Od danas u nekim zemljama dostupna Google Stadia,

poruka: 36
|
čitano: 9.899
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Od danas u nekim zemljama dostupna Google Stadia, ".
8 godina
offline
Od danas u nekim zemljama dostupna Google Stadia,

Meh, riječ je u gro slučajeva o istoj gluposti zbog koje danas i dalje mnogi smatraju da TheC64 ima lag u odnosu na "original".

Nije do Stadie / Chromecasta već - TV-a!

TV mora biti u tzv "gaming" modu. Dodatno, neki TV-i (stariji) to uopće ne podržavaju.

 

U Googleu su glupi da to nisu predvidjeli: mi na TheC64 smo odustali od dokazivanja da lag nije do uređaja već TV-a.

Naime, nema ali nikakvog smisla da je isti stream na PCu, Chromebooku ili Androidu OK, a na TV - ne.
Pixelizacija ili povremeno smrzavanje slike se znao desiti na Chromeboocima, napose onim jeftinijim, što donekle ne čudi obzirom na inferiorni hardware i "međulayere" (kod Chromecasta tih međulayera nema!). Ali nema laga (kašnjenja) u smislu, ti klikneš a respond na ekranu kasni.
Uostalom:

https://chromeunboxed.com/stadia-controller-chromecast-input-lag-fix-issue/

 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Od danas u nekim zemljama dostupna Google Stad
Mitch kaže...

 

8 godina
offline
Re: Od danas u nekim zemljama dostupna Google Stad
Kondicional kaže...
Mitch kaže...

 

 

Mda.

Životna tragedija da više nemaš:

Chrome Apps (još uvijek su tu, koristim ih)
Google Browser Sync (jer je integriran u Chrome)
Google Chart API (jer se sad zove Google Charts)
Google Checkout (jer je zamijenjen sa Google Wallet)
Google Cloud Print (jer je integrirano u Android/Chrome OS)
Google Glass (i dalje postoji > Glass Ent. Ed. 2)
Google Googles (jer je sad Google Lens)
Google Latitude (jer je integriran u Google Maps)
Google News & Weather (sad se zove Google News)
Google Nexus (jer je zamijenjeno sa Google Pixel/Pixelbook)
Google Page Creator (jer je zamijenjen sa Google Sites)
Google Play edition (jer je zamijenjeno sa Android One)
Google TV Ads (jer je zastarjelo - za classic tv)
Google TV (jer je zamijenjen sa Android TV)
Google Video (jer je zamijenjen sa YouTube)
Google Video Marketplace (jer je integriran u Play Store)
Google Video Player (jer je zamijenjen sa YouTube)
Google Writely (sada Google Docs)
Google Zeitgeist (jer se sad zove Google Trends)
Insights for Search (jer je integriran u Google Trends)
Mashup Editor (jer je zamijenjen sa Google App Engine)
Nexus Q (jer je zastario i zamijenjen s Chromecast)
Pixel laptop (jer se sad zove Pixelbook)
Quickoffice (jer je integriran u Google Docs)
Send to Phone (sad je Chrome to Phone)
Songza (jer je integrirano u Google Play Music)
Website Optimizer (jer je integriran u Google Analytics)

 

- - -

Žao mi je Picasse i par eksperimenata, no većina ostalog su bili baš to - beta i eksperimenti. Sad da ću plakati za "Youtube for Nintendo 3DS", 8 godina starom ručnom konzolom koju sam Nintendo jedva podržava... imam DraStic emulator na mobu, to mi je dosta. 

15 godina
offline
Re: Od danas u nekim zemljama dostupna Google Stad

Ok ali Inbox, Cloud Print, Angular, Daydream, Google+...nisu bile bas male niti jeftine stvari za Google.


Ja sam bas i otisao od tamo jer su bilo koji feature/product na kojem je moj team bio prakticki ubili. Rijetko sta se odrzalo unutar GMapsa i YT.

Tesko je biti novi SWE tamo, nije to kao 2011.

Cinjenica je da se zagriju za nesto i uzasno rano (i cesto) stvari padnu u vodu. Oni prakticki nakon Google Adsa i akvizicije YT nisu uspjeli stvoriti neki revenue stream. Vidjet cemo oce Cloud izdrzat.

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.11.2019 9:30 (Mitch).
15 godina
offline
Re: Od danas u nekim zemljama dostupna Google Stad
Zechina kaže...
Kondicional kaže...
Mitch kaže...

 

 

Mda.

Životna tragedija da više nemaš:

Chrome Apps (još uvijek su tu, koristim ih)
.

.

.

Meni bitno samo da ne ostanem bez Google remote desktopa. Tko god nije probao svakako preporuka. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.11.2019 13:33 (Gajotres).
8 godina
offline
Re: Od danas u nekim zemljama dostupna Google Stad
Mitch kaže...

Ok ali Inbox, Cloud Print, Angular, Daydream, Google+...nisu bile bas male niti jeftine stvari za Google.


Ja sam bas i otisao od tamo jer su bilo koji feature/product na kojem je moj team bio prakticki ubili. Rijetko sta se odrzalo unutar GMapsa i YT.

Tesko je biti novi SWE tamo, nije to kao 2011.

Cinjenica je da se zagriju za nesto i uzasno rano (i cesto) stvari padnu u vodu. Oni prakticki nakon Google Adsa i akvizicije YT nisu uspjeli stvoriti neki revenue stream. Vidjet cemo oce Cloud izdrzat.

 

Mda, jer zato još uvijek radite u XNA, Silverlight, UWP, IE dodacima itd. ? Gdje je sad "MS Live"? To ti više nije ni za spomenuti u cv.
Sorry ali meni je to "bussines as usual" - prodaja magle za naivce koji to traže. MS je desetljećima zgrtao paralelno bogatstvo prodajom certifikata i diplomi preko "ovl. posrednika", koje bi nakon cca 1-2 godine mogao baciti u smeće.

Glede Angulara, koliko znam, to još uvijek šljaka, dapače MS sad i dalje forsira TypeScript (koji je njihovo čedo btw afaik).
Daydream su partneri zabili nož u leđa Googletu (razni netflixi iirc), to je bio hype i svi su manje više odustali (Apple nije ni predstavio svoje, a MS odustao od ...kak se već zvao "naglavni set").
Slično kao i za NaCl platformu, gdje ih je Mozilla (Firefox) pokopala. 
Za Inbox ne kužim zašto ljudi plaču, ja sam ga uvijek brisao po nabavci uređaja jer mi je bio redudantan s gmailom (dupli mail servis).
Ista stvar sa Cloud Ppint, to je oduvijek bilo "beta", supstitut dok se ne implementira ali svugdje "cups" print server (OS+uređaje).
Za G+ sam napisao čitav esej na drugom topicu, krivo postavljeno i neodrživo.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice