Chrome testira novo sučelje koje možete isprobati

poruka: 41
|
čitano: 9.981
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Chrome testira novo sučelje koje možete isprobati ".
11 godina
offline
Chrome testira novo sučelje koje možete isprobati

Whooo, ogromna razlika 

Moj PC  
5 0 hvala 0
9 godina
offline
Chrome testira novo sučelje koje možete isprobati

Loše izgleda... 

Moj PC  
9 2 hvala 0
15 godina
offline
Chrome testira novo sučelje koje možete isprobati

neću i gotovo. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
7 godina
offline
Chrome testira novo sučelje koje možete isprobati

Nije loše, samo mi nema smisla da je opcija za "new tab" prebačena skroz lijevo.

 
22 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Chrome testira novo sučelje koje možete isprob
Blackstorm kaže...

Nije loše, samo mi nema smisla da je opcija za "new tab" prebačena skroz lijevo.

 Haha upravo to, odma sam maknuo zbog toga, di je logika kliknem skroz lijevo na ekranu pa onda idem skroz desno s mišem na novi tab? WTF google?

7 godina
offline
Re: Chrome testira novo sučelje koje možete isprob
ivicask kaže...
Blackstorm kaže...

Nije loše, samo mi nema smisla da je opcija za "new tab" prebačena skroz lijevo.

 Haha upravo to, odma sam maknuo zbog toga, di je logika kliknem skroz lijevo na ekranu pa onda idem skroz desno s mišem na novi tab? WTF google?

 Ma čak bi se i priviknuo kad bi mogao mišem automatski otići do skroz gornjeg lijevog ruba ekrana i samo kliknuti za "new tab", ali zasad to kad napravim samo izbaci "context menu" kao da sam kliknuo desnu tipku miša.

 

Kad to napravim na gornjoj desnoj strani, znam da automatski zatvorim Chrome jer ne moram ciljati di se X nalazi.

16 godina
offline
Chrome testira novo sučelje koje možete isprobati

Koristim Chrome na vecini uredjaja i prezadovoljan sam, svidjaju mi se i ove promjene ali na iPadu mi nikada nije radio pinch to zoom na njemu.

 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Chrome testira novo sučelje koje možete isprob
Blackstorm kaže...

Nije loše, samo mi nema smisla da je opcija za "new tab" prebačena skroz lijevo.

 

Ctrl+t ništa?

Split your lungs with Blood and Thunder
13 godina
offline
Re: Chrome testira novo sučelje koje možete isprob
Blackstorm kaže...
ivicask kaže...
Blackstorm kaže...

Nije loše, samo mi nema smisla da je opcija za "new tab" prebačena skroz lijevo.

 Haha upravo to, odma sam maknuo zbog toga, di je logika kliknem skroz lijevo na ekranu pa onda idem skroz desno s mišem na novi tab? WTF google?

 Ma čak bi se i priviknuo kad bi mogao mišem automatski otići do skroz gornjeg lijevog ruba ekrana i samo kliknuti za "new tab", ali zasad to kad napravim samo izbaci "context menu" kao da sam kliknuo desnu tipku miša.

 

Kad to napravim na gornjoj desnoj strani, znam da automatski zatvorim Chrome jer ne moram ciljati di se X nalazi.

Malo sam ga isprobao i odmah se vratio nazad na stari dizajn. Sam dizajn nije loš, sviđa mi se, ali ovaj gumb za novu karticu, na lijevoj strani me ubija. Kao što si i sam rekao, na tu lijevu stranu bi se još nekako i mogao priviknuti, ali da ja sad gumb moram naciljati, teško. Trenutni gumb je moguće kliknuti i kada dođeš strelicom do vrha, iako sam gumb ne dira vrh.

11 godina
offline
Chrome testira novo sučelje koje možete isprobati

Ili jednostavno stisnete Ctrl + t i otvorite novi tab.

Ne moze brze i lakse :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Chrome testira novo sučelje koje možete isprob
Iskreno: nije me briga. To su sitnice samo da mogu reci da imaju nesto novo. Material dizajn - ides. Isto ko i Microsoft s dvije nove funkcije u Notepadu i crnim prozorima.
Nema vise inovativnosti i kreativnosti. Zapravo niceg novog vec godinama.
Pljuc!
Life is jazz. Play it cool.
Moj PC  
1 3 hvala 0
8 godina
offline
Re: Chrome testira novo sučelje koje možete isprob
Iskreno: nije me briga. To su sitnice samo da mogu reci da imaju nesto novo. Material dizajn - ides. Isto ko i Microsoft s dvije nove funkcije u Notepadu i crnim prozorima.
Nema vise inovativnosti i kreativnosti. Zapravo niceg novog vec godinama.
Pljuc!
Life is jazz. Play it cool.
Moj PC  
0 3 hvala 0
7 godina
offline
Chrome testira novo sučelje koje možete isprobati

ah, dobri stari firefox...

 

drag & drop drag & drop
 

ravna zemlja i šupalj mjesec
 
12 0 hvala 3
7 godina
offline
Re: Chrome testira novo sučelje koje možete isprob
ibme74 kaže...

Ili jednostavno stisnete Ctrl + t i otvorite novi tab.

Ne moze brze i lakse :)

Istina. 

Svatko tko se bar malo kuži u kompove će koristit shortcute.

Brže i jednostavnije.

Ne sjećam se kad sam zadnji put išao mišem otvarat novi tab. :)

 

11 godina
offline
Re: Chrome testira novo sučelje koje možete isprob

Ja isto, sveo sam koristenje misa na minimum 

11 godina
offline
Re: Chrome testira novo sučelje koje možete isprob
Crypt kaže...
ibme74 kaže...

Ili jednostavno stisnete Ctrl + t i otvorite novi tab.

Ne moze brze i lakse :)

Istina. 

Svatko tko se bar malo kuži u kompove će koristit shortcute.

Brže i jednostavnije.

Ne sjećam se kad sam zadnji put išao mišem otvarat novi tab. :)

 

 Zato sto oni naprave besmislenu idiotariju mi bi trebali izmisljat toplu vodu preko tipkovnice, ne pada mi na pamet, toliko love zgrcu a nemaju pametan kadar koji ce djelovat na bolje nego na gore. 

16 godina
offline
Chrome testira novo sučelje koje možete isprobati

Nadam se da će se moći isključiti jednom kad puste svima.

I'm silicon-based life-form
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Chrome testira novo sučelje koje možete isprob

Malo prije sam se vratio sa posla koji je bio ajmo recimo težak jer je jos bilo vruče. Dodjem na komp i čitam vijesti da je neka nova tema za chorme, pa to mi je interesantno da bi ja mogao isprobati, Upisem ono "chrome://flags/#top-chrome-md" ali ne radi, prokleto ne radi, pitam se zasto ne radi, mozda je to za mob ? ali ne vjerujem jer su spomenuli Desktop. I par minuta kasnije shvatim da ja koristim Firefox :D da mi Chrome više nije defaultni browser kao prije :D

 

13 godina
offline
Re: Chrome testira novo sučelje koje možete isprob
ludizao kaže...

Nego, kad zanemarimo šminku, kako novi Chrome stoji s potrošnjom memorije? Ovaj sadašnji mi ždere skoro pola. Što se funkcionalnosti tiče, ako bude pametan kao novi gmail, koji jede govna svako toliko... i njega odmah vraćam na staro.

Novije verzije Chromea koriste više RAM-a jer je po zadanim postavkama uključena site isolation opcija (to je uvedeno zbog onih bugova, meltdown i spectre).

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Chrome testira novo sučelje koje možete isprobati

Kakav je to ''Materal'' dizajn?

"As I picked myself up, all I could hear was a ceaseless drone of traffic. Life went on around me, but the explosion was to change my life forever."
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Chrome testira novo sučelje koje možete isprob
kowach kaže...

Nadam se da će se moći isključiti jednom kad puste svima.

 

Jesi ti normalan? Ipak govorimo o diktatoru Googleu, tako da ne nadaj se previše.

 

Naravno, uvijek možeš skinuti odnekud offline instalaciju zadnje verzije koja ti je odgovarala (iskopčaš net prije instaliranja da se ne desi update),

ubiješ sve Googleove procese, te ubiješ Updater tako da preimenuješ mapu "Update" (C:\Program Files (x86)\Google\Update) u "Update.disabled".

14 godina
offline
Chrome testira novo sučelje koje možete isprobati

Je to samo meni new tab i dalje desno ili?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Chrome testira novo sučelje koje možete isprobati

Sve više sam siguran d ameđu megalomanskim IT kompanijama postoji interna oklada da tko će osmislit retardiraniju stvar i raspizdit veći broj korisnika, ta njihova sprdačina na račun korisnika traje zadnjih desetak godina

 
3 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Chrome testira novo sučelje koje možete isprob
Crypt kaže...
ibme74 kaže...

Ili jednostavno stisnete Ctrl + t i otvorite novi tab.

Ne moze brze i lakse :)

Istina. 

Svatko tko se bar malo kuži u kompove će koristit shortcute.

Brže i jednostavnije.

Ne sjećam se kad sam zadnji put išao mišem otvarat novi tab. :)

 

 

Ili je netko izvaljen i ne da mu se stavit drugu ruku na tipkovnicu? 

11 godina
offline
Re: Chrome testira novo sučelje koje možete isprob
Dex.pwn kaže...

Ili je netko izvaljen i ne da mu se stavit drugu ruku na tipkovnicu? 

Onda ces morati izgubiti cijelu sekundu tako sto ces pomaknuti mis skroz lijevo da otvoris novi tab 
 

12 godina
odjavljen
offline
Re: Chrome testira novo sučelje koje možete isprob
ibme74 kaže...
Dex.pwn kaže...

Ili je netko izvaljen i ne da mu se stavit drugu ruku na tipkovnicu? 

Onda ces morati izgubiti cijelu sekundu tako sto ces pomaknuti mis skroz lijevo da otvoris novi tab 
 

 

Brže mi to već da se ispravljam i stavljam drugu ruku na tipkovnicu

14 godina
offline
Re: Chrome testira novo sučelje koje možete isprob
ibme74 kaže...
Dex.pwn kaže...

Ili je netko izvaljen i ne da mu se stavit drugu ruku na tipkovnicu? 

Onda ces morati izgubiti cijelu sekundu tako sto ces pomaknuti mis skroz lijevo da otvoris novi tab 
 

 Nije uopće stvar u gubljenju vremena već u "muscle memory". Nešto što si dosad bez gledanja radio (otvarao novi tab) sada će te neko vrijeme zbunjivati jer će biti na drugom mjestu.

 

Da ne govorim o tome kako je sada i prvi tab (najviše lijevo) pomaknut za desno i koliko ću puta otvoriti novi tab umjesto da odem u već otvoreni prvi.

Također sada kada otvaraš novi tab pokazivač miša je već tu, otvoriš tab i tu si. U novoj verziji otvoriš tab i miš je lijevo a nešto što si otvorio skroz desno na kraju preglednika.

 

Dizajn kao dizajn mi je osobno dobar ali pomak novog taba u lijevo definitivno vidim kao korak natrag.

Swedish latin super funk.
7 godina
neaktivan
offline
Re: Chrome testira novo sučelje koje možete isprob
Dex.pwn kaže... 

 

Ili je netko izvaljen i ne da mu se stavit drugu ruku na tipkovnicu? 

 

A onda za vas clickere postoji i middle button na mišu. 

16 godina
offline
Re: Chrome testira novo sučelje koje možete isprob
sirka666 kaže...
ibme74 kaže...
Dex.pwn kaže...

Ili je netko izvaljen i ne da mu se stavit drugu ruku na tipkovnicu? 

Onda ces morati izgubiti cijelu sekundu tako sto ces pomaknuti mis skroz lijevo da otvoris novi tab 
 

 Nije uopće stvar u gubljenju vremena već u "muscle memory". Nešto što si dosad bez gledanja radio (otvarao novi tab) sada će te neko vrijeme zbunjivati jer će biti na drugom mjestu.

 

 

 Dexu je muscle memory > ruka u gacama.

ctrl + t je savrseno normalno i prakticno.

kao i ctrl + w

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
14 godina
offline
Chrome testira novo sučelje koje možete isprobati

Nek se svi jednostavno prebace na Operu i problem rijesen

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice