Cyber ponedjeljak i ove godine s rekordnom online

poruka: 9
|
čitano: 3.408
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Cyber ponedjeljak i ove godine s rekordnom online ".
15 godina
offline
Cyber ponedjeljak i ove godine s rekordnom online

Ovog crnog petka sam se počastio sa IDE to SATA adapterom od 2 eura. Moja sreća je neizmjerna. 

K
Moj PC  
6 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Cyber ponedjeljak i ove godine s rekordnom online

Nisam niš kupio jer niš nije bilo vrijedno spomena.

Ko fol daju 40% popusta, a cijena na koju je popust je 30% viša nego inače.

 

Tenisice u Adidasu bez popusta 740 kuna, u tenisice.hr sa popustom 750. 

A i nisu snizili "prave stvari". Snižavali su mainstream artikle, poput raznih Samsung uređaja, a bosch sačuvaj da snize B&W centralni zvučnik, gewinde, Dell 7567 laptop...

 

No razumljivo je, ti popusti su njima donijeli profit, nisu ludi da idu sebi na štetu radi potrošača...

 


Marketing, marketing, marketing...

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Cyber ponedjeljak i ove godine s rekordnom online

Objektivno. Sve je u banani, ali su izvukle one ljencine koje su kupovale preko mobitela aka "millenialsi", pa shodno tome nisu provjerili jel' mogu jeftinije proci.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Cyber ponedjeljak i ove godine s rekordnom online

Hm, jesam ja jedini koji misli da su ove godine na EU Amazonima bile nenormalno dobre ponude? Ogrebao sam se za par stvari koje bih tu kod nas na akcijama platio debelo debelo više.

Deckard
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Cyber ponedjeljak i ove godine s rekordnom online

Iz petnih žila sam se trudio sjetiti nečega što bih si htio kupiti, ali... ili se nisam ničega mogao sjetiti, ili mi ne treba, ili sam i sa popustom bio škrt potrošiti pare. 

www.petvolta.com
Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cyber ponedjeljak i ove godine s rekordnom onl
Sta si uzimao?
15 godina
offline
Cyber ponedjeljak i ove godine s rekordnom online

Moje iskustvo s narudzbama online kod nas u HR opcenito je katastrofa, ne zbog samih shopova već zbog dostavnih sluzbi.

 

Negativno iskustvo s gotovo svima osim brzom dostavom "IN-TIME" te DPD

Naime Overseas - nikad ali nikad ne dostave na vrijeme isto kao i HP express

 

A večina upravo koristi njihove usluge i onda imam gorak okus u ustima. Htio bih nesto naruciti a vec unaprijed znam da sam osuden na natezanje. Ovo je razlog zasto odustajem od online kupnji.

Evo narucen monitor, trebao biti dostavljen ali ne, opet po ko zna koji puta obecavaju nesto sto se ne moze ispuniti.

 

Da li je teško biti precizan ili približno tocan u danasnje vrijeme?

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Cyber ponedjeljak i ove godine s rekordnom onl
2fast4u kaže...
Sta si uzimao?

Uglavnom sebi Xbox One S i neku dodatnu opremu, ženi Philipsov IPL uređaj...

Deckard
15 godina
offline
Re: Cyber ponedjeljak i ove godine s rekordnom onl
toxic kaže...

Naime Overseas - nikad ali nikad ne dostave na vrijeme isto kao i HP express

Meni je roba s prošlotjedne kupnje po Amazonima unutar EU sva stigla u svega par dana, ali sam naučio lekciju s Overseasom pošto su me izlevatili s dostavom neki dan, a drugi dan po reklamaciji nakon nenormalno čekanja na telefon zaboravili uzeti paket. Na lokalne i mobilne telefone se nikad ne javljaju (osim onog jedinog info telefona u ZG). Na kraju sam otišao sam po paket i tako ću sad s njima, lakše mi je to kad imaju dostavni centar u gradu nego da me levate.

Deckard
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice