrisoN
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Canon EOS Ra za astrofotografiju
morrisoN kaže...

Meni nekako draže slikati ova obična, a ne nebeska... mislim... tijela. Možda je do mene.

 ako je do tebe, drži do sebe, ne slikaj...

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobi, dobimo, dobite, dobe...
15 godina
offline
Re: Canon EOS Ra za astrofotografiju
fredii kaže...

Taj mirrorless me ubija u pojam. Jebem ti i fotografiju su morali zasrati s tim hispterskim glupostima. 

 

A sto ti tocno koristis ako ti je mirorless problem? S mirrorlessom (konkretno doticnim Canon R) su fotke super ostre, tj. u usporedbi sa mirror foticem osjetno ostrije (imao isti objektiv na mirror i sada na mirrorlessu 24-105 f4) jedina mana koju sam primjetio na R-u je trajanje baterije koje je prekratko s obzirom na klasu aparata (LP-E6N mi izdrzi oko 200 shoteva bez koristenja touch screena - premalo) a ostalo je odlicno ili bolje u odnosu na mirror generaciju prije tak da predoci prvo neke konkretne argumente prije ispaljivanja frustracija ;-) :-D

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.11.2019 15:05 (Obelix).
14 godina
offline
Re: Canon EOS Ra za astrofotografiju
IvanBrekalo kaže...
Santana kaže...
fredii kaže...

Taj mirrorless me ubija u pojam. Jebem ti i fotografiju su morali zasrati s tim hispterskim glupostima. 

 kakve gluposti ?

 da i mene zanima, ljubitelj sam klasicnog dslr koliko i mirrorlesa, klasicno dslr tijelo ubrzano umire nema tu buducnosti to vidi i corava kokos.

Sto se tice ovog spešl tijela samo za astrofotografiju sigurno ce profici kojima ovo treba maksimalno iskoristiti, frend bas gleda neki tracker za snimanje deep spacea i posteni objektiv, osobno za ovo nisam niti znao da postoji.zz

Taman da napišem da bez ovoga se i ne možeš ozbiljno baviti astrofotografijom. Tijelo i nije baš toliko problem koliko optika i traker. Gledao sam fantastične amaterske fotografije Plejada načinjene jeftinim tijelom, ne sjećam se tačno koje je bilo ali znam da je ekspozicija trajala satima i satima. BTW, Canon se polako budi iz sna. Ne znam koliki je tržišni udio na ovakva i slična tijela Alpha 7S ili Nikon 810A, i da li se uopće isplati proizvoditi ovako nešto ali dovoljno je da se na youtube pojavi nekoliko videa na ovu temu i šteta je već načinjena. EOS R linija mi još uvijek nije sasvim jasna, vjerujem da ćemo u skorije vrijeme vidjeti šta to Canon namjerava sa R linijom.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice