Chuwi Herobox - mini računalo za rad i zabavu

poruka: 34
|
čitano: 8.090
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Chuwi Herobox - mini računalo za rad i zabavu".
15 godina
offline
Chuwi Herobox - mini računalo za rad i zabavu

Za uredski posao sasvim dovoljno. Zalijepiš ga za monitor otraga sa Tesa dvostrano ljepljivom trakom, samo da je gumb paljenja dostupan.

Idi i radi nešto korisno!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Chuwi Herobox - mini računalo za rad i zabavu

Dakle vrh..

 

zakeljim natrag na tv i imam ono sto zelim...bez dlna shema.. direktno hdmi na tv i vozi bilo koji format bilo koji audio itd...

sto je najbolje ne zauzima nikakav dodatni prostor...

 

 

Bnet: mNik987#2148
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
suspendiran
offline
Chuwi Herobox - mini računalo za rad i zabavu

Sta znaci uredski posao?

 

3d alati

Development

Linux admjnistracija

SQL baze

Photoshop

Graficki dizajn

... citanje mailova i pisanje po wordu, uz malo excelovih tablica?

 

Ukoliko je samo ovo zadnje, tada slazem se, ovo malo celer govno biti ce dovoljno.

Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Chuwi Herobox - mini računalo za rad i zabavu

To će kod nas biti min 2k kn, a za tu lovu se već može kupiti neki laptop koji može sve to i još malo više.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Chuwi Herobox - mini računalo za rad i zabavu
miki_the_pirat kaže...

To će kod nas biti min 2k kn, a za tu lovu se već može kupiti neki laptop koji može sve to i još malo više.

 Ma daj laptop cu zakeljit na tv ili monitor ?

 

ovo ne zauzima nista prostora a radi svoj posao - meni treba samo za jedno a to su filmovi.

Moze li se bolje - prostorom jednako a jefftinije?

Bnet: mNik987#2148
8 godina
offline
Re: Chuwi Herobox - mini računalo za rad i zabavu
miki_the_pirat kaže...

To će kod nas biti min 2k kn

 toga niti neće biti u prodaji kod nas. naručiš sa aliexpressa, ebaya ili neke druge stranice i cijena će vjerojatno biti samo malo viša od tih $200.

14 godina
offline
Re: Chuwi Herobox - mini računalo za rad i zabavu
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Sta znaci uredski posao?

 

3d alati

Development

Linux admjnistracija

SQL baze

Photoshop

Graficki dizajn

... citanje mailova i pisanje po wordu, uz malo excelovih tablica?

 

Ukoliko je samo ovo zadnje, tada slazem se, ovo malo celer govno biti ce dovoljno.

 Upravo to... Uredski posao je naziv upravo za takve poslove gdje malo koristiš računalo tj. koristiš ga za ms office + mejlovi + surft a ne za ovo što si naveo (3D alati, grafički dizajn,...)

5 godina
offline
Re: Chuwi Herobox - mini računalo za rad i zabavu
spiderhr kaže...
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Sta znaci uredski posao?

 

3d alati

Development

Linux admjnistracija

SQL baze

Photoshop

Graficki dizajn

... citanje mailova i pisanje po wordu, uz malo excelovih tablica?

 

Ukoliko je samo ovo zadnje, tada slazem se, ovo malo celer govno biti ce dovoljno.

 Upravo to... Uredski posao je naziv upravo za takve poslove gdje malo koristiš računalo tj. koristiš ga za ms office + mejlovi + surft a ne za ovo što si naveo (3D alati, grafički dizajn,...)

 ... i solitaire.

Sve Vas Volim
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.12.2019 13:23 (Srce Isusovo).
15 godina
offline
Re: Chuwi Herobox - mini računalo za rad i zabavu
toxic kaže...
miki_the_pirat kaže...

To će kod nas biti min 2k kn, a za tu lovu se već može kupiti neki laptop koji može sve to i još malo više.

 Ma daj laptop cu zakeljit na tv ili monitor ?

 

ovo ne zauzima nista prostora a radi svoj posao - meni treba samo za jedno a to su filmovi.

Moze li se bolje - prostorom jednako a jefftinije?

Tesa proizvodi trake koje bi izdržale zakeljiti i punokrvni DESKTOP otraga na monitor, prije će plastiku TV-a odvaliti nego Tesa popustiti :)

Ova: https://www.bauhaus.hr/tesa-obostrano-ljepljiva-montazna-traka-za-unutarnje-radove-5-m-x-19-mm.html

I još jača ova (ako desktop od 35kg s akumulatorom lijepite otraga na TV): https://www.bauhaus.hr/tesa-powerbond-ultra-obostrano-ljepljiva-traka-5-m-x-19-mm.html

Idi i radi nešto korisno!
15 godina
offline
Re: Chuwi Herobox - mini računalo za rad i zabavu
Keso kaže...
toxic kaže...
miki_the_pirat kaže...

To će kod nas biti min 2k kn, a za tu lovu se već može kupiti neki laptop koji može sve to i još malo više.

 Ma daj laptop cu zakeljit na tv ili monitor ?

 

ovo ne zauzima nista prostora a radi svoj posao - meni treba samo za jedno a to su filmovi.

Moze li se bolje - prostorom jednako a jefftinije?

Tesa proizvodi trake koje bi izdržale zakeljiti i punokrvni DESKTOP otraga na monitor, prije će plastiku TV-a odvaliti nego Tesa popustiti :)

Ova: https://www.bauhaus.hr/tesa-obostrano-ljepljiva-montazna-traka-za-unutarnje-radove-5-m-x-19-mm.html

I još jača ova (ako desktop od 35kg s akumulatorom lijepite otraga na TV): https://www.bauhaus.hr/tesa-powerbond-ultra-obostrano-ljepljiva-traka-5-m-x-19-mm.html

 Zgodno no sta ako moram stvar nosti na reklamaciju ? ide to dolje s tv-a ili tog uredaja ?

inace ova traka ce mi pomoci u mnogo cemu... npr pada mi napamet karnišu zakacit na to da ne busim zid :) 35kg je i vise nego dovljno za malu zavjesicu a i u kupaoni trebam za rucnike napraviti isto... mislim da si mi puno pomogao u svakom slucaju 

Bnet: mNik987#2148
12 godina
neaktivan
offline
Re: Chuwi Herobox - mini računalo za rad i zabavu
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Sta znaci uredski posao?

 

3d alati

Development

Linux admjnistracija

SQL baze

Photoshop

Graficki dizajn

... citanje mailova i pisanje po wordu, uz malo excelovih tablica?

 

Ukoliko je samo ovo zadnje, tada slazem se, ovo malo celer govno biti ce dovoljno.

Sasvim dovoljno za office paket, surfanje, mailove, light obrada fotki i slično. Uz to može pokriti bez problema web development, linux administraciju, manje sql baze... mislim za 200$ super uređaj.

15 godina
offline
Re: Chuwi Herobox - mini računalo za rad i zabavu

-navedeno, VESA bracket.. dakle uobičajeni/standardi šaraf-rupe (koje imaju i monitori-tv.. upravo na idealnom mjestu za objesiti).

 

-komentare o uredskom/dev/3d-WS... onak, što želite od kutijice? DjedMraz? Ili po čemu to ne može služiti nečem 'korisnom', npr linux administracija? .. što je to, nešto što može samo s terabajtima i parsto jezgara? Besmisleno, odnosno, ako netko u ovom textu traži WS tad je na pogrešnoj stranici, nije pogrešno računalo nego kupac :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
12 godina
offline
Chuwi Herobox - mini računalo za rad i zabavu

Ako se ovo moze nabavit za 200-230$ to je top cijena za ovako nesto!

https://www.gizmochina.com/2019/12/25/chuwi-herobox-mini-pc-will-soon-launch-on-amazon-for-about-200/

AUDIOFIL
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.12.2019 18:05 (volegradele).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
suspendiran
offline
Re: Chuwi Herobox - mini računalo za rad i zabavu
Keso kaže...
toxic kaže...
miki_the_pirat kaže...

To će kod nas biti min 2k kn, a za tu lovu se već može kupiti neki laptop koji može sve to i još malo više.

 Ma daj laptop cu zakeljit na tv ili monitor ?

 

ovo ne zauzima nista prostora a radi svoj posao - meni treba samo za jedno a to su filmovi.

Moze li se bolje - prostorom jednako a jefftinije?

Tesa proizvodi trake koje bi izdržale zakeljiti i punokrvni DESKTOP otraga na monitor, prije će plastiku TV-a odvaliti nego Tesa popustiti :)

Ova: https://www.bauhaus.hr/tesa-obostrano-ljepljiva-montazna-traka-za-unutarnje-radove-5-m-x-19-mm.html

I još jača ova (ako desktop od 35kg s akumulatorom lijepite otraga na TV): https://www.bauhaus.hr/tesa-powerbond-ultra-obostrano-ljepljiva-traka-5-m-x-19-mm.html

 

Imam je, u pevecu kupljena. Pregenijalna traka.

Mislio sam prvo neka zajebancija, rekoh idem si jednu malu policu na zid zaljepiti. Probam malo micati, vamo tamo, kad ne mice se. Napunim policu glupostima, ne mice. Ostavim 7 dana, polica postojana. 

 

Sada sam si sve police i jos neke elemente na zid poljepio, takodjer i produzne kabele uza ormar, itd. Traka je apsolutno genijalno cudo.

Promijenio mi se zivot za 180 stupnjeva otkad sam je krenuo koristiti.

 

 

 

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Chuwi Herobox - mini računalo za rad i zabavu
ihush kaže...

-navedeno, VESA bracket.. dakle uobičajeni/standardi šaraf-rupe (koje imaju i monitori-tv.. upravo na idealnom mjestu za objesiti).

 

-komentare o uredskom/dev/3d-WS... onak, što želite od kutijice? DjedMraz? Ili po čemu to ne može služiti nečem 'korisnom', npr linux administracija? .. što je to, nešto što može samo s terabajtima i parsto jezgara? Besmisleno, odnosno, ako netko u ovom textu traži WS tad je na pogrešnoj stranici, nije pogrešno računalo nego kupac :)

 Baš sam mislio napisati vezano za VESA bracket, ne treba nikakva ljepljiva traka, bez obzira koliko je fora. Uređaj se lijepo zakači/zavida na zadnju stranu monitora.

 

volegradele kaže...

Ako se ovo moze nabavit za 200-230$ to je top cijena za ovako nesto!

https://www.gizmochina.com/2019/12/25/chuwi-herobox-mini-pc-will-soon-launch-on-amazon-for-about-200/

Taman sam planirao kupiti Beelinkov mini PC, isto zgodan uređaj, malo stariji proc i3-5005U dođe oko 240$, isto dobra cijena. Sada bi mogao pričekati Chuwija.

15 godina
offline
Re: Chuwi Herobox - mini računalo za rad i zabavu
toxic kaže...
Keso kaže...

Tesa proizvodi trake koje bi izdržale zakeljiti i punokrvni DESKTOP otraga na monitor, prije će plastiku TV-a odvaliti nego Tesa popustiti :)

Ova: https://www.bauhaus.hr/tesa-obostrano-ljepljiva-montazna-traka-za-unutarnje-radove-5-m-x-19-mm.html

I još jača ova (ako desktop od 35kg s akumulatorom lijepite otraga na TV): https://www.bauhaus.hr/tesa-powerbond-ultra-obostrano-ljepljiva-traka-5-m-x-19-mm.html

 Zgodno no sta ako moram stvar nosti na reklamaciju ? ide to dolje s tv-a ili tog uredaja ?

inace ova traka ce mi pomoci u mnogo cemu... npr pada mi napamet karnišu zakacit na to da ne busim zid :) 35kg je i vise nego dovljno za malu zavjesicu a i u kupaoni trebam za rucnike napraviti isto... mislim da si mi puno pomogao u svakom slucaju 

Drago mi je pomoći :)

Odlijepiti možeš ako uspiješ sa strane uhvatiti malo trake - rasteže se kao žvaka ili sir, i odljepljuje bez da ostavlja ikakve tragove ljepila na površini, ostaje čista. Ali najčešće ne možeš dohvatiti rub trake. U tom slučaju fenom jako zagriješ i konstantnim otporom odlijepiš (npr gurneš odvijač ili slično između i stvaraš otpor odljepljivanja dok griješ).

Da bi spoj bio čvrst, površine moraju biti čiste. Ako su površine prašnjave ili prekrivene pijeskom, ni Tesa ne bude držala. Ja prašnjave površine prođem papirom ovlaženim sredstvom za čišćenje prozora.

1 cm drži oko 1kg pa nemoj pretjerivati s duljinom. Staviš 1cm trake na svaki ćošak i to već drži prilično jako. Režem je skalpelom dok je na kolutu u male 1cm komadiće, samo potegneš skalpel preko nje i reckaš.

S njom imam sve živo i mrtvo zalijepljeno s donje strane stola: switcheve, strujne letve, kabelske vodilice, napajanja, usb hubove, veliki audio interface, ... ništa se ne vidi jer donju stranu stola ne vidimo. A možeš i na bočnu stranu ormara keljiti. Vodilice po zidovima također. Nema bušenja. Drži desetak godina. Još nikad nije otpala. Druge trake na prvu se čine da lijepe snažnije, ali nakon mjesec-dva otpadnu. Tesa ne pada.

Idi i radi nešto korisno!
6 godina
offline
Re: Chuwi Herobox - mini računalo za rad i zabavu
za one koji žele samo za filmove...zar nije bolje onda Android tv box....recimo beelink gt king
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Chuwi Herobox - mini računalo za rad i zabavu
HCMAA kaže...
za one koji žele samo za filmove...zar nije bolje onda Android tv box....recimo beelink gt king

 You made my life great again :)

Bnet: mNik987#2148
12 godina
neaktivan
offline
Re: Chuwi Herobox - mini računalo za rad i zabavu
HCMAA kaže...
za one koji žele samo za filmove...zar nije bolje onda Android tv box....recimo beelink gt king

Ne znam je li bolje, ali je jeftinije.  Solidan TV box za kodi se može nabaviti za 25-30$. Ovaj mini PC ipak ima drugu namjenu, ali može pokriti i filmove.

15 godina
offline
Re: Chuwi Herobox - mini računalo za rad i zabavu
mzopg kaže...
HCMAA kaže...
za one koji žele samo za filmove...zar nije bolje onda Android tv box....recimo beelink gt king

Ne znam je li bolje, ali je jeftinije.  Solidan TV box za kodi se može nabaviti za 25-30$. Ovaj mini PC ipak ima drugu namjenu, ali može pokriti i filmove.

 Fucks HD sadrzaj i kvazi "4k"

 

ovaj uredaj koji je kolega linkao bi mi sluzio kao dlna, prima sve sadrzaja prima 4k hdr dolby vision sto mi je jako bitno i reporoducira bolje nego tv a podrzava apsolutno sve formate... idealna stvar za mene recimo i jos k tome ima spdif out sto mi je dodatni benefit.

Bnet: mNik987#2148
12 godina
offline
Chuwi Herobox - mini računalo za rad i zabavu

Meni bih ipak bolje odgovarao Chuwi jer koristio bih ga za torrent,media server za gledanje i kao muzicki server za hifi sistem!

AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Chuwi Herobox - mini računalo za rad i zabavu
Keso kaže...
toxic kaže...
Keso kaže...

Tesa proizvodi trake koje bi izdržale zakeljiti i punokrvni DESKTOP otraga na monitor, prije će plastiku TV-a odvaliti nego Tesa popustiti :)

Ova: https://www.bauhaus.hr/tesa-obostrano-ljepljiva-montazna-traka-za-unutarnje-radove-5-m-x-19-mm.html

I još jača ova (ako desktop od 35kg s akumulatorom lijepite otraga na TV): https://www.bauhaus.hr/tesa-powerbond-ultra-obostrano-ljepljiva-traka-5-m-x-19-mm.html

 Zgodno no sta ako moram stvar nosti na reklamaciju ? ide to dolje s tv-a ili tog uredaja ?

inace ova traka ce mi pomoci u mnogo cemu... npr pada mi napamet karnišu zakacit na to da ne busim zid :) 35kg je i vise nego dovljno za malu zavjesicu a i u kupaoni trebam za rucnike napraviti isto... mislim da si mi puno pomogao u svakom slucaju 

Drago mi je pomoći :)

Odlijepiti možeš ako uspiješ sa strane uhvatiti malo trake - rasteže se kao žvaka ili sir, i odljepljuje bez da ostavlja ikakve tragove ljepila na površini, ostaje čista. Ali najčešće ne možeš dohvatiti rub trake. U tom slučaju fenom jako zagriješ i konstantnim otporom odlijepiš (npr gurneš odvijač ili slično između i stvaraš otpor odljepljivanja dok griješ).

Da bi spoj bio čvrst, površine moraju biti čiste. Ako su površine prašnjave ili prekrivene pijeskom, ni Tesa ne bude držala. Ja prašnjave površine prođem papirom ovlaženim sredstvom za čišćenje prozora.

1 cm drži oko 1kg pa nemoj pretjerivati s duljinom. Staviš 1cm trake na svaki ćošak i to već drži prilično jako. Režem je skalpelom dok je na kolutu u male 1cm komadiće, samo potegneš skalpel preko nje i reckaš.

S njom imam sve živo i mrtvo zalijepljeno s donje strane stola: switcheve, strujne letve, kabelske vodilice, napajanja, usb hubove, veliki audio interface, ... ništa se ne vidi jer donju stranu stola ne vidimo. A možeš i na bočnu stranu ormara keljiti. Vodilice po zidovima također. Nema bušenja. Drži desetak godina. Još nikad nije otpala. Druge trake na prvu se čine da lijepe snažnije, ali nakon mjesec-dva otpadnu. Tesa ne pada.

 za skidanje može zidarska špatula, pa pomalo guraš između predmeta i podloge dok ne zguliš. Samo pazi da ideš paralelno s podlogom da ne ogrebeš podlogu.

12 godina
neaktivan
offline
Chuwi Herobox - mini računalo za rad i zabavu

Ako je to traka kao ona s kojom lijepe iPhone bateriju za kućište, onda je samo treba povlačiti vodoravno (paralelno) s podlogom na koju je zalijepljena. Samo će se rastegnuti i odlijepiti.

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Chuwi Herobox - mini računalo za rad i zabavu
mzopg kaže...

Ako je to traka kao ona s kojom lijepe iPhone bateriju za kućište, onda je samo treba povlačiti vodoravno (paralelno) s podlogom na koju je zalijepljena. Samo će se rastegnuti i odlijepiti.

 Da, to je taj način i funkcionira ako možeš dohvatiti traku. Ali kako dohvatiti traku kad je između dvije površine i ništa ne viri van? Tada druge metode koristim, grijanje i slično.

Idi i radi nešto korisno!
7 godina
protjeran
offline
Chuwi Herobox - mini računalo za rad i zabavu

Video izlazi - uzas. Dva DP-a, ili dva mDP-a, eventualno VGA kao bonus.

Ali HDMI i VGA? Uzas.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Chuwi Herobox - mini računalo za rad i zabavu
Čitatelj kaže...

Video izlazi - uzas. Dva DP-a, ili dva mDP-a, eventualno VGA kao bonus.

Ali HDMI i VGA? Uzas.

Ima bolje izlaze nego Intel NUC, ne vidim što je tu užas.

Imaš HDMI, sasvim dovoljno, što će ti DP umjesto njega?

Tu je i type-c kao bonus.

VGA je po meni suvišan, ali ajde od viška glava ne boli. Možda za starije monitore i projektore.

15 godina
offline
Chuwi Herobox - mini računalo za rad i zabavu

Stave nekog tamo relativno slabog Celerona koji nema ni dodatnih threadova, koji se uopce ne grije i onda se hvalisaju kako temperatura ne prelazi neki odreceni broj celzijusa.... nevjerojatno. Nema sanse da ce biti toliko jeftino.

 

Nadalje, jos uvijek cekam hoce li konacno netko predstaviti dostojnu konkurenciju za Zotac ZBOX CI640 nano odnosno MI640 nano iz 2018 god. s " Intel Core i5-8250U" procesorom (4core - 8thread, 10 - 25 W TDP), a pogotovo s ekvivalentnim AMD-ovim procesorom (nove Ryzene koje bih birao prije Intelovih procesora da se netko konacno sjeti ubaciti ih u neki normalni mini PC, btw gaming na HTPC-u me ne zanima), pa cak i da platim vise ali ne........   ne samo po pitanju performansi vec i po pitanju portova.

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.1.2020 7:17 (lovac82).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Chuwi Herobox - mini računalo za rad i zabavu
lovac82 kaže...

Stave nekog tamo relativno slabog Celerona koji nema ni dodatnih threadova, koji se uopce ne grije i onda se hvalisaju kako temperatura ne prelazi neki odreceni broj celzijusa.... nevjerojatno. Nema sanse da ce biti toliko jeftino.

 

Nadalje, jos uvijek cekam hoce li konacno netko predstaviti dostojnu konkurenciju za Zotac ZBOX CI640 nano odnosno MI640 nano iz 2018 god. s " Intel Core i5-8250U" procesorom (4core - 8thread, 10 - 25 W TDP), a pogotovo s ekvivalentnim AMD-ovim procesorom (nove Ryzene koje bih birao prije Intelovih procesora da se netko konacno sjeti ubaciti ih u neki normalni mini PC, btw gaming na HTPC-u me ne zanima), pa cak i da platim vise ali ne........   ne samo po pitanju performansi vec i po pitanju portova.

Za 200$ +-30$ ne znam što više očekuješ. I grije se N4100 i te kako, istina dovoljno mu je pasivno hlađenje, ali to ne znači da se ne grije. Cijena će biti kako su najavili +-30$ jer već imamo slične Beelink mini pc-e za te novce.

 

Za ozbiljniji rad tu je Intel NUC, ali on i košta, nedavno sam uzeo i7 8th gen., 512GB SSD, 32GB RAM-a preko 6000kn, to je skoro 1000$.

15 godina
offline
Chuwi Herobox - mini računalo za rad i zabavu

i7 8th gen s 10 - 25 TDP-om, 4/8, 6/12 procesorom ili nesto slicno?  BTW inace meni treba min 10 TB (ni to mi nije dovoljno, konstantni read-write itd), tako da nema ni govora o SSD-u (a racunalo ce ionako biti 0-24 updaljeno, softver koji koristim takoder 0-24h otvoren i sl.).

 

Tu su vec 10th gen Intelovi procesori, novi Ryzeni s nizim TDP-om i procesori koji se ne zagrijavaju previse ali nigdje nema takvih mini PC-a

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Chuwi Herobox - mini računalo za rad i zabavu
lovac82 kaže...

i7 8th gen s 10 - 25 TDP-om, 4/8, 6/12 procesorom ili nesto slicno?  BTW inace meni treba min 10 TB (ni to mi nije dovoljno, konstantni read-write itd), tako da nema ni govora o SSD-u (a racunalo ce ionako biti 0-24 updaljeno, softver koji koristim takoder 0-24h otvoren i sl.).

 

Tu su vec 10th gen Intelovi procesori, novi Ryzeni s nizim TDP-om i procesori koji se ne zagrijavaju previse ali nigdje nema takvih mini PC-a

 i7-8559U, 4/8, 28W TDP. Kod mene isto radi 24h, ali nema ni približno toliko rada s diskom tako da SSD radi savršeno.

 

Ima nešto i Ryzen mini PC-a:

https://www.asrock.com/nettop/AMD/DeskMini%20A300%20Series/index.asp

https://www.asus.com/Mini-PCs/Mini-PC-PB50/

https://www.amd.com/en/products/embedded-minipc-solutions

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice